Kayseri Hurdacı

Felahiye Hurdacı

Kayseri Felahiye hurdacı firmasıyız. Ülkemizin dört bir tarafından, hurda alımı yapıyoruz. Güncel Felahiye hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Bütün hizmet alanlarımızı ziyaret ettiğiniz yazıdan takip edebilirsiniz. Halk Metal firmamızla hizmetimizi devam ettiriyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat teklif veriyoruz. Kayseri hurdacı firmalar içerisindeyiz. Felahiye çevresinde hurda eşyalarınızın resimlerini göndermek için ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Felahiye Hurdacısı

Felahiye genelinde hurda alım satımı faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek hepimizin geleceğini koruyoruz. Sizde her çeşit alüminyum hurdası satmak için şirketimizi aramalısınız. Felahiye hurdacı olarak Kayseri ilçelerinde her nevi hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemeleriniz için konumuza en yakın hurda nakil elemanlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Felahiye hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Felahiye ilçesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Kayseri ilinin eşsiz ilçesi Felahiye ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Kayseri Felahiye için değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Felahiye Hurdacı Numarası

Felahiye hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Kayseri Felahiye hurdacı numarası sayfamızın içinde bir tıkla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak üzere telefon numaramızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Felahiye Hurda Bakır Alanlar

Sitemizdeki Felahiye hurda bakır kilo fiyatı bugün güncellendi. Kayseri Felahiye bakır hurda alan yerler içindeyiz. Felahiye hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayın. Bakır hurda alanlar bölümünde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Felahiye genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Felahiye hurdacı şirketimizi kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alan hurdacıyız.

Felahiye Kablo Hurdası Alan Firma

Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Felahiye hurdacısı Halk Metal firmamız her türlü iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar alım satımı için buradayız.

İlaveten hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle makinelerde kullanılıyor. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Felahiye hurdacı arayanlar için buradayız. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Felahiye kablo fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Kayseri Felahiye bölgesinin her yerinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alımında uzmanız.

Kapıdan enya kablo hurdaları, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Sitemizdeki hurda kablo metini okuyun. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alım satımı esnasında en iyi fiyatı sunuyoruz. Felahiye etrafında hızlıca bulunan %30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası,%50 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır madeni yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir.

Kayseri Felahiye hurda kablo alan firmayız. Yüksek miktarda hurda kablo alırken hurda kablo borsasından pahalı fiyat sunuyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Felahiye Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

Felahiye ilçesinin tümünde alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alımında tartımları profesyonelce yapıyoruz. Bize hurda satanların sayesinde her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefon etmenizi beklemekteyiz. Her çeşit alüminyum hurdası peşin alınır. Bize verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız. Burada yer almakta olan Kayseri Felahiye hurda alüminyum kilo fiyatını dileyene ücretsiz yollanmaktadır. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alıyoruz. Kayseri Felahiye alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek Felahiye hurdacılık firmaları arasındayız.

Felahiye Sac Hurda Alanlar

Hurda sac alıyoruz. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunmaktadır. Felahiye bölgesinin her yerinde hurda sac onduline, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek çok kârlı çıkabilirsiniz.

Felahiye Kurşun Hurdası Alımı

Doğada cevher halinde çıkarılan kurşun metali gümüş-mavi renkli şekliyle öne çıkar. Kurşun hurdası alımı bölümüne mutlaka bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurda alımı yaparız. Felahiye Kayseri kurşun hurdası almak için konumunuza geldiğimiz yerlerdendir. Buradaki Felahiye hurda kurşun kg fiyatını isteyene günlük ulaştırıyoruz. Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerden biridir.

Felahiye Hurda Alan Firmalar

Felahiye adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurdaları hemen satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu nedenle metalin kıymetleri düşüyor. Zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alan Felahiye hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda paslanmaz almak için adresinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler arasındayız. Tonajlı sarı hurdası ve alüminyum, kablo, bakır, kurşun,hurda çinko, demir hurdası alımlarına özel değerinin üzerinde fiyat teklifleri vermekteyiz. Felahiye hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle öne çıkmaktayız.

Felahiye ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Felahiye Sarı Pirinç Hurda Alımı

Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Dolayısıyla Felahiye hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Felahiye hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda alımı yapıyor. Buradaki Felahiye hurda sarı ton fiyatı güncellenmiştir. Sitemizdeki sarı pirinç hurdası alanlar metine bir göz gezdirebilirsiniz. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan hurda sarı olarak anılmaktadır.

Aslında sarı hurda adıyla hurda cinsi bulunmamaktadır. Felahiye hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurdası alımıyla iştigal ediyor. Satıcılarda kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Felahiye ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Felahiye Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Felahiye hurda krom tank ton fiyatını dileyene bedelsiz yollanmaktadır. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan yerler yazısını ziyaret ederseniz güzel olur.

Felahiye Hurda Demir Alanlar

Hatırlatmak isteriz her cins demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları gönderisine göz atmak istemelisiniz. Anlık güncel demir hurdası fiyatı edinmek için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı sayfamızı iyi bir şey yapacaksınız. Demir hurdası, Felahiye bölgesinde bol miktarda satılan metaller içindedir. Buradaki Felahiye demir hurdası fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz. Hurdacı firmamız Felahiye genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Felahiye çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz.

Felahiye Hurda Çinko Alımı

Felahiye ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Felahiye çatı söküm çinkosu fiyat listesini dileyenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alanlar gönderimize bakınmak istemelisiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi istemek için arayın.

Felahiye Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

En güncel fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik, hurda mavi kapak, market poşeti, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası almaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin adıdır. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Felahiye hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumda olan Felahiye hurda deposuyuz. Sitemizdeki Felahiye hurda plastik kg fiyatını arzu edenlere saat başı ulaştırıyoruz Kayseri il Felahiye ilçesinin tamamından plastik abs, hurda jelatin, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası fiyatı öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Felahiye 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan depo benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alan yerler içerisindeyiz. Bunun ile birlikte işi bırakan satıcılardan aldığımız Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, harç pompası, boya tabancası, alçı sıva mikseri az kullanılmış portatif, plywoon hurda alıp satıyoruz.

Felahiye Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Felahiye kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış binaların en baştan inşaatının yapılması amacı ile yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vb. her türde hurda malzemeleri alıyoruz. Yıkımda belirtilen tüm güvenlik önlemleri Bir üstte fabrika yıkımlarında olduğu üzere binaların yıkımını başarı ile yerine getiriyoruz.

Felahiye Klima Hurdası Alanlar

Klima hurdası Felahiye bölgesinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Felahiye etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Felahiye Moloz Dökümü

Felahiye hurdacı tarafından alınan her nevi hurda eşyanın firmamıza ait fabrikaya yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Felahiye Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce belirlenen arazilere naklediliyor. Yıkımda antlaşmaya göre yıkım molozlarının taşıma işleri titizlikle firmamızca yapılıyor.

Felahiye Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurda zehirleyebilir. Bu ilçede hurda turbo nikel, anot nikel, %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Kayseri Felahiye nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası depolanırken çok hassas davranılmalıdır.

Felahiye 2.el Raf Satanlar

Genelde yenilen toptancılar tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda market rafı, hurda demir raflar, teşhir rafları arasından seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Bu sayfadaki Kayseri Felahiye ikinci el market rafı ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda fiyatları makalesini incelerseniz mükemmel olacaktır. Felahiye 2. el hurda raf alım satımı amacı ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Felahiye Akü Hurdası Alanlar

Akü içerdiği kurşunlu suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm için değerlidir. Aküler diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Akü hurda alan yerler paylaşımını gezmek iyi gelir. Dolayısıyla depomuz gibi şirket bünyesinde geri dönüştürme dökümhanesi olan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Arabalarda elektrik ihtiyaçlarında kullanılır. Zamanla enerji depolamaz akülere akü hurdası denilmektedir.

Felahiye Hurda Karton Alım Satımı

İlçenin tümünde defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken uyguladığımız ekstra titizlikle hurda satmak isteyenlere çok daha yüksek oranda kazanma olanağı iletiyoruz. Felahiye kağıt hurdası alanlar içerisindeki iş yerimiz ile irtibat kurarak hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz. Hurda kağıt, karton alım satımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Kayseri Felahiye hurda kağıt ve karton ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız Daha fazla kilo fiyatıyla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, gazete hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Felahiye İkinci El Ev Eşyası

Her türlü ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek maksadı ile firmamıza ait numaralarla irtibat kurarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Temiz kullanılmış olan 2.el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı yerinden almaktayız. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda bulaşık makinesi alan hurdacı başlıklı yazımızı incelemelisiniz Piyasadan ucuz fiyatlarla titizlik ile kullanıldığı bakar bakmaz anlaşılan ve ikinci el kanepeler satın alabilirsiniz. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, çalışma masaları için çağrı merkezimizi telefonlarımızı arayınız.

Felahiye Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda ticareti yaparken öteki Felahiye hurdacılarından fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. En güncel kilo fiyatına ulaşabilmek amacı ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Felahiye hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri Felahiye borsasında anlık değişmektedir.

Felahiye Cam Hurda Alan Hurdacı Firma

Cam yarısaydam yada saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı muhafaza eden inorganik katı maddelerin adıdır. Özellikle renkli içecek şişesi, araç camları çeşitlerinde cam hurdası çok miktarda eritiliyor. Felahiye ilçesi çevresinde cam hurda alanlar içerisindeyiz.

Felahiye Kullanılmış Restaurant Ekipmanı Alanlar

İşlerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz krom dinlendirici, restoran tipi set üstü mekap vb endüstriyel tipte mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla sizi işyerimize davet etmekteyiz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan yerler bizimle irtibata geçebilir. Kullanılabilir durumda lokanta tipi bulaşık makinası, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı iki kapaklı dolap alıyoruz. Profesyonel retoran mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Felahiye Hurda Kumaş Firesi Alımı

Burada yayımlanan Kayseri Felahiye kumaş hurdası fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Kilosuyla hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş satışı yapmak amacı ile bizi şimdi arayın. Kayseri Felahiye ilçesinde süprem kumaş, şifon kumaş, hurda viskon, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında adresinize araçlarımızı göndermekteyiz. Kayseri Felahiye kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Hurda kumaş almaktayız. Spota düşmüş parça mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş, penya kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda alıyoruz.

Felahiye Hurdacı Sitesi

Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan her tür metalleri alıyoruz. Felahiye hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuzun aracığıyla geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bu hurda eşyanızın alımını yapıyor değiliz. Daha güzel bir Kayseri ve şimdiki halinden temiz Felahiye oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Felahiye Fabrika Bozumu

Felahiye Kayseri fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde başarılı bir konumdayız. Yıllardır yüzlerce fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. İnsanların dediği gibi kolay bir iş sayılmaz. Sökümden önce yıkılacak fabrikanın detaylı şekilde dolaşılması gerekir.

Felahiye Hurda Araba Alanlar

Elbette sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Felahiye hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Fırsat buldukça Felahiye çevresinde hurda araç alıyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri
, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda otomobil, hurda motor alıyoruz. Ancak hurda araba trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Felahiye İkinci El Jeneratör Alımı

Her türlü yüksek kw 2.el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içinde en yakın hurdacı firmayız. Çalışmayan jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacıyız alırken nakit para ödeme yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Felahiye Hurdacı

7/24 hizmet veren Felahiye hurdacı firması dükkanımız aracılığı ile gece gündüz hurdacılık sektöründe çalışmaktayız. Sektörün kazandırdığı profesyonellikle çağın teknolojisine ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. İki bin altıdan bu günlere hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz.

En Yakın Felahiye Hurdacı Telefonu

En yakın Felahiye hurdacı firma hizmetiyle hurda malzeme alıp satmak nedeni ile yerinize uzman personel yolluyoruz. Halk Metal firmamızla Felahiye genelinde hurda satımı işi yapıyoruz. Felahiye hurdacı sitesi arasındaki personelimiz ile kapıdan her türde hurda eşya alımı ve satımı yapıyoruz. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Felahiye bölgesinde servis sunmaktan gurur duyarız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp