Kütahya Hurdacı

Gediz Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Halk Metal adıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Gediz hurdacı firması olarak başarıdan başarıya koşmaya devam etmekteyiz. Türkiyemiz’in bütün ilçelerinde, hurda alımı yapıyoruz. Tam zamanlı Gediz hurda fiyatları ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Benzersiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Tüm hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Gediz şehir merkezinin çevresinde hangi hurda eşyaları aldığımızı öğrenmek sebebi ile 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz. Bol miktarda hurda malzeme ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kütahya hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Kütahya Gediz Hurdacısı

Gediz genelinde faaliyet yürütüyoruz. Atık metalleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin yararına çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı için numaramızı tuşlamalısınız. Gediz hurdacı olarak Kütahya bölgesinde her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanız için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Gediz hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Gediz çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Kütahya ilinin en yaşanılası ilçesi Gediz sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Kütahya Gediz etrafında değil, tüm bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Gediz Hurdacı Numarası

Gediz hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içinde yer almaktadır. Bu nedenle hurda atık satmak sebebiyle mobil hattımızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Kütahya Gediz hurdacı telefon numarası sitemizin içinde bir tıkla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Gediz Sac Hurda Alımı

Şu anda her kalitede 2. el trapez sac mevcuttur. Gediz çevresinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, firmamızı tercih etmelisiniz. Sac hurda alıyoruz. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Gediz Çinko Hurdası Alım Satımı

Gediz ilçesinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Gediz hurda çinko ton fiyatı günceldir. Çinko hurdası alımı gönderisine bakmak istemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Gediz Hurda Alım Satımı

Gediz kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Hurdanızı çok zaman kaybetmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların kıymetini düşürmektedir. Tonajlı hurda sarı ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun aldığımızda yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. Gediz hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimzle öne çıkmaktayız.

Antimon zamak hurda, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan Gediz hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı hurda alışverişi yaparak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda bakır almak için yerinize kadar gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Kütahya Gediz ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her tür ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Gediz Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda türü varolmamıştır. Müşterilerde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Gediz ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alıyoruz.

Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Haliyle Gediz hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Bu sayfadaki Gediz pirinç sarı fiyatları az önce güncellenmiştir. Kesin bilgi almak amacıyla hurda sarı pirinç alan yerler içeriği okuyun. Halk Metal şirketimiz tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alımı yapıyor. Gediz hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Gediz Alüminyum Hurdası Alanlar

Gediz ilçesinin tamamında hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alımı için tartımı müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası yapmaktayız. Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler.

Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz. Kütahya Gediz alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurdası Gediz hurdacısıyız. Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Her türlü alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası almaktayız.

Bize hurda satanların desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Sayfamızda yer almakta olan Kütahya Gediz alüminyum fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Daha güncel sitemizdeki hurda alüminyum alanlar metini okuyabilirsiniz.

Gediz Hurda Krom Alımı

Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Kütahya Gediz hurda krom kg fiyatını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Hurda krom alanlar yazısına mutlaka göz atmalısınız. Oldukça sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Gediz Hurda Kurşun Alım Satımı

Metal kurşun kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Gediz kurşun hurdası alıp satmak için yüksek fiyat listesini sunduğumuz ilçelerdendir. Sayfamızdaki Gediz kurşun hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Cevherleri olan kurşun mavimsi gümüş renklidir. Kurşun hurdası alımı sayfamıza göz atabilirsiniz.

Gediz Hurda Demir Alan Hurdacılar

Unutmayın ki her cins demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı için nakit para ödeme yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar gönderimizi ziyaret ederseniz muhteşem olur. Demir, dünya genelinde en çok alım satımı yapılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Gediz ekstra demir hurdası kg fiyatını grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyat listesi için gecikmeden arayın. Demir hurda alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklamalısınız. Hurdacı firmamız Gediz ilçe genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Gediz çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Gediz Hurda Kablo Alım Satımı

Çünkü Halk Metal adıyla sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Kütahya Gediz bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımına liderlik yapıyoruz.

Konumdan tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Gediz çevresinde sıklıkla ele geçen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdaları alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar için anlık fiyatı veriyoruz. Gediz hurdacısı Halk Metal genellikle antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Kütahya Gediz ilçesinde hurda kablo alan yerler arasındayız.

İçerisindeki telin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu yazdıda bulunan Kütahya Gediz hurda kablo ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Gediz hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablo hurdaları içindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo alan yerler için önem teşkil eder.

Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar konuya göz atın. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satanlar şimdi bizi arayabilir.

Gediz Bakır Hurdası Alan En Yakın Firma

Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Gediz hurda bakır fiyatları için çağrı merkezimizi arayınız. TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, Antikron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Gediz içerisinde hurda bakır almaktayız. Buradaki Kütahya Gediz sorma bakır hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Kütahya Gediz bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır alan Gediz hurdacı telefonunu hızlıca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurdası alanlar sitemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

7/24 Açık Gediz Hurdacı

7/24 Gediz hurdacı firması olarak haftasonu dahil sektöre hizmet etmekteyiz. Tam tamına iki bin on altıdan bugüne geri dönüşümde hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu sürenin kazandırdığı özgüven vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Gediz 2.el Hurda Raf

Hurda depolama rafları alım satımı yapmaktayız. Buradaki Gediz hurda raf kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı firmalar konusunda bilgi edinmek amacı ile bölümünün olduğu linke tıklayabilirsiniz. Gediz raf hurdası satın almak nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan pastaneler tarafından satışa çıkarılan market rafları, hurda çelik raflar, orta reyonlar, hurda mağaza rafları, demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satışı yaıpyoruz.

Gediz Hurda Akü Alımı

Akü hurdası içinde bulunan kurşunlu suları ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Motosikletlerde enerji ihtiyacı sebebiyle sıkça bulunur. Akü hurda alanlar sayfamızı geziniz. Dolayısıyla hurdacı firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan firmalar içindedir. Akü başka bir deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Bir müddet sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir.

En Yakın Gediz Hurdacı Firma

Halk Metal firmamızla Gediz çevresinde her türlü hurda almaktayız. En yakın Gediz hurdacı firması ismiyle hurda eşya almak nedeniyle adresinize çalışanlarımızı yolluyoruz. Gediz hurdacısı istihdamındaki personelimiz ile kapıdan her tür hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Dolayısı ile size en yakın hurdacı Gediz etrafında servisler sunmaktan kıvanç duyarız.

Gediz 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda alçı makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç mikseri az kullanılmış iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz. Yıkılan depo binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pecere satanlar arasındayız. Bununla birlikte işi bırakmak zorunda kalan fabrikalardan edindiğimiz

Gediz Hurda Fiyatları

Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında kilo fiyatından fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Sitemizdekihurda fiyatları metini inceleyin Gediz hurdacı firma hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında hızlıca değişmekte. Anlık kilo fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile bize ulaşmanız yeterlidir.

Gediz Hurda Klima Alımı

Gediz etrafında klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Gediz ilçesinde en fazla alınan elektronik eşya hurdaları arasında yer alıyor. Kombi hurdası alanlar içindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Gediz Moloz Döküm Yerleri

Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre ortaya çıkacak molozun nakliyesi titizlik ile ekiplerimizle yapılıyor. Gediz hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak her çeşit hurdanın bize ait tesise taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Gediz Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından alınan karar ile bildirilen araziye nakil ediliyor.

Gediz Plastik Hurda Alan Firma

Kütahya ile Gediz ilçesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin, polipropilen moblen, polistren satışı yapmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Gediz hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Burada yer almakta olan Gediz hurda naylon ton fiyatı güncellenmiştir Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi çeşitleri vardır. En avantajlı fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Gediz Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi size hurda araba hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Ara sıra Gediz etrafında hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak kazalı otomobil hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri
, vagon hurdası, hurda motor . Ama hurda araç trafikten çekme işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Gediz İkinci El Restaurant Ekipmanları Alımı

İş görecek durumda sanayi tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü üç kapaklı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi ocaklar, aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, salata dolapları vb cafe lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanını yakından görmek amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. 2. El paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurtuma tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız.

Gediz Kumaş Hurdası Alanlar

Bu sayfada yayınlanan Kütahya Gediz kumaş hurdası ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Toptan parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Kütahya Gediz ilçesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alım satımlarında istediğiniz konuma gelmekteyiz. Gediz kiloayla tartıp hurda kumaş alan yerler arasındayız.

Parça kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alım satımında iyi fiyattan ödeme yapılır.

Gediz Beyaz Eşya Hurdası

Temiz kullanıldığı belli olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi istediğiniz yerden değerinde alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat teklifi sunulmaktadır. Daha detaylı bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinesi alımı başlıklı paylaşımımızı okuyunuz Gediz çevresinde temiz kullanılmış ve 2.el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. 2.el personel koltukları, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler satıyoruz. Her çeşit ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart almak için cep telefonumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Gediz Hurdacılar Sitesi

Çok daha yaşanılır bir Kütahya Gediz yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sırf bu türeki hurdalarınızın alımını yapıyor değiliz. Gediz hurdacılar sitesindeki firmamızla sektöre hizmet ediyoruz.

Gediz Az Kullanılmış Jeneratör Alan Firmalar

Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan firmayız alırken en iyi fiyatları biz sunuyoruz.

Gediz Cam Hurdası Alımı

Gediz Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika yıkım işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış apartmanların istenildiği bir şekilde yapılması için yıkım işini sağlıyoruz.

Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bina yıkımı yapılırken belirtilen tüm tedbirler Yıkımda çıkma pimapen, sökülmüş penceler, sökülen laminant parkeler vebenzeri tüm hurda eşyayı satın alıyoruz.

Gediz Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdası alınıp satıldığında elden geldiğince dikkat ile çalışılmalıdır. Özellikle anot hurda nikel, %99 şablon nikel ile %95 şablon nikel hurda, turbo nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda muhteviyatında kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir. Gediz hurda nikel alıyoruz.

Gediz Hurda Karton Alımı

Gediz Kütahya kağıt hurdası alan firmalar arasındaki firmamız hizmetleri ile toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatları talep edebilirsiniz. İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik ile size çok daha yüksek kazanma olanağı yöneltiyoruz.

Yüksek liste fiyatları ile hurda kağıt peçete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak, kullanılmış gazete alan yerler içindeyiz. Gediz karton hurda aldığımız ilçeler içerisindedir. Buradaki Gediz karton hurdası ton fiyatları günceldir

Gediz Fabrika Sökümü

Öncelikle yıkımı yapılacak fabrikanın detaylıca gezilerek uygun araç ve gereçlerin seçilmesi uygundur. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Gediz fabrika sökümü deneyime sahibiz. Güvenli bir biçimde fabrika sökümleri gerçekleştiriyoruz. Sektöre başladığımızdan beri on binlerce fabrika sökümü ihaleleri tamamladık. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp