Batman Hurdacı

Gercüş Hurdacı Hurda Alımı

Halk Metal firmamız ile hizmet vermeteyiz. Gercüş bölgesinin yakınlarında hurda eşyalarınızın resmini ulaştırmak amacı ile çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Batman hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Gercüş hurdacı firma olarak adresinize kadar geliriz. Güzel yurdumuzun bütün illerinde, her çeşit hurda satışı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. En doğru Batman Gercüş hurda piyasa listesiyle profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz. Piyasadan farklı hurda alım hizmetleri yürütüyoruz. Lider olduğumuz tüm faaliyetlere buradan erişebilirsiniz.

Gercüş Hurdacısı

Gercüş hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. Batman Gercüş merkezinde benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her tür kablo hurdası satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı aramalısınız. Batman merkezinin eşsiz ilçesi Gercüş sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Batman Gercüş çevresinde değil, tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Gercüş hurdacı olarak Batman ilçelerinde hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın alım satımı için yakın çevredeki hurda nakliye personellerimizi yönlendirmeye devam ediyoruz. Gercüş genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları yeniden işleyerek hepimizin faydasına çalışıyoruz.

Gercüş Hurdacı Telefonu

Batman Gercüş hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz yerdedir. Gercüş adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Bu nedenle hurda fiyat listesi öğrenmek sebebiyle bizi aramalısınız. Boş yere süre harcamadan arayarak günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz.

Gercüş Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Ayrıca alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda satışı için iletişime geçebilirsiniz. Batman Gercüş alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için aramanızı beklemekteyiz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan firmayız. Bu sayfadaki Gercüş alüminyum hurda ton fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Güncel hurda alüminyum alanlar makaleye bir göz atabilirsiniz. Gercüş ilçesinin her yerinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımında tartımları gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Bizlere duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız. Siz değerli müşterilerin yardımıyla her geçen gün tecrübe elde ediyoruz.

Gercüş Demir Hurda Alımı

Gercüş çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Demir, yer yüzünde en çok kullanılan metaller içinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Batman Gercüş demir hurda fiyat listesini isteyene günlük yollamaktayız. Sizinde bildiği gibi her tür demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alımı yapılır. Halk Metal Batman Gercüş ilçesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

Anlık demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar yazımıza bir göz atmak istersiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümünü dolaşmalısınız.

Gercüş Hurda Kablo Alan En Yakın Firma

Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablo hurdası satmak isteyenler şimdi arayın. Genelde yeraltı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir. Gercüş hurdacısı olarak her türlü antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablo, hurda enya kablo, iç tesisat kablosu hurdaları alıyoruz.

Çünkü sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebi ile hurdacılar için önem teşkil eder.

İçerisindeki telin türüne göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Gercüş fare yemez kablo ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Batman Gercüş genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alım satımı yapıyoruz. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Kablo iletkenliği ile elektrikli araçlarda kullanılıyor. Bunlardan başka çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Gercüş ilçesinin tamamında hurda kablo almaktayız. Kablo alan hurdacılar başlığıyla paylaşılmış içeriğe bir göz atabilirsiniz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Gercüş hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Etrafta hızlıca edinilebilen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini anında ödüyoruz.

Gercüş Hurda Sac Alan Firmalar

Gercüş çevresinin her yerinden hurda sac onduline, hurda sac varil, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, alımı sebebi ile iletişim kurabilirsiniz. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depolarımızda yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Gercüş Hurda Alanlar

Gercüş adresten hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin değerini düşürüyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Batman Gercüş ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü hurda atık alımı yapıyor.

Tonajlı alüminyum, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun hurdası,çinko, sarı ve hurda demir aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Gercüş hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne çıkmaktayız. Zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda alüminyum almak üzere yerinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan yerler arasındayız.

Gercüş Krom Hurdası Alımı

Nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Buradaki Gercüş krom hurdası fiyatları daima güncelleniyor. 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatları bölümünü gezmek bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Gercüş Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerden biridir. Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz. Batman ili Gercüş kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Bu sitede paylaşılmış olan Gercüş kurşun hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alan yerler yazımızı ziyaret ederseniz mükemmel bir iş yaparsınız.

Gercüş Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Gercüş genelinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Bu sebep ile Gercüş sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır.

Halk Metal hurdacılık tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denmektedir.

Aslına bakarsanız sarı hurda adında bir hurda bulunmamaktadır. Buradaki Gercüş sarı pirinç hurdası fiyat listesini dileyene günlük yollanmaktadır. Hurda sarı alanlar içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz. Gercüş hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri bulunabilir.

Gercüş Çinko Hurdası Alan En Yakın Yerler

Gercüş bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Batman Gercüş çatı söküm çinkosu ton fiyatları güncellenmiştir. Çinko hurdası fiyatları sayfamıza göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Gercüş Bakır Hurda Alımı

Sayfamızdaki Gercüş bakır fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Batman Gercüş hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Gercüş bakır hurda fiyatları için arayın. Gercüş içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bakır hurdası alanlar sayfamızda geniş bilgi var. Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır alan Gercüş hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Gercüş İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart almak nedeniyle bizituşlayabilirsiniz. İkinci el personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları alınır satılır. Kısa bir süre 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki yemek odası takımlarınızı evinize gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacıyla çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firmalar başlıklı paylaşımı okuyabilirsiniz Gercüş ve çevresinde kullanılmış, 2.el mobilya ve aksesuarlar satabilirsiniz.

Gercüş 2. El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Hurda jeneratör alan yerler içindeyiz.

Gercüş Güncel Hurda Fiyatları

Gercüş hurdacı hurda alırken kullanılan kilo fiyatları Gercüş borsasında her dakika güncellenmektedir. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurda alımı yaparken kilo fiyatından daha fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Sayfamızdakigüncel hurda fiyatları metne bir göz gezdirebilirsiniz Güncel hurda fiyatına ulaşmak için bize ulaşabilirsiniz.

Gercüş Karton Hurda Alanlar

Kağıt hurdası alımı ile ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Gercüş hurda kağıt, karton fiyat listesini her gün göndermekteyiz Gercüş kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki firmamız Halk Metal ile toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Avantajlı kağıt fiyatlarıyla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, hurda karton bardak alıyoruz. Bölgenin her yerinde defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla müşterilerimize piyasa değerinden daha yüksek miktarda kazanma olanağı veriyoruz.

7/24 Açık Gercüş Hurdacı

Yaklaşık otuz dokuz senedir hurdacılık yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Gercüş hurdacı firması iş yerimiz aracılığı ile günün her saatinde işimizin başındayız. Yılların verdiği kurumsallaşmayla makine parkurumuzu arttırarak artan hizmetlerimize devam ediyoruz.

Gercüş Hurda Otomobil Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Gercüş yakınlarında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli hurda araç, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdaları
, hurda yük vagonu, motor hurdası alıyoruz.

En Yakın Gercüş Hurdacı Telefonu

Halk Metal hurdacılık olarak Gercüş ilçesinde her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Gercüş hurdacı hizmetlerimizle hurda alımında yerinize gelmekteyiz. Bu sebep ile size en yakın hurdacı Gercüş genelinde hizmet ediyoruz. Gercüş hurdacı şirketi olan firmamız ile kapınızdan hurda malzeme almaya devam ediyoruz.

Gercüş Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı koruyan amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Gercüş etrafında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf içecek şişesi, çıkma oto camları çeşitlerinde cam hurdaları bulunabilmektedir.

Gercüş Hurdacılar Sitesi

Hemşerilerimize yaşanılır bir Gercüş oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Gercüş hurdacılar sitesi 4. bloktaki firmamızla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki hurdanızın ticaretini yapıyor değiliz.

Gercüş Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Batman Gercüş fabrika sökümü işi yapıyoruz. Profesyonel bir biçimde fabrika yıkım işleri yapıyoruz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak imalathanenin etraflıca gezilmesi gerekiyor. Genelde bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Yıllardır bol miktarda fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik.

Gercüş Klima Hurda Alan Yerler

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Gercüş çevresinde çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içinde yer almaktadır. Hurda kombi alan hurdacı firmalar arasındayız. Gercüş çevresinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun.

Gercüş Moloz ve Hurda Nakliyesi

Halk Metal tarafından alınacak tüm hurdanın tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu Gercüş Belediyesi Fen işleri tarafından belirlenen yerlere nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımından sonra sözleşmeye göre molozların taşınması titizlik ile yapılır.

Gercüş Akü Hurdası Alımı

Akü diğer ismiyle batarya şarjlı piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası fiyatları yazımıza bir göz atarsanız iyi bir şey yaparsınız. Bu yüzden şirketimiz benzeri kendine ait geri dönüştürme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Bir süre sonra kullanılamayacak duruma gelen akülere hurda akü denir. Akü hurdaları barındırdığı kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Taşıtlarda elektrik enerjisi deposu sıkça kullanılıyor.

Gercüş Hurda Nikel Alan Firma

Bu sebeple nikel hurdası ticareti yapılırken mümkün olduğunca dikkat ile hareket etmeliyiz. Hurda nikel zehirli olabilir. Bu ilçede %99 şablon nikel ile %95 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Batman ve Gercüş nikel hurda alımı yapıyoruz.

Gercüş 2. El Restaurant Malzemeleri Alanlar

2. El tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi ocaklar, krom paslanmaz salata ve meze dolapları, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, davlumbaz, aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Titizlik ile kullanılmış olan restaurant tipi bulaşık makinaları, mermer tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alınır. Sanayi tipi ikinci el lonata mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Gercüş Hurda Kumaş Firesi Alımı

Parti malı hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme alımı için buradaki telefon numarasını şimdi aramalısınız. Batman Gercüş kilo ile tartıp kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Sitemizdeki Gercüş hurda kumaş fiyatlarını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Batman Gercüş ilçesinde şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımında yerinize geliyoruz.

Spota düşmüş hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda alımında nakit parayla ödeme yapıyoruz. Gercüş çevresinde kumaş hurdası alıyoruz.

Gercüş Bina Yıkımı

Üst taraftaki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Hurda bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım esnasında istenilen tüm güvenlik önlemleri Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler gibi tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Gercüş kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılacak iş yerlerinin yenilenerek inşa edilmesi amacı ile yıkım işini sağlıyoruz.

Gercüş 2.el Hurda Raf

Özellikle resterasyon yapan aktarlar tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raflar, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Buradaki Gercüş ikinci el raf ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda raf fiyatı bölümümüze bakmak istersiniz. Gercüş ikinci el raf hurdası almak sebebi ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Gercüş Plastik Hurda Alım Satımı

En ideal fiyatla pet şişe hurdası, naylon poşet, mavi kapak, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik alım satımı için adresinize gelmekteyiz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. Gercüş plastik hurdası alan firmalar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Burada yer almakta olan Gercüş plastik hurdası kg fiyatını günlük yollamaktayız Batman il Gercüş bölgesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gercüş İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla kapatılan depolardan satın aldığımız Yıkılmış yurt vs binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el pencere, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz. İnşatlarda boya tabancası, yük asansörü, alçı makinesi, harç pompası 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp