Sinop Hurdacı

Gerze Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Gerze bölgesinin etrafında hurda satmak amacıyla günün her vaktinde çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Türkiye’nin aradığınız yerinden, hurda alımı yapıyoruz. En doğru Sinop Gerze hurda fiyatlarıyla avantajlı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Piyasadan farklı hizmetler beğeninize sunmaktayız. Öncü olduğumuz tüm faaliyetleri ziyaret ettiğiniz sitemizden inceleyebilirsiniz. Gerze hurdacı firmasıyız. Tonajlı hurda satımında yüksek fiyat uygulamaktayız. Sinop hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Sinop Gerze Hurdacı Firma

Gerze hurdacı olarak Sinop ilçelerinde her nevi hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemenin taşınması için en yakınınızdaki hurda nakliye araçlarımızı yönlendiriyoruz Gerze genelinde faaliyet veriyoruz. Atık metal ve plastikleri geri dönüştürerek çocuklarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sizde her türlü kablo hurdası satışı yapmak sebebiyle telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Gerze hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Gerze içerisinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sinop merkezinin nadide ilçesi Gerze 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Yalnızca Sinop Gerze ilçesinde değil, bütün illerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Gerze Hurdacı Telefon Numarası

Sinop Gerze hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Hemen arayın güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satmak üzere firmamızı aramalısınız. Gerze hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Gerze Hurda Bakır Alım Satımı

Gerze bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Gerze bakır hurda fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Sinop Gerze sorma bakır hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Sinop Gerze bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan Gerze hurdacı telefon numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda antikron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alıyoruz.

Gerze Hurda Kablo Alanlar

Satıcılarda sıklıkla toplanan 30% bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablolar,50% bakırlı hurda kablo ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Sinop Gerze bölgesinin tüm sokaklarından TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı için en güzel fiyat listesini öneriyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Her türlü kablo alan alan Gerze hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet vermeye devam ediyoruz. . Ayrıca hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılıyor. Gerze hurda kablo alan yerler arasındayız. Hurda kablo alan hurdacı konulu makaleye göz gezdirebilirsiniz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası borsasından oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır teller nedeniyle hurdacılar için çok kıymetlidir.

Yerinden hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. Sinop Gerze hurdacı firma olarak her nevi antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları ticareti için buradayız. İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Gerze hurda kablo ton fiyatlarını arzu edenlere her gün gönderiyoruz.

Çünkü yalnızca hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Kullanım alanları itibariyle hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir.

Gerze Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Burada paylaşılmış olan Gerze alüminyum kg fiyatını isteyene her gün ulaştırılmaktadır. Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Her türden hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Gerze ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında tartımları müşteriyle birlikte yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonlaronızı beklemekteyiz. Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası alan hurdacı firmasıyız. Sinop Gerze alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Hurda satanların sayesinde sürekli deneyim kazanıyoruz.

Gerze Sac Hurdası Alımı

Gerze etrafında sac hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, ticareti için arayabilirsiniz. Elimizde hiç kullanılmamış 2.el trapez sac vardır. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Gerze Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cevher halindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renkli biçimiyle biliniyor. Kurşun hurdası alanlar sayfamızı ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayabilir. Kurşun metali kullanılan eski madenlerdendir. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Gerze kurşun hurdası alımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Burada paylaşılan Gerze kurşun hurda kg fiyatını isteyene bedelsiz yollanmaktadır.

Gerze Hurda Alım Satımı

Zamak hurdası, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Hep birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Gerze hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurda alüminyum almak amacıyla bulunduğu yere gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı fimayız.

Gerze adresten hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda su iletemas halinde korozyona uğruyor. Böylece hurdaların değerini düşürmektedir. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımına özel fiyat listeleri sunuyoruz. Gerze hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik.

Gerze Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

İtiraf etmek lazım ise sarı hurdası adında hurda çeşidi bulunmamaktadır. Pirinç hurdalar bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Sinop Gerze hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor. Bu sayfadaki Gerze sarı pirinç kg fiyatı günceldir. Hurda pirinç sarı alan yerler hakkındaki konuyu ziyaret edin. Ayrıca sarı hurda kırkambar, sarı hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurdası ticaretinde piyasaya hakim konumdadır. Bu nedenle Gerze sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Gerze genelinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz.

Gerze Krom Hurdası Alanlar

Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar makalemizi dolaşmak öğrenmenizi sağlayacaktır. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Gerze krom fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın.

Gerze Hurda Demir Alımı

Güncel demir hurdası fiyatı talep etmek sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları sayfamıza bir göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda demir, yeryüzünde en çok bulunabilen metaller içerisindedir. Sitemizdeki Gerze inşaart demiri fiyatlarını grubumuzdakilere güncel olarak gönderilmektedir. Gerze etrafında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Firmamız Gerze ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapıyor.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar hurda demir konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Unutmayın ki her cins demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alırız.

Gerze Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

Buradaki Gerze hurda nikel fiyat listesini whatsapp grubuna ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko fiyatı yazımızı gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü satmak için telefonlarımızla irtibat kurun. Sinop, Gerze ve çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Gerze Hurda Plastik Alan En Yakın Hurdacı

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Güncel fiyata hurda mavi kapak, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

Gerze plastik hurda alanlar içerisinden ön planda olan Gerze hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Gerze plastik ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız Sinop şehri Gerze ilçesinin tümünden polipropilen moblen, abs plastik, polistren, jelatin alım satımı yapıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Gerze İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış lokanta vs. binalardan elde edilmiş kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alıyoruz. Ayrıca ne yazık ki işi bırakan satıcılardan edindiğimiz Müteahhitler tarafından bir süreliğine kullanılmış inşaat vinci, boya tabancası, harç mikseri, alçı mikseri 2.el iskele, ikinci el plywood alıyoruz.

Gerze Bina Yıkımı

Hurda bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri gibi tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Çok önce fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığı binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılması gereken iş yerlerinin istenildiği biçimde imar edilmesi amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında bilinen tüm tedbirler

Gerze Klima Hurda Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Gerze bölgesinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. Hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. Gerze ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Gerze Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Gerze Belediyesi Fen İşleri tarafından belirlenen arazilere boşaltılıyor. Bina yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozlarının taşınması titizlikle yapılır.

Gerze Nikel Hurda Alan Hurdacı

Dolayısı ile nikel hurdaları alımında elimizden geldiğince özen ile davranmalıyız. Gerze nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Özellikle nikel turbo hurda, anot hurda nikel, %99 nikel şablon – %95 şablon nikel hurda alıyoruz. Nikel hurda arsenik içerir.

Gerze Hurda Raf Alanlar

Genelde resterasyon yapan iş yerleri tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2. el raf satıyoruz. Burada yayımlanan Gerze ikinci el market rafı fiyatları günceldir. Raf hurda alan hurdacı firma bölümümüze bir göz atmanız iyi olacaktır. Gerze 2. el raf hurdası satışı yapmak nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Gerze Akü Hurdası Alan Hurdacılar

Akümülatör başka deyişle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Hurda aküler içerisindeki kurşun içeren sıvı nedeni ile oldukça değerlidir. Akü hurdası alımı konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Dolayısıyla Sinop Gerze hurdacısı gibi kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapıyor.

Taşıtlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Uzun müddet sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir.

Gerze Hurda Kağıt Alanlar

Değerinden yüksek fiyata kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kağıt bardak alan yerler arasındayız. Gerze kağıt hurda aldığımız ilçeler arasındadır. Buradaki Sinop Gerze hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Gerze Sinop hurda kağıt alanlar arasındaki iş yerimiz sayesinde hurda kağıt kırpıntı, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Bölgede defter, kitap hurdası, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra özen sayesinde sizlere daha fazla kazanma olanağı yöneltiyoruz.

Gerze Beyaz Eşya Hurdası

Sıfır gibi 2. El derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek nedeni ile firmamızla etkileşim kurabilirsiniz. 2. El çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu alınır satılır. Çok az kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki oturma gruplarını yerinizden almaktayız. Eski busdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası alımı yapan firma başlıklı sayfamızı okuyunuz Gerze içerisinde yeni, 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz.

Anlık Güncel Gerze Hurda Fiyatları

Gerze hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları günlük değişmektedir. Hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış konuyu inceleyebilirsiniz Anlık hurda ton fiyatına erişmek nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir. Tekrar etmekte fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken pazar fiyatından daha fazla fiyatlara hurda alımı uyguluyoruz.

Gerze Cam Hurdası Alanlar

Gerze ilçesi çevresinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla kırılgan bir yapıya sahip sıvı koruyan amorf ve organik olmayan sert bir malzemedir. Son zamanlarda şeffaf meyve suyu şişesi, kırılmış araç camları cinslerde cam hurdalar çok miktarda geri dönüştürülüyor.

Gerze 2.el Lokanta Aletleri Alan Firma

Profesyonel lokanta, cafe mutfağında kullanılan ekipmanları alıyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, tezgahlar, pizza dolabı, tezgah üstü dolaplar alıp satıyoruz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirici vb endüstriyel mutfak alet edavatını incelemeniz için sizleri işyerimize davet etmekteyiz. 2. El paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Gerze Parça Kumaş Alanlar

Toptan dokuma kumaş hurdası, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, hurda top kumaş, parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alım satımında yüksek fiyattan ödeme yapmaktayız. Bu sayfadaki Sinop Gerze hurda kumaş fiyatlarını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz.

Gerze kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Sinop Gerze etrafında hurda parça kumaş alımı yapmaktayız.

Sinop Gerze çevresinde şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı alım satımında adresinize araç gönderiyoruz. Yüksek tonajlı gabardin kumaş, örme kumaş, pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, hurda ceketlik alımı için bizi çok geçmeden arayabilirsiniz.

Gerze Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Gençlere yaşanabilir bir Sinop ve daha yaşanabilir Gerze oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sırf bu çeşit hurdalarınızı almıyoruz. Gerze hurdacılar sitesindeki hurda alım firmamızla sektöre hizmet veriyoruz.

Gerze Fabrika Bozumu

Gerze fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Güvenlice tesislerin söküm işlerini yapıyoruz. Yıkım işi yapanların anlattığı gibi kolay bir iş değildir. Sökümden önce yıkımı yapılacak fabrikanın detaylı bir şekilde dolaşılarak gerekli projenin hazırlanması uygundur. Yıllardır yüzlerce fabrika söküm ihaleleri tamamladık.

Gerze Araç Hurdası Alanlar

Bazı dönemlerde Gerze yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesine sahip otomobil hurdası, hurda çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, römork, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Lakin otomobil hurdası trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Gerze Hurda Jeneratör Alan Hurdacı

Jeneratör hurdası alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içinde en doğru hurdacı firmasıyız. Her türlü yıpranmamış 2. el jeneratör alınır.

7/24 Açık Gerze Hurdacı

Bildiğiniz gibi üç yıldır hurda alımı yapıyoruz. 7/24 hurda alan Gerze hurdacı firması olarak haftanın yedi günü sektörde çalışıyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin bahşettiği güven ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Gerze Hurdacı Numarası

Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Gerze etrafında her cins hurda alıyoruz. En yakın Gerze hurdacı olarak hurda metal almak için gönderdiğiniz konuma ekip yolluyoruz. Gerze hurdacı firma bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile kapıdan her çeşit hurda malzeme satım hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alan yerler Gerze ilçesinin yakınlarında hizmet vermekten gurur duyarız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp