Giresun Hurdacı

Giresun Hurdacı Hurda Fiyatları

Halk Metal Hurdacılık firmamız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Memleketin bütün mahallelerinden, hurda alıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda Giresun’da piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Giresun hurdacısı firmalar arasındayız. Tam zamanlı Giresun hurda piyasası fiyat listesi ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Kimseye benzemeyen faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bütün çalışmalarımıza okuduğunuz sayfadan erişebilirsiniz. Giresun bölgesi çevresinde hangi hurdaları aldığımızı öğrenmek sebebi ile personellerimizle iletişime geçebilirsiniz. Giresun hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz.

Giresun Hurdacıları

Giresun hurdacısı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Giresun merkez ve etrafında benzersiz bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Sizde her tür hurda malzeme satışı amacıyla telefonlarımızı aramalısınız. Giresun’da ve ilçelerinde gece gündüz hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yalnızca Giresun çevresinde değil, bütün ilçelerde hizmet veriyoruz. Giresun hurdacı firması olarak tüm ilçelerde her nevi hurda eşya alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanızın alımı için yakın çevredeki hurda taşıma ekiplerimizi göndermeyi sürdürmekteyiz. Giresun bölgesinde hurdacılık hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin faydalanması için çalışıyoruz.

Giresun Hurdacı Telefonu

Giresun merkez hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatları ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Giresun hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasında yer alıyor. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak amacı ile mobil hattımızı arayabilirsiniz.

Giresun’da Hurda Alan Firmalar

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda inşaat demiri almak amacıyla yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler arasındayız. Giresun kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurda malzemeleri hiç zaman harcamadan nakite çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin piyasasının düşmesine neden olur.

Giresun hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık her türlü hurda alüminyum alım hizmeti veriyor. Zamak hurdası, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Yüksek tonajlı kablo ve hurda bakır, alüminyum, sarı hurda, çinko, inşaat demiri, hurda kurşun aldığımızda fiyat listesi sunuyoruz. Giresun’da hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuz ile ön plana geçiyoruz.

Giresun Hurda Bakır Alımı

Antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Giresun hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır hurdası alan Giresun hurdacı şirketimizi acilen arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Bakır alan hurdacılar konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki Giresun hurda bakır fiyatları günceldir. Giresun ‘da bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. Giresun genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Giresun Hurda Sarı Alım Satımı

Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Giresun ‘un her yerinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Satıcılarda sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana türleri sıkça bulunur. Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan hurda türü yoktur. Giresun hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Sitemizde paylaşılan Giresun sarı pirinç ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alanlar konuya göz atabilirsiniz. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Bu yüzden Giresun sarı pirinç hurdası alan yerler arasındayız. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Giresun Hurda Kablo Alım Satımı

Giresun hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Giresun hurdacı firma olarak her çeşit hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdaları satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Giresun’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Kablo iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Çünkü sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Giresun hurda kablo fiyatları güncel olarak grubumuzda paylaşılmaktadır. Müşterilerde hızlıca edinilebilen %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşin ödüyoruz. Hurda kablo alan hurdacı konulu yazıyı okuyun. Konumdan hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası, enya kablolar alım satımı için piyasanın üstünde fiyatı gönderiyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan Giresun hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet etmeya devam ediyoruz.

Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Kablo hurdası telindeki bakır sebebiyle hurda kablo alan yerler için önem arzeder.

Giresun Krom Hurdası Alımı

Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Bu sayfadaki Giresun hurda krom ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alımı makalesine bakmak istersiniz.

Çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Giresun Demir Hurdası Alım Satımı

Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda satılan metaller arasında bulunur. Bu sayfada yayınlanan Giresun extra demir hurda kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Giresun ‘un tüm ilçe ve mahallelerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı için bize ulaşın. Hurda demir alan yerler konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Hurdacı firmamız Giresun bölgesinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Sizlerin de bildiği üzere her çeşit demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı yazımıza bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

Giresun Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alırız. Metal kurşunun kullanılan eski madenler içinde olduğu düşünülüyor. Cevher şeklindeki kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alan hurdacı firma bağlantısının olduğu linke tıklayın. Giresun hurda kurşun alım satımı hizmeti sunduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Giresun hurda kurşun fiyatlarını günlük yollamaktayız.

Giresun Sac Hurdası Alan Hurdacı

Ardiye çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Giresun ve çevresinde sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac, hurda galvanizli boru, ton fiyatı talep etmek amacı ile. Firmamızda deliksiz 2.el trapez sac hurda vardır. Hurda sac alımı yapan hurdacılar içindeyiz.

Giresun Hurda Çinko Alım Satımı

Giresun’un çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizde yayımlanan çatı söküm çinkosu fiyat listesini bip grubumuza kayıt olanlarla paylaşmaktayız. Çinko hurdası alanlar gönderimize kesinlikle bir göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı için iletişim hatlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Giresun Alüminyum Hurda Alan Firma

Giresun alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Bize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayabilirsiniz. Müşterilerimizin desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Bu sayfadaki Giresun hurda alüminyum kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda alüminyum içeriğiyle yazılmış metine göz atabilirsiniz Alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda Giresun hurdacısıyız. Giresun merkezde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil alımında tartımı sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz.

Giresun İkinci El Ev Eşyası

Giresun ve çevresinde sıfır, 2.el mobilya satıyoruz. 2. El sekreter koltuğu, sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alınır satılır. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki oturma gruplarını evinizden alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacı firma konulu yazıya erişebilirsiniz Her çeşit 2.el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak sebebiyle bize ait mobil telefonlarıyla iletişimde bulunarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Giresun Bina Yıkımı

Bina yıkımında belirtilen güvenlik önlemleri Çok önce fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işi ücretsiz yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle eskimiş binaların tekrar yapılması nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş penceler, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurdanızı ücreti karşılığında almaktayız.

Giresun Nikel Hurda Alan En Yakın Yerler

Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirlidir. Giresun nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede turbo nikel, %95 , %99 şablon nikel hurdası, anot nikel hurdası alıyoruz. Bu nedenle nikel hurdalar toplanırken elden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir.

Giresun Hurda Raf Alan Yerler

Genellikle batan işyerleri tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdaları, ürün reyonları, demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafları arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2.el market rafı satan hurdacılar arasındayız. Demir raf hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Giresun raf hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Raf hurdası alımı bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız. Raf hurdası Giresun alımı nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

Giresun Hurda Araç Alan Yerler

Elbette sizlere hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Zaman zaman Giresun etrafında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak vergiden düşürülmüş hurda otomobil, çeki demiri hurdası hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, hurda yük vagonu, motor hurdası için hemen arayın. Lakin araç hurdası vergiden muafiyet alma evrakları zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Giresun İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile kapanan iş yerlerinden almış olduğumuz Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinçleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı sıva mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılmış iş yeri benzeri binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alım satımı yapıyoruz.

Giresun Cam Hurdası Alanlar

Giresun yakınlarında hurda cam alanlar içinde bulunuyoruz. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeleri koruyan inorganik yumuşak olmayan maddelerdir. Günümüzde renkli araç camı, soda şişesi vb. cam hurdaları tonajlı eritiliyor.

Giresun Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

Klima hurdası Giresun çevresinde en çok alım satımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alır. Giresun çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. 2. El Kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Giresun Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların nakliyesi güvenlikle yapılır. Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Giresun Belediyesi Fen İşleri tarafından bildirilen alanlara taşınır.

Giresun 2.el jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan firmayız alırken en iyi fiyatı biz veriyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasındayız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Giresun Akü Hurda Alım Satımı

Akümülatör diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Akü hurdası içindeki kurşun içeren suyu ayrılabildiğinden değerlidir. Hurda akü alan yerler makalesine göz atın. Dolayısıyla iş yerimiz vb. kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olan fabrikalar sulu ve kuru akü alımı yapabiliyor. Biraz süre sonra ömrünü tamamlamış haline düşen bataryaya hurda akü deniliyor. Otomobillerde elektrik deposu bulunur.

Anlık Güncel Giresun Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında borsadan fazla kilo fiyatı uyguluyoruz. Giresun hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyatlar hızlı bir biçimde değişkenlik göstermektedir. Anlık hurda fiyatları hakkındaki konuyu okuyabilirsiniz Anlık hurda fiyatına ulaşmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz.

Giresun İkinci El Lokanta Ekipmanı Alan Firma

İşlerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, dilendirici küveti, paslanmaz krom evye, davlumbaz, krom salata dolapları, lokanta tipi yemek ocağı vs endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemek amacıyla sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Kullanılmış tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. Kısa zaman kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı dolap, çöp sıyırmalı tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Profesyonel retoran mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz.

Giresun Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firma

Tonajlı nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alım satımında piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız. Sitemizdeki Giresun hurda kumaş fiyatlarını arzu edene saat başı yolluyoruz.

Giresun Giresun kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar arasında en iyi fiyatı teklif ediyoruz. Hurda kumaş firesi almaktayız.

Giresun bölgesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası alımlarında adresinize gelecek araçlarımız var. Kiloyla parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satmak için aşağıdaki numarayı hemen aramalısınız.

Giresun Plastik Hurdası Alanlar

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Giresun plastik hurda alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Giresun hurda naylon kilo fiyatı güncellenmiştir Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Giresun şehri Giresun bölgesinin tamamından jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatla hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe alım satımı yapmaktayız.

Giresun Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika yıkım ihaleleri aldık. Sökümden önce sökülecek iş yerinin titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan projenin hazırlanması uygun olacaktır. Giresun fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Yıkımla ilgilenlerin dile getirdiği biçimde kolay bir işlem değildir. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde meşhur olduk.

Giresun Hurdacılar Sitesi

Şimdikinden daha temiz bir Giresun yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Giresun hurdacılar sitesi içerisinde bulunan depomuzla geri dönüşüm yapıyoruz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Giresun Hurdacı Firması

7/24 Giresun hurdacı olan şirketimizle 7/24 çalışıyoruz. Sektörde uzun zamandır Giresun hurdacısı olmanın kazandırdığı güvenle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse dört yıldan bu yana hurdacılık yapan işletmeye sahibiz.

En Yakın Giresun Hurdacı Numarası

Giresun hurdacı sitesi olarak yerinizden hurda malzeme almaya başladık. Böylelikle size en yakın hurda alanlar Giresun ilçesinin yakınlarında servisler ediyoruz. Halk Metal Hurdacılık olarak Giresun bölgesinde hurda malzeme alırız. En yakın Giresun hurdacı firması servisi ile hurda alıp satarken istediğiniz yere personellerimizi yolluyoruz.

Giresun Kağıt Hurda Alımı

Giresun kağıt hurdası alım satımı yaptığımız yerler arasında yer almaktadır. Sayfamızda yer alan Giresun hurda karton ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız İlçenin her yerinde renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik sayesinde satıcılara daha fazla kazanma imkanı yöneltiyoruz. Ederinden fazla ton fiyatlarıyla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, gazete hurdası alanlar içindeyiz. Giresun kağıt hurdası alan firmalar içindeki şirketimiz yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası fiyatı edinebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp