Avrupa Yakası HurdacıEsenyurt Hurdacı

Gökevler Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Avrupa yakası Gökevler mahallesinin tamamında hurda eşyalar ve temiz kullanılmış ofis mobilyaları alımı için nakit ödemeler yapmaktayız Şu an Esenyurt firmasıyız. Bununla birlikte Esenyurt Gökevler mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Halk Metal şirketimizle Esenyurt mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Gökevler mahallesinde hurda dönüşümü yapan fabrikayız. Anlık Esenyurt Gökevler hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Gökevler hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Gökevler mahallesi hurdacı şirketleri içinde öncüyüz. Esenyurt etrafında olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle dilediğiniz yere profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz

Tonajlı hurda eşya alımında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olarak Gökevler mahallesinin tümünde hizmet veriyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul hurdacı firma olan Halk Metal hizmet sunmaya devam ediyor. Esenyurt Gökevler mahallesi hurdacı firması olarak Gökevler mahallesi çevresinde hurdacılık yapıyoruz.

Esenyurt Gökevler Hurdacı Firmalar

Esenyurt hurdacı olarak Avrupa yakasında her türlü hurda alımı yapmaktayız. Sizde her tür hurda kablo satmak sebebi ile destek telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Gökevler bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek milletimizin faydasına çalışıyoruz. Gökevler hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Esenyurt Gökevler içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan mahallesi Gökevler öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Gökevler mahallesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak sürekli büyüyoruz. Esenyurt merkezinde ve Gökevler mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el mobilya alan firmalar arasında en güncel fiyatları veriyoruz.

Ülkemizde senelik bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton evsel atık, 100.000 ton hastane atığı ortaya çıkıyor. Çöp kutularına atılan atıl malzemelerin %4 kadarını maden hurdası, yüzde 43’ünü karton türleri, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde oniki’sini hurda cam türevleri oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülemeden boşa gidiyor. Bu atıklar yurdumuzun bir yılda 1.5 milyar ₺ zararına yol açıyor. Hurdacı firmalar ülkemizin zararına giden bu paranın kurtarabileceğimiz kadarını ülkemize kazandırmaya çalışıyoruz.

Gökevler Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Esenyurt Gökevler adresten hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. İstanbul Esenyurt Gökevler hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir. Dolayısıyla hurda fiyat listesi talep etmek sebebi ile bizi aramanız yeterlidir. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Gökevler Demir Hurda Alanlar

Firmamız Gökevler mahalle genelinde hurda demir alımı yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan hurdacı bölümümüzü okuyabilirsiniz. Unutmayın ki her nevi demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alımı yapılır.

Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı talep etmek nedeni ile bize ulaşın. Demir hurda fiyatı paylaşımımıza bakmak isteyebilirsiniz. Gökevler mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Hurda demir, Gökevler mahallesi çevresinde çokça satılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Gökevler toplama demir hurdası kg fiyatını talep edenlere saat başı ulaştırılmaktadır.

Gökevler Çinko Hurdası Alanlar

Sitemizdeki İstanbul Esenyurt Gökevler çatı söküm çinkosu fiyatlarını grubumuzdakilere her gün yollanmaktadır. Çinko hurdası kilo fiyatı sayfasının linkine tıklayın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için arayabilirsiniz. Gökevler etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alanlar makalemize bir göz atmanız pişmanlık hissetmezsiniz.

Gökevler Alüminyum Hurda Alımı

Bizlere güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her tür alüminyum hurda peşin alınır. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Esenyurt Gökevler Mahallesinde alüminyum hurda alan yerler içindeyiz.

Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör alıyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek için peşin ödeme veriyoruz.

. Sizlerin sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz. Gökevler mahallesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı yaparken tartımları sizinle yapmaya özen gösteriyoruz.

Gökevler Mahallesi Kurşun Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Gökevler hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız mahallelerden biridir. Burada paylaşılan İstanbul Esenyurt Gökevler kurşun hurdası kg fiyatı günceldir. Metal kurşunun kullanılan eski bir maden olduğu söylenmektedir. Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Minare kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun satışı yapmak nedeni ile telefonlarımızı arayıp ulaşabilirsiniz.

Gökevler Krom Hurdası Alımı

Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Esenyurt Krom hurda alımı hurda krom hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar bölümümüzü ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

Gökevler Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Gökevler mahallesi kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurdalarınızı hemen nakit paraya çevirin. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurdaların değerini düşürüyor. Tonajlı hurda sarı ve ekstra demir, bakır hurdası, hurda kurşun, hurda kablo, hurda çinko, hurda alüminyum satanlara özel yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Gökevler hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız.

Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler içindeyiz.

İstanbul Esenyurt Gökevler mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü alüminyum hurdası alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Gökevler Kablo Hurdası Alımı

Etrafta bolca edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Konumdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız. Ek olarak enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyat listesini vermekteyiz.

İstanbul Esenyurt Gökevler bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alım satımında uzmanız. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Gökevler mahallesi hurdacı arayanlar için buradayız. . Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile hurdacı firmalar için kıymetlidir. Detaylı bilgi almak için bilgi öğrenmek amacıyla hurda kablo alan hurdacı makaleye bir göz atın. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıklıkla kullanılıyor. Ek olarak çok damarlı hurda kablo alımı amacıyla telefon edebilirsiniz.

İçinde bulunan tellerin cinsine göre ve de dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Gökevler hurda bakır kablo fiyat listesi anlık güncellenmektedir. Gökevler mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satmak isteyenler bizi arayabilir.

Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. İstanbul Esenyurt Gökevler hurdacısı Halk Metal özellikle hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları için buradayız. Çünkü sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz.

Gökevler Bakır Hurda Alan Yerler

Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha detaylı bilgi var. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Bu sayfadaki Gökevler hurda bakır kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. İstanbul Esenyurt Gökevler hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır alan Gökevler hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin tadına varın. Gökevler bölgesinde bakır hurda alıyoruz. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Gökevler Mahallesi bakır hurda fiyatları için telefonumuzu arayınız.

Gökevler Hurda Sac Alımı

Sac hurda alıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Gökevler mahallesinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı öğrenmek amacı ile. Elimizde deliksiz 2. el trapez sac hurdası mevcuttur.

Gökevler Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı Firma

İtiraf etmek lazımsa sarı hurda adında bir hurda bulunmamaktadır. Halk Metal şirketimiz tüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor. Gökevler mahallesi hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor.

Pirinç metaline halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Ek olarak hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati türleri vardır. Bloğumuzda bir süre önce yazılmış pirinç sarı hurdası alanlar yazıya göz gezdirebilirsiniz.

Bu neden ile Gökevler Mahallesi sarı pirinç hurda alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Gökevler genelinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

Gökevler Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Gökevler mahallesi hurdacılar sitesi on birinci blokta bulunan iş yerimizle atıl hurda eşya alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz. Bizden sonrakilere iyi bir Gökevler mahallesi yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz.

Gökevler Hurda Araç Alan Firma

Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. Zaman zaman Gökevler yakınlarında araba hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size hurda araç hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli araba hurdası, römork, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Gökevler Mahallesi Jeneratör Hurda Alım Satımı

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2. el jeneratör alınır.

Gökevler Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Evvela yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı şekilde dolaşılarak uygun projenin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Uzun süredir bol miktarda fabrika yıkımı ihalesi aldık.

Böylelikle İstanbul Esenyurt hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde başarılı konumdayız. Gökevler fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Profesyonelce fabrika ve tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkım yapanların söylediği şekilde kolay bir işlem sayılmaz.

Gökevler Klima Hurda Alım Satımı

İkinci el klima Gökevler mahallesi bölgesinde en çok satılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Gökevler bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Gökevler Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Gökevler Belediyesi Fen İşleri tarafından belirlenen yere boşaltılıyor. Yıkımdan sonra anlaşmaya göre bina molozunun taşınması itina ile yapılmaktadır. Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılır.

Anlık Güncel Gökevler Hurda Fiyatları

En güncel hurda fiyatına ulaşmak için irtibata geçebilirsiniz. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken piyasadan yüksek fiyatlar ödüyoruz. Gökevler hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi an be an değişiyor. Hurda fiyatları içeriğiyle paylaşılmış metini inceleyin

Gökevler Mahallesi İkinci El Eşya

Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı adresinizden alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla buzdolabı hurdası alımı yapan firmalar konulu paylaşıma ulaşınız Kullanılmış öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltukları satın almak amacı ile telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Gökevler kullanılmış, 2.el ev dekorasyon ürünleri satıyoruz. Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyaları, bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeniyle çağrı merkezimiz ile etkileşime geçebilirsiniz.

Gökevler Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Akü barındırdığı kurşun bulunduran suları nedeniyle oldukça kıymetlidir. Motosikletlerde elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Akü hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Bu neden ile Gökevler hurdacısı vb. kendine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Akü diğer ismiyle batarya şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Yoğun kullanımdan sonra atıl haline düşen bataryalara hurda akü denilmektedir. İstanbul Akü hurda alan yerler bölümümüzü geziniz.

Gökevler Mahallesi Plastik Hurda Alım Satımı

En yüksek fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Gökevler plastik hurdası alan firmalar arasında lider konumda olan işletmeyiz. Sitemizdeki Gökevler hurda naylon fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı yollanmaktadır İstanbul ile Gökevler bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, jelatin, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal fiyatı sormak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Gökevler Mahallesinde Cam Hurda Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Gökevler mahallesinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı maddeyi koruyan inorganik amorf sert malzemeye verilen isimdir. Çağımızda şeffaf ve renkli çıkma oto camı, soda ve gazoz şişesi ve benzeri cam hurda çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

Gökevler İkinci El Hurda Raf

Bu sayfadaki Gökevler raf hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Raf hurda alımı raf hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayınız. Gökevler 2. el raf hurdası fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak nedeniyle burada yer alan telefona ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan fabrikalardan satın aldığımız orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, çelik raflar, hurda market rafı, demir raflar arasından seçtiğimiz kullanılabilir ikinci el raf satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. İstanbul Raf hurdası fiyatı bağlantısına tıklayın.

Gökevler Mahallesinde Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

Nikel hurda içeriğinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirli hurdalar içindedir. Gökevler nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu mahallede turbo nikel, %99 şablon nikel ile %95 şablo nikel hurdası, anot nikel alıyoruz. Bu sebeple hurda nikel alınıp, satılırken çok özenli çalışılmalıdır.

Gökevler Mahallesinde Hurda Kağıt Alım Satımı

İlçenin tümünde hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alıp satarken göstermiş olduğumuz extra müşkülpesent ile müşterilerimize daha çok oranda kâr elde etme avantajı yöneltiyoruz. Gökevler hurda kağıt aldığımız bölgeler içindedir. Sitemizdeki İstanbul Esenyurt Gökevler hurda kağıt ve karton ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız Piyasadan fazla fiyata hurda peçete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul Esenyurt Gökevler kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki iş yerimiz verdiği hizmetler sayesinde hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Gökevler Mahallesinde Hurdacı

7/24 hurda alan Gökevler mahallesi hurdacı firması olarak 7/24 adresinize geliriz. Nerdeyse otuz bir seneden bu yana geri dönüşüm faaliyeti vermekteyiz. Sektörde uzun süredir Gökevler mahallesinde hurdacı olmanın verdiği kurumsallaşmalar vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Gökevler Mahallesinde Hurdacı Numarası

Gökevler hurdacı içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla kapınızdan her türde hurda malzeme almaya başladık. Halk Metal hurda alım firması olarak Gökevler mahallesinde hurda alıyoruz. En yakın Gökevler mahallesi hurdacı deposu adı ile her çeşit hurda metal alımında dilediğiniz yere gelmekteyiz. Böylelikle müşterilere en yakın hurdacı Gökevler çevresinde hizmet vermekten gurur duyarız.

Gökevler Kumaş Alımı

İstanbul Esenyurt Gökevler mahallesi etrafında hurda şifon, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica alımları için adresinize geliriz. Parça kumaş hurdası alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, kumaş topu, parça poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda spot kumaş alıyoruz.

Yüksek tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, hurda ceket kumaşı satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. İstanbul Esenyurt Gökevler kilo ile hurda kumaş alanlar içerisinde en doğru fiyatı vermekteyiz. Buradaki İstanbul Esenyurt Gökevler hurda kumaş fiyat listesini uygulamamızı kullananlara saat başı göndermekteyiz.

Gökevler Kullanılmış Restoran Ekipmanı Alımı

Sanayi tipi 2.el lokanta mutfağında kullanılan aletleri almaktayız. Titizlik ile kullanılmış olan otel tipi bulaşık makinası, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza bekletme dolabı, tezgahlar alınır. Temiz tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi set üstü meykap, aspiratör, bakır davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, dinlendirici ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanını incelemeniz amacı ile sizleri depomuza davet ediyoruz.

Gökevler 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan iş yeri ve benzeri binalardan alınan hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, kapı, pencereler satanlar içerisindeyiz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, harç mikseri az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Ayrıca batan şirketlerden aldığımız

Gökevler Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda istenen tedbir önlemleri Bir üstte fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Esenyurt Gökevler mahallesi kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yeniden inşa edilecek dükkanların yenilenerek yapılması için yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vb. tüm hurdayı almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp