Kağıthane Hurdacı

Gürsel Mahallesi Hurdacı

Kâğıthane Gürsel mahallesi hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. İstanbul Kâğıthane mahallesi etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz Kâğıthane hurdacısıyız. Normalde İstanbul Kâğıthane firmalar arasındayız. Bununla birlikte Gürsel mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Her türlü hurda alıyoruz.

Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız. Gürsel mahallesi hurdacı depoları içerisinde öncüyüz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki Halk Metal avantajlı devam ediyor.

Günlük Kâğıthane Gürsel hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaktayız. Gürsel hurdacısı olarak her türden hurda eşyayı almaktayız İstanbul Avrupa yakası Gürsel mahallesinde hurda ve 2.el eşya için nakit ödeme yapıyoruz Halk Metal firmamızla İstanbul Avrupa bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz.

Gürsel Mahallesi Hurdacı Firmalar

Gürsel hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Gürsel merkezinde eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak gün geçtikçe gelişiyoruz. Sizlerde her türlü hurda satmak sebebi ile hizmet telefon numaralarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan mahallesi Gürsel 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Sadece İstanbul Kâğıthane Gürsel çevresinde değil, bütün bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Gürsel mahallelerinde hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda plastikleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Gürsel mahallesi çevresinde hurda alan hurdacılar içinde en güncel fiyatları vermekteyiz. İstanbul Kâğıthane hurdacısı olarak Avrupa yakası bölgesinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz.

Türkiye’de senelik olarak 100.000 ton tıbbi atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık ortaya çıkmaktadır. Boşa giden atıkların yüzde dördünü metaller, yüzde kırk üçünü kağıt hurdası, yüzde 27’sini plastik hurdası, yüzde oniki’sini hurda camlar vb hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu atıkların %80’i çöplere gitmektedir. Bu atıklar ülkemize 1.6 milyar Türk Lirası zarar açmaktadır. Geri dönüşümcüler ülkemizi zarara uğratan bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmak için çalışmaktadır.

Gürsel Hurdacı Telefonu

İstanbul Kâğıthane Gürsel hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler içerisindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeniyle cep telefonumuzu aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Gürsel hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Gürsel Hurda Bakır Alanlar

Gürsel bakır hurdası fiyatları için operatörlerimizi arayın. Bakır hurda alanlar makalemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Bu sayfadaki İstanbul Kâğıthane Gürsel hurda bakır fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. İstanbul Kâğıthane Gürsel bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Gürsel bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Gürsel Mahallesinde hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Gürsel Mahallesi Hurda Krom Alanlar

Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Krom hurda alımı yazımıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar gönderisine göz atmalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Gürsel Hurda Alan Hurdacı Firma

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Gürsel adresten hurda alımı yapılan mahalleler arasındadır. Zararınızı önlemek amacı ile hurda malzemeleri hemen elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurda malzemenizin fiyatı düşebilir.

İstanbul Kâğıthane Gürsel mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan Halk Metal her çeşit hurda alımı yapıyor. Hurda atık alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Tonajlı alüminyum hurda, hurda kablo, bakır hurda, hurda kurşun,çinko hurdası, sarı ve ekstra demir aldığımızda yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Gürsel hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle öne çıkmaktayız.

Gürsel Sac Hurda Alan Firma

Gürsel çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı talep etmek sebebi ile. Depomuzda tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Kış bahçesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alanlar içerisindeyiz.

Gürsel Mahallesinde Çinko Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Kâğıthane Gürsel mahallesi nikel hurdası ton fiyatları sürekli güncellenmektedir. Çinko hurdası alım satımı gönderimize kesinlikle bir göz atın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. İstanbul, Kâğıthane Gürsel bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alan hurdacı firmalar makalemize bir göz gezdirirseniz pişmanlık duymayacaksınız.

Gürsel Kurşun Hurda Alanlar

Kurşunun kullanılmakta olan bir maden olduğu biliniyor. İstanbul Kâğıthane, Gürsel kurşun hurda alıp satmak için yüksek fiyatları uyguladığımız mahallelerden biridir. Sitemizdeki Gürsel kurşun hurda fiyatları sürekli güncellenmektedir. Yer yüzünde cevher şeklinde bulunan kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk alırız.

Gürsel Mahallesi Hurda Kablo Alım Satımı

Ek olarak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları vermekteyiz. Gürsel bölgesinin her yerinden TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımında deneyimliyiz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. İstanbul Kâğıthane Gürsel mahallesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Çünkü Halk Metal firmamızla yalnızca hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanılış yerlerine göre yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Sitemizdeki Kâğıthane kablo hurdası alanlar içeriğe göz atabilirsiniz.

İstanbul Kâğıthane Gürsel hurdacısı Halk Metal firmamız her nevi antigron kablolar, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken piyasadan pahalı fiyat veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Gürsel hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Müşterilerde hızlıca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz. Kablo iletkenliğiyle sıkça kullanılmaktadır. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz.

Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alanlar için önem arzeder. İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki İstanbul Kâğıthane Gürsel kablo kg fiyatını grubumuza üye olanlara her gün göndermekteyiz.

Gürsel Alüminyum Hurda Alanlar

Her tür alüminyum hurda alınır. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Gürsel mahallesinin her yerinde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alırken tartımı teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz.

. Kâğıthane Gürsel alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sizlerin desteğiyle daha hızlı büyüyoruz.

Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum petek, alüminyum kutu, alüminyum radyatör alıyoruz.

Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için aramanızı bekliyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Gürsel Sarı Hurda Alım Satımı

Bu yüzden Gürsel sarı pirinç hurdası alım satımı yapmaktayız. İtiraf etmek gerekirse sarı hurda olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Firmamız bahsettiğimiz hurdaların yanında sarı hurda bronz hurda araiş almaktadır. Daha detaylı sitemizdeki hurda pirinç sarı alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz. İstanbul Kâğıthane Gürsel hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor.

Gürsel bölgesinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Hurda satanların bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası halk dilinde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Piyasada kırkambar hurda sarı, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri sıkça bulunur.

Gürsel Hurda Demir Alımı

Gürsel etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Firmamız Gürsel mahalle genelinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kâğıthane Demir hurdası fiyatı yazısını ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Hurda demir, dünyada en fazla çıkarılan madenler içindedir. Buradaki Gürsel demir hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Anlık demir hurda kilo fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar konusunda bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Sizinde bildiği gibi her türden demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır.

Gürsel Hurda Cam Alım Satımı

Bu dönemde renkli cam şişe, kırılmış oto camı türde cam hurdaları tonlarca eritiliyor. Kâğıthane Gürsel genelinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Bu dönemde renkli cam şişe, kırılmış oto camı türde cam hurdaları tonlarca eritiliyor.

7/24 Hizmet Veren Gürsel Mahallesi Hurdacı Firması

Yaklaşık otuz yedi seneden beri geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. 7/24 açık Gürsel hurdacı olan firmamızla yirmi dört saat adresinize geliriz. Yılların kazandırdığı güvenle teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Gürsel Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alırken pazar fiyatlarından yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz. Doğru hurda kilo fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Gürsel hurdacı firmalar içinde hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri Gürsel hurdacılar sitesinde her dakika değişiyor.

En Yakın Gürsel Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Gürsel hurdacı hizmetiyle her cins hurda metal alım satımında deponuza gelmekteyiz. Halk Metal firmamızla Gürsel genelinde hurda malzeme satımı işleri yapmaktayız. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Gürsel çevresinde hizmetler ediyoruz. Gürsel hurdacı firmamız ile kapınızdan her tür hurda alımına devam ediyoruz.

Gürsel Beyaz Eşya Hurdası

Temiz 2el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi evinizden alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda buzdolabı fiyatı hakkında bilgi içeren paylaşımını inceleyiniz Temiz kullanılmış patron masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası bulunmaktadır. Her çeşit ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile bizituşlayabilirsiniz. İstanbul Kâğıthane Gürsel ve çevresinde sıfır ve ikinci el mobilya ve aksesuar satıyoruz.

Gürsel Mahallesi Hurda Karton Alımı

Piyasanın üstünde fiyata hurda peçete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alım satımı yapan depolar arasındayız. Gürsel karton hurda aldığımız yerler içerisindedir. Sitemizdeki Gürsel Mahallesinde karton hurdası kilo fiyatını grubumuzda her gün paylaşıyoruz Gürsel Mahallesinde kağıt hurda alanlar içindeki firmamız Halk Metal sayesinde hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı ton fiyatı talep edebilirsiniz. Bölgenin tümünde renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılık ile size daha fazla kâr etme şansı takdim ediyoruz.

Gürsel İkinci El Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Gürsel mahallesi ikinci el market rafı kilo fiyatını telegram grubumuzdakilere güncel olarak gönderiyoruz. Hurda raf kilo fiyatı bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Gürsel raf hurdası satmak sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapanan yerlerden temin ettiğimiz hurda mağaza rafları, hurda çelik raflar, hurda market rafı, reyonlar, hurda demir raflar içlerinden seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurdası alımı bölümümüze göz atmanız pişman olmayacaksınız.

Gürsel Mahallesinde Akü Hurda Alan Yerler

Akü diğer adıyla batarya şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında bulunmaktadır. Akü hurdası alanlar akü hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Bu sebep ile bizim benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi olan depolar kuru akü ve sulu akü alımı yapabiliyor.

Uzun süre sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denmektedir. Akü hurdası alan yerler paylaşımını incelerseniz muhteşem olacaktır. Atıl aküler içindeki kurşunlu suları nedeniyle hurdacı firmalar için değerlidir.

Gürsel İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla iflas eden nalburlardan satın almış olduğumuz Yıkılan iş yeri vb. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı mikseri, yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası 2.el iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Gürsel Jeneratör Hurda Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz.

Gürsel Hurda Otomobil Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Gürsel bölgesinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama araba hurdası trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşmüş araba hurdası, römork, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Gürsel Klima Hurda Alım Satımı

Gürsel mahallesi çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Hurda klima Gürsel çevresinde en çok satılan hurdalar arasındadır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Gürsel Moloz ve Hurda Nakliyesi

Gürsel hurdacı tarafından alınan tüm hurdaların iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Gürsel Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce bildirilen alana taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda sözleşmemize göre yıkım molozunun nakliyesi titizlikle personellerimizce yapılıyor.

Gürsel Bina Yıkımı

Gürsel mahallesi kentsel dönüşümü nedeni ile kısmen yıkılmış binaların yenilenerek inşaatının yapılması için yıkımını sağlıyoruz. Hurdalar bina yıkım işleri yapıyoruz. Aynı fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işi bedelsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası vebenzeri tüm hurda eşyayı alıyoruz. Yıkımlarda istenilen güvenlik önlemleri

Gürsel Plastik Hurda Alan Hurdacılar

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Gürsel hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Sayfamızda yer alan İstanbul Kâğıthane Gürsel hurda plastik kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Güncel fiyatla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası alıyoruz.

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin adıdır. İstanbul şehri Gürsel mahallesinin tamamından hurda jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal satmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz.

Gürsel Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Dolayısı ile nikel hurdası toplanırken mümkün olduğunca özen ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Gürsel mahallesinde nikel hurda alıyoruz. İlçe genelinde anot nikel hurda, %95 ile 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz.

Gürsel Fabrika Sökümü

Sökümden önce yıkılacak fabrika binasının titizlikle dolaşılarak gerekli aletlerin hazırlanması gerekmektedir. Sektörde binlerce fabrika söküm ihalesi tamamladık.

Böylece Kâğıthane fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında ünlü olduk. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Gürsel Mahallesinde fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz.

Gürsel Kumaş Alım Satımı

Kumaş hurdası almaktayız. Spota düşmüş iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, kumaş topu, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda alım satımında anında ödeme yapıyoruz. İstanbul Kâğıthane Gürsel mahallesi mahallesinde jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı alım satımında arzu ettiğiniz yere araçlarımızı göndermekteyiz. Kilosuyla ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak için firmamızı hemen aramalısınız. Bu yazdıda yayınlanan İstanbul Kâğıthane Gürsel hurda kumaş ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Gürsel kiloyla hurda kumaş alanlar içindeyiz.

Gürsel 2.el Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

2.el paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma makinesi satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış olan tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, sanayi tipi bulaşık makinası, buz makineleri alınır. Endüstriyel tipte ikinci el restoran malzemeleri almaktayız. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, salata ve meze dolapları, lokanta tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini inceleyebilmeniz için siz çok değerli müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz.

Gürsel Hurdacılar Sitesi

Gürsel hurdacılar sitesi 6. blok içerisindeki hurda alım firmamızın iş birliğiyle hizmetler veriyoruz. Yalnızca bu türlerdeki hurda eşyalarınızın alımını yapıyor değiliz. Gençlere olması gerektiği gibi yaşanılır bir şehir yaratmak için çok çalışıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp