Kayseri Hurdacı

Hacılar Hurdacı Telefonu

Kayseri Hacılar hurdacı firmasıyız. Memleketin tüm illerinde, her nevi hurda malzeme alıyoruz. Anlık Hacılar hurda fiyatlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Eşi benzeri olmayan profesyonel faaliyetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Bütün çalışmalarımızı buradan inceleyebilirsiniz. Halk Metal ismimiz ile hizmet veriyoruz. Yüksek miktarlı hurda malzeme ticaretinde piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Kayseri hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Kayseri Hacılar merkezinde hurda satmak sebebiyle personellerimiz ile irtibat kurmanız yeterlidir.

Kayseri Hacılar Hurdacı Firmalar

Hacılar bölgesinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atık madenleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Sizde her çeşit hurda demir satmak amacı ile telefonumuzu tuşlamalısınız. Hacılar hurdacı olarak Kayseri ilinin her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın nakliyesi için uygun hurda nakliye personellerimizi yönlendiriyoruz. Hacılar hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Hacılar ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Kayseri merkezinin en yaşanılası ilçesi Hacılar daimi hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca Hacılar ilçesinde değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Hacılar Hurdacı Telefonu

Hacılar yerinden her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satmak üzere cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Şimdi arayıp günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Hacılar hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir.

Hacılar Hurda Alan Yerler

Hacılar adresten hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Hurdalarınızı gecikmeden nakit paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece metalin kıymetleri düşebilir. Hurda çelik alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan yerler içindeyiz.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı hedef edindik.

Hacılar ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı alüminyum, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko, hurda sarı ve demir aldığımızda yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Hacılar hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Hacılar Bakır Hurda Alanlar

Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Hurda bakır alan yerler konumuzda daha geniş bilgilendirme mevcut. Hacılar bakır hurda fiyatları için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Hacılar genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Hacılar hurdacı iş yerimizi kolayca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Sitemizdeki Hacılar hurda bakır fiyat listesini abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz. Kayseri Hacılar bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Hacılar Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Kayseri Hacılar hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda adında hurda türü bulunmamaktadır. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı hurda cinsleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Buradaki Kayseri Hacılar hurda sarı pirinç fiyat listesi daima güncellenmektedir. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda sarı makaleye göz atabilirsiniz.

Etrafta hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri vardır. Hacılar genelinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Halk Metal şirketi tüm bu çeşitlerin yanı sıra hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticaretinde en doğru fiyatı vermektedir. Bu yüzden Hacılar sarı pirinç hurdası alımı yapmaktayız.

Hacılar Kablo Hurda Alanlar

Kablo hurdaları telindeki bakır madeni nedeniyle hurdacılık yapanlar için çok önemlidir. Kablo alan hurdacı başlıklı metini inceleyin.

Çünkü Halk Metal firmamızla yalnızca hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Kablo iletkenliği ile elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İçindeki tellerin madenine göre ve birde dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizde paylaşılan Hacılar hurda kablo kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Her yerden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alımı yapıyoruz. Etrafta çoğunlukla satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz.

Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Ancak tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablo alım satımı yaparken en güzel fiyat teklifini gönderiyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Hacılar hurdacı firmayız. . Tonajlı hurda kablo alırken değerinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Hacılar bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alım satımında uzmanız. Kayseri Hacılar ilçesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Kayseri Hacılar hurdacı firması olarak her türlü antigron kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası alımı yapmaktayız.

Hacılar Hurda Krom Alımı

Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alımı hakkında bilgi edinmek için bağlantısının linkine tıklayın. Çok sert yapısı gereği zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Kayseri Hacılar krom ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Hacılar Demir Hurdası Alım Satımı

Hacılar çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı gönderimizi ziyaret etmek iyi gelir. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümümüzü muhteşem olacaktır.

Unutmayın ki her türde demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Hacılar ekstra demir hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Hacılar ilçesinin tamamında demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

Hacılar Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurda
, Cami sökümü hurda kurşun alım satımı yaparız. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alımı bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın. Kayseri, Hacılar hurda kurşun almak için en iyi fiyatları verdiğimiz bölgeler içindedir. Buradaki Hacılar hurda kurşun kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Metal kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu biliniyor.

Hacılar Sac Hurdası Alımı

Hacılar bölgesinin tamamında sac levha hurdası, sac hurda varil, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı nedeniyle arayabilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz. Depo çatısı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Depomuzda deliksiz ikinci el trapez sac hurdası vardır.

Hacılar Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Kayseri, Hacılar çevresinin tümünde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu yazdıda yayınlanmış olan Hacılar çatı söküm çinkosu kilo fiyatını telegram grubu üyelerimize bedelsiz yolluyoruz. Çinko hurdası fiyatları paylaşımını okumak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü ton fiyatı için telefonlarımızla irtibata geçin.

Hacılar Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Ayrıca hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Her tür hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Her türden alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız.

İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası Hacılar hurdacısıyız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

Kayseri Hacılar hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Kayseri Hacılar alüminyum hurda fiyatlarını abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. Alüminyum hurdası alanlar hakkındaki metine göz atın Sizin destekleriyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Hacılar ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası alımı yaparken hurda tartımını teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz.

Hacılar 2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2.el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla çağrı merkezimiz ile ulaşabilirsiniz. Kayseri Hacılar içerisinde temiz bir biçimde kullanılmış ve ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. İkinci el bilgisayar masaları, ofis büro mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı satmak isteyenlere bedelini yüksek fiyatla ödemekteyiz. Titizlik ile 2el olarak alıcı bulabilecek durumdaki mobilyaları yolladığınız konuma gelerek almaktayız. Eski busdolabı, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda buzdolabı alan hurdacı başlıklı makalesini inceleyin

Hacılar Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurdayı satın alıyoruz. Bina yıkımında istenen tüm güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm sebebiyle yeniden inşa edilecek iş yerlerinin en baştan inşa edilmesi amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz.

Hacılar Nikel Hurdası Alanlar

Bu ilçede anot nikel hurda, turbo nikel, %95 – 99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel depolanırken çok hassasiyetle hareket edilmelidir. Nikel hurdaları içinde arsenik olduğundan zehirlidir. Hacılar nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Hacılar Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kayseri Hacılar hurda raf kilo fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırıyoruz. Raf hurdası alım satımı yazısına göz atın. Hacılar raf hurdası alım satımı amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde batan toptancılar tarafından satışa çıkarılan mağaza rafı hurdaları, hurda çelik raf, market rafları, orta reyonlar, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir 2.el market rafları satıyoruz.

Hacılar Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

Zaman zaman Hacılar çevresinde araba hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Hacılar hurda alımında hizmet veriyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip hurda araba, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası
, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz. Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz.

Hacılar 2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitler tarafından bir inşaatta kullanılan alçı sıva makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan iş yerlerinden satın aldığımız Yıkılan fabrika vs binalardan ayrılan yeni gibi 2.el pencere, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Hacılar Hurda Cam Kırığı Alanlar

Bu dönemde rengarenk kırılmış oto camları, şişesi vb. cam hurdaları bulunuyor. Cam tam veya yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeyi tutabilen inorganik yumuşak olmayan maddelerdir. Hacılar çevresinde hurda cam alan firmalar içerisinde bulunuyoruz.

Hacılar Klima Hurdası Alım Satımı

Hacılar çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Hacılar çevresinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Hacılar Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra antlaşmaya göre ortaya çıkan molozun taşınması titizlik ile yapılır. Yıkım molozu Hacılar Belediyesi tarafından daha önce belirlenen moloz döküm arazilerine naklediliyor. Firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyanın depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

Hacılar 2. El Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz alımında peşin para ödeme yapmaktayız.

Hacılar Akü Hurdası Alım Satımı

Aküler diğer ismiyle batarya şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Motosikletlerde enerji kaynağı kullanılabiliyor.

Akü içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça değerlidir. Akü hurda alanlar paylaşımımızı okuyabilirsiniz. Dolayısıyla bizim vb. fabrika bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alanlar arasındadır. Zamanla kullanılmaz haline düşen bataryaya hurda akü deniliyor.

Hacılar Anlık Hurda Fiyatları

En güncel kilo fiyatlarına erişmek için bize ulaşmanız gerekmektedir. Hacılar hurdacı hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları hurda piyasasında her dakika değişmekte. Unutmayın ki tonajlı hurda alım satımı yaparken piyasa fiyatlarından fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

Hacılar 2.el Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

2.el sanayi tipi lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makinesi, tabak kurulama makinesi, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satan firmalar bizi arayabilir. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restorant tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. İyi durumda bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız.

Hacılar Kumaş Hurdası Alım Satımı

Yüksek tonajlı kumaş topu, nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş, spot kumaş hurda, hurda atlet kumaşı alıyoruz. Sitemizde bulunan Kayseri Hacılar hurda kumaş ton fiyatlarını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz.

Kayseri Hacılar kiloayla tartıp kumaş hurda alan yerler arasındayız. Hurda kumaş firesi alıyoruz.

Kayseri Hacılar ilçesinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alım satımlarında adresinize ekip göndermekteyiz. Tonajlı parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş alımı için bu sayfadaki numaraları şimdi arayınız.

Hacılar Plastik Hurda Alan Hurdacılar

Güncel fiyatlarla hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe alıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye denir. Hacılar plastik hurda alımı yapan firmalar arasında öncü hurdacı firmasıyız. Buradaki Hacılar hurda naylon fiyatlarını talep edenlere bedelsiz gönderilmektedir Kayseri şehri Hacılar ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren alımı yapıyoruz. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi çeşitleri vardır.

Hacılar Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonel biçimde fabrika söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Başlamadan önce sökülecek üretim yerinin detaylıca dolaşılması gerekiyor. Genellikle söylendiği gibi kolay olmamıştır. Hacılar Kayseri fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde başarılı bir konumdayız. Uzun zamandır on binlerce fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik.

Hacılar Hurdacı Sitesi

Daha fazla temiz bir Kayseri ve olduğundan yaşanabilir Hacılar oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Hacılar hurdacılar sitesindeki depomuz aracılığı ile hurda malzeme alımı ve satımı işine başladık. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu hurda eşyanızın alımını yapıyor değiliz.

7/24 Açık Hacılar Hurdacı Firma

Bin dokuz yüz doksan beş yılından beri hurda alım satımında hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. Sektörde uzun senelerdir Hacılar hurdacı olarak faaliyet göstermenin bahşettiği profesyonelliklerle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Hacılar hurdacı olan şirketimizle gece gündüz işimizin başındayız.

En Yakın Hacılar Hurdacı Firma

Hacılar hurdacıları içerisinde firmamız ile kapıdan her cins hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Hacılar en yakın hurdacı firma olarak hurda metal alırken yerinize personellerimizi yolluyoruz. Bu haliyle müşterilere en yakın hurdacı Hacılar ilçesinin her yerinde hizmetler ediyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Hacılar etrafında hurda satımı yapmaktayız.

Hacılar Karton Hurda Alanlar

Değerinden yüksek fiyatlarla hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, peçete hurdası alım satımı yaparız. Hacılar kağıt hurda aldığımız ilçeler içerisindedir. Buradaki Hacılar karton hurdası ton fiyatını isteyene her gün gönderilmektedir Hacılar kağıt hurda alan yerler içindeki şirketimiz ile hurda karton koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz. Bölgenin tamamında kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımı yaparken uyguladığımız ekstra özen ile hurda satmak isteyenlere daha fazla kazanma olanağı sunuyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp