Konya Hurdacı

Hadım Hurdacı

Hadım ilçesinde hurda eşyalarınızın resmini göndermek için gece gündüz yönetim merkezimize görüşmeniz yeterli olacaktır. En tecrübeli Konya Hadım hurdacı firmasıyız. Anlık Hadım hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız. Diğerlerinden farklı faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Verdiğimiz bütün faaliyetleri buradan inceleyebilirsiniz. Tonajlı hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun satanlara piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Konya hurdacısı olarak Hadım bölgesinde hizmet ediyoruz. Güzel ülkemizin dilediğiniz noktasında, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Hadım Hurdacı Firma

Hadım genelinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak insanlığın geleceğine yatırım yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak için numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Hadım hurdacı firması olarak Konya genelinde her türlü hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda eşyanız için size en yakın konumda bulunen hurda nakil ekibimizi göndermeyi sürdürmekteyiz. Hadım hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Konya Hadım bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Konya şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Hadım ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Konya Hadım bölgesinde değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Hadım Hurdacı Telefonu

Konya Hadım yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasında yer alıyor. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Hadım hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Hadım Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun metali hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Cami minaresi hurda kurşunu
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşun hurdası alıyoruz. Hadım Konya hurda kurşun alım satımı hizmeti verdiğimiz ilçelerdendir. Sayfamızdaki Konya Hadım kurşun hurda fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alan yerler gönderisini güzel olur.

Hadım Krom Hurda Alan Hurdacılar

Çok sert yapısı gereği zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Krom ile nikel işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Hadım hurda krom tank fiyat listesini abonelerimiz ile haftalık olarak paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda fiyatı konusunda bilgi edinmek amacı ile bölümünün linkine tıklayınız.

Hadım Hurda Alan Firmalar

Konya Hadım geri dönüşüm firması Halk Metal hurdacılık her nevi ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Hadım kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı gecikmeden satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası suylatemasında korozyona uğrar. Bu neden ile hurdanızın değeri düşüyor. Tonajlı sarı hurda ve hurda kurşun, hurda demir, çinko hurdası, alüminyum hurdası, bakır, kablo hurdası aldığımızda yükseltilmiş fiyat listesi vermekteyiz. Hadım hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Antimon zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda kurşun alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Hadım Hurda Çinko Alımı

Hadım ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Konya Hadım hurda çinko kg fiyatı her gün güncellenmektedir. Çinko hurda alan hurdacı firmalar bölümümüze bir göz atmak istersiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satımı için arayabilirsiniz.

Hadım Hurda Bakır Alanlar

Hadım bakır hurdası fiyatları için arayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır.

Bakır hurdası alan Hadım hurdacı numarasını hemen arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası alan hurdacıyız. Hadım bölgesinde bakır hurda almaktayız.

Sitemizde yayınlanan Konya Hadım bakır fiyat listesi günceldir. Konya Hadım bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Hadım Hurda Demir Alım Satımı

Bildiğiniz üzere her çeşit demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler linkine tıklayınız. Halk Metal Konya Hadım ilçesinin tamamında demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Hadım çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz.

Güncel hurda demir fiyat listesi edinmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları hurda demir hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Demir hurdası, yer yüzünde çokça bulunan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Hadım toplama demir hurdası fiyat listesini saat başı göndermekteyiz.

Hadım Kablo Hurdası Alımı

Konya Hadım bölgesinde bolca ele geçen %40 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası ticaretinde peşin para ödeme yapıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımında iştigal etmiyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Hadım hurdacı arayanlar için buradayız. . Bunun yanısıra enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo alımı yaparken en güncel fiyatı gönderiyoruz.

İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Burada yayımlanan Hadım hurda bakır kablo kilo fiyatını talep edenlere günlük yolluyoruz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo elinde olanlar bizi arayabilir. Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı metini ziyaret edin.

Konya Hadım hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo telindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alanlar için kıymetlidir. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Üstelik hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdası ticareti amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Hadım ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Hadım hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu için buradayız.

Hadım Sac Hurdası Alanlar

Sac hurda alıyoruz. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hadım çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Depomuzda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda vardır.

Hadım Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

Hadım ilçesinin tamamında sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Hadım hurda sarı kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Pirinç sarı hurdası alanlar başlıklı metine göz atın. Sizlerinde öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurda olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Bu yüzden Hadım sarı hurdası alan firmalar içindeyiz.

Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurda alımında en güncel fiyatları uyguluyor. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Konya Hadım hurdacı depomuz her türlü hurda alımı yapmaktadır.

Hadım Alüminyum Hurdası Alanlar

Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz. Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz. Konya Hadım alüminyum hurdası alanlar arasında lideriz.

Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Bununla birlikte alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu almaktayız. Alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan firmayız.

Bu sayfadaki Konya Hadım alüminyum hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla her geçen gün büyüyoruz. Hadım ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alımı yaparken tartımı müşteriyle birlikte yapıyoruz.

Hadım İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, boya makinesi ikinci el seyyar iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan fabrika binalarından kenara ayrılan sıfır ayarında ikinci el pencereler, mutfak dolabı, kapı alıyoruz. Birde işi bırakan nalburlardan almış olduğumuz

Hadım Akü Hurdası Alımı

Akü diğer adıyla batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Akü hurdası alan hurdacı sayfamıza bir göz atmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla Halk Metal ve benzeri kendi içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan işletmeler kuru ve sulu akü alan hurdacılar içindedir. Arabalarda elektrik ihtiyacı nedeni ile bulunuyor. Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvı nedeni ile oldukça kıymetlidir.

Hadım Fabrika Bozumu

İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylı bir şekilde dolaşılarak uygun ekipmanların hazırlanması gerekiyor. Daha önce binlerce fabrika bozumu ihalesini tamamladık. Güvenilir bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Hadım fabrika söküm işleri yapıyoruz. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

Hadım Cam Hurda Alanlar

Genellikle rengarenk içecek şişesi, araç camları cinslerde hurda cam tonlarca satılıyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvıları geçirmeyen amorf ve organik olmayan katı bir maddedir. Hadım genelinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Hadım Hurdacı Sitesi

Daha yaşanılır bir şehir için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Hadım hurdacılar sitesindeki tesisimiz vasıtasıyla atık hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Hadım Hurda Araba Alan Yerler

Hadım hurdacılık sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Bazen Hadım etrafında hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz. Pek tabi müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli araç hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri
, yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Hadım 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sitemizdeki Hadım çıkma raf kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Raf hurda alanlar gönderisine göz gezdirmek istemelisiniz. Hurda raf Hadım satın almak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Çoğunlukla resterasyon yapan işyerlerinden temin ettiğimiz ürün reyonları, hurda mağaza rafları, hurda çelik raf, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz.

Hadım Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bu ilçede %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel hurdalar, hurda turbo nikel, anot nikel alımında borsasının üzerinde ton fiyatı veriyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerir. Hadım hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alındığında çok hassasiyet ile hareket edilmelidir.

Hadım Bina Yıkımı

Üst taraftaki fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Yıkımda pimapen hurdası, sökülen çelik kapılar, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Hadım kentsel dönüşüm dahilinde yıkılması gereken evlerin uygun şekilde yapılması nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz.

Hadım Plastik Hurda Alım Satımı

Güncel fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hadım plastik hurdası alanlar içinde öncü işletmeyiz. Sitemizdeki Hadım plastik hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz Konya ve Hadım bölgesinin her yerinden hurda jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Hadım Hurda Kağıt Alımı

İlçede renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyet ile müşterilerimize değerinden daha yüksek kâr elde etme avantajı yöneltiyoruz. Ederinden fazla fiyata peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, karton bardak alanlar içindeyiz. Hurda kağıt, karton alımı ile ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Hadım hurda karton ve kağıt kg fiyatı günceldir Hadım hurda kağıt alan firmalar arasındaki Halk Metal yardımıyla karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı ton fiyatı isteyebilirsiniz.

Hadım İkinci El Ev Eşyası

Az kullanılmış 2.el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile bize ait çağrı merkezi telefonları ile irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satılabilecek bir temizlikteki koltuk, kanepenizi adresinizden alıyoruz. Eski busdolabı, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası fiyatları başlıklı sitemizi ziyaret ediniz Temiz ofis mobilyası, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası alma işlerinde bedelini nakit para ödemekteyiz. Konya Hadım ilçesinde yeni gibi ve 2. el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz.

Hadım 2. El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan Hurdacı Firma

Çok kısa bir süreliğine kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlama dolabı, çöp sıyırmalı tezgah alıyoruz. 2. El sanayi tipi lonata mutfağı malzemeleri alıyoruz. 2.el bakır kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Depomuzda mevcut olan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, küvet, davlumbaz, paslanmaz meze dolapları, restorant tipi yemek ocağı vb. cafe restaurant tipi mutfak ekipmanını görmek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz.

Hadım Parça Kumaş Alan Hurdacı

Hadım ilçesinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Hadım bölgesinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında bulunduğunuz adrese gelmekteyiz. Parti malı hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, top kumaş hurdası, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, nevresim kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş alıyoruz.

Yüksek tonajlı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için aşağıdaki numarayı çok geçmeden arayın. Hadım kilo ile kumaş hurda alanlar içinde en doğru fiyatı teklif ediyoruz. Sitemizde yayınlanan Hadım kumaş hurdası kilo fiyatı anlık olarak güncelleniyor.

En Yakın Hadım Hurdacı Firma

Halk Metal firmamızla Hadım genelinde her türlü hurda alıyoruz. Hadım hurdacıları içinde firmamızla yerinizden hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Hadım en yakın hurdacı firma ismiyle her türden hurda tartmak sebebiyle deponuza gelmekteyiz. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Hadım ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Hadım Jeneratör Hurda Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Jeneratör hurdası alan firmayız alırken en yüksek fiyatları sunuyoruz. Her türde az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır.

Güncel Hadım Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları içerikli konuyu okuyabilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında diğer hurdacı firmalardan fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Hadım hurdacı hurdacılık işleri yaparken kullanılan fiyatlar her an değişmekte. En doğru ton fiyatına erişmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Hadım Hurdacı Firma

Nerdeyse sekiz seneden bu yana hurdacılık yapan firmayız. Sektörün sağladığı deneyimler vasıtasıyla makine parkurumuzu arttırarak hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 Hadım hurdacı firması olarak zaman kavramı olmadan açığız.

Hadım Klima Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Hadım bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Hadım bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurdalar arasında yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Hadım Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işleri itinayla yapılır. Yıkım molozu Hadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce daha önce belirlenen alanlara boşaltılır. Hadım hurdacı tarafından alınacak tüm hurda eşyanın işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster