Balıkesir Hurdacı

Havran Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Balıkesir Havran hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Halk Metal şirketimiz ile hurda alımı yapmaktayız. Güncel Havran hurda borsası listesiyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşsiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Tüm hizmetlerimizi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz. Havran yakınlarında hurda eşyalarınızın resmini göndermek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Balıkesir hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Yurdun dört bir tarafında, hurda alıyoruz.

Balıkesir Havran Hurdacısı

Havran hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Havran merkezinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her nevi kurşun hurdası satışı sebebi ile mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. Balıkesir şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Havran 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Balıkesir Havran etrafında değil, her ilçede hizmet vermekteyiz. Havran hurdacı olarak Balıkesir genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanızın transferi için yakınınızdaki hurda nakil ekibimizi gönderiyoruz. Havran genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğini korumaktayız.

Havran Hurdacı Numarası

Havran hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Boşa süre harcamadan numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. Balıkesir Havran hurda alım hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebi ile firmamızı arayabilirsiniz.

Havran Hurda Bakır Alan En Yakın Firmalar

Bakır hurda alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi var. Havran içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Havran hurda bakır fiyatları için telefonumuzu arayabilirsiniz. Burada yayımlanan Havran bakır fiyatlarını grubumuzdakilere her gün göndermekteyiz. Balıkesir Havran bakır hurdası alan yerler arasındayız. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Bakır alan Havran hurdacı telefonunu kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

Havran Hurda Kablo Alımı

Çünkü sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem teşkil eder. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde ederinden fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Havran ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasındayız. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablo satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerde kolayca edinilen 40% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Balıkesir Havran bakır kablo fiyat listesi güncellenmiştir. Yerinden antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Havran genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında uzmanız.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo alan hurdacı konulu konuyu ziyaret edin.

Fakat tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyatları veriyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Havran hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet avantaj dolu fiyatlar uyguluyoruz. . Balıkesir Havran hurdacı firması olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektrikli araçlarda kullanılıyor. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları çeşitleri vardır.

Havran Alüminyum Hurdası Alımı

Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Burada bulunan Havran alüminyum hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Havran ilçesinin tamamında hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı için tartımları sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası Havran hurdacılık firmaları arasındayız. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için telefon etmenizi diliyoruz. Balıkesir Havran hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Sizin destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz.

Havran Sac Hurdası Alımı

Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alanlar içindeyiz. Depolarımızda kullanılmamış 2.el trapez sac bulunuyor. Havran çevresinin her yerinden hurda sac onduline, sac varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, ticareti sebebi ile arayın.

Havran Hurda Kurşun Alım Satımı

Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda fiyatları makalemizi geziniz. Metal kurşunun kullanılan eski madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Kurşun levha, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurdası için iyi fiyatlar sunuyoruz. Havran Balıkesir kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Buradaki Havran çatı minare kurşunu kilo fiyatını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz.

Havran Hurda Alanlar

Hurda alüminyum almak için adresinize gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Havran yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı şimdi nakite çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece hurdaların kıymetleri düşebilir. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Havran ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her nevi hurda atık alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı sarı hurda, ve çinko hurdası, kurşun, bakır hurdası, kablo hurda, hurda alüminyum,demir hurdası alımlarında Balıkesir Havran hurdacı firmalardan daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Havran hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile ön plana çıkmaktayız.

Havran Hurda Sarı Pirinç Alımı

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Havran ilçesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

İtiraf etmek lazımsa sarı hurda isminde bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı denilmektedir. Sitemizdeki Havran sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriği inceleyin. Havran hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş ticaretinde öncüdür.

Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri sıkça bulunur. Balıkesir Havran hurdacı firmamız her çeşit hurda alımı yapıyor. Bu sebeple Havran sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

Havran Krom Hurda Alanlar

Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Bu sayfadaki Havran hurda krom kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan yerler sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz.

Havran Hurda Demir Alım Satımı

Firmamız Havran bölgesinde hurda demir alımı yapıyor. Demir, dünya genelinde çokça bulunan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Balıkesir Havran toplama demir hurdası kilo fiyatını telegram grumuzdakilere günlük göndermekteyiz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Unutmayın ki her cins demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. Havran etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Anlık demir hurdası ton fiyatı istemek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Havran Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Balıkesir Havran çinko levha kg fiyatını arzu edene bedelsiz ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası alan yerler makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz. Havran bölgesinin her yerinde hurda çinko alıyoruz.

Havran Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Havran plastik hurdası alan yerler içinden ön planda olan Havran hurdacı firmasıyız. Sitemizde yayımlanmış olan Balıkesir Havran plastik hurdası kilo fiyatı günceldir Balıkesir il Havran ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. En avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda şeffaf naylon, pimapen, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Havran 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan ardiye binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva mikseri, harç pompası ikinci el portatif, ikinci el plywood bulunur. Birde iflas eden nalburlardan almış olduğumuz

Havran Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Tıpkı fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarıyla yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yeniden inşa edilecek binaların uygun bir şekilde imar edilmesi nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeyi ücretle almaktayız. Bina yıkımında belirtilen tedbir önlemleri

Havran Hurda Klima Alan Firma

Havran bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el klima Havran çevresinde en çok satılan hurda eşyalar arasındadır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Havran Moloz Dökümü

Havran hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Fabrika yıkımı tamamlandığında anlaşmaya göre yıkım molozlarının taşınması güvenli bir biçimde yapılır. Molozlar Havran Belediyesi tarafından daha önceden belirlenen araziye taşınıyor.

Havran Nikel Hurda Alanlar

Bu bölgede anot nikel hurdası, turbo nikel hurdası, %95 , 99 nikel şablon alıyoruz. Havran nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller toplanırken oldukça dikkatle hareket edilmelidir. Nikel hurdası içinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirlidir.

Havran İkinci El Raf Fiyatları

Özellikle resterasyon yapan toptancılardan aldığımız market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, hurda mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Sitemizde paylaşılan Balıkesir Havran hurda çelik raf ton fiyatlarını abonelerimize günlük yollanmaktadır. Hurda raf alanlar paylaşımına bir göz atmanız iyi bir şey yapmış olursunuz. Havran ikinci el hurda raf alım satımı sebebi ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Havran Akü Hurda Alımı

Aküler diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için değerlidir. Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Taşıtlarda enerji deposu bulunur. Hurda akü fiyatları gönderimizi okumalısınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan firmalar içindedir.

Havran Kağıt Hurdası Alan Yerler

Havran karton hurda aldığımız alanlar içerisindedir. Sayfamızdaki Havran kağıt hurdası fiyatları güncellendi Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesentle satıcılara normalden daha fazla miktarda kazanım etme şansı veriyoruz. Piyasadan fazla fiyata bristol kağıt hurdası, karton bardak, kuşe kağıt hurda, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alanlar içindeyiz. Havran Balıkesir kağıt hurdası alan yerler arasındaki firmamız Halk Metal hizmetleriyle iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz.

Havran İkinci El Ev Eşyası

Az kullanılan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki kanepe ve koltuklarınızı konumunuza gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile buzdolabı hurdası alımı konulu yazıyı okuyunuz Uygun fiyata yeni gibi ve ikinci el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Her türlü 2.el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak nedeni ile bizlere ait numaralarla etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Sahibinden öğrenci koltuğu, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece bulunmaktadır.

Güncel Havran Hurda Fiyatları

Havran hurdacı firma hurda alırken uygulanılan kilo fiyatı çabucak değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında öteki hurdacı firmalardan daha fazla fiyatlar ödüyoruz. Hurda fiyatları başlıklı metine göz atabilirsiniz Anlık kilo fiyatlarına ulaşmak nedeni ile irtibata geçebilirsiniz.

Havran Cam Hurdası Alımı

Genelde şeffaf ve renkli araç camları, soda şişesi benzeri hurda cam çok miktarda satılıyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıdaki sıvı maddeleri tutan inorganik katı malzemenin adıdır. Havran ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız.

Havran İkinci El Restoran Malzemeleri Alımı

Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı 3 kapaklı dolap satan firmalar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. Sanayi tipi restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, endüstriyel ocak, paslanmaz krom dinlendirici, krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vs lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak alet edavatlarını yakından görmek amacıyla sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolabı alıyoruz.

Havran Parça Kumaş Alımı

Balıkesir Havran çevresinde hurda parça kumaş almaktayız. Kilosuyla hurda mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş, parça penye kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda kumaş topu, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıp satmaktayız. Havran ilçesinde hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı alım satımında yolladığınız konuma geliyoruz. Parti malı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı satışı yapmak için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Havran hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Havran kilo ile hurda kumaş alan yerler içindeyiz.

Havran Hurdacı Sitesi

Olduğundan iyi bir Balıkesir ve olması gerektiği gibi yaşanabilir Havran için çok çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Havran hurdacılar sitesi 5. blok içindeki hurda dükkânımız aracığıyla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Yalnızca bu türde hurdaların alımını yapıyor değiliz.

Havran Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Genelde bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Sektöre başladığımızdan bu yana on binlerce fabrika yıkım ihalesini aldık. Balıkesir Havran fabrika sökümü yapıyoruz. İlk önce yıkımı yapılacak üretim yerinin etraflıca incelenmesi gerekmektedir. Bu sayede fabrika sökümü yapanlar içinde lider bir konumdayız.

Havran Otomobil Hurdası Alanlar

Havran hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Havran bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Fakat hurda araç vergiden düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri
, hurda yük vagonu, vergiden düşmüş hurda araç, hurda motor alımı yapıyoruz.

Havran İkinci El Jeneratör Alan Hurdacılar

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. Bozulmuş jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alırken nakit para ödemeler yapmaktayız. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en iyi yerlerdeniz.

7/24 Hizmet Veren Havran Hurdacı

7/24 hurda alan Havran hurdacı olarak zamana takılmadan hurda alıyoruz. Sektörde uzun zamandır var olmanın sağladığı profesyonellik ile araç gereç sayımızı arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Farkına vardığınız üzere sekiz yıldır hurdacılık yapan işletmeye sahibiz.

En Yakın Havran Hurdacı Firma

Havran hurdacıları arasında olan firmamız ile adresinizden her cins hurda eşya almaya başladık. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Havran çevresinde hurda almaktayız. En yakın Havran hurdacı deposu adı ile her cinsten hurda metal alıp satmak amaçlı deponuza gelmekteyiz. Dolayısı ile sizlere en yakın hurdacı Havran etrafında servisler ediyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp