Edirne Hurdacı

Havsa Hurdacı Hurda Fiyatları

Edirne Havsa hurdacı firma olarak hurda eşyanızı alıyoruz. Memleketin aradığınız yerinden, her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Anlık Edirne Havsa hurda alım listesi ile hizmet ediyoruz. Eşi benzeri olmayan hurdacılık hizmetleri yürütmekteyiz. Başarı ile yürütmeye devam ettiğimiz bütün hizmetlerimize bulunduğunuz sayfadan ulaşabilirsiniz. Halk Metal ismimiz ile hizmet veriyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Edirne hurdacı firmalar içindeyiz. Havsa yakınlarında hurda satmak sebebiyle gece gündüz firmamıza görüşmeniz yeterli olacaktır.

Edirne Havsa Hurdacı Firmalar

Havsa hurdacı olarak Edirne ilçelerinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her çeşit hurda atık satmak amacı ile hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Havsa bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Havsa hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Havsa içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Edirne merkezinin eşsiz ilçesi Havsa 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Edirne Havsa ilçesinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Havsa Hurdacı Numarası

Havsa yerinden her türde hurda alımı her nevi hurda alım hizmetleri sürdürdüğümüz yerler içinde yer alıyor. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle bizleri arayabilirsiniz. Hemen arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Edirne Havsa hurdacı telefonu sayfamızın altında bir tıkla arayabileceğiniz yerdedir.

Havsa Hurda Alüminyum Alanlar

Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Her türlü alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Havsa bölgesinde hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alımında tartımı teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz.

Bu sayfadaki Edirne Havsa hurda alüminyum ton fiyatlarını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar metni okuyun. Edirne Havsa hurda alüminyum alanlar arasında fark yaratıyoruz. Hurda satanların desteğiyle sürekli gelişiyoruz.

Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan firmayız. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör yapmaktayız.

Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Havsa Demir Hurda Alımı

Demir hurdası, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan metaller arasında bulunmaktadır. Bu sayfadaki Havsa inşaart demiri kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurdacı firmamız Havsa ilçe genelinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Havsa ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı yazısına göz atmalısınız. Güncel demir hurdası kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan hurdacı demir hurdası hakkında bilgi edinmek için bölümünün linkine tıklamalısınız. Hatırlatmak isteriz her türlü demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alırız.

Havsa Kablo Hurda Alan Firmalar

Edirne Havsa hurdacı firması olarak genellikle iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablolar alım satımı yapıyoruz. Havsa genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları ticaretinde tecrübeye sahibiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası piyasasından oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satacak olanlar şimdi arayın. Adresten antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Hurda kablo içerikli içeriğe göz atabilirsiniz. Fakat enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında piyasanın üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz.

Kablo hurdası içerisindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alanlar için önemlidir. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Havsa hurdacı firmayız. Edirne Havsa bölgesinde sıklıkla ticareti yapılan %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Bundan başka hurda çok damarlı kablolar için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılıyor.

İçerisindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Havsa hurda kablo kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Havsa ilçesinin her yerinde hurda kablo alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatı veriyoruz.

Havsa Sac Hurdası Alım Satımı

Firmamızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Havsa çevresinin tümünde hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih etmelisiniz. Ek bina çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alıyoruz.

Havsa Hurda Alanlar

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaç edindik. Havsa yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Elinizdeki hurda malzemeyi hemen elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su iletemasında korozyona uğrar. Bu sebeple hurdanızın piyasasının düşmesine neden olmaktadır.

Edirne Havsa geri dönüşüm firması Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve hurda sarı, bakır hurdası, demir, kablo hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Havsa hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda kurşun alımı için evinize geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Havsa Hurda Krom Alanlar

310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı krom hurda hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile konusunun linkine tıklamalısınız. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Havsa krom hurdası kg fiyatını uygulamamızı kulananlara günlük ulaştırıyoruz. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor.

Havsa Kurşun Hurdası Alımı

Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Edirne, Havsa hurda kurşun alım satımı yaptığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki Havsa çatı minare kurşunu kilo fiyatı günceldir. Kurşun metali eski madenlerdendir. Doğada cevher halinde bulunan kurşun maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası kilo fiyatı paylaşımımızı mükemmel olacaktır.

Havsa Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Gerçekte hurda sarı olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Sitemizdeki Havsa hurda sarı fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz.

Havsa bölgesinde sarı hurdası alıyoruz. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Firmamız bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurda ticaretinde piyasaya hakimdir. Bu sebep ile Havsa sarı pirinç hurdası alım satımı alan hurdacıyız. Edirne Havsa hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır.

Havsa Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

Sayfamızdaki Edirne Havsa çatı söküm çinkosu kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurda fiyatları yazısına bir bakmak istersiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz. Havsa çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Havsa Bakır Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Havsa hurda bakır fiyatları için firmamızı arayın. Bakır alan Havsa hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alıyoruz. Bu sayfadaki Havsa yanık bakır hurdası fiyat listesi güncellendi. Edirne Havsa bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır sayfamızda daha geniş bilgi var. Havsa içinde bakır hurdası alıyoruz.

Havsa 2.El Eşya

Kısa süre kullanıldığı belli olan 2el olarak alıcı bulabilecek bir durumdaki oturma gruplarını konumunuza gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alımı yapan firma konusunda bilgi yazılmış sitemizi ziyaret edin Az kullanılmış ofis mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları depomuzda adetli bulunmaktadır. Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik ev eşyası, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile bizituşlayabilirsiniz. Havsa ilçesinde az kullanılan, 2. el kanepeler satın alabilirsiniz.

Havsa 2.el jeneratör Alanlar

Kullanılamayan jeneratör, trafo alan firmalar içerisindeyiz. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör alıyoruz.

Anlık Güncel Havsa Hurda Fiyatları

En güncel hurda fiyatlarına erişmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatından fazla fiyatla alımlar uyguluyoruz. Havsa hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar hızlı bir şekilde değişiyor.

Havsa Hurda Karton Alımı

Piyasadan fazla fiyata kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alım satımı yapmaktayız. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra titizlik ile satıcılara daha çok oranda kâr etme imkanı yöneltiyoruz. Edirne Havsa kağıt hurda alan yerler içerisindeki işletmemiz sayesinde toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı yapabilirsiniz. Kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Burada yer almakta olan Havsa hurda karton ve kağıt fiyat listesini dileyenlere ücretsiz gönderiyoruz

7/24 Hizmet Veren Havsa Hurdacı

Tam tamına altı yıldır geri dönüşüm yapan firmayız. Sektörün kazandırdığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Havsa hurdacı olarak yirmi dört saat geri dönüşümde çalışıyoruz.

Havsa Hurda Araba Alanlar

Havsa geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Zaman zaman Havsa etrafında araç hurdası alıyoruz. Ancak hurda araba vergiden düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, römork, çekme belgeli araba hurdası, hurda motor alıyoruz.

En Yakın Havsa Hurdacı Numarası

Halk Metal hurda alım firması olarak Havsa ilçesinin etrafında hurda malzeme alıyoruz. Bu yöntem ile size en yakın hurda alanlar Havsa genelinde servis vermekten gurur duyuyoruz. Havsa hurdacı sitesi olan firmamız ile konumdan hurda almaya başladık. En yakın Havsa hurdacı firması hizmetlerimizle her cins hurda eşya alırken ayağınıza geliyoruz.

Havsa Hurda Cam Alım Satımı

Cam yarısaydam ya da saydam genelde sert bir yapıdaki sıvı tutabilen organik olmayan sert malzemenin isimdir. Havsa etrafında hurda cam alan firmalar içindeyiz. Çağımızda şeffaf ve renkli soda şişesi, araç camları biçimlerinde cam hurda çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

Havsa Hurdacılar Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Çocuklarımıza iyi bir Edirne ve daha çok iyi Havsa yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Havsa hurdacılar sitesindeki iş yerimizin vasıtası ile hurda eşya alımı ve satımı yapıyoruz.

Havsa Fabrika Sökümü

Havsa Edirne fabrika sökümü işi uzun yılların deneyimine sahibiz. Hurdacıların dediği şekilde kolay bir iş sayılmaz. Evvela yıkımı yapılacak iş yerinin detaylıca incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin seçilmesi gereklidir.

Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun yıllardır onlarca fabrika sökümü ihaleleri başarıyla gerçekleştirdik.

Havsa Klima Hurdası Alımı

Havsa ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Havsa çevresinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Havsa Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Havsa Belediyesi tarafından bildirilen moloz dökme yerlerine nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi titizlikle yapılır.

Havsa Akü Hurda Alan Yerler

Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir. Aküler diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolayan elektrik deposudur. Akü hurdası alan yerler sayfamızı inceleyiniz. Dolayısı ile Havsa hurdacı ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan tesisler içindedir. Otomotiv sektöründe enerji kaynağı bulunuyor.

Havsa Hurda Nikel Alımı

Özellikle hurda %95 ile %99 nikel şablon, anot nikel hurdası, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Edirne ile Havsa nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alımı yapılırken oldukça özen ile hareket edilmelidir. Nikel hurdası zehirli olabilir.

Havsa 2. El Lokanta Ekipmanı Alımı

Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel ocaklar, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, krom evye, davlumbaz, paslanmaz krom meze reyonları vs endüstriyel otel ve mutfak aletlerini yakından incelemek için almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Sanayi tipi ikinci el restoran ekipmanları alım satımı yapıyoruz. İyi durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgahlar alıp satmaktayız. İkinci el çelik tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler buradaki telefon numarasını arayabilir.

Havsa Hurda Kumaş Firesi Alımı

Buradaki Havsa hurda kumaş kilo fiyatı güncellendi. Spota düşmüş ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için firmamızı vakit kaybetmeden arayınız. Edirne Havsa çevresinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda viskon, hurda jesica kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş alımlarında yerinize geliyoruz. Havsa kiloayla tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Edirne Havsa bölgesinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Parti malı penya kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, parça poplin kumaş, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alım satımında peşin para ödeme yapılır.

Havsa Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Havsa kentsel dönüşümü sebebiyle eskimiş binaların yeniden yapılması amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. üst bölümde anlattığımız fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işi bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda önem verilen tüm güvenlik önlemleri Yıkımda çıkma pimapen, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler gibi her cinsten hurdaları satın alıyoruz.

Havsa Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Bu sayfadaki Havsa 2.el market rafı fiyatlarını grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Raf hurdası ton fiyatı bağlantısının linkine tıklayınız. Havsa 2.el raf hurdası fiyatları talep etmek için bize ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan depolardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, demir raflar, orta reyonlar, mağaza raf hurdası, hurda market rafı içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el market rafları satıyoruz.

Havsa Plastik Hurda Alım Satımı

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Havsa plastik hurdası alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Havsa hurda deposuyuz. Sayfamızda yayımlanan Havsa hurda naylon kilo fiyatını abonelerimiz ile dakik bir şekilde paylaşıyoruz Edirne il Havsa ilçesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, plastik abs, polistren, jelatin alım satımı yapıyoruz. Avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

Havsa 2.El İnşaat Malzemeleri

Bazı projelerde boya tabancası, inşaat vinci, alçı sıva makinesi, harç makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Dolayısıyla iflas etmek zorunda kalmış iş yerlerinden satın aldığımız Havsa ilçesinde yıkılmış fabrika ve benzeri binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp