Samsun Hurdacı

Havza Hurdacı Hurda Fiyatları

Yurdun bütün ilçelerinden, her türlü hurda satmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Tonajlı hurda eşya alışverişinde piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Samsun hurdacı firmalar içerisindeyiz. Samsun Havza etrafında hurda fiyatları sormak nedeniyle gece gündüz şirket numaralarımıza iletişime geçmeniz yeterlidir. En iyi Havza hurda piyasası listesiyle profesyonelliği sürdürüyoruz. Kimsenin yapmadığı hizmetler sunmaktayız. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlerimize okuduğunuz makaleden ulaşabilirsiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle faaliyetleirmize devam ediyoruz. En yakın Samsun Havza hurdacı firmasıyız.

Havza Hurdacı Firma

Havza hurdacısı mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Havza bölgesinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı amacı ile telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Samsun ilinin eşsiz ilçesi Havza ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Samsun Havza için değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Havza genelinde faaliyet yürütüyoruz. Korozyona uğramış metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğine fayda sağlıyoruz. Havza hurdacı olarak Samsun bölgesinde her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurdanın alım satımı için size en yakın konumda bulunen hurda nakliye ekiplerimizi göndermeyi sürdüyoruz

Havza Hurdacı Telefonu

Havza adresten her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak üzere hizmet numaramızı aramalısınız. Boşa zaman geçirmeden telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz. Havza hurdacı telefonu sayfamızın altında sadece dokunarak tuşyalabileceğiniz yerdedir.

Havza Hurda Alan Yerler

Samsun Havza hurdacı firma olan Halk Metal Geri Dönüşüm her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Hurda çinko alımı için kapınıza gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı fimayız. Havza adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Hurda malzemelerinizi hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurdaların piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alırken piyasadan daha yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Havza hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda zamak, hurda makina, çelik hurda, kalay hurda alan Havza hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Havza Krom Hurda Alanlar

Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Havza krom hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar hakkında bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz.

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın. Oldukça sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor.

Havza Kablo Hurdası Alımı

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Havza hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet ediyoruz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasasından fazla fiyat veriyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilebilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Havza ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız.

Samsun Havza hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncülük yapıyoruz. Hurda kablo konulu makaleyi inceleyebilirsiniz. Kullanım alanları itibariyle hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. İçerisindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizde bulunan Havza ttr kablo hurdası fiyatlarını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz.

Bunun yanısıra tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablolar için anlık fiyat listesini öneriyoruz. Havza hurdacı firması olarak her nevi hurda iç tesisat kablosu, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları alımı için adresinize geliyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılıyor. Bunlardan başka çok damarlı hurda kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz.

Havza Kurşun Hurda Alımı

Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk alırız. Kurşun metali hala kullanılan madenlerden biridir. Samsun Havza kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Samsun Havza kurşun hurdası ton fiyatlarını telegram grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Kurşun cevherleri gümüş-mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar linkine tıklayın.

Havza Alüminyum Hurda Alım Satımı

Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Havza bölgesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alımı yaparken tartımı güvenilir şekilde yapmaktayız. İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Bu sayfadaki Samsun Havza alüminyum hurda ton fiyatları güncellenmiştir. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Samsun Havza alüminyum hurdası alan firmalar içinde öncüyüz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Her türden alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Bize destek olanların destekleriyle sürekli yenilikler üretiyoruz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda yapıyoruz.

Havza Hurda Bakır Alım Satımı

Bu sayfadaki Havza yanık bakır hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Samsun Havza bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alanlar konumuzda detaylı bilgi var. Havza bakır hurda fiyatları için firmamızı arayınız. TTR hurda bakır kırması, Antikron kırma granür bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Havza hurdacı telefonunu şimdi arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır bobin, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Havza bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Havza Demir Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz gibi her cins demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bağlantısına tıklayın. Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Samsun Havza inşaart demiri ton fiyatları günceldir. Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı istemek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı makalemizi ziyaret etmelisiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm Samsun Havza ilçe genelinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Havza etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz.

Havza Hurda Çinko Alanlar

Havza etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Havza çinko levha kilo fiyatı bugün güncellendi. Hurda çinko fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

Havza Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Pirinç hurdaya mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Gerçeği demek gerekirse hurda sarı adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Havza ilçesinin tamamında hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda hurda bronz araiş almaktadır. Bu işi yapanların öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Bu sebep ile Havza sarı pirinç hurdası alımı yapmaktayız.

Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Bu yazdıda yayımlanan Havza hurda sarı pirinç fiyat listesi her ay güncellenmektedir. Hurda sarı pirinç alanlar konulu makaleyi ziyaret edin. Samsun Havza hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Havza Sac Hurdası Alan Firma

Ek bina çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz. Şu anda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Havza Samsun ve çevresinde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, firmamızı tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Hurda sac alıyoruz.

Anlık Havza Hurda Fiyatları

Güncel sitemizdeki hurda fiyatları konuyu okuyabilirsiniz Havza hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı çabucak değişmekte. Doğru ton fiyatlarına ulaşmak amacıyla bizi arayın. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurda alımlarında kilo fiyatlarından fazla ton fiyatları tavsiye ediyoruz.

Havza Hurdacı Sitesi

Havza hurdacılar sitesi onbirinci blok içindeki hurdacı iş yerimizle hurda geri dönüşüm yapmaya başladık. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her tür metali alıyoruz. Sırf bu çeşit malzemeleri almıyoruz. Sizlere yaşanır bir Havza oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz.

Havza Kırık Cam Hurda Alımı

Havza etrafında cam hurda alan firmalar içinde faaliyet gösteriyoruz. Günümüzde renkli ve şeffaf süt şişesi, araba camları benzeri cam hurdası bulunabiliyor. Cam yarısaydam yada saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı maddeleri koruyan amorf ve organik olmayan sert maddelerdir.

Havza Hurda Akü Alan Hurdacı Firma

Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü deniliyor. Aküler başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan depolardır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacında kullanılabiliyor. Akü barındırdığı kurşunlu suları ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Akü hurda alan yerler bölümümüze göz atabilirsiniz. Dolayısıyla firmamız benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm fabrikası olan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir.

Havza İkinci El İnşaat Malzemeleri

Havza çevresinde yıkılmış fabrika binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolapları, pimapenler satıyoruz. Dolayısı ile işi bırakan depolardan almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi, alçı mikseri, boya makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Havza Bina Yıkımı

Üst konuda ifade ettiğimiz fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Havza kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle kısmen yıkılmış iş yerlerinin yenilenerek inşa edilmesi sebebiyle yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım esnasında istenen tedbir önlemleri Hurdalar bina yıkımları yapıyoruz.

Havza Plastik Hurdası Alanlar

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır. Samsun şehri Havza bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası satışı yapmak amacı ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası alıyoruz. Havza hurda plastik alan firmalar içerisinde olan Havza hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Samsun Havza naylon hurdası kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz

Havza Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör bulunur.

7/24 Hurda Alan Havza Hurdacı Firma

Sizlerin kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. Tam on sekiz senedir hurdacılık yapmaktayız. 7/24 açık Havza hurdacı olarak yirmi dört saat geri dönüşümde çalışmaktayız.

Havza Kağıt Hurdası Alımı

İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alıp satarken uyguladığımız extra duyarlılık sayesinde hurda satmak isteyenlere çok daha fazla kazanma olanağı takdim ediyoruz. Kağıt, karton hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Bu sayfadaki Havza hurda kağıt ve karton fiyat listesini whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız derinden çok fiyatlarla kağıt peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, hurda karton bardak alanlar içinde en yüksek kilo fiyatını firmamız vermekte. Samsun Havza hurda kağıt alan yerler içindeki firmamız sunduğu hizmetler sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Havza Hurda Raf Alanlar

Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Havza 2.el market rafı fiyat listesi az önce güncellenmiştir. Hurda raf ton fiyatı gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Raf hurdası Havza satışı yapmak için iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan dükkanlardan satın aldığımız reyonlar, mağaza raf hurdası, market rafı hurdası, demir raflar, çelik raf hurdaları içinden seçilen sıfır gibi 2.el raf satıyoruz.

Havza Fabrika Sökümü

Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek iş yerinin titizlikle dolaşılması gerekir. Havza fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Uzun süredir çok sayıda fabrika bozum ihalesini yerine getirdik. Hurdacı firmaların dile getirdiği şekilde kolay değildir. Güvenli biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık.

Havza Hurda Klima Alan Firma

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Havza etrafında klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima Havza bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Havza 2. El Lokanta Ekipmanları Alan Yerler

Titizlikle kullanılmış olan buz makineleri, tezgah altı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, mermer tezgah, restoran tipi bulaşık makinası alıp satmaktayız. 2. El sanayi tipi reataurant mutfağı aletleri alıyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, krom davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, meze reyonları, restorant tipi kuzine vs cafe lokanta tipi mutfak aletini incelemeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımızı ziyarete davet etmekteyiz.

Havza Kumaş Alımı

Parti malı parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alım satımında peşin para ile ödeme yapılır. Sayfamızdaki Havza hurda kumaş kilo fiyatını telegram grubumuza katılarla paylaşmaktayız.

Havza kilo ile hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Samsun Havza ilçesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

Havza ilçesinin her yerinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımında adresinize ekibimizi gönderiyoruz. Defolu kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme alımı için telefonlarımızı hemen aramalısınız.

Havza Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye göre molozların taşınması itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozu Havza Belediyesi’nce alınan kararla belirlenen alanlara nakledilir. Havza hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından alınan tüm hurdaların iş yerimize taşınması ücretsiz yapılır.

En Yakın Havza Hurdacı Telefon Numarası

Havza hurdacı olarak yerinizden hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Havza en yakın hurdacı olarak hurda malzeme alım satımında ayağınıza gelmekteyiz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Havza ilçesinin yakınlarında hurda alımı yapıyoruz. Bu biçimde hurda satanlara en yakın hurdacı firma Havza genelinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyarız.

Havza 2.El Eşya

Kısa zaman kullanılan 2. el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile numaralarımız ile etkileşim kurabilirsiniz. Kullanılmış çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası iş yerimizde yeteri miktarda temin edilir. Kısa süreliğine kullanılmış olan ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip yatak odası takımlarını adresten satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alımı başlıklı gönderimizi incelemelisiniz Piyasasından fiyata yeni gibi ve ikinci el koltuk satın alabilirsiniz.

Havza Hurda Otomobil Alan Yerler

Havza hurda alımında hizmetimize devam ediyoruz. Zaman zaman Havza etrafında otomobil hurdası alıyoruz. Ancak otomobil hurdası trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesi olan otomobil hurdası, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler
, motor hurdası alıyoruz.

Havza Nikel Hurda Alım Satımı

Bu bölgede %95 şablon nikel hurda ve %99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alındığında mümkün olduğunca özenli hareket etmeliyiz. Havza nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp