Bitlis Hurdacı

Hizan Hurdacı Hurda Alımı

Halk Metal ismiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tam zamanlı Hizan hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Kimsenin yapmadığı hizmetlerimizi sunmaktayız. Bütün hizmetlerimizi ziyaret ettiğiniz makalemizden daha detaylı takip edebilirsiniz. Hizan bölgesinde hurdanızın fotoğraflarını iletmek nedeni ile istediğiniz saat ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Miktarı yüksek hurda eşya alımında piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bitlis hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Yurdumuzun dört bir noktasından, hurda alıyoruz. Hizan hurdacı firmasıyız.

Bitlis Hizan Hurdacı Firma

Hizan hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Bitlis Hizan etrafında benzersiz anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. Bitlis ilinin nadide ilçesi Hizan gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Hizan çevresinde değil, her şehirde hizmet vermekteyiz. Hizan bölgesinde faaliyet veriyoruz. İşi bitmiş plastik ve metalleri yeniden işleyerek sizlerin faydası için çalışıyoruz. Hizan hurdacı firması olarak Bitlis ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendiriyoruz.

Hizan Hurdacı Telefon Numarası

Bitlis Hizan adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Bu yüzden hurda satışı yapmak için mobil hattımızı aramanız gereklidir. Şimdi arayarak anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak para elde edebilirsiniz. Hizan hurdacı numarası sayfamızın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Hizan Hurda Alüminyum Alımı

Bitlis Hizan hurda alüminyum alanlar arasındayız. Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Sitemizdeki Hizan alüminyum hurdası ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Sitemizdekialüminyum hurda alanlar metini inceleyebilirsiniz. İş yerimize güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Hizan ilçesinin tamamında alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını sizinle birlikte yapıyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla durmadan gelişiyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası ticareti için arayın. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her türlü alüminyum hurda alımı yapıyoruz.

Hizan Demir Hurdası Alanlar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı bölümümüze göz atmalısınız. Bildiğiniz üzere her nevi demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Hizan ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Firmamız Hizan ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Anlık güncel demir hurdası fiyatları istemek nedeniyle şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda alımı makalesine bakmak isteyebilirsiniz. Demir, dünyada bol miktarda alım satımı yapılan metaller içinde bulunmaktadır. Sayfamızdaki Hizan toplama demir hurdası kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz.

Hizan Kablo Hurdası Alımı

Etrafta çoğunlukla toplanlanan 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alışverişinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Üstelik hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdaları ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılıyor. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan Hizan hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . Bitlis Hizan ilçesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Daha kesin sayfamızdaki hurda kablo alanlar makaleye göz atın. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablolar satmayı dileyenler bize ulaşın. Hurda kablo içerdiği bakır teller sebebi ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir.

İçindeki tellerin madenine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Hizan elektrik kablosu ton fiyatları günceldir. Bitlis Hizan hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alımında tecrübeye sahibiz. Bitlis Hizan hurdacı firması olarak her türlü hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Adresten hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Lakin tek damar kablo hurdası, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için değerinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü Halk Metal firmamızla yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

Hizan Sac Hurdası Alanlar

Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hizan ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, ticareti sebebi ile arayınız. Sac hurdası alıyoruz. Elimizde her türlü 2. el trapez sac mevcuttur.

Hizan Hurda Alımı

Hizan ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurda kablo almak üzere kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar içindeyiz. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımında yukarısında fiyat listesi vermekteyiz. Hizan hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hizan yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Elinizdeki hurda malzemeyi hemen satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğrar. Böylece hurdanızın değerini düşürüyor. Antimon zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, hurda çelik alan Hizan hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Hizan Krom Hurdası Alım Satımı

Krom, nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Burada bulunan Hizan krom fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı paylaşımına bakmak isteyebilirsiniz. 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz.

Hizan Kurşun Hurdası Alımı

Bitlis Hizan kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Bitlis Hizan kurşun hurda kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Yer yüzünde cevher halinde elde edilen kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun kullanılmakta olan eski madenlerden biridir. Minare kurşunu
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alırız.

Hizan Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Aslına bakarsanız hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi bulunmamaktadır. Dolayısıyla Hizan sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz.

Hizan ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Bitlis Hizan hurda sarı pirinç kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Pirinç sarı hurda alanlar başlıklı metne bir göz atabilirsiniz. Hurda sarı satanlarda hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Hizan hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yapıyor.

Halk Metal firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurdası alımında öncülük etmektedir. Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor. Hurda satanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı pirinç hurda türleri vardır.

Hizan Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Bitlis, Hizan bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Hizan nikel hurdası ton fiyatını abonelerimize ücretsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar makalesini ziyaret etmek öğrenmenizi sağlar. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

Hizan Bakır Hurda Alanlar

Hizan içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır içeriğimizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Hizan hurdacı telefonunu tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Sitemizdeki Hizan bakır hurdası kilo fiyatını talep edenlere saat başı yollanmaktadır. Bitlis Hizan hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Hizan bakır hurda kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz.

Hizan 2.El Eşya

Yeniden farkı bulunmayan 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı sormak nedeniyle firmamızıarayabilirsiniz. Hizan Bitlis içerisinde yeni ve 2.el koltuk alabilirsiniz. Az kullanılmış olan 2el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepe, koltuklarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için bulaşık makinası hurdası alımı yapan firmalar konulu içeriğe erişebilirsiniz Temiz kullanılmış bilgisayar masaları, büro mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop çok miktarlı bulunur.

Hizan 2. El Jeneratör Alan Yerler

Jeneratör hurdası alıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır.

Hizan Güncel Hurda Fiyatları

En güncel fiyatlara ulaşmak için bizimle iletişim kurmanız gerekiyor. Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatından fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Hizan hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı çabucak güncelleniyor.

Hizan Hurda Karton Alan Firma

Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatıyla bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. İlçenin her yerinde hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere ederinden fazla miktarda kazanma avantajı veriyoruz. Hizan kağıt hurdası alan firmalar arasındaki firmamız Halk Metal sunduğu hizmetler ile karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda fiyatları isteyebilirsiniz. Karton, kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfada yayımlanan Hizan karton hurdası ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız

7/24 Açık Hizan Hurdacı Firması

Akıp giden senelerin sağladığı özgüven süreci ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Hizan hurdacı olan firmamızla zaman farketmeden hurda eşya alımı yapmaktayız. Tam dokuz seneden bu yana hurdacılık yapan şirketiz.

Hizan Hurda Otomobil Alan Hurdacı

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Hizan bölgesinde hurda araç alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda araba vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri
, vagon hurdası, ağır hasarlı hurda araç, motor hurdası alımı yapıyoruz.

En Yakın Hizan Hurdacı

Halk Metal hurdacılık olarak Hizan etrafında hurda malzeme almaktayız. En yakın Hizan hurdacı deposu hizmetleri ile hurda metal alıp satmak için yolladığınız konuma geliyoruz. Bu sebep ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Hizan etrafında hizmet veriyoruz. Hizan hurdacısı içindeki çalışanlarımız ile kapınızdan hurda almaya başladık.

Hizan Hurda Cam Alım Satımı

Hizan genelinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeyi geçirmeyen amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. Günümüzde şeffaf çıkma araç camı, içecek şişesi şeklinde cam hurdası oldukça fazla satılıp alınıyor.

Hizan Hurdacı Sitesi

Hizan hurdacılar sitesi içerisindeki hurdacı iş yerimizle geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sizlere her hali ile yaşanılır bir Bitlis ve olması gerektiği gibi temiz Hizan oluşturmak için çok çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın alımını yapıyor değiliz.

Hizan Fabrika ve Makine Sökümü

İşe başlamadan sökülecek tesisin detaylıca gezilmesi gerekmektedir. Profesyonel bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık. Hizan fabrika sökümü yılların tecrübesine sahibiz. Sektörde bol miktarda fabrika bozumu ihalelerini gerçekleştirdik. Hurdacı firmaların söylediği biçimde kolay bir iş olmamıştır.

Hizan Hurda Klima Alanlar

Hizan çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el klima Hizan ilçesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar içinde yer alır. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Hizan Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi güvenlikle tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozu Hizan Belediyesi tarafından daha önceden bildirilen yere nakledilir. Halk Metal tarafından alınacak her çeşit hurdanın işyerimizi taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

Hizan Akü Hurda Alım Satımı

Akü hurdası içerisindeki kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denir. Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Otomobillerde enerji ihtiyacı amacıyla kullanılabiliyor. Akü hurda alım satımı yazısına kesinlikle göz atın. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri firma içerisinde geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır.

Hizan Hurda Nikel Alanlar

İlçe genelinde anot nikel hurdası, hurda turbo nikel, hurda %95 ile %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Hizan nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle nikel hurdalar depolanırken elimizden geldiğince hassasiyetle çalışmalıyız.

Hizan 2.el Mutfak Ekipmanı Alım Satımı

Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel aspiratör, dilendirici küveti, evye, bakır davlumbaz, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, restoran tipi kuzine ve benzeri lokanta tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz için almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı 3 kapaklı dolap satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. 2. El endüstriyel tip cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. İyi kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, tezgahlar alıyoruz.

Hizan Kumaş Alan Firmalar

Kiloyla parça nevresim hurdası, kumaş topu, poplin kumaş, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Hizan kumaş hurdası fiyat listesini talep edenlere bedelsiz gönderilmektedir.

Bitlis Hizan kilo ile tartarak kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız. Kumaş hurdası almaktayız.

Hizan çevresinde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alımlarında bulunduğunuz adrese geliyoruz. Kiloyla hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş, spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı alımı için aşağıdaki telefon numarasını çok geçmeden arayın.

Hizan Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında bilinen güvenlik önlemleri Tıpkı fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Hizan kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek evlerin gerektiği biçimde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vebenzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız.

Hizan Hurda Raf Alan Yerler

Çoğunlukla kapanan fabrikalar tarafından satılan market rafı hurdası, teşhir reyonları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2.el raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Buradaki Bitlis Hizan ikinci el market rafı fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda fiyatı yazısını geziniz. Hizan 2.el raf hurdası satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Hizan Hurda Plastik Alımı

Hizan hurda plastik alanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Bitlis Hizan naylon hurdası fiyatları anlık güncellenmektedir Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Bitlis il Hizan bölgesinin her yerinden jelatin hurdası, abs plastik, polipropilen moblen, polistren alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. İyi fiyata mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satımı yapıyoruz.

Hizan İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış ardiye vs. binalardan kenara ayrılan yeni gibi 2.el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı satıyoruz. İnşatlarda inşaat vinci, harç mikseri, alçı sıva mikseri, boya makinesi ikinci el portatif, plywoon hurda satılıktır. Bununla birlikte kapanan iş yerlerinden edindiğimiz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp