Tunceli Hurdacı

Hozat Hurdacı Firma

Tunceli Hozat hurdacı firma olarak hurda almaktayız. Halk Metal ismiyle hizmetlerimize devam ediyoruz. Memleketin tüm ilçelerinde, her türlü hurda alımı yapıyoruz. En doğru Hozat hurda fiyatlarıyla hurda ticareti yapmaktayız. Eşsiz profesyonel faaliyetlerimizi sunuyoruz. Tüm hizmetlerimize okuduğunuz makaleden ulaşabilirsiniz. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Tunceli hurdacısı olarak Hozat ilçesinin her yerinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Hozat ilçesinde hurdanızın fotoğraflarını yollamak sebebi ile 24 saat en yakın ekibimize ulaşmanız yeterlidir.

Tunceli Hozat Hurdacı Firma

Hozat hurdacı firması olarak Tunceli bölgesinde her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın alım satımı için en yakınınızdaki hurda nakliye personellerimizi gönderiyoruz Hozat mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Atık plastik ve metalleri yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğini koruyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit kablo hurdası satmak sebebiyle telefon numaramızı rehberinize ekleyebilirsiniz. Hozat hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Hozat bölgesinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Tunceli şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Hozat gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Hozat bölgesinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Hozat Hurdacı Numarası

Hozat hurdacılık hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Hozat hurdacı telefonu bu sayfanın altında bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu neden ile hurda fiyat listesi istemek sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın.

Hozat Hurda Bakır Alımı

Hozat bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alıyoruz. Hozat bakır hurdası fiyatları için arayın. Hurda bakır alanlar içeriğimizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Antikron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Bu sayfadaki Tunceli Hozat bakır hurdası kg fiyatı günceldir. Tunceli Hozat hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Hozat hurdacı şirketimizi şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

Hozat Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Hurda kablolar içerisindeki bakır sebebi ile hurda kablo alanlar için kıymetlidir. Fakat tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı için ederinin üzerinde vermekteyiz. Konumdan hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alımı yapıyoruz. Bundan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdaları ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Hozat elektrik kablosu fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda kablo içerikli yazıyı okuyabilirsiniz. Satıcılarda bolca satılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit ödeme yapıyoruz.

Tunceli Hozat ilçesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler bizi arayabilir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Hozat hurdacı firmayız. . Hozat ilçesinin her yerinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alıyoruz.

Çünkü Halk Metal firmamız ile sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Genelde çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Hozat hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından oldukça yüksek fiyat veriyoruz.

Hozat Hurda Alüminyum Alanlar

Hozat ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum profil alımında hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Ayrıca alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayın. İş yerimize gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler.

Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. Tunceli Hozat hurda alüminyum alan yerler arasında öncüyüz. Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan firmayız. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alıyoruz.

Bize hurda satanların desteğiyle sürekli gelişiyoruz. Bu sitede yayınlanan Tunceli Hozat alüminyum hurda fiyat listesini bip grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz.

Hozat Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Hozat bölgesinin her yerinden sac hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile. Firmamızda deliksiz 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Kiler tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Hozat Hurda Kurşun Alımı

Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurda alıyoruz. Hozat kurşun hurdası alım satımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Sitemizde yayınlanmış olan Tunceli Hozat kurşun hurda ton fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Kurşun cevherleri gümüş-mavi rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alım satımı bölümümüzü incelemek iyi gelir. Metal kurşunun hala kullanılan en eski madenler içinde olduğu söyleniyor.

Hozat Hurda Alan Yerler

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımlarında fiyat listesi uygulamaktayız. Hozat hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz.

Hozat hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür çelik hurdası alıyor. Hurda kağıt alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar içindeyiz. Hurda zamak, torna artığı, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hozat yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurda eşyalarınızı gecikmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda suylatemas ederse korozyona uğrar. Böylece hurda metalin değerinin düşmesine neden olmaktadır.

Hozat Hurda Sarı Alan Hurdacı Firma

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Piyasada kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Halk Metal bu hurdaların ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurda ticaretinde öncüdür. Hozat ilçesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Bu yüzden Hozat sarı pirinç hurdası ticareti yapmaktayız. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası denilmektedir.

Hozat hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda alımı yerinize geliyor. Sayfamızda bulunan Hozat sarı pirinç hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Pirinç sarı hurdası alanlar içeriğiyle yazılmış konuya bir göz atabilirsiniz. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır.

Hozat Krom Hurda Alım Satımı

Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Hozat hurda krom ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımımızı okumak konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlar. 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

Hozat Demir Hurdası Alan Firma

Demir, yer yüzünde bol miktarda bulunabilen metaller arasında yer almaktadır. Buradaki Hozat extra demir hurda kg fiyatını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Anlık demir hurdası fiyatı talep etmek sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı bağlantısına tıklayın. Hozat etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. Halk Metal Hozat ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapıyor. Sizlerinde bildiği üzere her türlü pencere demiri, demir kapı, demir trabzan için nakit para ödeme yapan firmayız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazımıza göz atmalısınız.

Hozat Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hozat, Tunceli bölgesinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Hozat hurda çinko ton fiyatlarını isteyene ücretsiz yollanmaktadır. Çinko hurdası fiyatları bölümünü okusanız şahane olacaktır. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Hozat Plastik Hurda Alanlar

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır. İyi fiyatlarla hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak, market poşeti, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası alıyoruz. Tunceli ile Hozat bölgesinin tamamından hurda polipropilen moblen, plastik abs, polistren, hurda jelatin alımı yapıyoruz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Hozat plastik hurdası alan yerler arasında bulunan Hozat hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Tunceli Hozat hurda plastik fiyat listesi güncellenmiştir

Hozat İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte iflas eden iş yerlerinden satın almış olduğumuz Müteahhitler tarafından bir inşaat yapımında kullanılmış boya makinesi, alçı karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç mikseri ikinci el seyyar iskele, hurda plywood mevcuttur. Hozat ilçesinde yıkılan market binalarından satın alınan sıfır gibi 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz.

Hozat Bina Yıkımı

Hozat kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılacak apartmanların tekrar yapılması sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda belirtilen tüm önlemler Bir üstteki fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi başarıyla yerine getiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vs. tüm hurdaları satın almaktayız.

Hozat Klima Hurda Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hozat bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Bozuk kombi hurdası alan yerler arasındayız. Hurda klima Hozat bölgesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar içindedir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Hozat Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Hozat Belediyesi’nce önceden bildirilen yere nakliyesi yapılıyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza göre yıkım molozlarının nakliye işleri itina ile personellerimizce yapılıyor.

Hozat Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Nikel hurda zehirli olabilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp, satılırken oldukça hassasiyetle davranılmalıdır. Tunceli Hozat nikel hurdası alıyoruz. Bu ilçede anot hurda nikel, %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel hurda, turbo nikel alımı yapıyoruz.

Hozat 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunlukla resterasyon yapan mandıralar tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, market rafı hurdaları içlerinden seçilen yeniden farksız ikinci el raf satışı yaıpyoruz. Buradaki Hozat 2.el raf fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz. Raf hurdası alım satımı paylaşımımıza bakmak istersiniz. Raf hurdası Hozat almak amacıyla sitemizdeki telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Hozat Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Araçlarda enerji ihtiyacı nedeniyle sıkça bulunur. Akü hurdası alan yerler paylaşımımızı okuyunuz. Bu neden ile hurdacı firmamız vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alanlar içerisindedir. Akü içerisindeki kurşunlu sıvılar ayrıştırılabildiğinden oldukça değerlidir. Bir süre sonra atıl hale düşen bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur.

Hozat Hurda Kağıt Alanlar

Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Hozat karton hurda ton fiyatlarını dileyene saat başı göndermekteyiz Bölgede hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle satıcıya değerinden daha fazla kazanma avantajı veriyoruz. Hozat Tunceli hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız ile karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı ton fiyatı talep edebilirsiniz. Yüksek hurda kağıt fiyatlarıyla hurda peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, gazete hurdası alıyoruz.

Hozat Beyaz Eşya Hurdası

Sahibinden satılık personel masası, ofis mobilyaları, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop temin edilir. Hozat etrafında titiz biçimde kullanılmış olan ve 2.el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Her çeşit 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları öğrenmek maksadı ile telefonlarımızıarayabilirsiniz. Temiz kullanılmış olan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı konumunuzdan alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinası hurdası alımı yapan firma konulu paylaşımımızı ziyaret ediniz

Hozat Anlık Hurda Fiyatları

Güncel fiyata ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken daha yüksek ton fiyatları öneriyoruz. Hozat hurdacı firmalar içinde hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan fiyat listeleri çabucak değişmektedir.

Hozat Cam Hurda Alımı

Cam saydam yada yarısaydam oldukça sert bir yapıda olan su tutan inorganik amorf katı malzemelerdir. Son zamanlarda şeffaf kola şişesi, otomobil camları cinslerde cam hurdası çok fazla geri dönüştürülüyor. Hozat genelinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Hozat İkinci El Restaurant Malzemesi Alımı

İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar satanlar bizimle irtibat kurabilir. Endüstriyel cafe, lokanta mutfağında kullanılan aletleri alım satımı yapıyoruz. Elimizde bulunan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom salata ve meze dolapları, restorant tipi set üstü mekap vb. endüstriyel tipte mutfak malzemelerini yakından inceleyebilmek amacıyla siz değerli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Titiz kullanılmış olan buz makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah, bulaşık makinaları alınır.

Hozat Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hozat ilçesinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Toptan atletlik kumaş, penya kumaş hurdası, dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, parça kumaş hurda, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alım satımında peşin para ödeme yapıyoruz. Tunceli Hozat ilçesinde hurda süprem, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alım satımında adresinize geliriz. Kiloyla gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak için telefon numaramızı hemen arayınız. Buradaki Hozat kumaş hurdası fiyatları günceldir. Tunceli Hozat kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar içerisinde en yüksek fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Hozat Hurdacı Sitesi

Hozat hurdacılar sitesi içinde bulunan hurdacı iş yerimizin aracılığı ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Her haliyle yaşanılır bir Tunceli Hozat için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sadece bu türden hurdaların alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Hozat Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenilir bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Tunceli Hozat fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Uzun zamandır binlerce fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik. Evvela yıkımı yapılacak iş yerinin titizlikle dolaşılması gerekir. Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler arasında nam saldık. İnsanların bahsettiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Hozat Araba Hurdası Alanlar

Tabiki de sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Hozat bölgesinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen yük vagonu, kazalı otomobil hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, hurda motor satışı yapmak için arayabilirsiniz. Ancak araç hurdası trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

Hozat İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız.

7/24 Hurda Alan Hozat Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Hozat hurdacı firması iş yerimiz sayesinde 7/24 hurda metal alım satımı yaparız. Yılların verdiği kurumsallaşma sayesinde alet sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık iki bin dört senesinden bu yana geri dönüşümde hizmet veriyoruz.

En Yakın Hozat Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal firmamızla Hozat genelinde hurda alımı yapmaktayız. Hozat hurdacıları içinde bünyesindeki personelimiz ile adresten hurda almaya devam ediyoruz. En yakın Hozat hurdacı firması hizmetlerimizle hurda alıp satarken yolladığınız konuma personellerimizi yolluyoruz. Bu şekilde hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Hozat genelinde hizmetler vermekten gurur duyarız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp