Konya Hurdacı

Hüyük Hurdacı

Hüyük hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Halk Metal firmamız ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Ülkemizin dört bir köşesinden, hurda alımı yapıyoruz. Anlık Konya Hüyük hurda fiyatları ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlere ziyaret ettiğiniz yazımızdan ulaşabilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Konya hurdacısı firmalar arasındayız. Konya Hüyük merkezi yakınlarında hurdanızın ederini öğrenmek sebebiyle gece gündüz yetkili personelimize ulaşabilirsiniz.

Hüyük Hurdacı Firmalar

Hüyük hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Konya Hüyük bölgesinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her nevi bakır hurdası satışı amacı ile telefon numaralarımızı aramalısınız. Konya şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Hüyük ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Konya Hüyük etrafında değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Hüyük hurdacısı olarak Konya ilinin tamamında hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın alım satımı için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Hüyük mahallelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek hepimizin geleceğine yarar sağlamaktayız.

Hüyük Hurdacı Numarası

Hüyük hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacıyla numaralarımızı arayabilirsiniz. Şimdi arayıp anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın. Konya Hüyük hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Hüyük Krom Hurda Alan En Yakın Firma

201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayın. Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Hüyük krom kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Gayet sert olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Hüyük Sarı Pirinç Hurda Alımı

Aslını söylemek gerekir ise sarı hurdası olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Hüyük ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğundan sarı hurda ismi verilmiştir. Buradaki Konya Hüyük sarı pirinç fiyatları güncellendi. Sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacı metine göz atın. Halk Metal hurdacılık bu hurdaların alımına ek olarak hurda sarı hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakimdir.

Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri bulunmaktadır. Bu işi yapanların öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Konya Hüyük hurdacı firmamız her türlü hurda alımı yapıyor. Bu neden ile Hüyük hurda sarı alımı yapmaktayız.

Hüyük Hurda Demir Alanlar

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı yazısını dolaşmak iyi gelecektir. Bildiğiniz gibi her türde demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alırız. Hüyük ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Hurdacı firmamız Hüyük genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Güncel hurda demir kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı makalesini incelerseniz muhteşem bir iş yaparsınız. Hurda demir, yeryüzünde en çok alınıp satılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Hüyük demir hurda kilo fiyatı az önce güncellenmiştir.

Hüyük Hurda Alüminyum Alım Satımı

Hüyük ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum profil alırken tartımları müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Konya Hüyük alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurdası,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda satışı yapmak için arayın. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan firmayız. Sayfamızdaki Hüyük alüminyum hurda kilo fiyatı güncellendi. Sayfamızdakihurda alüminyum alanlar makaleye göz atabilirsiniz. Her çeşit hurda alüminyum alınır. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı yapmak için telefon etmenizi diliyoruz.

Hüyük Hurda Sac Alan En Yakın Firma

Sac hurda alımı yapıyoruz. Konya Hüyük ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile. Şu anda tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac mevcuttur. Depo tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Hüyük Hurda Alımı

Hüyük yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası suylatemasında korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Hurda raf almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Antimon zamak hurda, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Konya Hüyük hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı sarı hurda ve inşaat demiri, bakır, hurda kurşun, kablo hurda, çinko hurda, alüminyum hurda alımına özel yükseltilmiş fiyat teklifleri vermekteyiz. Hüyük hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkmaktayız.

Hüyük Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

Kurşun metali kullanılmakta olan madendir. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda alım satımı bölümünü geziniz. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz. Konya ili Hüyük hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sitemizdeki Hüyük hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını dileyene günlük ulaştırılmaktadır.

Hüyük Hurda Çinko Alan Yerler

Hüyük, Konya ilçesinin her yerinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Konya Hüyük çinko hurdası ton fiyatlarını talep edenlere her gün ulaştırmaktayız. Çinko hurdası fiyatları bölümümüzü okumak iyi gelecektir. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Hüyük Kablo Hurdası Alan Firmalar

Daha detaylı sitemizdeki kablo alan hurdacılar makaleye bir göz atın. Hüyük kablo hurdası alan firmayız. Ancak tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablolar alım satımı için en güzel fiyat teklifini teklif ediyoruz.

İçinde bulunan tellerin türüne bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Hüyük kablo kg fiyatı anlık güncelleniyor. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Hüyük hurdacı firmayız. . Hurda kablolar içindeki bakır madeni sebebi ile hurdacılık yapanlar için önem arzeder. Çünkü Halk Metal şirketimizle sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Müşterilerde hızlıca bulunan 30% bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz.

Hüyük hurdacısı Halk Metal her nevi antigron kablolar, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Kablo iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdası alımı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Konya Hüyük bölgesinin her yerinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, hurda fare yemez kablo satanlar şimdi arayın. Adresten hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

Hüyük Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Hüyük içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler bölümünde detaylı bilgilendirme mevcut. Hüyük bakır hurda fiyatları için arayın. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda alımında peşin ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Hüyük hurdacı şirketimizi hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Sitemizdeki Hüyük sorma bakır hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Konya Hüyük bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz.

Hüyük 2.el jeneratör Alanlar

Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Her türde çalışır durumda 2. el jeneratör alıyoruz.

Hüyük Plastik Hurdası Alanlar

Konya ve Hüyük bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İyi fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, market poşeti, pimapen, şeffaf naylon hurdası almaktayız. Hüyük plastik hurda alan yerler içinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Bu sayfadaki Hüyük hurda naylon fiyat listesi anlık güncelleniyor Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir.

Hüyük 2.El İnşaat Malzemesi

Ayrıca iflas etmek mecburiyetinde kalmış satıcılardan almış olduğumuz Yıkılan iş yeri benzeri binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pecere satıyoruz. Şantiyelerde alçı sıva mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç makinesi ikinci el portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Hüyük Bina Yıkımı

Hurdalar bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen tedbir önlemleri Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen benzeri tüm hurdayı ücretle alıyoruz. Üstteki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Hüyük kentsel dönüşüm içerisinde yeniden inşa edilecek dükkanların yenilenerek imar edilmesi için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Hüyük Hurdacı Sitesi

Her hali ile yaşanır bir Hüyük oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sadece bu türeki malzemelerinizin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Hüyük hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımız aracılığı ile geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz.

Hüyük Nikel Hurda Alan Hurdacı Firma

Nikel hurdaları arsenik içerir. İlçe genelinde %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot nikel alım satımında en iyi fiyatı veriyoruz. Hüyük hurda nikel alımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda nikeller alım satımında oldukça hassasiyet ile davranılmalıdır.

7/24 Hurda Alan Hüyük Hurdacı

Sektörün sağladığı deneyim süreciyle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık 2016 senesinden bu günlere hurdacılık ile aralıksız hizmete devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Hüyük hurdacı firması olan firmamız ile günün her saatinde adresinize geliyoruz.

Hüyük Hurda Akü Alan Hurdacılar

Hurda aküler içindeki kurşun içeren suyu nedeniyle kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz. Akü hurda fiyatları akü hurda konusunda bilgi almak için linkine tıklayınız. Bu yüzden depomuz ve benzeri işletme içinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alanlar arasındadır. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında bulunabiliyor.

Hüyük Hurda Araç Alan Yerler

Bazı dönemlerde Hüyük etrafında araç hurdası alıyoruz. Hüyük hizmet veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hasarlı araç hurdası, vagon hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdası, motor hurdası . Pek tabi size araba hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Hüyük Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Genellikle rengarenk araba camı, kola şişesi şekillerinde cam hurdaları yüklü miktarda alınıyor. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla sert bir yapıya sahip suları muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan malzemelerin isimdir. Hüyük ilçesi çevresinde hurda cam alanlar içindeyiz.

Hüyük Fabrika ve Makine Sökümü

Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Hüyük Konya fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Evvela yıkıma hazırlanan binanın incelikle incelenmesi gerekir.

Profesyonel şekilde fabrika yıkım işleri yapıyoruz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika bozumu ihalelerini yerine getirdik. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde lider bir yerdeyiz.

Hüyük Karton Hurda Alan Firmalar

Değerinden yüksek fiyata kağıt peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, kullanılmış gazete, karton bardak alım satımı yaparız. Hüyük hurda karton aldığımız ilçeler içindedir. Sitemizdeki Konya Hüyük karton hurdası ton fiyatını isteyenlere saat başı gönderiyoruz İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesentle satıcılara daha yüksek miktarda kâr elde etme şansı veriyoruz. Hüyük kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki iş yerimiz ile toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatları edinebilirsiniz.

Hüyük Hurda Fiyatları

Güncel kilo fiyatlarına erişmek nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir. Hüyük hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri çabucak değişiyor. Unutmayın ki yüksek tonajda hurda ticareti yaparken öteki Hüyük firmalarından fazla kilo fiyatları veriyoruz.

Hüyük 2. El Mutfak Aletleri Alım Satımı

Temiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları alıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, krom yemek dilendiricileri, sanayi tipi kuzine ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz amacı ile sizleri depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma makinesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satanlar buradaki numaraları arayabilir. Endüstriyel mutfak malzemeleri alıyoruz.

Hüyük Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Konya Hüyük çevresinin tümünde hurda kumaş alımı yapılmaktadır. Konya Hüyük bölgesinin her yerinde hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda şifon, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alımlarında yerinize geliriz. Defolu hurda atlet kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alıp satıyoruz.

Kiloyla hurda gabardin, hurda örme, hurda pantolonluk, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik alımı için telefon numaramızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz. Hüyük kiloyla hurda kumaş alanlar arasındayız. Bu sayfadaki Konya Hüyük kumaş hurdası kilo fiyatını arzu edenlere her gün göndermekteyiz.

Hüyük Beyaz Eşya Hurdası

Her çeşit ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle firmamızıarayabilirsiniz. Çok az ikinci el olarak satılabilecek durumdaki mobilyalarınızı yerinize gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası alım satımı konulu içeriğe bakın Makul fiyatlarla yeni, ikinci el kanepe satıyoruz. Sahibinden ofis mobilyaları, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası için ücreti yüksek fiyattan ödemekteyiz.

Hüyük İkinci El Raf Fiyatları

Sitemizdeki Konya Hüyük hurda raf kilo fiyatını bip grubumuza kayıt olanlarla ücretsiz paylaşıyoruz. Raf hurda fiyatı paylaşımımıza göz atın. Hüyük 2. el raf hurdası satmak nedeni ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Genelde iflas eden mağazalar tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, çelik raf hurdaları, market rafları, demir raflar, mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz yeni gibi ikinci el raf satıyoruz.

Hüyük Klima Hurda Alım Satımı

İkinci el klima Hüyük ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hüyük bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alan hurdacı fimayız.

Hüyük Hurda ve Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre yıkım molozunun nakliye işleri itina ile yapılmaktadır. Hüyük hurdacı Halk Metal tarafından alınan tüm hurda eşyalarınızın işyerimizi yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Hüyük Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan alanlara dökülür.

En Yakın Hüyük Hurdacı Firma

Hüyük hurdacı bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile adresinizden hurda alım satımı hizmetimiz var. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Hüyük bölgesinde her türde hurda eşya satımı yapmaktayız. Hüyük en yakın hurdacı firma servisi ile hurda eşya ticareti amaçlı yolladığınız konuma geliyoruz. Bu yöntemle müşterilere en yakın hurda alanlar Hüyük ilçesinin her sokağında hurdacılık yapmaktan gurur duyarız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp