İdil Hurdacı Telefon Numarası

İdil yakınlarında hurda fiyatı öğrenmek nedeniyle hurdacı telefon numaramızla irtibat kurmanız yeterlidir. Halk Metal olarak hizmet vermeteyiz. Memleketin aradığınız noktasından, hurda alımı yapıyoruz.

Tam zamanlı İdil hurda borsası fiyatlarıyla hizmetimize devam etmekteyiz. Piyasadan farklı hizmetlerimizi sunmaktayız. Başarıyla sürdürmeye devam ettiğimiz bütün faaliyetlere buradan ulaşabilirsiniz. Şırnak İdil hurdacı firmasıyız. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Şırnak hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

İdil Hurdacısı

İdil hurdacı firması olarak Şırnak genelinde her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki atık malzemeniz için yakında bulunan araçlarımızı yönlendirmeyi sürdüyoruz Sizde her çeşit hurda satışı sebebi ile numaralarımızı kaydedebilirsiniz. İdil bölgesinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. İdil hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. İdil etrafında yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Şırnak ilinin eşine rastlanamayan ilçesi İdil öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İdil bölgesinde değil, her ilçede hizmet vermekteyiz.

İdil Hurdacı Telefon Numarası

Şırnak İdil yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Boşa zaman harcamadan arayın günlük hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi nakit paraya döndürebilirsiniz. Şırnak İdil hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak amacıyla mobil hattımızı aramalısınız.

İdil Hurda Alan Yerler

Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve hurda sarı alımında yüksek fiyatlar uyguluyoruz. İdil hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne çıkıyoruz. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. İdil yerinden hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurda malzemelerinizi çok zaman geçirmeden nakit paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir suylatemas ettiğinde korozyona uğrar. Bu sebepten hurdanın kıymetini düşürüyor.

İdil ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür hurda alıyor. Hurda kablo almak üzere bulunduğu yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

İdil Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır hurda alanlar sitemizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda alıyoruz. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alıyoruz. İdil genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Burada yayınlanan İdil bakır hurdası fiyatlarını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Şırnak İdil bakır hurda alan yerler içindeyiz. İdil bakır hurda fiyatları için iletişim numaramızı arayın. Hurda bakır alan İdil hurdacı şirketimizi hemen arayın keyifli hizmetin tadına varın.

İdil Sarı Hurdası Alımı

Aslında sarı hurda olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Firmamız bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretinde liderlik etmektedir. Etrafta hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati türleri bulunabilir. Bu sayfadaki İdil hurda sarı ton fiyatını abonelerimize güncel olarak yollamaktayız. Hurda sarı içeriğiyle paylaşılmış metni inceleyebilirsiniz. Şırnak İdil hurdacı firmamız her türlü hurda alımı için adresinize geliyor.

Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinmektedir. İdil ilçesinin her yerinde sarı hurdası alıyoruz. Sizlerinde öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır. Bu nedenle İdil sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız.

İdil Hurda Kablo Alanlar

Çünkü firmamız sırf hurda alımında uğraşmıyoruz. Adresten hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar almaktayız. Güncel sayfamızda bir kaç gün önceden yazılmış hurda kablo alanlar yazıyı okuyabilirsiniz. Hurda kablo içindeki bakır madeni sebebiyle hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır. İdil hurdacı firma olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımına liderlik yapıyoruz.

İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Şırnak İdil elektrik kablosu fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alımı yaparken piyasasının üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz. İdil ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur.

Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan İdil hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. İdil çevresinde sıklıkla bulunan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Şırnak İdil hurdacısı Halk Metal her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablo satacak olanlar şimdi arayın. Tonajlı hurda kablo alımında kablo hurdası borsası oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

İdil Hurda Krom Alanlar

Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma sayfamızı geziniz. Yapısı itibariyle çok sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki İdil krom fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

İdil Hurda Demir Alımı

Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alırız. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça satılan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Şırnak İdil 1.sınıf hurda demir fiyat listesini bip grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları edinmek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir ton fiyatı bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma makalesine göz atın. İdil ilçesinin tüm mahallerinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Firmamız İdil ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapıyor.

İdil Hurda Kurşun Alanlar

Cami kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İdil kurşun hurdası alımıyla iştigal olduğumuz ilçeler arasındadır. Sitemizde yer almakta olan İdil kurşun hurdası ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Kurşun cevherleri mavi-gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alan yerler bölümümüze bir göz gezdirirseniz pişman olmazsınız. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu bilinmektedir.

İdil Sac Hurda Alımı

İdil Şırnak bölgesinde hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, kilo fiyatı istemek amacı ile. Sac hurda alımı yapıyoruz. Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac hurda var. Müştemilat çatısı kapatmak için kullanabilirsiniz.

İdil Çinko Hurdası Alımı

İdil, Şırnak ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki İdil hurda çinko levha ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda çinko ton fiyatı gönderisini okursanız güzel bir şey yaparsınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

İdil Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Ayrıca hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası almaktayız. İdil ilçesinin her yerinde alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında tartımı sizinle yapıyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Şırnak İdil alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Hurda satanların sayesinde sürekli profesyonelleşiyoruz. Sayfamızdaki İdil alüminyum fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Anlık sitemizde bulunan hurda alüminyum alanlar konuya göz atabilirsiniz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak için nakit ödeme yapıyoruz. Firmamıza güvendiğiniz için saygılar sunarız. Konumdan alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için iletişim kurmanızı diliyoruz.

İdil Hurda Beyaz Eşya

Titizlikle kullanılmış olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki kanepe, koltuklarınızı dilediğiniz konuma gelerek almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya alan hurdacı hakkında detaylı bilgi paylaşılan makalemize göz gezdirebilirsiniz Değerinden fiyatlara yeni ve ikinci el mobilyalar satıyoruz. Her türlü 2.el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, set üstü ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak nedeni ile bizlerituşlayabilirsiniz. 2.el patron koltuğu, çalışma masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler satacaklara yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız.

İdil Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. İdil kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yenilenmesi gereken evlerin uygun bir biçimde inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, yer döşemeleri vebenzeri her türlü hurdanızı satın alıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkım işi başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında bilinen tüm önlemler

İdil Nikel Hurda Alan Yerler

Nikel hurdası zehirlidir. Şırnak İdil genelinde turbo nikel hurda, anot nikel hurda, %95 nikel şablon ile %99 şablon nikel hurda alım satımında hurda nikel piyasasından fazla fiyatlar veriyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alım satımında çok dikkatle davranmalıyız. İdil nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

İdil Hurda Raf Alanlar

Hurda depolama rafları alıyoruz. Buradaki İdil hurda çelik raf kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Raf hurdası alanlar bölümümüzü ziyaret ederseniz muhteşem bir şey yaparsınız. İdil 2. el raf hurdası satın almak nedeni ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan baharatçılar tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafları, teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el market rafları satan yerler içerisindeyiz.

İdil Hurda Araç Alanlar

Bazen İdil yakınlarında araba hurdası alıyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda araba, römork, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri vb hurda zirai aletler, hurda motor . Pek tabi size hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda araç trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

İdil İkinci El İnşaat Malzemesi

Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva mikseri 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan öğrenci yurdu vs binalardan alınan yeni gibi ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, kapı alımı yapıyoruz. Dolayısıyla iflas eden şirketlerden aldığımız

İdil Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Özellikle renkli araç camı, meyve suyu şişesi şeklinde cam hurdaları bulunabiliyor. İdil ilçesi çevresinde cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Özellikle renkli araç camı, meyve suyu şişesi şeklinde cam hurdaları bulunabiliyor.

İdil Hurda Klima Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İdil çevresinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima İdil bölgesinde oldukça fazla alınan hurdalar içindedir. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız.

İdil Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınma işleri titizlikle yapılır. Molozlar İdil Belediyesi tarafından belirlenen moloz dökme alanlarına nakil ediliyor. Firmamız tarafından alınacak her çeşit hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

İdil İkinci El Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alımında en iyi fiyatları biz sunuyoruz. Her türlü az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır.

İdil Hurda Akü Alan Firmalar

Toplu taşıma araçlarında elektrik kaynağı sıkça kullanılır. Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Uzun müddet sonra kullanılamayacak haline gelen akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alımı yazımıza göz atmanız pişman olmayacaksınız. Dolayısıyla bizim ve benzeri kendine ait geri dönüştürme atölyesi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapan hurdacılar arasındadır.

İdil Anlık Hurda Fiyatları

Kesin hurda ton fiyatına ulaşmak sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. İdil hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatı İdil pazarında her an değişiklik göstermektedir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken oldukça daha fazla ton fiyatları tavsiye ediyoruz.

İdil 2.el Lokanta Ekipmanları Alanlar

2.el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta aletleri alımı yapıyoruz. Depomuzda mevcut olan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, endüstriyel yemek ocağı, sanayi tipi aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel tipte mutfak malzemelerini görmek için sizleri depolarımıza davet ediyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı 3 kapaklı dolap alım satımı yapmaktayız.

İdil Parça Kumaş Alımı

Defolu hurda dokuma kumaş, penya kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Kumaş fire hurdası almaktayız. Parti malı gabardin kumaş, hurda örme, pantolonluk kumaş hurdası, hurda kot kumaş, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı hemen aramalısınız. Şırnak İdil bölgesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Şırnak İdil kilosuyla hurda kumaş alan yerler arasındayız. Sitemizdeki İdil hurda kumaş fiyatlarını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz.

İdil Plastik Hurda Alım Satımı

En avantajlı fiyatla pet şişe, market poşeti, kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik alım satımı ile ilgileniyoruz. Şırnak ile İdil ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, polistren kristal hurda alım satımı için bize ulaşabilirsiniz.

İdil hurda plastik alan firmalar arasında olan hurdacı firmasıyız. Buradaki İdil plastik hurdası fiyat listesini dileyenlere saat başı yollamaktayız Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İdil Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İdil fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Profesyonelce fabrika söküyoruz.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde lider yerdeyiz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı istenen tesisin detaylı bir şekilde gezilerek ihtiyaç duyulan aletlerin hazırlanması uygun olacaktır. Sektörde onlarca fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik. Yıkımla uğraşanların söylediği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

İdil Hurdacı Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Daha fazla temiz bir İdil oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. İdil hurdacılar sitesi 7. blok içindeki hurda alım depomuz yardımıyla hurda eşya alım işiyle bu sektörde öncüyüz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz.

7/24 Hizmet Veren İdil Hurdacı Firma

Tam iki bin üçden bu yana hurdacılığa size hizmet veriyoruz. Sektörün bahşettiği tecrübelerle alet parkurumuzu çoğaltarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 hurda alan İdil hurdacı olarak hafta sonları dahil iş yerimizdeyiz.

En Yakın İdil Hurdacı Telefonu

En yakın İdil hurdacı firması olarak hurda eşya alıp satarken deponuza gelmekteyiz. Bu yöntemle size en yakın hurdacı İdil ilçesinin tümünde hizmetler sunmaktan mutluluk duyarız. İdil hurdacı sitesi içinde çalışan çalışanlarımız ile kapıdan her türde hurda eşya alımına devam ediyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak İdil ilçesinde her türde hurda eşya alımı işi yapıyoruz.

İdil Hurda Kağıt Alımı

İdil kağıt hurda aldığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki İdil hurda kağıt fiyat listesi bugün güncellendi derinden çok kağıt fiyatlarıyla kuşe kağıt, karton bardak hurdası, bristol hurda, kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. İdil kağıt hurda alan firmalar arasındaki Halk Metal yardımıyla hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası ton fiyatı sorabilirsiniz. Bölgenin tümünde 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, okul kitabı hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız fazladan duyarlılık ile satıcılara daha fazla kazanma imkanı veriyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.