Çankırı Hurdacı

Ilgaz Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Ilgaz meydanının yakınlarında hurda eşya değerini sormak amacı ile ekiplerimizle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Ilgaz hurdacı firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Türkiye’nin tüm mahallelerinde, her türlü hurda alıyoruz.

Tam zamanlı Ilgaz hurda fiyat listesiyle hurda malzeme almaktayız. Piyasadan farklı hizmetlerimizi sunuyoruz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetleri ziyaret ettiğiniz sitemizden inceleyebilirsiniz. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Çankırı hurdacı firmalar arasındayız. Halk Metal firmamızla hizmetimize devam ediyoruz.

Çankırı Ilgaz Hurdacıları

Ilgaz hurdacı mı arıyorsunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Çankırı Ilgaz bölgesinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Sizde her çeşit hurda satmak sebebi ile firmamızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Çankırı şehir merkezine bağlı naif ilçesi Ilgaz gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Ilgaz ilçe merkezinde değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Ilgaz bölgesinde hurda alımı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek hepimizin faydası için çalışıyoruz. Ilgaz hurdacı firması olarak Çankırı ilinin tümünde her türlü hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın nakliyesi için konumuza en yakın yerde bulunan hurda taşıma aracımızı göndermekteyiz.

Ilgaz Hurdacı Telefonu

Çankırı Ilgaz yerinden hurda alımı hurda malzeme alımı hizmetleri yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Ilgaz hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Bu nedenle hurda malzeme fiyatları öğrenmek için iş yerimizi arayabilirsiniz. Hemen arayarak günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz.

Ilgaz Sac Hurdası Alım Satımı

Hali hazırda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Ilgaz çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatı öğrenmek amacı ile. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Ilgaz Hurda Çinko Alanlar

Buradaki Ilgaz çinko levha fiyat listesini isteyenlere her gün ulaştırmaktayız. Hurda çinko fiyatları bölümünü dolaşmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Çankırı, Ilgaz ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Ilgaz Hurda Alan Yerler

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Ilgaz hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda çinko alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan yerler arasındayız.

Çankırı Ilgaz hurdacı firma olan Halk Metal her tür hurda karton alımı yapıyor. Yüksek tonajlı demir hurdası, bakır, hurda kurşun, hurda kablo, çinko hurdası, sarı ve alüminyum alırken yükseltilmiş fiyat listesi veriyoruz. Ilgaz hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Ilgaz yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı şimdi satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurdaların değeri düşüyor.

Ilgaz Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Halk Metal hurdacılık bu hurda sarıların yanında hurda sarı pirinç radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurda alımıyla iştigal ediyor. Ilgaz ilçesinde sarı hurda almaktayız. Bu sebeple Ilgaz sarı hurdası ticareti yapan firmayız. Sitemizdeki Ilgaz sarı pirinç ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz.

Aslında hurda sarı isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Sizlerinde bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri vardır. Pirinç metal hurdası halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Çankırı Ilgaz hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda alımı yerinize geliyor.

Ilgaz Hurda Alüminyum Alan En Yakın Firmalar

Her türlü alüminyum hurda peşin alınır. Ilgaz bölgesinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını sizin yanınızda yapıyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için telefonlarınızı istiyoruz. Sitemizdeki Ilgaz alüminyum kilo fiyatını isteyenlere günlük ulaştırılmaktadır. Alüminyum hurdası alanlar hakkında yazılmış makaleye bir göz atın Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda Ilgaz hurdacılık firmaları içindeyiz. Hurdasını satanların desteğiyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Çankırı Ilgaz alüminyum hurdası alanlar arasındayız.

Ilgaz Krom Hurda Alım Satımı

Sert yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alımı gönderisine kesinlikle göz atın. Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Ilgaz krom tank hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere saat başı yolluyoruz. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Ilgaz Hurda Kurşun Alan Firmalar

Cevher şeklindeki kurşun maviye yakın gümüş rengiyle bilinir. Kurşun hurdası kilo fiyatı gönderimize bir göz atmalısınız. Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. Çankırı, Ilgaz kurşun hurdası alımı ile uğraştığımız ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Ilgaz hurda kurşun kg fiyatı güncellendi. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami çatı söküm kurşunu alımı yapıyoruz.

Ilgaz Demir Hurda Alım Satımı

Hatırlatmak isteriz her çeşit demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir trabzan alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Ilgaz ilçesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

Güncel anlık hurda demir fiyatı için bize ulaşın. Hurda demir alan yerler demir hurdası hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısının olduğu linke tıklayınız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı gönderimize göz atın.

Ilgaz etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Demir, yer kabuğunda en fazla çıkarılan madenler içerisinde bulunur. Buradaki Ilgaz demir ton fiyatı güncellendi.

Ilgaz Kablo Hurda Alımı

Bunun yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alım satımı sırasında ederinin üzerinde biz veriyoruz. Kablolar elektrik iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo alımı amacıyla arayabilirsiniz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Hurda kablo içerikli makaleye bir göz atın.

Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Ilgaz hurdacısı olarak genellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Her türde hurda kablolar alan alan Ilgaz hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet veriyoruz. Konumdan antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo almaktayız.

Ilgaz ilçesinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında liderlik ediyoruz. İçinde bulunan tellerin türüne bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Ilgaz bakır kablo kilo fiyatını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden fazla fiyatlar sunuyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır teller nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok kıymetlidir.

Piyasada bolca edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Ilgaz hurda kablo alanlar içinde piyasasının üstünde ton fiyatını vermekteyiz.

Ilgaz Hurda Bakır Alanlar

Ilgaz içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Sayfamızda yayımlanan Çankırı Ilgaz bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Çankırı Ilgaz bakır hurda alan yerler arasındayız. Ilgaz bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

Bakır hurda alanlar sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Bakır alan Ilgaz hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

7/24 Hurda Alan Ilgaz Hurdacı

7/24 açık Ilgaz hurdacı firması olarak gece gündüz sektöre çalışmaktayız. Bildiğiniz üzere dört yıldır geri dönüşüm yapıyoruz. Sektörde uzun senelerdir var olmanın kazandırdığı kurumsallık aracılığı ile tekonolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Ilgaz İkinci El Hurda Raf

Sayfamızdaki Ilgaz çıkma raf kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda raf alanlar gönderimize bir göz atmalısınız. Raf hurdası Ilgaz alımı için bize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen fabrikalardan elde ettiğimiz reyonlar, market rafı hurdası, çelik raflar, demir raflar, hurda mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2. el market rafları satıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Ilgaz Hurda Akü Alanlar

Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır. Zamanla ömrünü tamamlamış hale gelen akülere hurda akü denilmektedir.

Hurda akü alım satımı konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla Çankırı Ilgaz hurdacısı ve benzeri firma içerisinde geri dönüşüm atölyesi bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alım satımı yapmaktadır. Motosikletlerde enerji ihtiyacı için kullanılabiliyor. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu suları sebebi ile oldukça değerlidir.

En Yakın Ilgaz Hurdacı Telefon Numarası

Ilgaz en yakın hurdacı hizmetleri ile her türden hurda eşya alıp satarken deponuza geliyoruz. Ilgaz hurdacı şirketi bünyesinde çalışan ekiplerimizle kapıdan hurda alım satımına devam ediyoruz. Halk Metal firmamızla Ilgaz etrafında hurda malzeme satımı işi yapmaktayız. Bu biçimde size en yakın hurdacı firma Ilgaz ilçesinde servis ediyoruz.

Ilgaz 2.El İnşaat Malzemesi

Büyük projelerde alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası ikinci el seyyar iskele, hurda plywood alıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan satıcılardan edindiğimiz Yıkılmış iş yeri vs binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el pencereler, mutfak dolabı, demir kapı satıyoruz.

Anlık Güncel Ilgaz Hurda Fiyatları

Doğru fiyatlara ulaşabilmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Daha kesin hurda fiyatları içeriğe bir göz atın Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında pazar fiyatından daha fazla teklifler ödüyoruz. Ilgaz hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken uygulanılan fiyat listeleri çabucak değişmektedir.

Ilgaz Klima Hurdası Alan Firma

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Ilgaz çevresinde çok satılan elektronik hurdaları içinde yer alır. 2.el Kombi alan hurdacılar içindeyiz. Ilgaz bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Ilgaz Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize göre bina molozlarının nakliyesi itina ile yapılır. Molozlar Ilgaz Belediyesi’nce belirlenen araziye dökülüyor. Halk Metal tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılıyor.

Ilgaz Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Ilgaz plastik hurdası alanlar içinde bulunan firmayız. Sayfamızdaki Ilgaz hurda naylon ton fiyatlarını abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri vardır. Çankırı ile Ilgaz bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. En avantajlı fiyatla kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz.

Ilgaz Hurda Araç Alan Yerler

Pek tabi size araba hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Ilgaz çevresinde araç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, hurda vagon, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri hurdası
, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama otomobil hurdası vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Ilgaz İkinci El Restaurant Malzemeleri Alım Satımı

Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı iki kapaklı dolap satan yerler bizimle irtibata geçebilir. Titiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar alınır. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel set üstü mekap, aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, bakır davlumbaz, dinlendirici vb. lokanta ve restoran tipi mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Ilgaz Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Toptan kot kumaşı, pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. Spot makine artığı kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımı yapıyoruz. Kumaş hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Ilgaz kumaş hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Çankırı Ilgaz kilosu ile kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Çankırı Ilgaz ilçesinde viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alım satımlarında yolladığınız konuma gelecek personeli oluşturduk.

Ilgaz İkinci El Ev Eşyası

Az 2.el olarak satılabilecek durumdaki oturma gruplarınızı adresinizden satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya için yüksek fiyat teklifi uygulamaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda çamaşır makinesi alım satımı konusunda bilgi içeren makalemizi ziyaret ediniz Ilgaz içinde temiz kullanılmış ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar alabilirsiniz. 2.el çalışma koltuğu, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece depolarımızda devamlı mevcuttur. Her türlü ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak sebebiyle telefonlarımızıarayabilirsiniz.

Ilgaz Hurdacı Sitesi

Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Ilgaz hurdacılar sitesi içerisindeki firmamızla atık hurda malzeme alımı ve satımı işlerine başladık. Sırf bunları alıyor değiliz. Sizlere güzel bir Çankırı ve olması gerektiği gibi yaşanabilir Ilgaz bırakmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

Ilgaz Jeneratör Hurda Alımı

Kullanılamayan jeneratör, trafo alanlar içerisindeyiz. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz.

Ilgaz Hurda Cam Alımı

Ilgaz ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler içinde yer almaktayız. Cam saydam veya yarısaydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutan inorganik amorf yumuşak olmayan bir maddedir. Genelde şeffaf ve renkli kola şişesi, otomobil camları vs. cam hurdaları bulunabilmektedir.

Ilgaz Bina Yıkımı

Ilgaz kentsel dönüşümü nedeniyle eskimiş evlerin uygun bir biçimde yapılması amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdanızı ücretle satın alıyoruz. Bina yıkımında belirtilen güvenlik önlemleri Yukarıdaki fabrika söküm işlerinde olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

Ilgaz Hurda Nikel Alım Satımı

Bu bölgede anot nikel, nikel turbo hurda, %99 şablon nikel hurdalar ile %95 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Ilgaz nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satıldığında mümkün olduğunca hassasiyetle davranılmalıdır. Nikel hurda arsenik içerir.

Ilgaz Kağıt Hurda Alım Satımı

Ederinden fazla fiyata kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, karton bardak alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. İlçede beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken uyguladığımız fazladan hassasiyetle hurda satıcılarına daha çok kazanma avantajı sunuyoruz. Ilgaz kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki şirketimiz verdiği hizmetler ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Kağıt, karton hurda alıyoruz. Buradaki Ilgaz karton hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız

Ilgaz Fabrika Sökümü

Ilgaz Çankırı fabrika sökümü yapıyoruz. Güvenli bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında ünlü olduk. Uzun zamandır on binlerce fabrika yıkım ihalesi güvenle gerçekleştirdik. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Evvela yıkıma hazırlanan fabrika binasının etraflıca dolaşılarak uygun ekipman ve projenin hazırlanması çok daha doğrudur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp