Erzincan Hurdacı

İliç Hurdacı Firma

Halk Metal Hurdacılık ismiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İliç merkezinin etrafında hangi hurdaları alıp almadığımızı öğrenmek sebebi ile hurdacı telefonlarımız ile irtibat kurabilirsiniz. Bol miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Erzincan hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Erzincan İliç hurdacı firmasıyız. Ülkemizin iletişime geçtiğiniz her noktasından, her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel İliç hurda fiyatlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Eşsiz hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm hizmetlerimize bulunduğunuz yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İliç Hurdacı Firma

İliç bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Korozyona uğramış plastik ve metalleri geri dönüştürerek hepimizin geleceğine fayda sağlıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda demir satmak amacı ile numaralarımızı telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz. İliç hurdacısı olarak Erzincan ilinin her yerinde her nevi hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın taşınması için adresinize en yakın yerde bulunen araçlarımızı gönderiyoruz. İliç hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. İliç ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Erzincan merkezinin sempatik ilçesi İliç sürekli hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sadece İliç ilçesinde değil, tüm illerde hizmet veriyoruz.

İliç Hurdacı Telefon Numarası

Erzincan İliç hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Bu sebep ile hurda atık satmak için numaralarımızı aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayıp en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. İliç hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz yerdedir.

İliç Hurda Alan Yerler

İliç adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Hurdanızı hemen paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suylatemasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın piyasadaki fiyatının inmesine neden olur. Erzincan İliç ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Hurdacılık hurdacılık her çeşit hurda alım satımı yapıyor.

Yüksek tonajlı çinko hurdası, kurşun, bakır hurda, hurda kablo, alüminyum,demir hurda ve hurda sarı alırken İliç pazarından daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz. İliç hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuzla öne geçiyoruz. Zamak hurda, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda atık almak için adresinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

İliç Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır hurdası alan İliç hurdacı firmamızı kolayca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İliç bakır hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Erzincan İliç bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. İliç içinde bakır hurda almaktayız. İliç bakır hurdası fiyatları için arayın.

İliç Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

İliç ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Sizinde bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Sayfamızda paylaşılan İliç sarı pirinç fiyatlarını uygulamamızı kulananlara güncel olarak yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı içerikli konuyu okuyun. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla renginden dolayı sarı hurda ismi verilmiştir.

Gerçekte hurda sarı adında hurda çeşidi varolmamıştır. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Erzincan İliç hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı yapmaktadır.

Bu neden ile İliç hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurda alımında liderlik etmektedir.

İliç Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü Halk Metal Hurdacılık firmamız ile sırf hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır sebebi ile hurdacılık yapanlar için çok önemlidir. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek teklifler veriyoruz. Erzincan İliç ilçesinin tamamında hurda kablo alıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez kablo satarak para kazanmayı isteyenler bizi arayabilir. Satıcılarda sıklıkla edinilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin türüne göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Buradaki İliç hurda kablo ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Adresten enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alıyoruz. İliç hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alım satımında uzmanız.

Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler hakkındaki makaleye bir göz gezdirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat listesini veriyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan İliç hurdacı firmayız. . İliç hurdacısı Halk Metal Hurdacılık firmamız her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

İliç Krom Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı makalemizi şahane olacaktır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Oldukça sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki İliç hurda krom tank kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz.

İliç Demir Hurdası Alım Satımı

Firmamız İliç genelinde demir hurdası alımı yapıyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapıyoruz.

Anlık güncel demir hurdası fiyatı öğrenmek sebebiyle firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı firma paylaşımına kesinlikle bir göz atmalısınız. İliç çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Demir hurdası, İliç bölgesinde bol miktarda bulunan metaller arasındadır. Sitemizdeki İliç demir kg fiyatını her gün gönderiyoruz.

İliç Kurşun Hurda Alımı

İliç kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız ilçelerdendir. Buradaki Erzincan İliç çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara bedelsiz ulaştırmaktayız. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kurşun eski madenlerdendir. Cevher halindeki kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurda alan yerler linkine tıklayın.

İliç Hurda Sac Alımı

Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Kiler çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Sac hurdası alıyoruz. Erzincan İliç etrafında sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı talep etmek nedeni ile.

İliç Çinko Hurdası Alım Satımı

İliç, Erzincan ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Bu sitede yayımlanan İliç hurda nikel kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Çinko hurdası alımı bağlantısına tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda ton fiyatı için arayabilirsiniz.

İliç Alüminyum Hurdası Alım Satımı

İliç ilçesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alırken hurda tartımını sizinle yapıyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle durmadan büyüyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek satışı yapmak için arayın. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Şirketimize verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz. Sitemizdeki İliç alüminyum hurdası fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Alüminyum alan hurdacılar konulu içeriğe bir göz atabilirsiniz Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Erzincan İliç hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek İliç hurdacısıyız.

İliç 2.el Ev Eşyası

İliç kullanılmış, ikinci el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Her türlü 2.el buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, çıkma ekran kartı, anakart satın almak maksadıyla bize ait mobil telefonları ile etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Kullanılmış ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları bulunur. Temiz 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi peşin ücretle alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alan yerler başlıklı sitemizi inceleyiniz

İliç Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm yüzünden kısmen yıkılmış dükkanların yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda bilinen tüm önlemler Aynı fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz.

Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımdan sonra yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen benzeri her türden hurdaları almaktayız.

İliç Hurda Nikel Alanlar

Dolayısıyla hurda nikel alınırken elden geldiğince dikkatli davranılmalıdır. Erzincan İliç ilçesinde %95 ile %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Erzincan İliç nikel hurdaları alıyoruz.

İliç İkinci El Hurda Raf

Sitemizdeki Erzincan İliç ikindi el raf hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firmalar yazısına göz atabilirsiniz. İliç 2. el hurda raf almak sebebi ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle resterasyon yapan aktarlar tarafından satışa çıkarılan mağaza rafları, teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi ikinci el hurda raf satışı yaıpyoruz. Demir raf hurdası işleri öncülük ettiğimiz işlerdendir.

İliç Araç Hurdası Alanlar

Pek tabi size hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. İliç hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ama hurda araç vergiden düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak parçalanmış hurda araç, vagon hurdası, çeki demiri hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası ve benzeri hurda malzemelerin kilo fiyatını öğrenmek için istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda İliç çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz.

İliç İkinci El İnşaat Malzemesi

İliç bölgesinde yıkılmış lokanta ve benzeri binalardan ayrılan hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencereler alan hurdacılar içindeyiz. Ayrıca kapanan şirketlerden edindiğimiz İnşatlarda boya makinesi, inşaat vinci, alçı sıva karıştırma makinesi, harç makinesi 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

İliç Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam yarısaydam ya da saydam genellikle kırılgan bir yapıda olan sıvı madde muhafaza eden inorganik amorf yumuşak olmayan maddelerdir. İliç yakınlarında hurda cam alan firmalar arasındayız. Bu dönemde şeffaf soda şişesi, kırık araba camı biçimlerinde hurda camlar oldukça fazla eritiliyor.

İliç Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İliç ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima İliç çevresinde en fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alır. İkinci el kombi alan yerler içindeyiz.

İliç Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi titizlik ile yapılır. İliç hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları İliç Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen moloz dökme arazilerine dökülür.

İliç Jeneratör Hurdası Satanlar

2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Her türde yüksek kw 2.el jeneratör alınır.

İliç Akü Hurdası Alım Satımı

Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırıldığından değerlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik kaynağı bulunabiliyor. Akü hurda alanlar bölümümüzü okumak iyi gelecektir. Dolayısı ile bizim benzeri firma içinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yaparlar. Akü diğer adıyla batarya şarjlı piller benzeri enerji depolayan elektrik deposudur. Biraz müddet sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denilmektedir.

Anlık Güncel İliç Hurda Fiyatları

Daha geniş hurda fiyatları metne bir göz atabilirsiniz İliç hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı anlık değişiklik gösteriyor. Kesin hurda fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir. Unutmayın ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında pazar fiyatlarından fazla teklifler uyguluyoruz.

İliç 2. El Restaurant Malzemeleri Alanlar

Kısa zaman kullanılmış olan lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alıyoruz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi set üstü mekap, hücreli aspiratör, evye, krom paslanmaz küvet, krom davlumbaz, krom dinlendirici vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz için siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Profesyonel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri alımı yapıyoruz. İkinci el bakır tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satanlar bizimle irtibata geçebilir.

İliç Hurda Kumaş Alımı

Kiloyla kot kumaşı, pantolonluk kumaş, hurda gabardin, ceketlik kumaş, hurda eteklik, hurda örme alımı için bizi zaman kaybetmeden arayın. Defolu mayo kumaşı, atletlik kumaş, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda alıp satmaktayız. Hurda kumaş almaktayız. Buradaki İliç hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. İliç kilo ile kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. İliç bölgesinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon, şifon kumaş, hurda jesica, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında yerinize geliriz.

İliç Plastik Hurdası Alım Satımı

İliç hurda plastik alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan İliç hurdacısıyız. Sayfamızdaki İliç hurda plastik kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Erzincan ve İliç ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda pimapen almaktayız.

İliç Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım yapanların söylediği gibi kolay bir iş değildir. Profesyonelce fabrika yıkım işleri yapıyoruz. Yıllardır onlarca fabrika söküm ihalesini yerine getirdik.

Fabrika sökümünden önce yıkılacak fabrikanın detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın seçilmesi gerekiyor. Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde başarılı yerdeyiz. İliç fabrika sökümü yapıyoruz.

İliç Hurdacılar Sitesi

İliç hurdacılar sitesi birinci blokta bulunan dükkânımızla hizmetler ediyoruz. Daha fazla güzel bir şehir yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türeki eşyaların ticaretini yapmıyoruz.

7/24 Açık İliç Hurdacı Firması

Sektörün bahşettiği tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bahsettiğimiz üzere 2012 senesinden buyana geri dönüşümde size hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık İliç hurdacı firması olarak zaman kavramı olmadan geri dönüşümde çalışıyoruz.

En Yakın İliç Hurdacı Numarası

İliç hurdacısı içindeki ekiplerimiz ile kapıdan hurda malzeme alım ve satım hizmetleri vermekteyiz. Halk Metal Hurdacılık şirketimizle İliç ilçesinde hurda satımı yapıyoruz. Dolayısıyla size en yakın hurda alanlar İliç bölgesinde hizmetler veriyoruz. İliç en yakın hurdacı firma hizmeti ile her türlü hurda alım satımı amaçlı adresinize uzman ekip yolluyoruz.

İliç Kağıt Hurda Alanlar

Hurda kağıt, karton alım satımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki İliç hurda kağıt fiyat listesi günceldir Yüksek kağıt fiyatı ile kağıt peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Bölgede renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımlarında uyguladığımız ekstra hassasiyetle satıcılara değerinden daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz. İliç kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki şirketimiz sayesinde kırpıntı kağıt hurda, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp