Arnavutköy HurdacıAvrupa Yakası Hurdacı

İmrahor Mahallesi Hurdacı Firma

Avrupa yakası Arnavutköy İmrahor mahallesi bölgesinin her tarafında olduğu gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma ekiplerimizi göndermekteyiz Normalde Arnavutköy firmalar içindeyiz. Ancak Arnavutköy İmrahor mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Arnavutköy İmrahor mahallesi çevresinde hurda ve 2.el ev eşyası alımlarında peşin ödeme yapmaktayız İmrahor mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Her nevi hurda satmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz.

Halk Metal şirketimiz ile Arnavutköy İmrahor çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. İmrahor mahallesinde hurdacı firmasıyız. Anlık Arnavutköy İmrahor hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaktayız.

İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız Halk Metal hizmetinizdedir. İmrahor hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Arnavutköy hurdacı firma olarak İmrahor mahallesinin tamamında hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Tonajlı hurda malzeme satanlara yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Arnavutköy İmrahor Mahallesi Hurdacısı

İstanbul Arnavutköy hurdacı firması olarak Avrupa yakası genelinde hurdacılık yapıyoruz. İmrahor genelinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek insanlığın faydalanması için çalışıyoruz. Sizlerde her nevi alüminyum hurdası satışı sebebi ile iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. İmrahor mahallesi çevresinde hurda alan yerler içinde hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. İmrahor hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. İstanbul Arnavutköy İmrahor mahallesinde benzersiz bir anlayışla hizmet sunmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Halk Metal hizmetinizde! İstanbul ilinin büyüyen mahallesi İmrahor ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İmrahor mahalle merkezinde değil, her yerde hizmet veriyoruz.

Yurdumuzda senelik olarak 100.000 ton tıbbi atık, 24 milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöpe gidiyor. Ortaya çıkan atıl malzemelerin %4 civarını metaller, yüzde 27’sini plastik türleri, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde 12’sini cam oluşturuyor. Malesef, bu paha biçilemeyen atıkların %82’si çöpe gitmektedir. Bu malzemeler bir yılda yurdumuzu 1.57 milyar Türk Lirası zarara uğratıyor. Geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu paranın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmak amacı ile çalışmaktayız.

İmrahor Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Arnavutköy İmrahor Mahallesi yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz mahalleler içindedir. Bu yüzden hurda atık fiyatı öğrenmek nedeniyle mobil hattımızı aramanız gereklidir. İstanbul Arnavutköy İmrahor mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içinde bir tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak para elde edebilirsiniz.

İmrahor Mahallesi Hurda Bakır Alımı

Bu sayfada yayımlanan İmrahor yanık bakır hurdası ton fiyatını whatsapp grup üyelerine günlük ulaştırmaktayız. İstanbul Arnavutköy İmrahor bakır hurdası alan yerler arasındayız. Kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alan firmayız. İmrahor genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. İmrahor hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alan İmrahor mahallesi hurdacı telefonunu hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Arnavutköy Bakır hurdası alanlar makalemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, bakır lama hurdası, soyma bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapılır.

İmrahor Mahallesi Demir Hurdası Alanlar

Demir hurdası, İmrahor bölgesinde en fazla kullanılan madenler içindedir. Bu sayfadaki İmrahor toplama demir hurdası ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Güncel demir hurda fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alımı linkine tıklayınız. İmrahor etrafında tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız İmrahor bölgesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her cins demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alırız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar linkine tıklamalısınız.

İmrahor Alüminyum Hurdası Alımı

Hurdasını satanların yardımıyla daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Hurda alüminyum başlıklı metine göz atın.

Arnavutköy İmrahor alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş almak için telefonunuzu istiyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda alıyoruz.

Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız. Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. İmrahor bölgesinde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston alımında tartımı güvenle yapmaya özen gösteriyoruz.

İmrahor Hurda Kurşun Alımı

İmrahor Mahallesinde kurşun hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz bölgeler arasındadır. Buradaki İmrahor kurşun hurdası fiyatlarını arzu edenlere saat başı yollamaktayız. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk satışı yapmak amacıyla internet sayfamızdaki mobil hatlarımızı hemen arayabilirsiniz. Kurşun hala kullanılan madendir. Cevher şeklindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renge sahiptir.

İmrahor Mahallesi Sac Hurda Alanlar

Depomuzda yeni gibi 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurdası alıyoruz. İmrahor ve çevresinde hurda levha, sac hurda varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz. Kiler tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir.

İmrahor Krom Hurda Alan Hurdacılar

Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Arnavutköy Hurda krom kilo fiyatı gönderimize bir göz atarsanız mükemmel olacaktır. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

İmrahor Hurda Çinko Alımı

İstanbul, Arnavutköy İmrahor çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası kilo fiyatı linkine tıklayın. Bu sayfadaki İmrahor mahallesi hurda nikel fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda çinko kilo fiyatı bölümünü okumak iyi gelir. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için arayın.

İmrahor Mahallesinde Kablo Hurdası Alan Firmalar

Arnavutköy Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki içeriğe bir göz atabilirsiniz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan yüksek fiyatlar sunuyoruz. Çünkü yalnızca hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

İçindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sitemizde bulunan İmrahor elektrik kablosu fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan İmrahor hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet etmekteyiz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Fakat enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken değerinin üzerinde fiyatı öneriyoruz.

Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablo satanlar hemen arayın. İmrahor Mahallesi hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alımında uzmanız.

Bulunduğu yerden enya kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası almaktayız. İmrahor hurdacısı Halk Metal genellikle antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kullanıldığı alanlara göre yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir.

İmrahor mahallesi kablo hurdası alanlar içindeyiz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Üstelik fare yemez hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Etrafta kolayca toplanlanan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alımında değerini yerinde ödüyoruz.

İmrahor Mahallesi Sarı Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Kesin sitemizdeki hurda sarı pirinç alan hurdacı metine bir göz atabilirsiniz. Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurdası diye bir hurda yoktur. İmrahor mahallesinde sarı pirinç hurdası almaktayız. İmrahor hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor. Halk Metal şirketi tüm bu hurdaların yanında sarı hurda bronz araiş hurdası alımında öncüdür.

Müşterilerde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri vardır. Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda denmektedir. Dolayısıyla İmrahor sarı hurdası ticareti yapmaktayız.

İmrahor Hurda Alanlar

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Antimon zamak hurdası, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda raf almak üzere bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmalar arasındayız.

İmrahor mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alımı yapmaya devam eden Halk Metal her türlü hurda atık alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı çinko, kurşun hurda, bakır hurda, kablo hurdası, alüminyum hurdası,inşaat demiri ve sarı hurda alımlarında fiyatlar uyguluyoruz. İmrahor hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız. İmrahor kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurda malzemenin kıymeti düşmektedir.

İmrahor Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Güvenlice fabrikaların yıkım işini gerçekleştiriyoruz. İmrahor fabrika söküm işleri profesyonelleşmenin tecrübesine sahibiz. Öncelikle yıkılacak fabrika binasının titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozumu ihalesi tamamladık. Böylelikle Arnavutköy fabrika yıkım işleri gerçekleştirenler içinde başarılı olduk.

İmrahor Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

En yüksek fiyatlarla kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe alıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin adıdır. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İmrahor hurda plastik alanlar içerisinde bulunan İmrahor hurdacı firmasıyız. Buradaki İmrahor hurda plastik kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz İstanbul il İmrahor mahallesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

İmrahor Hurda Klima Alım Satımı

İmrahor mahallesi bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2.el Klima İmrahor çevresinde en çok alınan hurda malzemeler arasında yer alır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

İmrahor Mahallesi Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre ortaya çıkan molozların taşınması itinayla yapılmaktadır. İmrahor hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda eşyanın işyerimizi nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Arnavutköy Belediyesi Fen işleri tarafından belirlenen alana taşınır.

İmrahor Nikel Hurdası Alanlar

Bu bölgede %95 şablon nikel hurdalar ve %99 nikel şablon, turbo nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. İmrahor nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirli hurdalar arasındadır. Dolayısıyla hurda nikel ticareti yapılırken elden geldiğince hassasiyetle davranmalıyız.

İmrahor Akü Hurdası Alım Satımı

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacında kullanılıyor. Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Biraz zaman sonra atık haline gelen bataryalara akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alan hurdacı firmalar bölümüne göz bakmanız pişman olmayacaksınız. Akü içerdiği kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Hurda akü alımı makalesini geziniz. Dolayısı ile hurdacı firmamız benzeri işletme içinde geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri kuru ve sulu akü alanlar içerisindedir.

İmrahor 2.El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, boya tabancası, alçı mikseri, harç mikseri az kullanılmış portatif, plywood hurda satılıktır. İmrahor çevresinde yıkılan ev binalarından ayırılan yeni ayarında 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler alıyoruz.

İmrahor Jeneratör Hurda Alımı

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız için en yüksek fiyatları veriyoruz. Her voltajda iyi durumda 2. el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en iyi işletmeyiz.

İmrahor Güncel Hurda Fiyatları

İmrahor mahallesi hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları hurda piyasasında saatlik olarak değişiyor. Anlık bilgiye erişmek amacı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Tekraren söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alım satımlarında öteki İmrahor hurdacılarından yüksek fiyatlara hurda alımı yapıyoruz. Güncel krom hurdası fiyatları içerikli metne göz atabilirsiniz

İmrahor Hurda Beyaz Eşya

Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satılabilecek durumdaki mobilyalarınızı adresten iyi fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi içeren paylaşıma göz atın Sıfır gibi 2. El derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla bizimle etkileşime geçebilirsiniz. Az kullanılmış çalışma masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları alıp satıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy İmrahor ve çevresinde sıfır, 2. el mobilyalar ve aksesuarlar alabilirsiniz.

İmrahor Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Hemşerilerimize yaşanılır bir İstanbul Arnavutköy ve daha yaşanılır İmrahor yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. İmrahor hurdacılar sitesi 5. bloktaki iş yerimizle geri dönüşüm yapıyoruz.

En Yakın İmrahor Mahallesinde Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal firmamızla İmrahor genelinde her nevi hurda alırız. İmrahor hurdacı istihdamındaki çalışanlarımızla konumdan her çeşit hurda almaya devam ediyoruz. Bu haliyle hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar İmrahor çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. İmrahor en yakın hurdacı firma hizmetleri ile hurda metal ticareti sebebi ile adresinize tecrübeli personel yolluyoruz.

İmrahor Hurda Raf Alan Yerler

Genellikle kapanan iş yerleri tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raf, demir raf hurdaları, reyonlar, mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Arnavutköy İmrahor Mahallesi 2.el market rafı kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Raf hurdası ton fiyatı paylaşımımıza mutlaka göz atmalısınız. İmrahor 2. el hurda raf fiyatı öğrenmek nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Hurda raf alanlar raf hurda hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayın.

İmrahor Mahallesi Hurda Kağıt Alım Satımı

Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt alımında göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde hurda satıcılarına çok daha yüksek kazanma imkanı yöneltiyoruz. Daha fazla kilo fiyatıyla kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda karton almaktayız. Buradaki İmrahor karton hurda ton fiyatları haftada bir güncellenmektedir İmrahor mahallesi kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız hizmetleri ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, karton koli kilo fiyatı talep edebilirsiniz.

İmrahor Kumaş Hurdası Alımı

İmrahor çevresinin tamamında hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında çağırdığınız adrese geliriz. İstanbul Arnavutköy İmrahor bölgesinde kumaş hurdası almaktayız. Tonajlı penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, parça poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda gabardin, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaş hurdası, hurda eteklik, ceketlik kumaş alımı için bizi hemen arayabilirsiniz. İmrahor kilosu ile hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki İmrahor kumaş hurdası kg fiyatı günceldir.

İmrahor Mahallesi İkinci El Restaurant Malzemeleri Alımı

İyi kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolap satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. Sanayi tipi 2.el restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi kuzine, meze dolapları, davlumbaz, evye, küvet, hücreli aspiratör vb endüstriyel mutfak malzemesini inceleyebilmeniz için sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz.

İmrahor Araba Hurdası Alan Yerler

Elbette size otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman İmrahor etrafında otomobil hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan araba hurdası, hurda yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Lakin hurda otomobil trafikten düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

İmrahor Cam Hurda Alanlar

Genelde şeffaf süt şişesi, kırık araba camı ve benzeri cam hurda yüklü miktarda geri dönüştürülüyor. Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle kırılgan yapıdaki sıvı madde muhafaza eden amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Arnavutköy İmrahor genelinde hurda cam alan yerler içindeyiz.

İmrahor Mahallesinde Bina Yıkılır

Bina yıkımında bilinen güvenlik önlemleri Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri her cins hurda malzemeyi alıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş ev ve işyerlerinin yeniden inşaatının yapılması için yıkımlarını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren İmrahor Hurdacı Firma

Sektörde uzun yıllar geçirmenin kazandırdığı deneyim süreciyle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimize devam ediyoruz. Tam altı yıldır hurdacılık yapmaktayız. 7/24 hurda alan İmrahor hurdacı olarak zamana takılmadan sektörde hizmet ediyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp