Sivas Hurdacı

İmranlı Hurdacı Telefonu

İmranlı şehir merkezinde hurda malzemenizin fotoğraflarını iletmek nedeni ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yurdumuzun bütün mahallelerinden, hurda alıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle hurda malzeme alıyoruz. Güncel İmranlı hurda fiyatlarıyla hurda ticareti yapıyoruz. Kimsenin yapmadığı geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Bütün çalışmalarımıze buradan erişebilirsiniz. Tonajlı hurda malzeme alımında Sivas İmranlı piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Sivas hurdacısı olarak İmranlı bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. En deneyimli Sivas İmranlı hurdacı firma olarak bu sektörde öncülük yapıyoruz.

Sivas İmranlı Hurdacı Firma

İmranlı genelinde hurda alım faaliyetleri sürdürüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin geleceğini kurtarmaktayız. İmranlı hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Sivas İmranlı etrafında benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sivas merkezinin değişen ilçesi İmranlı öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İmranlı bölgesinde değil, tüm Türkiye’de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İmranlı hurdacı olarak Sivas genelinde her tür hurda eşya alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın alımı için en yakınınızdaki hurda nakliye araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz Sizlerde her tür hurda satışı yapmak için hatlarımızı aramalısınız.

İmranlı Hurdacı Telefonu

Sivas İmranlı adresten her nevi hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık satmak amacıyla çağrı merkezimizi aramalısınız. Sivas İmranlı hurdacı numarası sayfamızın içinde hızlıca tuşyalabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

İmranlı Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Kurşun levha hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşun hurdası alıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renkli biçimiyle bilinir. Kurşun hurdası alan hurdacı firma bağlantısına tıklamalısınız. İmranlı Sivas hurda kurşun alımı hizmeti verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizde yer alan İmranlı çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler içinde olduğu biliniyor.

İmranlı Krom Hurda Alımı

Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bölümünün linkine tıklayınız. Sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Sivas İmranlı krom tank hurdası ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

İmranlı Hurda Alım Satımı

Sivas İmranlı ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda alımı yapıyor. Hurda kurşun almak için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı fimayız. İmranlı adresten hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurda malzemeleri zaman harcamadan satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu neden ile hurda malzemenin fiyatı düşebilir. Tonajlı alüminyum hurda, kablo, hurda bakır, hurda kurşun,çinko hurda, sarı hurda ve demir alımlarına özel yükseltilmiş fiyat teklifi vermekteyiz. İmranlı hurda alan firmalar içinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda zamak, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası alan İmranlı hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz.

İmranlı Hurda Çinko Alım Satımı

Sayfamızda yayımlanan Sivas İmranlı çinko levha kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurda alımı yazımızı inceleyiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satmak için arayabilirsiniz. İmranlı bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

İmranlı Bakır Hurda Alım Satımı

Hurda bakır alanlar yazımızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Antikron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Sayfamızdaki Sivas İmranlı yanık bakır hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Sivas İmranlı hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır alan İmranlı hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. İmranlı içerisinde bakır hurda alıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. İmranlı hurda bakır kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız.

İmranlı Hurda Demir Alan Firmalar

İmranlı ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatları bölümünün linkine tıklayınız.

Demir, yer yüzünde çokça çıkarılan metaller içindedir. Sayfamızdaki İmranlı demir hurda fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Halk Metal Geri Dönüşüm Sivas İmranlı şehrinin tümünde hurda demir ticareti yapmaktadır.

Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alım satımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı makalesine kesinlikle bir göz atabilirsiniz.

İmranlı Kablo Hurda Alanlar

Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan yüksek teklifler veriyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacılar için çok kıymetlidir. Sivas İmranlı hurdacı firma olarak her nevi hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo ticareti yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdası alımı yaparken değerinin üstünde fiyatları gönderiyoruz. İmranlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan İmranlı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Üstelik hurda alüminyum kablolar ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir.

Sivas İmranlı hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo satmayı dileyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda kablo alan hurdacı içeriğiyle yazılmış metine göz gezdirebilirsiniz. İçindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızda paylaşılmış olan İmranlı hurda bakır kablo kg fiyatını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz. Müşterilerde kolayca satılan 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz.

İmranlı Sac Hurdası Alanlar

Ek bina tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depolarımızda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası vardır. İmranlı etrafında sac levha, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, fiyatları öğrenmek amacı ile. Sac hurda alımı yapıyoruz.

İmranlı Sarı Hurda Alanlar

Buradaki İmranlı hurda sarı pirinç fiyatlarını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Daha güncel bilgi edinmek amacıyla hurda sarı pirinç alan hurdacı makaleyi ziyaret edin. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarıların yanında sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası almaktadır.

İmranlı hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Bu sebeple İmranlı sarı hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda cinsi bulunmamaktadır. İmranlı genelinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

Ek olarak sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Pirinç metali mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir.

İmranlı Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sivas İmranlı alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alımı için aramanızı istiyoruz. Her türlü alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz.

Bu yazdıda paylaşılan İmranlı alüminyum hurda ton fiyatını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler içeriği okuyabilirsiniz.

Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alan hurdacı firmasıyız. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. İmranlı ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda yapmaya özen gösteriyoruz. İş yerimize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

İmranlı İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile batan iş yerlerinden almış olduğumuz Yıkılmış ardiye binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolapları, pimapen pecere alımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde alçı makinesi, yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur.

İmranlı Akü Hurda Alan Yerler

Zamanla şarj olmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Arabalarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor. Hurda akü barındırdığı kurşun içeren akü suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Akü hurdası fiyatı akü hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Bu neden ile hurdacı firmamız benzeri fabrika içinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabiliyor.

İmranlı Fabrika ve Makine Sökümü

İlk önce yıkımı yapılacak binanın detaylı bir biçimde dolaşılması gerekir. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Böylece fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında nam saldık. Uzun zamandır çok sayıda fabrika yıkım ihalesi güvenle yerine getirdik. İmranlı fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

İmranlı Hurda Cam Kırığı Alanlar

İmranlı ilçesi çevresinde hurda cam alanlar arasındayız. Çağımızda şeffaf ve renkli meşrubat şişesi, oto camı vs. hurda cam oldukça fazla eritiliyor. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki suları tutabilen organik olmayan katı maddedir.

İmranlı Hurdacı Sitesi

Daha çok yaşanır bir Sivas ve çok daha yaşanır İmranlı için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu çeşitlerdeki malzemelerin alım satımını gerçekleştirmiyoruz. İmranlı hurdacılar sitesindeki dükkânımızla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz.

İmranlı Hurda Araç Alan Yerler

İmranlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Fırsat oldukça İmranlı yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Fakat hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi size araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan römork, hasarlı araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor .

İmranlı İkinci El Raf Hurdası

Sitemizde yayınlanan İmranlı ikinci el raf fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz. Raf hurdası fiyatları bölümünü okursanız iyi bir şey yaparsınız. İmranlı 2.el hurda raf alımı amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapmaktayız. Çoğunlukla raflarını yenileyen dükkanlar tarafından satışa çıkarılan teşhir rafları, çelik raf hurdası, hurda market rafı, reyonlar, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir 2. el raf satıyoruz.

İmranlı Hurda Nikel Alanlar

Bu bölgede turbo nikel, anot hurda nikel, %95 ve %99 şablon nikel hurdası alımı yapıyoruz. Sivas İmranlı hurda nikel alıyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerir. Bu sebeple nikel hurdaları alınırken oldukça hassas çalışılmalıdır.

İmranlı Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda bilinen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımından sonra sökülmüş laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vs. her türden hurda malzemeyi ücreti karşılığında satın alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığında ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. İmranlı kentsel dönüşümü nedeni ile yeniden inşa edilecek iş yerlerinin yeniden inşa edilmesi nedeniyle yıkımını yapıyoruz.

İmranlı Plastik Hurdası Alanlar

İyi fiyatlarla pet şişe, hurda naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda alım satım işleri yapıyoruz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. İmranlı plastik hurdası alan yerler içerisinde lider konumdaki İmranlı hurdacısıyız. Bu sayfadaki Sivas İmranlı hurda plastik fiyatlarını talep edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır Sivas ile İmranlı bölgesinin tamamından abs plastik hurda, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren alım satımı için bize ulaşabilirsiniz.

İmranlı Karton Hurda Alım Satımı

İmranlı karton hurda aldığımız ilçeler içinde yer almaktadır. Sitemizdeki Sivas İmranlı kağıt hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız İlçede A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra özenle satıcıya daha çok kâr etme imkanı veriyoruz. İmranlı Sivas hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız ile hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Avantajlı hurda kağıt fiyatıyla kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, hurda gazete, karton bardak alıyoruz.

İmranlı Beyaz Eşya Hurdası

Sahibinden satılık ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu alımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. Çok az kullanılmış olan 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan mobilyalarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için hurda bulaşık makinesi fiyatı başlıklı yazımızı okuyunuz İmranlı ve çevresinde titiz bir biçimde kullanıldığı ilk görüşte anlaşılan ve 2.el mobilya satın alabilirsiniz. İyi durumda ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile bizlere ait numaralarla irtibata geçerek dilediğinizi sorabilirsiniz.

İmranlı İkinci El Endüstriyel Ekipmanları Alan En Yakın Firmalar

Endüstriyel tipte 2.el lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz. 2. El bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar firmamızın numarasını arayabilir. Çok kısa bir süre kullanılmış olan bulaşık makinaları, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alınır. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü meykap, aspiratör, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, bakır davlumbaz, yemek dilendiricileri vs endüstriyel otel ve mutfak aletini incelemek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz.

İmranlı Kumaş Hurdası Alımı

İmranlı bölgesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica alımlarında belirttiğiniz konuma gelmekteyiz. Hurda parça kumaş alıyoruz. Parti malı poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, spot kumaş hurda, parça mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, penya kumaş hurdası, dokuma kumaş alıyoruz.

Kiloyla gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı alımı için bizi hemen arayın. Sivas İmranlı kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Sayfamızda paylaşılan Sivas İmranlı hurda kumaş kg fiyatını whatsapp grubumuza katılarla anlık bir biçimde paylaşıyoruz.

En Yakın İmranlı Hurdacı Numarası

İmranlı hurdacı bünyesinde çalışan personelimiz ile adresten hurda malzeme satım hizmetleri vermekteyiz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla İmranlı ilçesinde her türde hurda alımı işleri yapmaktayız. En yakın İmranlı hurdacı deposu servisi ile her çeşit hurda malzeme alım satımı amacı ile yolladığınız konuma geliyoruz. Bu hizmetle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler İmranlı bölgesinde hizmetler vermekten onur duyuyoruz.

İmranlı İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi 2. el jeneratör alınır. Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan firmayız için nakit ödeme yapmaktayız. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın hurdacı firmayız.

İmranlı Anlık Hurda Fiyatları

İmranlı hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatları İmranlı hurda piyasasında saatlik olarak değişiyor. Hatırlatmakta yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında diğer hurdacılardan fazla teklifler veriyoruz. Daha güncel sayfamızda önceden paylaşılmış güncel hurda fiyatları metini ziyaret edin En güncel kilo fiyatlarına erişmek nedeni ile bizimle iletişim kurmanız gereklidir.

7/24 Hurda Alan İmranlı Hurdacı

7/24 hurda alan İmranlı hurdacı firması olarak günün her saatinde geri dönüşümde hizmet etmekteyiz. Sizlerin bahşettiği profesyonellik süreciyle makine parkurumuzu çoğaltarak sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Okuduğunuz üzere yirmi iki senedir geri dönüşüm yapmaktayız.

İmranlı Hurda Klima Alım Satımı

İmranlı ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İkinci el klima İmranlı bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

İmranlı Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi itina ile yapılır. İmranlı hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından alınacak tüm hurda metallerin tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları İmranlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce alınan kararla bildirilen moloz bırakma alanlarına dökülür.

Daha Fazla Göster