Edirne Hurdacı

İpsala Hurdacı

İpsala meydanının yakınlarında hurda satmak sebebiyle hurdacı telefonlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Halk Metal şirketimiz ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yurdumuzun bütün mahallelerinde, hurda alımı yapıyoruz.

Güncel Edirne İpsala hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi dilediğiniz noktadan almaktayız. Piyasadan farklı faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bütün hizmetlerimizi bulunduğunuz yazıdan takip edebilirsiniz. En iyi İpsala hurdacı firması olarak her türden hurda alıyoruz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Edirne hurdacı firmalar içerisindeyiz.

İpsala Hurdacı Firma

İpsala hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İpsala etrafında yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür demir hurdası satışı nedeniyle hizmet telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Edirne şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi İpsala daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Edirne İpsala çevresinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İpsala hurdacı olarak Edirne ilinin her yerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın taşınması için size en yakın araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. İpsala bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Hurda plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz.

İpsala Hurdacı Numarası

Edirne İpsala hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Edirne İpsala hurdacı telefonu bu sayfanın altında tek tıkla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda fiyat listesi öğrenmek için iş yerimizi aramalısınız.

İpsala Hurda Alanlar

İpsala kapıdan hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zararınızı önlemek amacı ile hurdanızı çok zaman geçirmeden elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir suylatemas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece hurdaların kıymetini düşürmektedir. Edirne İpsala hurdacı firma olan Halk Metal her tür hurda malzeme alıyor.

Yüksek tonajlı hurda kablo ve bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurdası, çinko hurda, toplama demir, hurda kurşun alımında yükseltilmiş fiyatlar uyguluyoruz. İpsala hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz. Antimon zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda demir almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar arasındayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

İpsala Hurda Bakır Alımı

İpsala hurda bakır fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan İpsala hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Sitemizde paylaşılmış olan İpsala hurda bakır fiyatlarını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz. Edirne İpsala bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. İpsala genelinde bakır hurda almaktayız. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

İpsala Sarı Hurdası Alımı

İpsala genelinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde öncüdür. Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı hurda ismi verilmiştir. İtirafta bulunmak gerekirse hurda sarı adında hurda cinsi varolmamıştır.

Bu sebep ile İpsala sarı pirinç hurda alımı yapanlardanız. Edirne İpsala hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Bu sayfadaki İpsala sarı pirinç ton fiyatları güncellendi. Hurda sarı pirinç alan hurdacı başlıklı makaleyi inceleyin. Hurda satmak isteyenlerin bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

İpsala Hurda Kablo Alımı

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan İpsala hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet etmekteyiz. Ek olarak tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alım satımında en güncel fiyatları sunuyoruz.

Kablo hurdası içerdiği bakır teller sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Edirne İpsala bölgesinin tamamında TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde kablo hurdası borsasından daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz.

Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık kablo hurdası satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Kullanılış alanlarına göre yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur.

İpsala hurdacısı Halk Metal genellikle antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizde yer alan İpsala hurda kablo fiyat listesi güncellendi. Kablo hurdası alanlar içerikli metini okuyun. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılıyor. Etrafta sıklıkla toplanan %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Her yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Edirne İpsala ilçesinin tamamında hurda kablo alımı yapıyoruz.

İpsala Krom Hurdası Alan Firmalar

Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı paylaşımımıza göz atmak istersiniz. Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki İpsala hurda krom tank fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

İpsala Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Sizinde bildiği gibi her türlü demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. İpsala çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Firmamız İpsala şehrinin tamamında hurda demir alım satımı yapıyor. Anlık demir hurda fiyatı öğrenmek nedeni ile hemen arayabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Hurda demir, İpsala ilçesinde en fazla çıkarılan metaller içerisinde yer alır. Sitemizdeki İpsala ekstra demir hurdası ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara ücretsiz yollamaktayız.

İpsala Hurda Kurşun Alanlar

Edirne İpsala hurda kurşun alımı hizmeti sunduğumuz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki İpsala kurşun hurdası fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Cevher halindeki kurşun maviye yakın gümüş renkli haliyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alanlar makalesine bakınmak istersiniz. Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurdası alırız. Kurşun metalinin hala kullanılan bir maden olduğu bilinmektedir.

İpsala Sac Hurda Alımı

Sac hurdası alımı yapıyoruz. İpsala çevresinde hurda levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile. Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda her boyutta ikinci el trapez sac mevcuttur.

İpsala Çinko Hurdası Alımı

Bu yazdıda paylaşılan İpsala nikel hurdası kilo fiyatını dileyenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır. Hurda çinko alımı paylaşımımızı okursanız muhteşem olur. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için arayın. Edirne, İpsala ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

İpsala Hurda Alüminyum Alımı

Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için aramanızı istiyoruz. Edirne İpsala hurda alüminyum alanlar arasında fark yaratıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Her tür alüminyum hurda alınır. Sizin desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Sayfamızdaki Edirne İpsala alüminyum hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Alüminyum alan hurdacı konulu içeriği ziyaret edin Alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Güvenilir bir şekilde alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek yapmaktayız. İpsala ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil alımında tartımları müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler.

İpsala İkinci El Eşya

Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satılabilecek bir biçimdeki koltuklarınız kapınızdan alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile çamaşır makinesi hurdası alımı hakkında bilgi paylaşılmış olan yazıya bakın Sıfır gibi 2.el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle bize ait numaralarla iletişim kurarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Sahibinden satılık personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu firmamızda yeteri miktarda temin edilir. İpsala Edirne ilçesinde temiz bir şekilde kullanılmış olan ve ikinci el ev eşyaları satabilirsiniz.

İpsala Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebiyle yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Hurda bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri tüm hurdanızı piyasa fiyatına alıyoruz. Üst taraftaki yazıda anlattığımız fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere bina yıkımı başarı ile gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm güvenlik önlemleri

İpsala Hurda Nikel Alanlar

Edirne İpsala genelinde turbo nikel hurda, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablo nikel hurdası alım satımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alındığında oldukça hassas çalışılmalıdır. Nikel hurdası zehirlidir. İpsala nikel hurdası alımı yapıyoruz.

İpsala 2.el Hurda Raf

Hurda raf demiri alımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. Özellikle resterasyon yapan şarküteriler tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el raf satışı yaıpyoruz. Sayfamızdaki İpsala 2.el market rafı kilo fiyatı sürekli güncelleniyor. Raf hurda alan hurdacılar yazısına bir göz atarsanız şahane olacaktır. Hurda raf İpsala fiyatı talep etmek amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

İpsala Otomobil Hurdası Alanlar

İpsala hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde İpsala çevresinde hurda araç alıyoruz. Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Ama araba hurdası trafikten çekme evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli araç hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, yük vagonu, hurda motor satmak için dilediğiniz an arayabilirsiniz.

İpsala 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış fabrika binalarından kenara ayrılan yeni ayarında ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörleri, alçı makinesi, harç pompası ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Birde batmış nalburlardan satın aldığımız

İpsala Kırık Cam Hurda Alımı

Genellikle renkli oto camı, cam şişe biçiminde cam hurda cinsleri bulunabilmektedir. İpsala ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Genellikle renkli oto camı, cam şişe biçiminde cam hurda cinsleri bulunabilmektedir.

İpsala Klima Hurda Alan Firma

İpsala etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima İpsala ilçesinde en fazla alınan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

İpsala Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların nakliye işi itinayla yapılmaktadır. Yıkım molozları İpsala Belediyesi’nce planlanan moloz dökme arazilerine naklediliyor. İpsala hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan her cins hurdanın depomuza nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

İpsala Jeneratör Hurda Alanlar

2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz için en iyi fiyatla ödeme yapıyoruz.

İpsala Akü Hurdası Alımı

Arabalarda enerji kaynağı bulunabiliyor. Hurda akü içinde bulunan kurşunlu sıvılar nedeni ile değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denmektedir. Akü hurdası alım satımı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla firmamız vb. kendi içinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan firmalar sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır. Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolanan elektrik kaynağıdır.

İpsala Güncel Hurda Fiyatları

Sitemizdekihurda fiyatları içeriğe bir göz atabilirsiniz Kesin hurda ton fiyatına erişmek sebebi ile bizi arayın. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında daha yüksek fiyatlarla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. İpsala hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi İpsala pazarında her an güncellenmektedir.

İpsala 2.el Cafe Malzemeleri Alım Satımı

İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgahlar, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolap alınır. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi set üstü meykap, krom yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, evye, krom paslanmaz davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını yakından incelemek için sizleri işyerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi reataurant aletleri almaktayız. 2. El çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma makinesi satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İpsala Parça Kumaş Alımı

Toptan parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı için yüksek fiyattan ödeme yapılır. Edirne İpsala etrafında kumaş hurdası almaktayız. Kilosuyla hurda ceketlik, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, hurda pantolonluk alımı için bizi zaman kaybetmeden arayınız. Edirne İpsala çevresinin her yerinde hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. İpsala kilosuyla kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Sitemizdeki İpsala hurda kumaş ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız.

İpsala Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

Edirne il İpsala bölgesinin her yerinden jelatin, plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere denir. İpsala hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan İpsala hurda deposuyuz. Bu sitede paylaşılmış olan Edirne İpsala hurda naylon kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Güncel fiyatla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alım satım işleri yapmaktayız.

İpsala Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Öncelikle yıkıma hazırlanan imalathanenin titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Sektörde on binlerce fabrika yıkım ihalelerini gerçekleştirdik. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında öncü olduk. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. İpsala Edirne fabrika söküm işleri deneyime sahibiz.

İpsala Hurdacılar Sitesi

Geleceğe yaşanılır bir Edirne İpsala oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Yalnızca bu cins atıkları almıyoruz. İpsala hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımız ile hizmet ediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

7/24 Hurda Alan İpsala Hurdacı

7/24 İpsala hurdacı olarak 7/24 yerinize geliyoruz. Yılların kazandırdığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Nerdeyse beş yıldır hurda hurda alım satımı yapmaktayız.

En Yakın İpsala Hurdacı Telefonu

İpsala hurdacı şirketi bünyesindeki çalışanlarımızla adresinizden hurda malzeme alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Halk Metal hurda alım firması olarak İpsala çevresinde her tür hurda eşya alımı yapmaktayız. Bu sebep ile size en yakın hurda alan yer İpsala ilçesinin tamamında hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. En yakın İpsala hurdacı hizmetlerimizle her cinsten hurda eşya alıp satmak için adresinize deneyimli ekip yolluyoruz.

İpsala Kağıt Hurdası Alımı

İpsala Edirne hurda kağıt alan firmalar içindeki firmamız hizmetleri ile kağıt kırpıntı, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. İlçede kitap, defter, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına daha çok oranda kazanma imkanı yöneltiyoruz.

Ederinden fazla kağıt fiyatı ile bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz. İpsala kağıt hurda ticareti yaptığımız ilçeler arasındadır. Buradaki İpsala hurda kağıt, karton ton fiyatları ayda bir güncelleniyor

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp