Beykoz Hurdacı

İshaklı Mahallesi Hurdacı Firması

Normalde Beykoz firmasıyız. Ancak Beykoz İshaklı mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakası Beykoz içesi çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla ekip göndermekteyiz İstanbul hurdacıları içindeki firmamız Halk Metal vazgeçilmez devam ediyor. İshaklı mahallesinde hurdacısı olarak her tür hurda eşyanızı alıyoruz İshaklı mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. Halk Metal firmamız ile İstanbul Anadolu Beykoz mahallesinde hurda malzeme alıyoruz. Anadolu yakası Beykoz İshaklı mahallesi etrafında ikinci el ofis mobilyaları ve hurda malzemeler değerinde Her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz.

Beykoz İshaklı hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Beykoz İshaklı mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm dökümhanemiz mevcuttur. Güncel İstanbul Beykoz İshaklı hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Beykoz İshaklı Hurdacı Firma

Beykoz hurdacı olarak Anadolu yakasında her tür hurda atık alım satımı yapıyoruz. Sizlerde her nevi hurda karton satmak için destek telefonlarımızı rehberinize kaydedebilirsiniz. İshaklı mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri eriterek tüm insanların geleceğine yatırım yapıyoruz. İshaklı hurdacı mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. İstanbul Beykoz İshaklı merkezinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası mahallesi İshaklı ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İstanbul Beykoz İshaklı etrafında değil, her mahallede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Anadolu yakası hurdacı olarak her gün gelişmekteyiz. Beykoz merkezinde ve İshaklı mahallesi çevresinde her cins hurda malzeme alan yerler arasındayız.

Yurdumuzda her sene 100.000 ton hastane atığı, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, %12’sini camlar, yüzde 4’ünü maden hurdası oluşturmaktadır. Ne yazıkki, bu değerli atıkların %80’i boşa gitmektedir. Boşa giden malzemeler yurdumuza 1.57 milyar ₺ zarar vermektedir. Halk Metal boşa giden bu tutarın mümkün olduğu kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

İshaklı Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Beykoz İshaklı hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. İstanbul Beykoz İshaklı mahallesi adresten hurda alımı hurda malzeme alım faaliyetlerimizi verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayıp güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak sebebi ile firmamızı aramanız yeterlidir.

İshaklı Demir Hurdası Alım Satımı

Firmamız İshaklı şehrinin tamamında hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Beykoz Demir hurda alan yerler paylaşımımızı gezmelisiniz. Bildiğiniz gibi her cins pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı için nakit ödeme yapan firmayız.

Anlık güncel demir hurda fiyatı edinmek sebebi ile firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar yazımızı incelemelisiniz. İshaklı mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Demir hurdası, İshaklı mahallesi bölgesinde en çok kullanılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki İstanbul Beykoz İshaklı demir kilo fiyatı güncellendi.

İshaklı Mahallesi Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki İshaklı mahallesinde nikel hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Çinko hurda fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu kilo fiyatı için arayabilirsiniz. İstanbul, Beykoz İshaklı mahellesinin yakınlarında hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda alanlar sayfasının olduğu linke tıklamalısınız.

İshaklı Hurda Alüminyum Alım Satımı

İshaklı mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil alırken tartımı teknolojik aletlerle yapmaktayız. Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Bizlere verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler. Alüminyum alan hurdacı konulu makaleyi inceleyin. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapan firmayız. Beykoz İshaklı alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava almaktayız.

İshaklı Kurşun Hurda Alım Satımı

Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu hurda
, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alırız. Metal kurşunun hala kullanılan eski bir maden olduğu dünüşünülmektedir. İshaklı Mahallesinde hurda kurşun alıp satmak için en iyi fiyatları uyguladığımız mahallelerden biridir. Burada bulunan İshaklı kurşun hurda ton fiyatı güncellenmiştir. Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi renktedir.

İshaklı Hurda Krom Alanlar

310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımıyla ilgileniyoruz. Nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurdası kilo fiyatı bölümünü incelerseniz mükemmel olacaktır. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alım satımı linkine tıklayınız. Yapısı itibari ile gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor.

İshaklı Mahallesinde Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda krom alımı için evinize geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak, makine artık hurdası, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. İstanbul Beykoz İshaklı geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Halk Metal her çeşit hurda atık alım satımı yapıyor.

Yüksek tonajlı alüminyum ve sarı hurda, bakır hurdası, inşaat demiri, hurda kablo, çinko, kurşun alımlarında piyasadan yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. İshaklı hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz. İshaklı kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdalarınızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu nedenle malzemenin piyasasının inmesine neden olur. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

İshaklı Kablo Hurda Alımı

Çünkü Halk Metal ismiyle sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Etrafta kolayca bulunan %50 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini elden ödüyoruz. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılıyor. İshaklı mahallesinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Genelde yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Konumdan hurda antigron kablo, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde değerinden oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık kablo satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanısıra hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyatları vermekteyiz.

İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve de kaplamadaki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki İshaklı elektrik kablosu ton fiyatı dün güncellendi. İstanbul Beykoz İshaklı mahallesi mahallesinin her yerinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki İshaklı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İstanbul Hurda kablo içeriğiyle paylaşılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz. Kablo hurdası telindeki bakır nedeniyle hurda kablo alanlar için önem arz eder. İstanbul Beykoz İshaklı hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz.

İshaklı Bakır Hurdası Alımı

İshaklı bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. İshaklı Mahallesi hurda bakır kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayın. Beykoz Hurda bakır bölümünde daha detaylı bilgi var. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurda alıyoruz.

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Beykoz İshaklı bakır ton fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Beykoz İshaklı bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan İshaklı hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

İshaklı Mahallesinde Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

Firmamızda yeni üründen farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası vardır. Hurda sac alıyoruz. Ek bina çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. İstanbul Anadolu İshaklı Beykoz çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, trapez, galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle irtibat kurabilirsiniz.

İshaklı Mahallesi Hurda Sarı Pirinç Alanlar

İstanbul Beykoz İshaklı hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yerinize geliyor. Halk Metal firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Daha kesin bilgi amacıyla hurda sarı alan hurdacı metini inceleyin. İshaklı genelinde hurda sarı pirinç almaktayız.

Haliyle İshaklı mahallesi sarı pirinç hurda alım satımı yapan firmayız. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denmektedir. Aslına bakarsanız hurda sarı isminde hurda cinsi bulunmamaktadır. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri vardır.

İshaklı Hurdacı Sitesi

İshaklı hurdacılar sitesi yedinci blok içerisinde bulunan firmamız iş birliğiyle geri dönüşüm yapıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu eşyaların ticaretini yapıyor değiliz. Gençlere daha güzel bir İstanbul Beykoz ve daha yaşanır İshaklı yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz.

İshaklı Mahallesi Hurda Araç Alan Hurdacılar

Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazen İshaklı mahallesi yakınlarında hurda araç alım satımı yapıyoruz. Ama hurda otomobil trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Tabiki de size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan çeki demiri hurdası patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, vagon hurdası, çekme belgeli hurda araba, hurda motor alıyoruz.

İshaklı Mahallesinde Hurda Jeneratör Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alan yerler içerisindeyiz. 2. el jeneratör satanlar arasındayız.

İshaklı Fabrika Sökümü ve Yıkımı

İshaklı fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Evvela yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylıca gezilerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi doğru olur. Güvenli biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihalesini güvenli şekilde yerine getirdik. İnsanların dediği gibi kolay bir iş değildir.

İshaklı Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

Hurda klima İshaklı mahallesi mahallesinde en çok satılan hurda eşyalar arasındadır. İshaklı mahallesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

İshaklı Mahallesinde Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Beykoz Belediyesi Fen işlerince daha önceden belirlenen alana taşınıyor. Yıkımda sözleşmeye bağlı olarak molozların taşınması güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

İshaklı Mahallesinde Hurda Fiyatları

Ayrıca tekrar söylemekte fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurda ticareti yaparken pazar fiyatından fazla kilo fiyatı ödüyoruz. İshaklı hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri saatlik olarak değişmektedir. Hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış yazıya göz gezdirebilirsiniz Anlık ton fiyatlarına erişmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

İshaklı Hurda Beyaz Eşya

Çok az kullanılan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alımı yapan firma konulu sayfamızı gezebilirsiniz Ederinden ekonomik fiyata yeni, 2.el yemek odası takımları satıyoruz. Temiz kullanılmış ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası çok miktarlı bulunur. Yeniden farkı olmayan 2. El buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak maksadıyla telefon numaramızıarayabilirsiniz.

İshaklı Akü Hurda Alımı

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında kullanılıyor. Akü hurda alanlar yazımıza bir göz atmalısınız. Bu neden ile hurdacı firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapabiliyor. Akü içinde bulunan kurşun bulunduran suları ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm için değerlidir. Aküler diğer ismiyle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolayan cihazdır. Kullanımdan sonra kullanılmayacak hale gelen aküye akü hurdası denir. Beykoz Hurda akü alımı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla sayfasının linkine tıklayınız.

İshaklı Plastik Hurda Alımı

İstanbul şehri İshaklı bölgesinin her yerinden jelatin hurda, abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurda alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir.

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İshaklı hurda plastik alan yerler içerisinde öncü İshaklı hurdacısıyız. Sayfamızdaki İshaklı plastik hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız En yüksek fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı için bildirdiğiniz adrese gelebiliriz.

İshaklı Cam Hurda Alanlar

Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıda bulunan suları tutan amorf ve organik olmayan katı maddedir. Genellikle renkli meyve suyu şişesi, kırılmış otomobil camı şeklinde cam hurdalar bulunuyor. İshaklı çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz.

İshaklı Mahallesi 2.el Hurda Raf Fiyatları

Buradaki İstanbul Beykoz İshaklı ikindi el raf hurdası ton fiyatını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı bağlantısına tıklayınız. İshaklı hurda raf almak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapmaktayız. Raf hurda alan hurdacılar paylaşımına bakmak istersiniz. Çoğunlukla resterasyon yapan dükkanlardan temin ettiğimiz hurda çelik raflar, reyonlar, market rafı hurdası, teşhir rafları, demir raflar arasından seçtiğimiz sıfır gibi 2.el market rafı satıyoruz.

İshaklı Nikel Hurdası Alımı

Bu bölgede turbo nikel, anot nikel hurda, %95 şablon nikel hurda ve %99 şablo nikel hurdası alımında en doğru fiyatı veriyoruz. İshaklı nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Dolayısıyla hurda nikel ticareti yapılırken gayet dikkat ile hareket etmeliyiz.

İshaklı Mahallesi Hurda Karton Alım Satımı

Piyasanın üstünde kağıt fiyatıyla kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, hurda gazete, bristol hurda, karton bardak alım satımı yapan depolar içerisindeyiz. İstanbul Anadolu Yakası Beykoz İshaklı kağıt hurda alanlar içindeki firmamız verdiği hizmetlerle toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli fiyatları talep edebilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İshaklı Mahallesi hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını dileyenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır Bölgenin tamamında renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alımında uyguladığımız ekstra özen sayesinde satıcılara daha yüksek miktarda kazanma şansı yöneltiyoruz.

7/24 Açık İshaklı Hurdacı Firma

Tam tamına üç yıldır geri dönüşüm yapan şirketiz. Yılların bahşettiği tecrübe süreci ile makine sayımızı geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan İshaklı hurdacı firması olan şirketimizle yirmi dört saat adresinize gelmekteyiz.

En Yakın İshaklı Hurdacı Firma

Halk Metal hurda alım firması olarak İshaklı çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Bu yöntem ile hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı İshaklı mahallesinde servisler veriyoruz. İshaklı hurdacı firması olan firmamızla adresinizden her cins hurda eşya alım satımı yapıyoruz. İshaklı en yakın hurdacı deposu ismiyle her türlü hurda alırken yerinize geliyoruz.

İshaklı Mahallesi Kumaş Alım Satımı

Toptan penye hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, top kumaş hurdası, mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş alımında nakit para ödeme yapıyoruz. İstanbul Beykoz İshaklı çevresinin her bölgesinde parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Spot kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk, hurda gabardin, ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme alımı için firmamızı zaman geçirmeden arayınız. İstanbul Beykoz İshaklıMahallesi çevresinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alımları için adresinize geliyoruz. İshaklı kilosuyla kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki İshaklımahallesi hurda kumaş kg fiyatını telegram grubumuza üye olanlarla her saat paylaşıyoruz.

İshaklı Kullanılmış Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

İkinci el tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel ocaklar, paslanmaz dinlendirici, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını görmek için almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satıyoruz.

İshaklı Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

İshaklı etrafında yıkılan ardiye vs binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir ikinci el pimapenler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Dolayısıyla iflas eden depolardan almış olduğumuz Müteahhitlerce kullanılan alçı makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış iskele, plywood hurda alımı yapıyoruz.

İshaklı Bina Yıkımı

Yıkımda çıkma parkeler, sökülmüş penceler, hurda pimapen vs. tüm hurdayı alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığı bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, sökülmüş penceler, hurda pimapen vs. tüm hurdayı alıyoruz. Tıpkı fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı yapılırken önem verilen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak binaların istendiği bir şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp