Çorum Hurdacı

İskilip Hurdacı Telefonu

Çorum İskilip bölgesinde hurda malzemenizin resmini göndermek amacı ile 7/24 en yakın ekibimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Çorum İskilip hurdacı firması olarak bu sektörde öncülüğümüzü devam ettirmekteyiz. Halk Metal firmamız ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Türkiye’nin dört bir köşesinden, hurda alıyoruz. Güncel Çorum İskilip hurda piyasa listesi ile hizmetimizi ayağınıza getiriyoruz. Kimsenin yapmadığı faaliyetler yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Miktarı yüksek hurda eşya alımında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Çorum hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Çorum İskilip Hurdacısı

İskilip hurdacı olarak Çorum ilinin tamamında her çeşit hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda için en yakınınızdaki hurda nakil mesai arkadaşlarımızı göndermekteyiz. İskilip mahallelerinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek halkımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Sizde her çeşit hurda kağıt satışı sebebiyle telefonlarımızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. İskilip hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Çorum İskilip merkezinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Çorum merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi İskilip daimi hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sadece İskilip çevresinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

İskilip Hurdacı Telefon Numarası

Çorum İskilip yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içinde yer alır. Bu sebep ile hurda atık fiyatları talep etmek sebebiyle firmamızı aramanız yeterlidir. Çorum İskilip hurdacı numarası sitemizin içinde hızlıca çevirebileceğiniz konumdadır. Hemen telefonumuzu arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

İskilip Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Gerçekte sarı hurda adında hurda cinsi yoktur. Bu sebeple İskilip sarı hurdası alan yerler içindeyiz.

İskilip ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Burada yayınlanan İskilip hurda sarı pirinç ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda sarı alan yerler konulu makaleye bir göz atın. Ayrıca kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri para eden hurda eşyalar içerisinde sayılabilmektedir. İskilip hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor.

İskilip hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra sarı hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurdası alım satımında liderlik etmektedir. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Sizinde öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır.

İskilip Krom Hurda Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası fiyatları makalemize bakmak istersiniz. Sert yapısından dolayı zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçin. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Burada yer alan İskilip hurda krom tank fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız.

İskilip Hurda Alan Firmalar

İskilip ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her türlü kablo hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda sarı alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan İskilip hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kârlı ticaret yaparak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

İskilip kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurdalarınızı hiç zaman geçirmeden elinizden çıkarın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası suyla temas halinde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın değerini düşürüyor. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımında İskilip hurdacı firmalarından daha yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. İskilip hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

İskilip Hurda Sac Alımı

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. İskilip ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurda, bizi tercih etmelisiniz. Hali hazırda yeni üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac bulunuyor. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

İskilip Hurda Bakır Alım Satımı

Sitemizdeki İskilip soyma bakır hurdası ton fiyatları günceldir. Çorum İskilip hurda bakır alan yerler arasındayız. İskilip bakır hurda kilo fiyatı için firmamızı arayınız. İskilip içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

Bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alıyoruz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alınır. Hurda bakır alan İskilip hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

İskilip Hurda Alüminyum Alan Yerler

Çorum İskilip alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Bu sayfadaki İskilip alüminyum hurda fiyat listesini talep edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Alüminyum alan hurdacı içerikli yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Hurdasını satanların destekleriyle durmadan kurumsallaşıyoruz. İskilip ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımında tartımları sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı alan hurdacıyız. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz.

İskilip Kurşun Hurdası Alanlar

Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz. Çorum İskilip kurşun hurda alımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Çorum İskilip hurda Cami kurşunu fiyatlarını dileyene ücretsiz gönderiyoruz. Metal kurşun en eski madenlerdendir. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası alan hurdacı firma paylaşımımıza kesinlikle göz atın.

İskilip Kablo Hurdası Alanlar

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki İskilip hurdacı firma arayanlara hizmet iyi fiyatlar veriyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Fakat tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo, enya kablo hurdası alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini teklif ediyoruz.

Tonajlı hurda kablo alırken ederinden yüksek fiyatlar sunuyoruz. İskilip hurdacısı olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımında hizmet vermiyoruz. Çorum İskilip kablo hurdası alanlar içindeyiz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablolar satmayı isteyenler bizi arayabilir.

Genel olarak yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. İskilip hurdacı firma olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Adresten tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alanlar için çok önemlidir. Kablo elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılıyor. Üstelik hurda fare yemez kablo alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar yazıya göz atın. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki İskilip hurda bakır kablo fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. İskilip çevresinde sıklıkla edinilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini anında ödüyoruz.

İskilip Hurda Çinko Alımı

Sayfamızdaki İskilip çinko levha kilo fiyatını talep edenlere saat başı gönderiyoruz. Çinko hurda kilo fiyatı yazımızı okumak öğrenmenizi sağlayabilir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz. İskilip etrafında hurda çinko alıyoruz.

İskilip Hurda Demir Alan Firmalar

Demir hurdası, dünyada çokça bulunabilen madenler arasındadır. Sitemizdeki İskilip hurda demir fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz. İskilip ve çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları istemek nedeni ile bize ulaşın. Demir hurda fiyatı paylaşımına bir göz atmalısınız.

Unutmayın ki her cins pencere demiri, demir ev kapısı, demir trabzan alımı yapıyoruz. Halk Metal Çorum İskilip ilçesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar gönderimize bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

İskilip Nikel Hurda Alan Firma

Bu yüzden nikel hurdalar alımında oldukça hassasiyet ile davranılmalıdır. Çorum ile İskilip hurda nikel alıyoruz. Bu ilçede %95 hurda nikel şablon ile %99 şablon nikel hurdalar, hurda turbo nikel, anot nikel alımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Nikel hurdası arsenik içerir.

İskilip Hurda Cam Alımı

Cam yarısaydam veya saydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeyi geçirmeyen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. İskilip genelinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu dönemde şeffaf çıkma otomobil camları, kola şişesi şeklinde cam hurda bulunuyor.

İskilip İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan apartman binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alıyoruz. Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan iş yerlerinden edindiğimiz Şantiyelerde inşaat vinci, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva mikseri 2.el portatif, plywoon hurda bulunur.

İskilip Fabrika Sökümü

İskilip fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Öncelikle sökülecek iş yerinin etraflıca dolaşılması gerekiyor. Güvenlice fabrika söküm işleri yapıyoruz. Yıllardır binlerce fabrika yıkım ihalesini tamamladık. Fabrika işiyle uğraşanların bahsettiği biçimde kolay bir iş sayılmaz.

İskilip Hurda Klima Alımı

Klima hurdası İskilip çevresinde çok alınan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. İskilip bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız.

İskilip Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımında müşteriyle sözleşmemize göre ortaya çıkacak molozun taşıma işleri titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozları İskilip Belediyesi’nce planlanan moloz dökme alanlarına nakliyesi yapılıyor. İskilip hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınan tüm hurdaların tesisimize taşıma işleri bedelsiz yapılıyor.

En Yakın İskilip Hurdacı Numarası

İskilip hurdacı firması içindeki personelimizle yerinden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bu neden ile atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer İskilip ilçesinde hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Halk Metal olarak İskilip ilçesinin etrafında hurda satımı yapmaktayız. İskilip en yakın hurdacı hizmetlerimizle hurda malzeme alım satımında deponuza ekiplerimizi yolluyoruz.

İskilip Güncel Hurda Fiyatları

İskilip hurdacı firma olarak hurda alırken uygulanılan kilo fiyatları İskilip hurda piyasasında günlük değişiklik göstermektedir. Güncel hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile bize ulaşın. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda alım satımlarında öteki İskilip hurdacılardan daha fazla kilo fiyatı tavsiye ediyoruz.

İskilip Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alanlar içerisindeyiz. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Her türlü yeni gibi ikinci el jeneratör satıyoruz.

İskilip Plastik Hurdası Alım Satımı

İyi fiyata şeffaf naylon hurdası, mavi kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İskilip plastik hurda alan firmalar içinde bulunan firmayız. Bu sayfadaki İskilip naylon hurdası kilo fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız Çorum ile İskilip bölgesinin her yerinden jelatin hurda, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren satmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren İskilip Hurdacı

Sektörün bahşettiği profesyonelliklerle güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 İskilip hurdacı iş yerimiz sayesinde haftanın yedi günü sektörde hizmet ediyoruz. Bahsettiğimiz üzere altı senedir hurdacılık yapan işletmeye sahibiz.

İskilip Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Zamanla enerji depolamaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Arabalarda elektrik enerjisi kaynağı bulunur. Hurda akü fiyatları makalesini iyi olur. Bu nedenle İskilip hurdacı gibi kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar. Hurda aküler içerdiği kurşunlu akü suyu geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Akü diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerji depolanan enerji kaynağıdır.

İskilip Kullanılmış Cafe Ekipmanı Alanlar

İkinci el tabak ısıtma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizi arayabilir. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi set üstü ocak, krom yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak aletini görebilmeniz amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Sanayi tipi 2.el reataurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

İskilip Kumaş Alanlar

Bu sayfadaki İskilip kumaş hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Spot hurda ceketlik, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk satmak amacıyla telefon numaramızı şimdi arayınız. İskilip çevresinde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş, abiyelik kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, jesica kumaş, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında bulunduğunuz yere gelecek ekiplerimiz var. İskilip kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır. Tonajlı dokuma kumaş hurdası, penye kumaş hurdası, nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alıyoruz.

İskilip Hurdacılar Sitesi

Sevenlerine her hali ile yaşanılır bir Çorum İskilip bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece bu türlü hurdaların alımını yapıyor değiliz. İskilip hurdacılar sitesindeki firmamızla geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

İskilip Bina Yıkımı

Yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapıyoruz. İskilip kentsel dönüşümü sebebiyle yıkılması gereken dükkanların tekrar yapılması sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Aynen fabrika söküm işinde olduğu gibi bina yıkımı bedelsiz yerine getiriyoruz. Yıkım esnasında bilinen iş güvenliği önlemleri Yıkımda hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler ve benzeri her türden hurdayı satın alıyoruz.

İskilip Kağıt Hurdası Alanlar

İskilip Çorum kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki işletmemiz verdiği hizmetlerle hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bölgenin her yerinde 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde satıcılara daha yüksek kazanma avantajı iletiyoruz. İskilip karton hurda alım satımı yaptığımız yerler arasında yer alıyor. Bu sayfadaki İskilip karton hurdası fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız Değerinden yüksek fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, bristol hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alım satımı yapıyoruz.

İskilip Hurda Araba Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşlerden fırsat oldukça İskilip bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Tabiki de size araç hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama hurda araba trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli araba hurdası, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları
, vagon hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz.

İskilip 2.el Raf Fiyatları

Genellikle kapanan baharatçılar tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, market rafları, mağaza rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Bu sayfadaki Çorum İskilip raf hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Raf hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Raf hurdası İskilip alımı için cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

İskilip Hurda Beyaz Eşya

Az kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki koltuklarınız yerinize gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgi için hurda bulaşık makinası alan hurdacı firma başlıklı paylaşımı okuyabilirsiniz 2.el patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu elimizde sürekli bulunmaktadır. İskilip ve çevresinde sıfır, 2. el oturma grubu alabilirsiniz. Sıfırdan farkı bulunmayan 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle telefon numaralarımıarayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp