Sultangazi Hurdacı

İsmetpaşa Mahallesi Hurdacı

Sultangazi İsmetpaşa mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz. İsmetpaşa mahallesinde hurda ve 2.el ev eşyası ticareti yapmaktayız İsmetpaşa hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz Normalde Sultangazi firmalar içindeyiz. Lakin İsmetpaşa mahallesinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. İstanbul Sultangazi İsmetpaşa hurdacı firma olarak İsmetpaşa mahallesi caddelerinde hizmet ediyoruz.

Sultangazi İsmetpaşa geri dönüşümcüleri arasındayız. Halk Metal ismiyle Sultangazi İsmetpaşa mahallesi yakınlarında hurda alım satımı yapıyoruz. Her nevi hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz. Güncel İstanbul Sultangazi İsmetpaşa hurda fiyat listesi ile alım hizmeti veriyoruz.

İstanbul hurdacı firmalar arasındaki firmamız hizmetinizdedir. Tonajlı hurda eşya satımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Sultangazi İsmetpaşa etrafında uzun süredir yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla gönderdiğiniz konuma kadar geliyoruz

İsmetpaşa Mahallesi Hurdacıları

Sultangazi hurdacı olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Sizlerde her çeşit alüminyum hurdası satmak için firmamızı tuşlamalısınız. İsmetpaşa mahallelerinde hizmet veriyoruz. Hurda plastik ve metalleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin geleceğini koruyoruz. İsmetpaşa hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İsmetpaşa etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı hızla değişen mahallesi İsmetpaşa sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İsmetpaşa için değil, her mahallede hizmet vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak her yıl gelişmekteyiz. İsmetpaşa mahallesinde hurda ve 2.el ofis mobilyası alan firmalar içinde hurda alım hizmetleri vermekteyiz.

Ülkemizde senede 25 milyon ton evsel atık, yüz bin ton hastane atığı, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık çöplere gitmektedir. Çöplere giden atıkların %27’sini plastik türleri, yüzde onikisini cam türleri, %4 civarını hurda metaller, yüzde kırk üçünü kartonlar gibi hurdalardan oluşuyor. Ne yazık ki, bu atıkların %75’i dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’ye zararı 1 milyar 6 yüz yetmiş milyon TL’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak amacıyla emek vermekteyiz.

İsmetpaşa Hurdacı Telefon Numarası

İsmetpaşa hurdacılık hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayarak güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacı ile operatörlerimizi aramalısınız. İstanbul Sultangazi İsmetpaşa mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında bir tıkla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

İsmetpaşa Mahallesinde Hurda Çinko Alan Hurdacılar

İstanbul, Sultangazi İsmetpaşa etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. Hurda çinko alan yerler sayfamıza kesinlikle göz atın. Bu sayfadaki İsmetpaşa hurda çinko fiyat listesi biraz önce güncellendi. Hurda çinko alan yerler bölümümüze bir göz bakarsanız iyi olur. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satmak için bizimle irtibat kurun.

İsmetpaşa Hurda Bakır Alan Firmalar

TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alırken nakit ödeme yapıyoruz. İsmetpaşa bakır hurdası fiyatları için arayın. İsmetpaşa içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki İsmetpaşa soyma bakır hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. İstanbul Sultangazi İsmetpaşa bakır hurdası alan yerler arasındayız. Sultangazi Hurda bakır alanında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan İsmetpaşa hurdacı numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası alıyoruz.

İsmetpaşa Mahallesinde Hurda Alan Firma

Tonajlı sarı, ve çinko, kurşun hurda, bakır hurdası, kablo hurda, alüminyum,demir hurdası alımı yaparken fiyatlar uyguluyoruz. İsmetpaşa hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana geçiyoruz. Hurda antimon zamak, hurda makina, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı ticaret yaparak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. İsmetpaşa kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurdanızı hemen nakit paraya çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin değerleri düşebilir.

İstanbul Sultangazi İsmetpaşa mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda inşaat demiri almak üzere kapınıza gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı ilke edindik.

İsmetpaşa Mahallesinde Kablo Hurdası Alanlar

Tonajlı hurda kablo alırken piyasasından daha yüksek fiyat veriyoruz. Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımı yaparken piyasasının üstünde fiyatı biz veriyoruz. Çünkü sadece hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satanlar hemen bizi arayabilir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki İsmetpaşa hurdacı firmayız. İsmetpaşa mahallesi mahallesinde TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

İstanbul Sultangazi İsmetpaşa hurdacı firma olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo alım satımı yapmaktayız. İstanbul Sultangazi İsmetpaşa etrafında çoğunlukla bulunan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini peşinen ödüyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacılar için çok kıymetlidir. Adresten tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İsmetpaşa mahallesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. İçerisindeki telin türüne bağımlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki İsmetpaşa hurda kablo kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız.

Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Bir de hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Kablo alan hurdacılar başlıklı metini okuyabilirsiniz.

İsmetpaşa Demir Hurdası Alanlar

İsmetpaşa ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar konusunun olduğu bağlantıya tıklayın. Hurda demir, yer kabuğunda çokça çıkarılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki İsmetpaşa demir kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan yerler paylaşımımızı gezmek iyi gelecektir. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alırız. Firmamız İsmetpaşa mahalle genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor.

İsmetpaşa Kurşun Hurda Alanlar

İsmetpaşa kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Sultangazi İsmetpaşa çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatı güncellendi. Kurşun metalinin kullanılan en eski madenler içinde olduğu düşünülüyor. Kurşun cevherleri mavimsi renklidir. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alırız.

İsmetpaşa Sarı Hurdası Alan Hurdacı

İtiraf etmek gerekir ise hurda sarı diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Hurda pirinç sarı alanlar içerikli metne göz atın. Bu nedenle İsmetpaşa sarı pirinç hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. İstanbul Sultangazi İsmetpaşa hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Ek olarak kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati türleri kıymetlidir. İsmetpaşa hurdacı firmamız tüm bu hurdaların yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş ticaretinde piyasaya hakim konumdadır. İsmetpaşa mahallenin tümünde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır.

İsmetpaşa Mahallesinde Krom Hurdası Alanlar

Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurda ton fiyatı bölümüne bir göz atmak istersiniz. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

İsmetpaşa Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alıyoruz. İsmetpaşa bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, ticareti için arayınız. Kiler tavanı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası var.

İsmetpaşa Mahallesi Alüminyum Hurdası Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için aramanızı istiyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası gerçekleştiriyoruz. Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi hurda alüminyum alanlar arasındayız. Sizin yardımıyla her gün yenilikler üretiyoruz. İş yerimize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar konuya bir göz atın. Her türlü alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Her tür hurda alüminyum peşin alınır. İsmetpaşa bölgesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alımı için tartımları müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapan hurdacıyız.

İsmetpaşa Mahallesi Kağıt Hurda Alım Satımı

İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla hurda satıcılarına çok daha fazla miktarda kazanma imkanı veriyoruz. Değerinden yüksek fiyata hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alıyoruz. İsmetpaşa kağıt hurda alıp satanlar içindeki şirketimiz ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz. Hurda kağıt alım satımı ile ilgileniyoruz. Bu sayfadaki İsmetpaşa hurda karton kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız

İsmetpaşa Mahallesi 2.el Raf Hurdası

Hurda raf demiri alımı yapıyoruz. Raf hurda alan yerler paylaşımımıza bakmak istersiniz. Sayfamızdaki İsmetpaşa mahallesinde çıkma raf fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda raf alımı makalesini incelemelisiniz. İsmetpaşa ikinci el raf hurda satın almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Özellikle yenilen depolardan temin ettiğimiz çelik raf hurdası, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz sıfır gibi 2. el hurda raf satışı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren İsmetpaşa Hurdacı Firma

7/24 İsmetpaşa mahallesinde hurdacı firması olarak 7/24 geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Sizlerin bahşettiği profesyonellikler vasıtasıyla makine sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse iki bin dört senelerinden beri hurdacılık sektöründe hemşehrilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın İsmetpaşa Mahallesi Hurdacı

Halk Metal hurdacı sitesi olarak İsmetpaşa mahallesinde her çeşit hurda alıyoruz. İsmetpaşa mahallesi hurdacı firmamız ile kapıdan her türlü hurda atık alımına devam ediyoruz. En yakın İsmetpaşa hurdacı firma ismiyle hurda alırken ayağınıza gelmekteyiz. Bu hizmet ile müşterilere en yakın hurdacı firma İsmetpaşa bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

İsmetpaşa Bina Yıkımı

Aynen fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebi ile eskimiş iş yerlerinin yeniden imar edilmesi için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vs. her türden hurda eşyayı satın alıyoruz.

Yıkım esnasında istenen tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

İsmetpaşa Mahallesi Nikel Hurda Alımı

Bu mahallede hurda turbo nikel, %95 şablon nikel hurda , %99 şablon nikel, anot nikel hurda alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Bu nedenle nikel hurdaları alımında elimizden geldiğince dikkatle hareket edilmelidir. İstanbul Sultangazi ve İsmetpaşa mahallesi nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Güncel İsmetpaşa Hurda Fiyatları

İsmetpaşa mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları İsmetpaşa borsasında her an değişiklik göstermektedir. Unutmayın ki tonajlı hurdaların alım satımında borsa fiyatlarından yüksek ton fiyatı ödüyoruz. Kesin kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle bizimle irtibat kurmanız zorunludur.

İsmetpaşa Mahallesinde Akü Hurda Alan Hurdacı

Aküler başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Akü hurdası alan yerler linkine tıklayın. Dolayısıyla şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alan tesisler arasındadır. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. İstanbul Hurda akü alımı linkine tıklamalısınız. Taşıtlarda elektrik deposu sıkça kullanılabiliyor. Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir.

İsmetpaşa Mahallesinde Hurda Beyaz Eşya

Sahibinden satılık ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu alım satımlarında değerini yüksek fiyatlarla ödüyoruz. İyi durumda 2. el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile bizlere ait numaralar ile irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. İsmetpaşa içerisinde yeni gibi, 2. el mobilya satabilirsiniz. Titiz 2.el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki mobilyalarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için bulaşık makinesi hurdası alan hurdacı firma konusunda detaylı bilgi yazılan paylaşımı okuyabilirsiniz

İsmetpaşa Mahallesinde Hurda Klima Alımı

İsmetpaşa mahallesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. 2.el Klima İsmetpaşa mahallesi mahallesinde en fazla alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. İkinci el kombi alanlar içindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

İsmetpaşa Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu İsmetpaşa Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önce belirlenen arazilere boşaltılır. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre bina molozunun nakliyesi titizlikle yapılır. İsmetpaşa hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda metallerin depomuza yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

İsmetpaşa Cam Hurda Alım Satımı

Bu dönemde rengarenk kırık araba camı, meyve suyu şişesi vs. cam hurdası bulunabiliyor. İsmetpaşa mahallesi çevresinde cam hurda alan yerler arasındayız. Bu dönemde rengarenk kırık araba camı, meyve suyu şişesi vs. cam hurdası bulunabiliyor.

İsmetpaşa Plastik Hurdası Alım Satımı

İstanbul ve İsmetpaşa bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurda, plastik abs, polistren, jelatin satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İsmetpaşa hurda plastik alan firmalar arasında lider konumdaki işletmeyiz. Bu sayfadaki İsmetpaşa naylon hurdası kilo fiyatını isteyene her gün gönderiyoruz Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Güncel fiyata hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

İsmetpaşa Otomobil Hurdası Alan Yerler

Çok yoğun olmadığımızda İsmetpaşa yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek vagon hurdası, çekme belgeli hurda otomobil, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Elbette size hurda araç alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Ancak hurda araç trafikten çekme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

İsmetpaşa 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında yük asansörü, boya tabancası, harç mikseri, alçı mikseri ikinci el iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan depo vs binalardan satın alınan yeni gibi 2. el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan satıcılardan edindiğimiz

İsmetpaşa Fabrika Söküm İşleri

Profesyonelce tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika sökümü ihaleleri başarıyla gerçekleştirdik. Bu nedenler fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştirenler içinde lider olduk. İnsanların anlattığı biçimde kolay bir işlem olmamıştır. İlk önce yıkımı yapılacak fabrikanın etraflıca gezilerek gerekli ekipman ve projenin hazırlanması doğru bir çalışma olur. İstanbul Sultangazi İsmetpaşa fabrika sökümü işleri profesyonelliğin deneyimine sahibiz.

İsmetpaşa Hurdacı Sitesi

İsmetpaşa hurdacılar sitesindeki tesisimiziz yardımı ile atık hurda malzeme geri dönüşüm yapmaya başladık. Vatandaşlarımıza her haliyle iyi bir İsmetpaşa yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sırf bu türden hurdaların ticaretini yapmıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

İsmetpaşa Kumaş Alanlar

Toptan parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, hurda örme satışı yapmak için telefon numaramızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Parti malı hurda poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda top kumaş, hurda spot kumaş, mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, penye hurdası, dokuma kumaş alıp satmaktayız. İstanbul Sultangazi İsmetpaşa bölgesinde kumaş fire hurdası alım satımı yapmaktayız. Buradaki İsmetpaşamahallesi kumaş hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. İstanbul Sultangazi İsmetpaşa kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alanlar içinde en iyi fiyatı öneriyoruz. İstanbul Sultangazi İsmetpaşa mahallesinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş alımı için adresinize geliyoruz.

İsmetpaşa Kullanılmış Restoran Aletleri Alım Satımı

Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, lokanta tipi 3 gözlü ocak, dinlendirici, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz için alıcıları depolarımızı ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Temiz krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. Endüstriyel tipte 2.el restaurant malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Kısa süre kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız.

İsmetpaşa Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Kullanılmayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alan firmayız alırken en yüksek fiyatları sunuyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi 2.el jeneratör satılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp