Erzurum Hurdacı

İspir Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Erzurum İspir hurdacı firması olarak hurda ve geri dönüşüm yapıyoruz. Güzel ülkemizin dört bir keşesinde, her çeşit hurda satışı için arayın. Yüksek tonajlı hurda eşya satanlara yüksek fiyat sunuyoruz. Erzurum hurdacı olarak İspir bölgesinde hizmet veriyoruz.

En doğru İspir hurda fiyatları ile hurdalarınızı almaktayız. Eşi benzeri olmayan profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz. İspir bölgesinin etrafında hurda eşyalarınızın resimlerini ulaştırmak sebebi ile dilediğiniz zaman yönetim merkezimize irtibat kurmanız yeterlidir. Halk Metal Hurdacılık şirketimizle faaliyetlerimize devam ediyoruz.

İspir Hurdacısı

İspir genelinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. İspir hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Başardınız. İspir merkezinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Erzurum ilinin nadide ilçesi İspir gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Erzurum İspir için değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İspir hurdacı olarak Erzurum genelinde her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın nakliyesi için adresinize en yakın bölgede bulunen araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda kağıt satışı yapmak amacıyla numaralarımızı çaldırabilirsiniz.

İspir Hurdacı Telefonu

Erzurum İspir adresten hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer almaktadır. Boşa süre harcamadan arayıp anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz. Erzurum İspir hurdacı telefon numarası sayfamızın altında tek tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Bu neden ile hurda satmak nedeniyle bizi aramanız yeterlidir.

İspir Kurşun Hurda Alımı

Metal kurşunun kullanılan eski bir maden olduğu düşünülüyor. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alım satımı bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Erzurum İspir kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Bu sayfadaki İspir çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız.

İspir Hurda Krom Alım Satımı

Sert olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sitemizde yayınlanan İspir hurda krom tank fiyat listesini whatsapp grubu üyelerimize her gün ulaştırıyoruz. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurda alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla sayfasının linkine tıklayın. 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

İspir Hurda Alan Firmalar

Yüksek tonajlı sarı hurda ve çatı minare kurşunu, ekstra demir, çinko hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası alımında yüksek fiyatlar uygulamaktayız. İspir hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. İspir adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suylatemasında korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurda malzemenin piyasa fiyatını düşürmektedir. Erzurum İspir geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Hurda alüminyum alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda zamak, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı amaç edindik. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

İspir Çinko Hurda Alımı

İspir bölgesinin her yerinden çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki İspir nikel hurdası fiyatlarını talep edenlere her gün yolluyoruz. Çinko hurda alan hurdacı hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

İspir Hurda Bakır Alımı

antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İspir bakır hurdası fiyatları için arayın.

Bakır hurdası alan İspir hurdacı iş yerimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. İspir bölgesinde hurda bakır alıyoruz.

Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki İspir bakır ton fiyatını whatsapp grubu üyelerine ücretsiz yollamaktayız. Erzurum İspir bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

İspir Hurda Demir Alım Satımı

İspir ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları için firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar bölümüne mutlaka bir göz atabilirsiniz.

Demir hurdası, dünyada en fazla çıkarılan metaller içindedir. Buradaki İspir hurda demir ton fiyatını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz. İspir bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

Bildiğiniz üzere her cins demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar demir hurda hakkında bilgi almak amacıyla bölümünün linkine tıklamalısınız.

İspir Hurda Kablo Alanlar

Müşterilerde hızlıca ele geçen 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Genelde yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo borsası pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Yerinden tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ancak enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini vermekteyiz. Erzurum İspir kablo hurdası alanlar arasındayız. Karışık hurda kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik aletlerde kullanılıyor. Bunlardan başka hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Detaylı bloğumuzda bulunan hurda kablo alanlar metne göz atın. İçindeki iletkenin madenine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Buradaki İspir fare yemez kablo fiyat listesini talep edenlere her gün yollamaktayız.

Kablo hurdası tellerindeki bakır oranı nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için kıymetlidir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki İspir hurdacı firmayız. . İspir ilçesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında öncülük yapıyoruz. Erzurum İspir hurdacı firma olarak her nevi hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu ticareti için buradayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

İspir Sac Hurda Alanlar

Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. İspir Erzurum bölgesinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Hali hazırda tek bir deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

İspir Hurda Sarı Alımı

Aslını söylemek gerekir ise hurda sarı adıyla hurda çeşidi yoktur. İspir ilçesinin her yerinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İspir hurda sarı fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Hurda sarı alan yerler içerikli konuyu okuyabilirsiniz. Erzurum İspir hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Pirinç metaline halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Bu nedenle İspir hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. Erzurum İspir hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, sarı pirinç hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Etrafta kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri bulunmaktadır.

İspir Alüminyum Hurda Alan Yerler

İspir ilçesinin tümünde alüminyum piston, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş alımında hurda tartımını müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alıyoruz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle sürekli tecrübe elde ediyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Sayfamızdaki İspir hurda alüminyum kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası alımı yapıyoruz. Erzurum İspir hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör yapmaktayız. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız.

İspir 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış fabrika vb. binalardan sökülen yeni ayarında ikinci el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alan yerler içerisindeyiz. Dolayısı ile işi bırakan şirketlerden aldığımız İnşatlarda boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva makinesi, harç karıştırma mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, plywoon hurda alımı yapıyoruz.

İspir Hurda Akü Alımı

Hurda akü içerisindeki kurşun bulunduran suları sebebiyle geri dönüşüm tesileri için oldukça kıymetlidir. Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan enerji deposudur. Araçlarda elektrik ihtiyaçları nedeni ile kullanılır. Akü hurda alanlar yazımızı ziyaret ederseniz şahane bir şey yapacaksınız. Dolayısı ile Halk Metal Hurdacılık ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası deniliyor.

İspir Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun yıllardır onlarca fabrika bozum ihalesini aldık. Fabrika sökümünde önce sökümü teklif edilen iş yerinin detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde projenin ayarlanması gerekiyor. Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık. İspir fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Hurdacı firmaların dile getirdiği biçimde kolay sayılmaz.

İspir Hurda Cam Alım Satımı

İspir genelinde hurda cam alanlar arasında bulunmaktayız. Genelde şeffaf ve renkli sökülmüş otomobil camları, meyve suyu şişesi şekillerinde cam hurda bulunmaktadır. Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı tutan amorf ve organik olmayan katı maddedir.

İspir Hurdacı Sitesi

İspir hurdacılar sitesi içindeki hurda tesisimiz vasıtasıyla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Hemşehrilrimize şimdiden daha güzel bir Erzurum İspir bırakmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

İspir Hurda Araba Alanlar

İspir hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Fırsat oldukça İspir yakınlarında otomobil hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Pek tabi size hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, hasarlı hurda araba, hurda motor .

İspir Hurda Raf Alımı

Hurda depolama rafları alıyoruz. Bu sayfadaki İspir ikinci el market rafı ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Hurda raf alımı bölümüne göz atabilirsiniz. Raf hurdası İspir alımı için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan dükkanlar tarafından hurdaya ayrılan hurda market rafı, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, orta reyonlar, teşhir rafları içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız.

İspir Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurda zehirli olabilir. Dolayısıyla hurda nikeller alınırken çok dikkat ile davranılmalıdır. İlçe genelinde %95 , 99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurdası, turbo nikel hurdası alımında en yüksek fiyatı veriyoruz. İspir hurda nikel alıyoruz.

İspir Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen tüm önlemler İspir kentsel dönüşüm alanında eskimiş apartmanların uygun biçimde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, sökülen hurda çelik kapı, çıkma pimapen benzeri tüm hurdaları almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

İspir Hurda Plastik Alımı

En güncel fiyatla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, pet şişe almaktayız. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. İspir hurda plastik alan yerler içinden öne çıkan firmayız. Sitemizde bulunan İspir hurda plastik ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz Erzurum il İspir bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren kristal hurda satmak sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İspir Karton Hurdası Alım Satımı

Bölgede beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlikle satıcıya çok daha fazla kazanma olanağı yöneltiyoruz. Piyasanın üstünde hurda kağıt fiyatıyla hurda peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alanlar arasındayız. Kağıt hurdası almak için geliyoruz. Sayfamızdaki İspir hurda karton fiyat listesi günceldir İspir hurda kağıt alan yerler arasındaki firmamız hizmetleriyle hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatı isteyebilirsiniz.

İspir Beyaz Eşya Hurdası

Yeni gibi ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle telefon numaralarımıarayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip koltuklarınız adresten yüksek fiyata alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya için doğru fiyat vermekteyiz. Detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası fiyatı hakkında detaylı bilgi paylaşılmış olan gönderiyi okuyunuz İspir etrafında sıfır gibi ve 2. el oturma odası takımı alabilirsiniz. Temiz personel masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası stoğu öğrenmek amaçlı olarak iş yerimize ait hatları arayabilirsiniz.

İspir 2.el Restoran Ekipmanı Alan Firma

Temiz bakır tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler buradaki numaraları arayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan buz makineleri, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, mermer tezgah, otel tipi bulaşık makinaları alınır. Endüstriyel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan malzemeleri alıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel 3 gözlü ocak, paslanmaz salata ve meze reyonları, davlumbaz, evye, küvet, hücreli aspiratör vb sanayi tipi otel ve mutfak malzemesini görmek için alıcıları depomuza davet etmekteyiz.

İspir Parça Kumaş Alan Hurdacı

Erzurum İspir ilçesinde hurda kumaş firesi almaktayız. Erzurum İspir etrafında süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alım satımında yolladığınız yere geliriz. Kiloyla hurda kumaş topu, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penya kumaş hurdası, poplin kumaş, spot kumaş hurda, atletlik kumaş alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Defolu hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz. İspir kilosuyla kumaş hurda alan yerler arasındayız. Sayfamızdaki İspir hurda kumaş fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız.

En Yakın İspir Hurdacı Telefon Numarası

İspir hurdacı şirketi istihdamındaki ekiplerimizle kapıdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Halk Metal Hurdacılık şirketimizle İspir genelinde hurda malzeme almaktayız. En yakın İspir hurdacı deposu olarak hurda metal alırken adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetler ile hurda satanlara en yakın hurdacı İspir ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

İspir Hurda Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Kullanılamayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alımı yapıyoruz.

Anlık Güncel İspir Hurda Fiyatları

İspir hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları an be an güncellenmektedir. Doğru hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Güncel hurda fiyatları konulu içeriğe bir göz atın Hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek tonajda hurda alımında piyasadan yüksek ton fiyatları tavsiye ediyoruz.

7/24 Hurda Alan İspir Hurdacı Firması

Nerdeyse sekiz yıldan bu yana hurdacılık faaliyeti sunuyoruz. Sektörde uzun yıllar geçirmenin verdiği kurumsallaşmalarla araç sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan İspir hurdacı firmamız yardımıyla günün her saatinde geri dönüşüm sektöründe hizmet vermekteyiz.

İspir Klima Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Klima hurdası İspir bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurdalar içerisindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İspir etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2. El Kombi alanlar içerisindeyiz.

İspir Hurda ve Moloz Nakliyesi

İspir hurdacı Halk Metal Hurdacılık firmamız tarafından alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Molozlar İspir Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce alınan karar ile bildirilen yerlere dökülür. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya göre ortaya çıkan molozun taşınması itina ile yapılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp