Denizli Hurdacı

Kale Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Denizli Kale meydanında etrafında hurda malzeme değerini sormak nedeniyle firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Yurdun talep ettiğiniz ilçesinden, hurda alıyoruz. En iyi Denizli Kale hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

Halk Metal adıyla hizmetlerimize devam ediyoruz. Çok miktarda hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Denizli hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Kale hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz. Benzersiz hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Bütün hizmet alanlarımızı ziyaret ettiğiniz makaleden daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Denizli Kale Hurdacıları

Kale mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek tüm halkımızın yararı için çalışıyoruz. Sizlerde her çeşit krom hurdası satışı amacıyla çağrı merkezimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Kale hurdacı firması olarak Denizli bölgesinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda atıklar için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Kale hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Başardınız. Kale içerisinde eşsiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. Denizli ilinin eşi benzeri olmayan ilçesi Kale ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Kale bölgesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Kale Hurdacı Telefonu

Denizli Kale hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Denizli Kale yerinden hurda malzeme alımı her türde hurda alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu sebep ile hurda satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kale Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı makalemize bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Bildiğiniz üzere her türde demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz. Hurdacı firmamız Kale ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Güncel demir hurda fiyatları edinmek için fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alanlar bölümümüze göz atın.

Kale çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Demir, Kale bölgesinde bol miktarda alım satımı yapılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Kale ekstra demir hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere saat başı yolluyoruz.

Kale Hurda Alüminyum Alan Hurdacılar

Sizlerin yardımıyla her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için irtibat kurmanızı istiyoruz.

Güvenilir bir şekilde alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda yapmaktayız. Her türlü hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Denizli Kale hurda alüminyum kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda alüminyum alanlar hakkındaki makaleye göz gezdirebilirsiniz

Denizli Kale alüminyum hurdası alan firmalar içinde öncüyüz. Kale ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Kale Kurşun Hurdası Alım Satımı

Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Minare söküm kurşunu
, Çatı söküm kurşunu alımı yaparız. Kurşun metalinin hala kullanılan eski bir maden olduğu dünüşünülmektedir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurda alan yerler gönderimize göz gezdirirseniz pişman olmayacaksınız. Denizli Kale hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Buradaki Kale hurda Cami kurşunu kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Kale Sarı Pirinç Hurda Alan Firma

Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. İtiraf etmek lazım ise hurda sarı isminde hurda türü varolmamıştır.

Bu sebep ile Kale sarı hurdası alanlar içindeyiz. Kale ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç almaktayız. Firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda radyatör, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurda ticaretiyle iştigal ediyor.

Bununla beraber kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Kale hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Sayfamızda yayınlanmış olan Kale hurda sarı kilo fiyatını telegram grubumuzdakilere bedelsiz gönderilmektedir. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz.

Kale Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alımı krom hurda konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Kale krom hurdası ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz.

Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Kale Kablo Hurdası Alanlar

Kale hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Denizli Kale etrafında hızlıca edinilebilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası alımında değerini nakit ödüyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. Kapıdan hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları almaktayız.

İlaveten hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

Kablo hurdaları içerdiği bakır yüzünden kablo hurdası alan yerler için kıymetlidir. Fakat tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımı esnasında ederinin üzerinde teklif ediyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından daha yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Denizli Kale hurdacısı Halk Metal her nevi elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kale hurdacı arayanlar için buradayız.

Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdaları satanlar bize ulaşın. İçinde bulunan tellerin cinsine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Denizli Kale elektrik kablosu kg fiyatını arzu edenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır. Denizli Kale ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Detaylı sayfamızdaki hurda kablo alan yerler metini ziyaret edin.

Kale Hurda Alan Firmalar

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda kablo alımı için kapınıza geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Kale ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor.

Yüksek tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listeleri sunmaktayız. Kale hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Kale kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı hemen nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin fiyatı düşebilir. Antimon zamak hurdası, torna artığı, kalay hurda, hurda çelik almaktayız. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz.

Kale Sac Hurdası Alan Hurdacı

Denizli Kale çevresinde sac levha, sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, ton fiyatı istemek amacıyla. Ardiye çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz. Sac hurda alan firmalar içindeyiz. Şu anda her türlü 2. el trapez sac mevcuttur.

Kale Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bu sayfadaki Kale çinko levha kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurda alan yerler paylaşımına bir göz atın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Kale ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Kale Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Bakır alan Kale hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Kale bakır hurdası kg fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Denizli Kale hurda bakır alan yerler içindeyiz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Kale içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Kale bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Kale Klima Hurdası Alanlar

İkinci el klima Kale ilçesinde en fazla alınan hurda eşyalar içindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Kale etrafında ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda kombi alan yerler içindeyiz.

Kale Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozların taşıma işi güvenle yapılmaktadır. Molozlar Kale Belediyesi tarafından bildirilen yere boşaltılıyor. Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Kale Hurdacılar Sitesi

Müşterilerimize güzel bir Denizli Kale bırakmak için durmadan çalışıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Kale hurdacılar sitesindeki dükkanımız iş birliği ile geri dönüşüm işi yapıyoruz. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz.

Kale Jeneratör Hurda Satanlar

2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Endüstriyel yeni üründen farkı bulunamayan 2. el jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz. Jeneratör hurdası alan firmalar içindeyiz.

Kale Hurda Araba Alanlar

Kale hurda alımında hizmet ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Kale etrafında araba hurdası alıyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Elbette sizlere hurda otomobil alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli araba hurdası, hurda vagon, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, motor hurdası için hemen arayın.

Kale Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Bu sebeple nikel hurdalar alımında elimizden geldiğince dikkatli davranmalıyız. Denizli Kale nikel hurdası alımı yapıyoruz. Denizli Kale bölgesinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablon nikel hurda alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz.

Kale Hurda Karton Alan Firmalar

Hurda kağıt, karton alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kale hurda karton kağıt fiyatları güncellendi Yüksek fiyatlarla kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası, kullanılmış gazete alım satımı yaparız. Denizli Kale hurda kağıt alanlar içindeki işletmemiz verdiği hizmetler ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası fiyatı talep edebilirsiniz. Bölgenin tümünde hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alırken alışkanlık ettiğimiz extra özenle satıcılara daha çok kazanma olanağı veriyoruz.

Kale Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığında ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış apartmanların tekrar imar edilmesi için yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımlarda gerekli tüm tedbirler Aynı fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere ortaya çıkacak hurdalar karşılığında bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, sökülen penceler, yer döşemeleri vs. her türden hurda malzemeleri satın alıyoruz.

Güncel Anlık Kale Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken oldukça yüksek fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Güncel fiyata erişmek sebebi ile bizi arayın. Sitemizdekihurda fiyatları içeriğe göz atın Kale hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi günlük değişmekte.

7/24 Hurda Alan Kale Hurdacı Firması

Nerdeyse 2016 yıllarından bu günlere dek hurdacılık ile hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. Yılların kazandırdığı kurumsallaşmayla alet sayımızı geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 Kale hurdacı firması firmamız aracılığıyla haftanın yedi günü sektöre hizmet veriyoruz.

Kale İkinci El İnşaat Malzemesi

Bazı projelerde alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç mikseri az kullanılmış portatif, plywoon hurda satılıktır. Dolayısıyla batan nalburlardan aldığımız Yıkılan apartman binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el pencere, kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Kale Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alımı

Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi 4 gözlü ocak, krom paslanmaz meze dolapları, davlumbaz, krom evye, dilendirici küveti, hücreli aspiratör vb kafe lokanta tipi mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Kale Parça Kumaş Alımı

Toptan ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı hemen arayabilirsiniz. Denizli Kale kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Sitemizde yayımlanan Kale kumaş hurdası ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Denizli Kale bölgesinin tamamında hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, hurda jesica kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımı için bulunduğunuz adrese araçlarımızı gönderiyoruz.

Yüksek tonajlı hurda top kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda, atletlik kumaş alıyoruz. Kale etrafında parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz.

Kale Cam Hurdası Alanlar

Kale yakınlarında cam hurdası alan yerler içinde bulunuyoruz. Çağımızda renkli ve şeffaf süt şişesi, oto camı vs. cam hurdalar tonajlı bulunabiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla sert bir yapıya sahip sıvıları muhafaza eden inorganik sert maddedir.

Kale Beyaz Eşya Hurdası

Kısa bir zaman kullanılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki mobilyaları kapınıza gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için çamaşır makinesi hurdası fiyatı konulu içeriğimizi okuyunuz Kullanılmış çalışma koltukları, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alımı nedeniyle ücreti peşin para ödemekteyiz. Ederinden fiyatlarla sıfır gibi, 2.el oturma odası takımları satabilirsiniz. Yeni gibi 2. el buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı, anakart hurdası almak maksadı ile telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz.

En Yakın Kale Hurdacı

En yakın Kale hurdacı adıyla hurda alım satımında istediğiniz yere geliyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Kale ilçesinde hurda alırız. Bu biçimde müşterilere en yakın hurda alanlar Kale çevresinde hizmet ediyoruz. Kale hurdacıları içinde bünyesinde çalışan personelimiz ile adresten hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Kale İkinci El Raf Fiyatları

Özellikle resterasyon yapan toptancılardan aldığımız çelik raf hurdaları, market rafları, reyonlar, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından seçtiğimiz yeni gibi 2. el market rafları satışı yaıpyoruz. Sitemizdeki Kale hurda raf kilo fiyatı güncellenmiştir. Raf hurdası fiyatı paylaşımımıza bir göz atmak istemelisiniz. Kale 2. el raf hurdası almak sebebi ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapmaktayız.

Kale Hurda Akü Alım Satımı

Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan cihazdır. Motosikletlerde elektrik enerjisi deposu bulunur. Hurda akü fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri işletme içinde geri dönüşüm fabrikası olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan hurdacılar arasındadır. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren suyu sebebi ile geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir.

Kale Fabrika Sökümü

Denizli Kale fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Sökümden önce sökülecek üretim yerinin detaylı bir şekilde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların hazırlanması doğru olur. İnsanların bahsettiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık. Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Sektörde çok sayıda fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik.

Kale Hurda Plastik Alan Yerler

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

Denizli ve Kale ilçesinin tamamından hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. Kale hurda plastik alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Kale naylon hurdası ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz Güncel fiyatla pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon alımı için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp