Adana Hurdacı

Karaisalı Hurdacı Hurda Fiyatları

En profesyonel Adana Karaisalı hurdacı firmasıyız. Türkiye’nin dört bir tarafında, her türlü hurda alımı yapıyoruz. Güncel Karaisalı hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Benzersiz faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlere ziyaret ettiğiniz siteden erişebilirsiniz. Halk Metal şirketimizle hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Miktarı yüksek alımlarda Adana Karaisalı hurda fiyatlarından yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. Adana hurdacı olarak Karaisalı ilçesinin her caddesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Karaisalı bölgesinde hurda eşyalarınızın resmini ulaştırmak sebebiyle firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Adana Karaisalı Hurdacıları

Karaisalı hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Karaisalı merkezinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her türlü sarı hurdası satmak amacı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Adana merkezinin büyüyen ilçesi Karaisalı öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Adana Karaisalı etrafında değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Karaisalı hurdacı olarak Adana genelinde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda için size en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Karaisalı genelinde faaliyet veriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim geleceğini korumaktayız.

Karaisalı Hurdacı Telefon Numarası

Adana Karaisalı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Bu sebep ile hurda malzeme satmak amacıyla telefon numaramızı arayabilirsiniz. Hemen arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Karaisalı hurdacı telefonu bu sayfanın içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Karaisalı Sarı Hurda Alanlar

Karaisalı hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Bu nedenle Karaisalı sarı pirinç hurdası alan firmalar arasındayız. Halk Metal şirketi bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı denmektedir.

Aslında hurda sarı olarak geçen hurda türü yoktur. Buradaki Adana Karaisalı sarı pirinç hurdası fiyat listesini üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı konuya göz atın. Ek olarak kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri yekün tutan hurda malzemeler içinde sayılmaktadır. Karaisalı bölgesinde sarı hurda almaktayız.

Karaisalı Krom Hurda Alımı

304 krom, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar makalesini okumak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Karaisalı krom hurdası fiyatları güncellendi. Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor.

Karaisalı Hurda Alan Firma

Yüksek tonajlı kurşun hurda, demir, çinko hurda, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo hurda ve sarı hurdası alımlarında fiyat listeleri sunuyoruz. Karaisalı hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle öne çıkmaktayız. Karaisalı hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit hurda atık alım satımı yapıyor. Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Karaisalı yerinden hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı hemen elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece malzemenin değerini düşürmektedir. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda sarı almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Karaisalı Hurda Sac Alımı

Karaisalı bölgesinde sac levha, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru, bizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Firmamızda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Veranda çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurdası alıyoruz.

Karaisalı Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Karaisalı bakır hurdası fiyatları için bizi arayınız. Karaisalı genelinde bakır hurda alıyoruz. Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. Bakır hurdası alanlar alanında daha geniş bilgilendirme mevcut. Sitemizdeki Adana Karaisalı hurda bakır ton fiyatlarını abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz. Adana Karaisalı hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Karaisalı hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Karaisalı Hurda Alüminyum Alımı

Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Sayfamızda yayınlanan Adana Karaisalı alüminyum kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı içeriği okuyun Adana Karaisalı hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Karaisalı ilçesinin tümünde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları teknolojik aletlerle yapıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Bununla birlikte alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Şirketimize güvenenlerin destekleriyle sürekli büyüyoruz. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda almak için aramanızı beklemekteyiz. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan firmayız. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan firmayız.

Karaisalı Hurda Kurşun Alanlar

Metal kurşun hala kullanılan madendir. Karaisalı kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Karaisalı kurşun hurda fiyatlarını isteyene güncel olarak yollanmaktadır. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alım satımı konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare söküm kurşunu fiyat listesi hakkında bilgi almak amacıyla firmamızı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Karaisalı Kablo Hurdası Alanlar

Karaisalı hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen arayın. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat sunuyoruz. Karaisalı çevresinde bolca ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo alımında değerini yerinde ödüyoruz. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı metini inceleyin. Konumdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur.

Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Karaisalı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Ancak hurda enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında en güncel fiyat teklifini vermekteyiz. Karaisalı hurdacı firma olarak genellikle antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız.

Kablolar iletkenliği nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için arayabilirsiniz. İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Karaisalı bakır kablo fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Adana Karaisalı hurda kablo alan yerler arasındayız.

Karaisalı Çinko Hurda Alımı

Adana, Karaisalı çevresinin her yerinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Karaisalı hurda çinko ton fiyatları daima güncelleniyor. Hurda çinko alımı gönderimize göz atın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Karaisalı Demir Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz üzere her tür demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu için nakit para ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları paylaşımını gezmelisiniz. Hurda demir, dünya genelinde çokça alınıp satılan metaller içerisinde yer alır. Sayfamızdaki Karaisalı 1.sınıf hurda demir fiyat listesini dileyenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Anlık demir hurda ton fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı makalemizi okumalısınız. Halk Metal Karaisalı ilçesinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Karaisalı çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz.

Karaisalı Hurda Nikel Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdalar alım satımında elden geldiğince dikkat ile davranılmalıdır. İlçe genelinde turbo nikel, %99 şablon nikel hurda ile %95 hurda nikel şablon, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Karaisalı hurda nikel alıyoruz.

Karaisalı Hurda Cam Alımı

Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde sert ve kırılgan yapıya sahibi su geçirmeyen inorganik yumuşak olmayan malzemenin isimdir. Karaisalı çevresinde cam hurdası alan yerler arasındayız. Özellikle rengarenk süt şişesi, sökülmüş otomobil camı türlerde cam hurda cinsleri bulunabiliyor.

Karaisalı İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte malesef işi bırakan şirketlerden satın almış olduğumuz Yıkılan ardiye vs binalardan çıkma kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler satanlar arasındayız. İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç mikseri, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası az kullanılmış portatif, plywoon hurda bulunur.

Karaisalı Fabrika Bozumu

Genellikle bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Sektöre girdiğimizden beri binlerce fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik. Karaisalı fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. İlk önce yıkıma hazırlanan binanın etraflıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın hazırlanması uygun olacaktır. Güvenilir biçimde tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık.

Karaisalı Klima Hurda Alan Hurdacılar

İkinci el klima Karaisalı bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Karaisalı bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz.

Karaisalı Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize göre molozların taşınma işleri güvenle yapılmaktadır. Yıkım molozları Karaisalı Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan alana dökülür. Karaisalı hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların depomuza nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

En Yakın Karaisalı Hurdacı Telefonu

Karaisalı hurdacı firma bünyesindeki ekiplerimiz ile yerinizden her türde hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Karaisalı bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Karaisalı en yakın hurdacı deposu adı ile her tür hurda metal alım satımı amacı ile adresinize çalışanlarımızı yolluyoruz. Halk Metal olarak Karaisalı etrafında her cins hurda malzeme alımı yapmaktayız.

Karaisalı Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarda hurdalar alırken kilo fiyatlarından fazla fiyat teklifleri ödüyoruz. En doğru kilo fiyatlarına ulaşmak için bizi arayın. Karaisalı hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı saatlik olarak değişmekte.

Karaisalı Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2.el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Jeneratör hurdası alan Karaisalı hurdacıyız için en iyi fiyatla ödeme yapıyoruz.

Karaisalı Plastik Hurda Alımı

Avantajlı fiyata kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe alımı için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Karaisalı plastik hurdası alan firmalar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Sitemizdeki Karaisalı hurda plastik ton fiyatlarını isteyene güncel olarak gönderiyoruz Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri vardır. Adana ile Karaisalı ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Karaisalı Hurdacı Firması

7/24 açık Karaisalı hurdacı firması olan şirketimizle 7/24 çalışıyoruz. 2004 senesinden bugünlere kadar hurdacılıkla hizmete devam ediyoruz. Sektörün kazandırdığı özgüven süreciyle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Karaisalı Hurda Akü Alım Satımı

Aküler başka deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolayan enerji deposudur. Araçlarda elektrik ihtiyacında kullanılıyor. Akü hurda alanlar hakkında bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla bizim vb. işletme bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan firmalar arasındadır.

Kullanımdan sonra kullanılamayacak duruma gelen akülere hurda akü denmektedir. Hurda akü içerdiği kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm için değerlidir.

Karaisalı İkinci El Restoran Ekipmanları Alan Hurdacılar

Endüstriyel restoran ekipmanları alımı yapıyoruz. İyi kullanılan buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alıyoruz. 2. El çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satan yerler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Ardiyemizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi kuzine, hücreli aspiratör, küvet, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak aletlerini inceleyebilmeniz için sizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Karaisalı Kumaş Hurdası Alım Satımı

Spot hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, spot kot kumaşı, hurda eteklik, hurda ceketlik satmak için telefon numaramızı şimdi aramalısınız. Parti malı hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, hurda parti kumaş, hurda mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapılır. Karaisalı bölgesinde hurda parça kumaş alıyoruz. Bu sayfadaki Adana Karaisalı hurda kumaş ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Adana Karaisalı kiloayla tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar içinde en iyi fiyatlarla hizmet veriyoruz. Adana Karaisalı ilçesinde jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yerinize profesyonel ekibimizi gönderiyoruz.

Karaisalı Hurdacı Sitesi

Daha fazla yaşanılır bir şehir yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Karaisalı hurdacılar sitesi içerisindeki firmamız vasıtasıyla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Yalnızca bu çeşit atıkların alım satımını yapıyor değiliz.

Karaisalı Bina Yıkımı

Üstte ifade ettiğimiz fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Karaisalı kentsel dönüşüm içerisinde yıkılacak binaların uygun şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını sağlıyoruz.

Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında belirtilen tedbir önlemleri Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri gibi tüm hurda eşyayı satın alıyoruz.

Karaisalı Kağıt Hurdası Alanlar

Avantajlı fiyatlarla hurda kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, hurda gazete alımı yapıyoruz. Adana Karaisalı hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki Halk Metal yardımıyla koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle müşterilerimize çok daha fazla oranda kazanma imkanı yöneltiyoruz. Hurda kağıt alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Karaisalı karton hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere günlük ulaştırmaktayız

Karaisalı Araba Hurdası Alanlar

Bazen Karaisalı etrafında araba hurdası alımı yapıyoruz. Karaisalı geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı hurda araba, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, hurda motor alım satımı için arayabilirsiniz. Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Karaisalı 2.el Hurda Raf Fiyatları

Çoğunlukla resterasyon yapan fabrikalardan temin ettiğimiz hurda çelik raf, market rafları, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satıyoruz. Sayfamızdaki Adana Karaisalı hurda çelik raf fiyatlarını isteyenlere günlük ulaştırıyoruz. Raf hurdası alımı bölümümüzü okusanız muhteşem olur. Raf hurdası Karaisalı almak amacıyla firmamıza ait telefona ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Karaisalı 2.el Ev Eşyası

Çok az kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi konumunuzdan satın alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alım satımı konulu gönderimize erişebilirsiniz Her türlü 2.el derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacı ile telefonlarımızıarayabilirsiniz. 2. El bilgisayar masası, ofis büro mobilyaları, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı temin edilir. Karaisalı içerisinde yeni gibi ve ikinci el mobilya satıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp