Burdur Hurdacı

Karamanlı Hurdacı Telefonu

Karamanlı çevresinde hurda satmak için dilediğiniz saat en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Karamanlı hurdacı firma olarak hurda eşyalarınızı yerinizden almak için bulunduğu adrese geliyoruz. Halk Metal ismimiz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ülkemizin dört bir noktasından, hurda alımı yapıyoruz. En doğru Burdur Karamanlı hurda fiyatlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bütün hizmet alanlarımızı okuduğunuz içerikten erişebilirsiniz. Miktarı yüksek hurda eşya ticaretinde yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Burdur hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Karamanlı Hurdacısı

Karamanlı bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek insanlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Karamanlı hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Burdur Karamanlı çevresinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Burdur merkezinin gelişen ilçesi Karamanlı 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Karamanlı bölgesinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Karamanlı hurdacısı olarak Burdur ilçelerinde her çeşit hurda eşya alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanın yüklenmesi için çevrenizdeki hurda taşıma ekibimizi gönderiyoruz. Sizlerde her tür kağıt hurdası satmak nedeniyle destek telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz.

Karamanlı Hurdacı Numarası

Burdur Karamanlı yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Bu sebeple hurda satışı yapmak nedeniyle mobil hattımızı aramanız gereklidir. Karamanlı hurdacı numarası sayfamızın içinde bir tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayıp günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak nakit para elde edebilirsiniz.

Karamanlı Hurda Sac Alım Satımı

Karamanlı Burdur bölgesinde sac levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih etmelisiniz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Şu anda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda var. Sac hurda alıyoruz.

Karamanlı Hurda Çinko Alan Hurdacı Firmalar

Burdur, Karamanlı çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Karamanlı nikel hurdası fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurda fiyatları sayfamıza göz atın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

Karamanlı Hurda Alım Satımı

Hurda alüminyum alımı için adresinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Karamanlı adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdanızı şimdi satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın fiyatı düşebilir. Hurda zamak, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Hep beraber kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Burdur Karamanlı ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı alüminyum, hurda kablo, hurda bakır, kurşun hurdası,hurda çinko, hurda sarı ve demir alımına özel piyasadan yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Karamanlı hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla öne çıkıyoruz.

Karamanlı Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Pirinç metaline mahalle arasında renginden dolayı sarı hurda deniliyor. Halk Metal firmamız bu hurdaların yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası alımında piyasaya hakimdir. Sizinde öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Karamanlı hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor.

Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri para eden hurda malzemeler içinde sayılabilmektedir. Karamanlı ilçesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Sayfamızda yayımlanmış olan Karamanlı hurda sarı pirinç fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Sarı pirinç hurda alanlar konulu metne göz gezdirebilirsiniz. Aslını demek gerekirse hurda sarı diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Bu yüzden Karamanlı sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz.

Karamanlı Hurda Alüminyum Alım Satımı

İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Ayrıca hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için aramanızı beklemekteyiz.

Karamanlı ilçesinin tamamında alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Her tür alüminyum hurda peşin alınır. Burdur Karamanlı alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz.

Sizlerin desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Burdur Karamanlı hurda alüminyum ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar konuya bir göz atabilirsiniz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alıyoruz.

Karamanlı Krom Hurdası Alan Firmalar

Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Karamanlı hurda krom ton fiyatları günceldir. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı içeriğinin linkine tıklayınız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Karamanlı Hurda Kurşun Alanlar

Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yaparız. Kurşun cevherleri mavimsi gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası kilo fiyatı bölümümüze göz bakarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Kurşunun kullanılan eski madenler arasında olduğu biliniyor. Burdur Karamanlı kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Sitemizdeki Burdur Karamanlı kurşun hurda kg fiyatı günceldir.

Karamanlı Hurda Demir Alımı

Karamanlı ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Demir, dünyada en fazla alınıp satılan madenler içerisinde bulunur. Bu sayfadaki Karamanlı demir hurdası ton fiyatını talep edenlere her gün ulaştırılmaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız. Güncel hurda demir fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız. Bildiğiniz gibi her tür demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Karamanlı ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz.

Karamanlı Kablo Hurda Alanlar

Çünkü yalnızca hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablolar elinde olanlar bize ulaşın. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Bir de çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Hurda kablo telindeki bakır nedeniyle hurdacılık yapanlar için çok kıymetlidir. Sitemizdeki hurda kablo konuya göz atın. İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Buradaki Burdur Karamanlı ttr kablo hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor.

Karamanlı bölgesinde TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Etrafta çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz. Bunun yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında en yüksek fiyat listesini gönderiyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Karamanlı ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmalar içinde piyasasının üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz.

Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasasından pahalı fiyatlar sunuyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Karamanlı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Burdur Karamanlı hurdacı firması olarak her türlü antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Kapıdan hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdaları alıyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur.

Karamanlı Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır alan Karamanlı hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Karamanlı içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz.

Karamanlı hurda bakır kilo fiyatı için arayın. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır.

Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Karamanlı bakır fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Burdur Karamanlı hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

7/24 Açık Karamanlı Hurdacı Firma

7/24 Karamanlı hurdacı firması olan şirketimiz ile 7/24 adresinize geliriz. Tam tamına yedi senedir hurdacılık yapıyoruz. Sizlerin sağladığı kurumsallaşma aracılığıyla araç sayımızı geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Karamanlı Hurda Raf Alımı

Genellikle resterasyon yapan kasaplar tarafından satışa sunulan mağaza raf hurdası, hurda market rafı, ürün reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir olan 2. el market rafı satıyoruz. Sayfamızdaki Karamanlı raf hurdası kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Hurda raf alanlar içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Karamanlı satışı yapmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri işimizin bir parçasıdır.

Karamanlı Akü Hurdası Alım Satımı

Akü barındırdığı kurşun içeren sıvılar sebebi ile oldukça değerlidir. Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Akü hurda alanlar paylaşımını incelerseniz harika olacaktır. Dolayısıyla Burdur Karamanlı hurdacı vb. kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan işletmeler kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar arasındadır. Araçlarda enerji ihtiyacı için bulunmaktadır.

En Yakın Karamanlı Hurdacı Telefonu

Karamanlı hurdacı bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile dilediğiniz adresten her cins hurda eşya alımı yapıyoruz. Karamanlı en yakın hurdacı servisi ile hurda metal tartmak nedeniyle yolladığınız konuma çalışanlarımızı yolluyoruz. Halk Metal firmamızla Karamanlı genelinde her türde hurda alımı yapıyoruz. Bu nedenle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Karamanlı genelinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız.

Karamanlı İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış depo binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2.el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencereler alanlar içindeyiz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, harç makinesi, alçı sıva mikseri, boya tabancası 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Dolayısıyla iflas etmek mecburiyetinde kalmış esnaflardan almış olduğumuz

Karamanlı Güncel Hurda Fiyatları

En doğru kilo fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile bizi arayın. Karamanlı hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları günlük değişmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasadan fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz. Hurda fiyatları hakkındaki metine bir göz gezdirebilirsiniz

Karamanlı Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Karamanlı ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Karamanlı ilçesinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Karamanlı Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre bina molozlarının taşıma işleri titizlik ile tarafımızdan yapılıyor. Molozlar Karamanlı Belediyesi tarafından daha önceden belirlenen alanlara taşınır. Firmamız tarafından alınacak her çeşit hurda eşyalarınızın tesisimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Karamanlı Plastik Hurdası Alanlar

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Karamanlı plastik hurdası alanlar içinde lider konumdaki Karamanlı hurda deposuyuz. Buradaki Karamanlı hurda plastik ton fiyatını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Burdur ile Karamanlı bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası fiyatı istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi fiyatla hurda şeffaf naylon, mavi kapak hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda pimapen alım satımı yapıyoruz.

Karamanlı Araba Hurdası Alan Yerler

Karamanlı hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Karamanlı yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Elbette müşterilerimize otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hasarlı otomobil hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri
, römork, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Karamanlı Kullanılmış Restoran Ekipmanı Alanlar

Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, çelik davlumbaz, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom küvet, meze reyonları vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini incelemeniz amacı ile alıcıları işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Temiz tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel lonata mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlık dolabı alıyoruz.

Karamanlı Parça Kumaş Alan Firmalar

Defolu parça nevresim kumaşı hurdası, parça kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, mayo kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alıyoruz. Karamanlı etrafında parça kumaş hurdası alıyoruz. Toptan gabardin kumaş, hurda örme, pantolon kumaşı, spot kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş satmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayın. Burdur Karamanlı çevresinin tümünde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımı için adresinize geliriz. Burdur Karamanlı kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içinde en yüksek fiyatlarla hizmet veriyoruz. Sayfamızda bulunan Karamanlı hurda kumaş ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız.

Karamanlı İkinci El Eşya

Karamanlı içerisinde kullanılmış, 2.el salon takımları alabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki oturma gruplarını nakit parayla almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alanlar başlıklı yazımızı ziyaret edin Az kullanılmış 2. El derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyası, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları öğrenmek nedeni ile firmamızıarayabilirsiniz. 2. El çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları bulunmaktadır.

Karamanlı Hurdacı Sitesi

Daha fazla yaşanılır bir Burdur ve şimdiki halinden temiz Karamanlı yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Karamanlı hurdacılar sitesi içindeki depomuzun aracılığı ile hizmetler ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

Karamanlı Jeneratör Hurda Alan Hurdacı Firma

Sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacıyız. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında en yüksek fiyatları sunmaktayız.

Karamanlı Cam Hurdası Alan Hurdacılar

Özellikle rengarenk kola şişesi, çıkma araba camı şekillerinde hurda camlar oldukça fazla alınıyor. Karamanlı çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz. Özellikle rengarenk kola şişesi, çıkma araba camı şekillerinde hurda camlar oldukça fazla alınıyor.

Karamanlı Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılacak dairelerin tekrar inşa edilmesi amacı ile yıkım işini yapıyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken bilinen güvenlik önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları benzeri tüm hurda eşyayı değerinde alıyoruz.

Karamanlı Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurdaları içeriğinde arsenik bulunduğundan zehirli olabilir. Burdur Karamanlı bölgesinde turbo nikel hurda, anot nikel hurdası, %95 ve 99 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Bu sebeple hurda nikel taşınırken mümkün olduğunca hassasiyetle hareket etmeliyiz. Karamanlı nikel hurdası alıyoruz.

Karamanlı Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Karton, kağıt hurda almaktayız. Buradaki Karamanlı karton hurdası ton fiyatları güncellendi Bölgede renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alımında göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılık ile hurda satıcılarına piyasadan daha fazla kazanma avantajı iletiyoruz. Karamanlı Burdur kağıt hurdası alan yerler içindeki iş yerimiz yardımıyla toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz. Piyasanın üstünde kilo fiyatlarıyla bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, gazete hurdası alımı yapanlar arasındayız.

Karamanlı Fabrika Bozumu

Karamanlı Burdur fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Böylelikle fabrika sökümü yapanlar içerisinde öncü bir yerdeyiz. Genelde söylendiği gibi kolay değildir. İlk önce yıkımı istenen mülkün detaylıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin seçilmesi daha doğrudur. Uzun yıllardır on binlerce fabrika sökümü ihalesi gerçekleştirdik. Güvenlice fabrikaların söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster