Konya Hurdacı

Karatay Hurdacı

En doğru Karatay hurda fiyatları ile hizmetimize devam etmekteyiz. Daha önce görmediğiniz profesyonel faaliyetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Aktif olduğumuz bütün faaliyetleri buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz. Karatay bölgesinde hurda satmak amacıyla firmamızla irtibat kurmanız yeterlidir.

Halk Metal şirketimiz ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Memleketin bütün mahallelerinden, hurda alıyoruz.

En büyük Karatay hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Konya hurdacı firmalar arasındayız.

Karatay Hurdacısı

Karatay hurdacı olarak Konya ilinin her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzeme için size en yakın araçlarımızı gönderiyoruz. Karatay bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri eriterek tüm vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı sebebi ile mobil hatlarımızı arayabilirsiniz. Karatay hurdacısı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Karatay merkezinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Konya merkezinin gelişen ilçesi Karatay ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Konya Karatay etrafında değil, bütün Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Karatay Hurdacı Numarası

Konya Karatay yerinden hurda alımı hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Şimdi arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satarak nakit para kazanabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle bizi aramalısınız. Konya Karatay hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Karatay Hurda Alım Satımı

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda bakır almak üzere evinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan firmalar içerisindeyiz. Konya Karatay geri dönüşüm firması Halk Metal her türlü ikinci el eşya alımı yapıyor.

Yüksek tonajlı alüminyum hurda, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun hurdası,çinko, sarı hurda ve demir alırken fiyatlar uyguluyoruz. Karatay hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Karatay yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su iletemas ederse korozyona uğruyor. Bu neden ile metallerin kıymetini düşürüyor. Hurda zamak antimon, hurda makina, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedef edindik.

Karatay Hurda Bakır Alanlar

Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır bobin hurda alanlar içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, Antikron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alıyoruz. Sitemizdeki Konya Karatay sorma bakır hurdası fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. Konya Karatay bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Karatay bölgesinde bakır hurda alıyoruz. Bakır alan Karatay hurdacı şirketimizi şimdi arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Karatay bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Karatay Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Karatay ilçesinin her yerinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan sarı hurda denmektedir. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Sitemizdeki Karatay sarı pirinç ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz yolluyoruz. Sarı hurda alanlar hakkındaki metne göz atabilirsiniz.

Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi yoktur. Bu neden ile Karatay sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Konya Karatay hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır. Sizinde bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurda alım satımında en yüksek fiyat listesini uyguluyor.

Karatay Kablo Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Satıcılarda hızlıca toplanan %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini nakit ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde kablo hurdası borsasından pahalı teklifler veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Karatay hurdacı firmayız. . Konya Karatay ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Çünkü Halk Metal şirketimizle sadece hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Kablo iletkenliği ile elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka çok damarlı kablo hurdaları ticareti için telefon edebilirsiniz.

Konya Karatay hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar alım satımı yapıyoruz. Konya Karatay hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu alım satımı için buradayız. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizde yer almakta olan Karatay kablo ton fiyatı güncellenmiştir. Ancak hurda enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında piyasanın üstünde fiyatları gönderiyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, fare yemez kablo satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Kapıdan hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içerdiği bakır tel nedeniyle hurdacı firmalar için çok kıymetlidir. Güncel sayfamızda önceden yazılmış kablo alan hurdacı yazıya göz atabilirsiniz. Genel olarak hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur.

Karatay Krom Hurdası Alımı

Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Karatay krom tank hurdası kg fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alanlar bağlantısına tıklayın. Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Karatay Demir Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz üzere her çeşit demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı bölümümüzü ziyaret ederseniz harika bir iş yaparsınız. Hurdacı firmamız Karatay bölgesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Karatay etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz.

Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda alanlar sayfamızı ziyaret etmek bilgiye ulaşmanızı sağlar. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda kullanılan madenler içindedir. Sitemizde yer alan Karatay demir hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara bedelsiz gönderilmektedir.

Karatay Hurda Kurşun Alımı

Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Minare kurşun hurdası
, Cami çatı söküm kurşunu alımı yapıyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası alan hurdacı gönderimizi okuyunuz. Karatay kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerdendir. Sayfamızdaki Karatay kurşun hurda fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz.

Karatay Hurda Sac Alım Satımı

Konya Karatay bölgesinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih edebilirsiniz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda deliksiz 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurdası alanlar içerisindeyiz.

Karatay Çinko Hurda Alım Satımı

Konya, Karatay çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Karatay hurda çinko levha kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda çinko alımı bağlantısına tıklayınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Karatay Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki Karatay alüminyum hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar başlıklı makaleye bir göz atabilirsiniz Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör satışı yapmak için iletişime geçebilirsiniz. Karatay ilçesinde alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Konya Karatay hurda alüminyum alan firmalar arasında lideriz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda satanların desteğiyle durmadan büyüyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası Karatay hurdacısıyız. Her nevi hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz.

Karatay 2.El Eşya

Kullanılmış bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası adetli bulunur. Titiz kullanılmış olan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki koltuklarınız belirttiğiniz yerden alıyoruz. Eski busdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla çamaşır makinesi hurdası alım satımı konulu makalemizi okuyabilirsiniz Her çeşit 2.el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak sebebi ile telefon numaralarımıarayabilirsiniz. Karatay içerisinde yeni gibi ve ikinci el yemek odası tk. alabilirsiniz.

Karatay Bina Yıkımı

Karatay kentsel dönüşüm nedeni ile kısmen yıkılmış binaların en baştan inşa edilmesi için yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Yıkım esnasında istenilen tüm tedbirler Çıkacak hurdalar bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Karatay Hurda Nikel Alımı

Bu yüzden hurda nikel alındığında çok dikkatli çalıŞmalıyız. Nikel hurda zehirli olabilir. Konya Karatay çevresinde anot nikel hurda, turbo nikel hurda, %99 hurda nikel şablon – %95 nikel şablon alımında en doğru fiyatları veriyoruz. Konya Karatay nikel hurdası alıyoruz.

Karatay 2.el Raf Fiyatları

Sayfamızdaki Karatay ikindi el raf hurdası fiyat listesini arzu edene saat başı yolluyoruz. Raf hurdası alım satımı gönderisini dolaşmak iyi gelecektir. Karatay hurda raf fiyatları öğrenmek nedeniyle sayfadaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle batan kasaplar tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, orta reyonlar, hurda çelik raf, hurda demir raflar, mağaza rafları içinden seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Karatay Araç Hurdası Alanlar

Pek tabi sizlere otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Karatay bölgesinde otomobil hurdası alıyoruz. Evrak işi olmayan patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri
, yük vagonu, trafikten çekme belgesi olan hurda araba, motor hurdası . Ama araç hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Karatay 2.El İnşaat Malzemesi

Karatay yakınlarında yıkılmış lokanta ve benzeri binalardan alınan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pecere alıyoruz. Birde iflas etmek zorunda kalmış satıcılardan almış olduğumuz İnşatlarda boya tabancası, inşaat vinci, alçı karıştırma mikseri, harç makinesi ikinci el demir iskele, ikinci el plywood satılıktır.

Karatay Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Karatay genelinde hurda cam alan yerler içindeyiz. Cam yarısaydam veya saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvıları tutabilen amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. Genelde renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, çıkma araba camları biçimlerinde cam hurdası yüksek miktarda yeniden işleniyor.

Karatay Klima Hurda Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Karatay etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. İkinci el klima Karatay bölgesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içinde yer alır. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Karatay Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza göre bina molozunun nakliyesi titiz bir biçimde yapılır. Molozlar Karatay Belediyesi Fen işlerince belirlenen yere boşaltılıyor. Karatay hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır.

Karatay 2. El Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alan firmalar arasındayız. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen farksız 2.el jeneratör alınır, satılır.

Karatay Akü Hurdası Alım Satımı

Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran suları ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alımı sayfamıza bir göz gezdirmek istemelisiniz. Dolayısıyla Halk Metal vb. kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Akümülatör başka deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Zamanla kullanılamayacak haline gelen bataryalara akü hurdası deniliyor. Motosikletlerde enerji ihtiyacında kullanılabiliyor.

Anlık Karatay Hurda Fiyatları

Karatay hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listeleri Karatay hurda borsasında saat başı güncellenmektedir. Tekrar etmekte yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında kilo fiyatından daha fazla fiyatlar teklif ediyoruz. En doğru fiyat listesine ulaşabilmek için bize ulaşın.

Karatay 2.el Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alan En Yakın Firmalar

Titizlik ile kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi kuzine, hücreli aspiratör, davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, paslanmaz dinlendirici vs endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. Kullanılmış paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Karatay Kumaş Alanlar

Kumaş hurdası almaktayız. Karatay bölgesinin tamamında hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında bulunduğunuz yere geliriz. Toptan hurda atlet kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş alım satımı yapmaktayız.

Defolu parça kot kumaşı hurdası, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik, hurda eteklik, hurda örme kumaşı satmak amacı ile telefonlarımızı şimdi arayın. Karatay kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Sitemizdeki Karatay kumaş hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz.

Karatay Plastik Hurdası Alım Satımı

Güncel fiyatla şeffaf naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Karatay plastik hurdası alan firmalar içerisinde lider konumda olan firmayız. Sitemizdeki Karatay plastik ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz Konya il Karatay bölgesinin tamamından hurda abs plastik, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Karatay Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Başlamadan önce yıkılacak üretim yerinin titizlikle gezilerek uygun ekipmanın hazırlanması doğru olur. Profesyonel şekilde fabrika söküyoruz. Karatay fabrika sökümü uzun yılların deneyimine sahibiz. Hurdacıların söylediği şekilde kolay bir iş sayılmaz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında öncü olduk. Sektörde çok sayıda fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik.

Karatay Hurdacılar Sitesi

Her hali ile güzel bir Karatay için sürekli çaba sarfediyoruz. Karatay hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimiziz vasıtası ile atıl hurda eşya ticareti yapmaya devam ediyoruz. Sadece bu tür hurdalarınızın geri dönüşümünü yapmıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz.

7/24 Hurda Alan Karatay Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Karatay hurdacı depomuz aracılığı ile 7/24 iş yerimizdeyiz. Sizlerin bahşettiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam otuz dört seneden beri hurdacılık yapıyoruz.

En Yakın Karatay Hurdacı Telefonu

Halk Metal olarak Karatay ilçesinde hurda alıyoruz. Bu sebeple atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Karatay çevresinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Karatay en yakın hurdacı firması hizmeti ile her cinsten hurda alırken deponuza personellerimizi yolluyoruz. Karatay hurdacı firma olan firmamız ile konumdan her türde hurda atık alımına devam ediyoruz.

Karatay Karton Hurdası Alım Satımı

Karatay kağıt hurdası alan yerler içerisindeki şirketimiz sayesinde toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı hakkında bilgi almak istediklerinizi sorabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alımı yapan yerler arasındayız. Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra titizlikle hurda satıcılarına çok daha yüksek oranda kazanma şansı sunuyoruz. Hurda karton alımı için geliyoruz. Sayfamızdaki Konya Karatay hurda kağıt, karton ton fiyatlarını isteyene güncel olarak ulaştırmaktayız

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp