Kartal Hurdacı

Petroliş Hurdacı Hurda Alımı

Anadolu yakası Kartal Petroliş mahallesi genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız yere kadar ekip göndermekteyiz Aslında İstanbul Kartal firmasıyız. Lakin Petroliş mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Anadolu yakası Petroliş mahallesinde hurda malzemeler ve ikinci el ofis mobilyası almaktayız Petroliş mahallesi hurdacı firmalar arasında lider konumdayız. Her çeşit hurda satmak amacıyla aramanız yeterlidir.

Halk Metal Geri Dönüşüm adıyla İstanbul Kartal mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Kartal Petroliş mahallesi hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız. Güncel Kartal Petroliş hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız.

İstanbul hurdacı olan firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm profesyonel devam ediyor. Petroliş hurdacı olarak hurda malzeme alıyoruz İstanbul Kartal Petroliş mahallesi hurdacı firması olarak hurda alımı yaparız. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız.

Petroliş Hurdacı Firma

Petroliş hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Petroliş etrafında benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her nevi kağıt hurdası satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Petroliş gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Kartal Petroliş mahalle merkezinde değil, bütün bölgelerde hizmet veriyoruz. Kartal hurdacısı olarak Anadolu yakasının tamamında her nevi hurda alımı yapmaktayız. Petroliş mahallesinde ve Kartal merkezinde hurda ve ikinci el mobilya alan yerler içindeyiz. Anadolu yakası hurdacı olarak her gün büyüyoruz. Petroliş genelinde hizmet yürütüyoruz. İşi bitmiş madenleri eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarıyoruz.

Yurdumuzda senelik yüz bin ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton evsel atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu malzemelerin %4’ünü metal hurdalar, yüzde 12’sini cam hurdaları, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler oluşturuyor. Ne yazık ki, bu paha biçilmez atıkların dörtte beşi dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Çöpe atılan malzemeler yurdumuzun bir yılda 1.6 milyar Türk Lirası zararına yol açıyor. Hurdacı firmalar boşa giden bu harcamanın elimizden gelen kadarını geri kazanmak amacıyla emek sarf etmekteyiz.

Petroliş Hurdacı Numarası

İstanbul Kartal Petroliş Mahallesi adresten her türde hurda alımı hurdacılık hizmetleri verdiğimiz mahalleler arasındadır. İstanbul Kartal Petroliş hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman geçirmeden arayıp güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satarak para elde edebilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeni ile mobil hattımızı aramalısınız.

Petroliş Kablo Hurda Alımı

Fakat tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat listesini vermekteyiz. Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm olarak sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Konumdan hurda tek damar kablo almaktayız.

Petroliş bölgesinde TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında öncülük ediyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Petroliş Mahallesinde mahallesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Müşterilerde sıklıkla bulunan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları ticaretinde peşin para ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde değerinden pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Petroliş hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. .

Güncel bilgi için bilgi edinmek için hurda kablo yazıyı inceleyebilirsiniz. Petroliş hurdacı firma olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Buradaki Petroliş bakır kablo kg fiyatını talep edenlere ücretsiz gönderilmektedir. Ek olarak hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacılar için çok önemlidir.

Petroliş Mahallesi Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alım satımı bölümüne bir göz atın. Nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Krom hurda alanlar bölümümüze göz atın.

Yapısından dolayı sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Petroliş Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun metalinin hala kullanılan madenler arasında olduğu düşünülüyor. Cevher halindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Petroliş mahallesi hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Petroliş hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını talep edenlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz.

Petroliş Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bu sayfadaki Petroliş Mahallesi nikel hurdası ton fiyatını abonelerimize günlük göndermekteyiz. Hurda çinko alan hurdacı linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı için arayabilirsiniz. Petroliş mahallesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurda alan yerler bölümüne bir göz atmak istersiniz.

Petroliş Mahallesinde Sarı Hurda Alım Satımı

Petroliş mahallenin tümünde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Haliyle Petroliş mahallesi hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda denilmektedir.

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Doğruyu söylemek lazım ise hurda sarı diye adlandırılmış hurda cinsi yoktur. Etrafta sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Petroliş hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor.

Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda pirinç sarı alan yerler metni okuyabilirsiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurdası almaktadır.

Petroliş Sac Hurdası Alımı

Şantiye çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Sac hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Petroliş etrafında sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edip kârlı çıkabilirsiniz. Elimizde kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Petroliş Demir Hurda Alım Satımı

Halk Metal Geri Dönüşüm Petroliş genelinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir fiyatları bağlantısına tıklayın. Bildiğiniz gibi her tür demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz.

Anlık güncel demir hurda fiyatı istemek amacıyla bize ulaşın. Demir hurda alanlar makalemize göz bakmanız pişmanlık duymayacaksınız. Petroliş ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Demir, Petroliş mahallesi bölgesinde bol miktarda satılan metaller arasındadır. Buradaki Petroliş ekstra demir hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün gönderilmektedir.

Petroliş Hurda Alan Firmalar

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Hep beraber kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Petroliş mahallesi yerinden hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurda eşyalarınızı geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle metallerin değerini düşürüyor. Tonajlı çinko, kurşun hurda, bakır hurdası, kablo hurda, alüminyum hurdası,demir hurda ve sarı hurda aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Petroliş hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve uzman personelimizle öne çıkıyoruz. Hurda çinko alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Petroliş mahallesi hurdacı firma olan Hurdacı firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm her tür ikinci el eşya alım satımı yapıyor.

Petroliş Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Petroliş bakır ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak gönderiyoruz. İstanbul Kartal Petroliş hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Bakır alan hurdacılar sitemizde geniş bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Petroliş hurdacı firmamızı tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Petroliş içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım hizmeti veriyoruz. Petroliş bakır hurda fiyatları için arayın.

Petroliş Mahallesi Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Petroliş mahallesinde alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımında tartımı dilediğiniz yerde yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. . Hurdasını satanların desteğiyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Kartal Petroliş Mahallesi alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava almaktayız. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak için peşin ödeme yapıyoruz.

Petroliş Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Petroliş Mahallesi fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz.

Bu nedenler Kartal fabrika yıkımı yapanlar arasında nam saldık. Sökümden önce sökülmesi teklif edilen taşınmazın detaylı bir biçimde dolaşılması gerekiyor. Yıllardır binlerce fabrika sökümü ihalesi aldık. Etrafta söylendiği gibi kolay sayılmaz.

Petroliş Mahallesinde Kırık Cam Hurda Alan Firmalar

İstanbul Anadolu Yakası Kartal Petroliş çevresinde cam hurdası alan firmalar içerisinde yer almaktayız. Günümüzde renkli oto camı, süt şişesi benzeri cam hurdalar oldukça fazla geri dönüştürülüyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert yapıda bulunan sıvı madde tutan inorganik amorf sert maddedir.

Petroliş Mahallesi Karton Hurdası Alanlar

Değerinden yüksek fiyatlarla hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alıyoruz. Bölgenin tümünde renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık ile hurda satıcılarına çok daha yüksek oranda kâr elde etme şansı takdim ediyoruz. Petroliş mahallesi kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki Halk Metal Geri Dönüşüm hizmetleriyle kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı fiyatları öğrenebilirsiniz. Karton, kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Kartal Petroliş hurda kağıt kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız

En Yakın Petroliş Mahallesinde Hurdacı

Petroliş mahallesi en yakın hurdacı firması hizmetleri ile her cinsten hurda alıp satarken deponuza gelmekteyiz. Bu sebep ile size en yakın hurda alan yerler Petroliş genelinde hizmetler sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Petroliş hurdacı sitesi içindeki çalışanlarımızla konumuzdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm olarak Petroliş mahallesinin etrafında hurda malzeme alıyoruz.

Petroliş Mahallesinde Otomobil Hurdası Alan Firma

Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. İşten fırsat buldukça Petroliş bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araba, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası
, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz.

Petroliş Mahallesinde Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz. Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

Petroliş Hurda Nikel Alanlar

İlçe genelinde %99 şablo nikel hurdası ile %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot nikel hurda alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Bu yüzden hurda nikel depolanırken mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır. İstanbul Kartal ile Petroliş nikel hurdası alımı yapıyoruz.

7/24 Açık Petroliş Mahallesi Hurdacı

7/24 hurda alan Petroliş mahallesi hurdacı iş yerimiz yardımı ile günün her saatinde atık hurda alıyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin verdiği profesyonelliklerle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. İki bin dört yılından bugünlere değin hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz.

Petroliş Mahallesinde Klima Hurdası Alanlar

Petroliş etrafında ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Petroliş mahallesinde en çok alınan hurda malzemeler içinde yer almaktadır. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Petroliş Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Kartal Belediyesi tarafından daha önce planlanan araziye nakledilir. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi güvenlikle yapılır.

Petroliş Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Petroliş hurdacılar sitesindeki tesisimiz aracığıyla hurda alım satımı işlerine başladık. Şimdikinden daha yaşanabilir bir şehir için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki hurdanızın alım satımını yapmıyoruz.

Petroliş Mahallesinde Akü Hurda Alımı

Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Akü hurda alan yerler bölümümüze bakmak istemelisiniz. Dolayısı ile şirketimiz vb. işletme içinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alan fabrikalar içerisindedir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacında kullanılmaktadır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü deniliyor. Hurda akü fiyatı bağlantısına tıklayınız. Hurda akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir.

Petroliş Plastik Hurdası Alım Satımı

En yüksek fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satımı yapmaktayız. Petroliş plastik hurda alanlar içinde olan Petroliş hurdacısıyız. Sitemizde yayımlanan Petroliş plastik kilo fiyatını whatsapp grubu üyelerimize güncel olarak gönderilmektedir Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir.

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi çeşitleri vardır. İstanbul ve Petroliş bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, jelatin, polistren alım satımı için bize ulaşabilirsiniz.

Anlık Güncel Petroliş Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken daha fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. Petroliş hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı hurda borsasında günlük değişmektedir. Güncel kilo fiyatlarına erişmek sebebiyle irtibata geçebilirsiniz. Hurda fiyatları içeriğiyle paylaşılmış yazıyı ziyaret edin

Petroliş 2.el Raf Satanlar

Hurda depo rafı alımı liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Hurda raf fiyatları gönderisini dolaşmalısınız. Özellikle batan işyerlerinden satın aldığımız orta reyonlar, mağaza raf hurdası, market rafları, demir raflar, çelik raflar içinden seçtiğimiz yeni gibi ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. Buradaki İstanbul Kartal Petroliş hurda çelik raf ton fiyatı her dakika güncelleniyor. Raf hurdası fiyatları bölümüne göz gezdirirseniz harika olacaktır. Petroliş raf hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle sitede yer alan telefona ulaşabilirsiniz.

Petroliş Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla malesef iflas eden fabrikalardan satın aldığımız İnşatlarda inşaat vinci, harç karıştırma makinesi, alçı mikseri, boya tabancası ikinci el demir iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Yıkılan ev binalarından çıkarılan yeni ayarında 2. el demir kapı, pimapenler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Petroliş Mahallesi Hurda Kumaş Firesi Alan Yerler

Hurda kumaş alımı yapılır. Parti malı penye kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, parça kumaş hurda, mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz. Petroliş etrafında jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımları için adresinize gelmekteyiz. Yüksek tonajlı pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik satmak amacı ile bizi çok geçmeden arayabilirsiniz. Sitemizdeki Petroliş hurda kumaş ton fiyatlarını isteyenlere bedelsiz yollanmaktadır. İstanbul Kartal Petroliş kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Petroliş Kullanılmış Cafe Ekipmanları Alım Satımı

Endüstriyel lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Temiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları alıp satmaktayız. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi ocaklar, aspiratör, küvet, krom evye, davlumbaz, krom dinlendirici ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemesini incelemek amacı ile sizi işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. Kullanılmış tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizi arayabilirsiniz.

Petroliş Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

Çok uygun fiyatlara az kullanıldığı bilinen ve 2. el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Her türlü 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Kısa süreliğine 2el olarak alıcı bulabilecek temizlikteki mobilyaları yerinize gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile beyaz eşya hurdası alan hurdacı başlıklı gönderiyi okuyabilirsiniz Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, patron masası, öğrenci koltukları bulunur.

Petroliş Mahallesinde Bina Yıkılır

Yıkımdan sonra sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen ve benzeri tüm hurda eşyayı almaktayız. Bina yıkım hurdası bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen ve benzeri tüm hurda eşyayı almaktayız. Üstteki fabrika söküm işlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm önlemler Kartal Petroliş mahallesi kentsel dönüşüm içerisinde kısmen yıkılmış dükkanların en baştan inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp