Anadolu Yakası HurdacıKartal Hurdacı

Soğanlık Hurdacı

Kartal Soğanlık hurdacı firması olarak Soğanlık mahallesi caddelerinde hizmet veriyoruz. Güncel Kartal Soğanlık hurda fiyatlandırma ile alım satım hizmeti veriyoruz. Soğanlık hurdacısı olarak hurda eşyaları yerinden almaktayız Anadolu yakası Kartal Soğanlık mahallesi etrafında az kullanılmış eşya ve hurda ticareti yapmaktayız İstanbul geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir.

Soğanlık mahallesi hurdacı depoları içinde öncüyüz. İstanbul Anadolu yakası Kartal içesi mahallesinin her mahallesinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle ekip gönderiyoruz

Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla İstanbul Anadolu Kartal mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. Aslında Kartal işletmeleri arasındayız. Elbette ki Kartal Soğanlık mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız. Soğanlık mahallesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

Soğanlık Hurdacı Firma

Soğanlık mahallelerinde hurda alım satımı hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Soğanlık hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Soğanlık içerisinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Kartal mahallesinde ve Soğanlık mahallesinde her cins hurda eşya alan hurdacılar arasındayız. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Soğanlık ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Soğanlık bölgesinde değil, bütün illerde hizmet veriyoruz. Kartal hurdacı firması olarak Anadolu yakası mahallelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Anadolu yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Sizlerde her tür kağıt hurdası satışı yapmak sebebi ile iş yerimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Yurdumuzda yılda bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, 24 milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton hastane atığı çöpe gidiyor. Ortaya çıkan atık malzemelerin %43’ünü hurda kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası, yüzde oniki’sini cam türleri, %4’ünü metaller oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülmeden boşa gidiyor. Bu malzemelerin değeri 1 milyar 5 yüz milyon Türk Lirası’dir. Halk Metal Geri Dönüşüm benzeri Kartal hurdacı firmaları ülkemizi zarara uğratan bu tutarın mümkün olduğu kadarını geri kazanmak için çaba sarf etmekteyiz.

Soğanlık Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Kartal Soğanlık hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Hemen arayın günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Soğanlık Mh her tür hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler içerisindedir. Bu sebep ile hurda satışı yapmak nedeni ile mobil hattımızı aramalısınız.

Soğanlık Kablo Hurda Alan Hurdacı

Hurda kablo içerdiği bakır madeni yüzünden hurdacı firmalar için önemlidir. Bunların yanısıra enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında ederinin üzerinde teklif ediyoruz. Kapıdan hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. İlaveten çok damarlı hurda kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. İçerisindeki telin cinsine göre ve birde kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Soğanlık bakır kablo kilo fiyatı daima güncellenmektedir.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Sitemizde bulunan hurda kablo alanlar konuya bir göz atabilirsiniz. Piyasada kolayca ele geçen %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

Soğanlık mahallesinin tamamında hurda kablo alan firmalar içinde değerinde ton fiyatını veriyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler bize ulaşın. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Soğanlık hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İstanbul Kartal Soğanlık Mahallesinde hurdacı firma olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımına liderlik yapıyoruz.

Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. İstanbul Kartal Soğanlık hurdacı firması olarak özellikle iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasadan fazla fiyatlar sunuyoruz.

Soğanlık Hurda Krom Alanlar

Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayın. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Hurda krom alan yerler konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayınız.

Soğanlık Mahallesi Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

Soğanlık mahallesinde hurda kurşun alımı hizmeti sunduğumuz mahallelerden biridir. Sitemizdeki İstanbul Kartal Soğanlık çatı minare kurşunu fiyat listesini arzu edenlere günlük yollanmaktadır. Cami kurşun hurdası, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alırız. Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renge sahiptir. Kartal Kurşun hurdası alan yerler sayfamızı incelemek iyi gelecektir.. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir.

Soğanlık Çinko Hurdası Alanlar

Sitemizdeki Soğanlık hurda çinko fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alımı bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için iletişim hatlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Soğanlık mahallesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko alımı linkine tıklayınız.

Soğanlık Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Bu işi yapanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Soğanlık mahallesi hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yapıyor. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Sarı hurda alanlar başlıklı konuya bir göz atın.

Haliyle Soğanlık sarı pirinç hurda alımı yapanlardanız. Gerçekte sarı hurdası adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Soğanlık mahallesinin her yerinde sarı hurdası alıyoruz. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor. Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati türleri kıymetlidir.

Soğanlık Hurda Sac Alımı

Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda vardır. İstanbul Anadolu Soğanlık Kartal mahallesinde hurda sac onduline, sac varil, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı talep etmek nedeniyle. Hurda sac alıyoruz.

Soğanlık Hurda Demir Alım Satımı

Soğanlık çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar makalemize bir göz atabilirsiniz. Demir, yer yüzünde en fazla alınıp satılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki İstanbul Kartal Soğanlık inşaat demiri ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız.

Bildiğiniz üzere her cins demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı edinmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderimizi okumak öğrenmenizi sağlar. Halk Metal Geri Dönüşüm Soğanlık genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor.

Soğanlık Hurda Alan Hurdacı Firma

Tonajlı sarı hurdası, ve çinko hurda, çatı minare kurşunu, hurda bakır, kablo, alüminyum hurdası,toplama demir alırken piyasadan yüksek fiyat listesi veriyoruz. Soğanlık hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öne çıkmaktayız. Soğanlık Mahallesi kapıdan hurda alımı yaptığımız mahalleler içindedir. Zarar etmemek için hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurda malzemenizin değerini düşürüyor. Soğanlık mahallesi hurdacı firma olan Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda kablo alıyor. Hurda raf almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Soğanlık Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Bakır hurdası alanlar sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Hurda bakır alan Soğanlık mahallesindeki hurdacı numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Sitemizde yayımlanmış olan Soğanlık bakır hurdası kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. İstanbul Kartal Soğanlık bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Soğanlık bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Soğanlık hurda bakır kilo fiyatı için arayın.

Soğanlık Hurda Alüminyum Alım Satımı

. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz. Soğanlık bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alımı için tartımları istediğiniz yerde yapıyoruz. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapılır. Kartal Soğanlık hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Hurdasını satanların sayesinde durmadan gelişiyoruz.

Soğanlık Fabrika Bozumu

Yıkım işi yapanların anlattığı şekilde kolay bir iş olmamıştır. Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz. İşe başlamadan önce sökülecek üretim yerinin incelikle dolaşılarak gerekli ekipmanların ayarlanması gerekmektedir. İstanbul Anadolu Yakası Kartal Soğanlık fabrika sökümü işleri senelerin tecrübesine sahibiz. Bu sayede Kartal fabrika yıkımı yapan yerler arasında lider bir konumdayız. Yıllardır on binlerce fabrika söküm ihaleleri aldık.

Soğanlık Cam Hurdası Alımı

Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert yapıda bulunan sıvı maddeleri tutabilen organik olmayan sert bir malzemedir. Kartal Soğanlık mahallesi çevresinde hurda cam alanlar içerisinde yer alıyoruz. Son zamanlarda rengarenk araç camı, gazoz şekillerinde cam hurdası yüksek miktarda satılıp alınıyor.

Soğanlık Kağıt Hurda Alımı

Soğanlık hurda kağıt alımı yaptığımız alanlar arasında yer alır. Buradaki İstanbul Kartal Soğanlık hurda kağıt fiyat listesi sürekli güncelleniyor Yüksek fiyata karton bardak hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, hurda peçete alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Bölgenin tamamında renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle sizlere daha yüksek miktarda kazanç etme imkanı veriyoruz. Soğanlık Mahallesi hurda kağıt alan hurdacılar içindeki işletmemiz ile ticaret yaparak hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda koli satabilirsiniz.

En Yakın Soğanlık Mahallesi Hurdacı

Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla Soğanlık çevresinde her nevi hurda malzeme alıyoruz. Soğanlık hurdacısı olarak yerinizden hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Soğanlık çevresinde servis vermekten gurur duyarız. Soğanlık en yakın hurdacı deposu ismi ile her cins hurda alıp satmak amacı ile ayağınıza geliyoruz.

Soğanlık Hurda Araba Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Soğanlık bölgesinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Fakat otomobil hurdası trafikten düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size hurda otomobil alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip araba hurdası, vagon hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri
, hurda motor .

Soğanlık Hurda Jeneratör Alan Firma

Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alırken en yüksek fiyatları veriyoruz. Sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

Soğanlık Nikel Hurda Alan Fabrikalar

Özellikle anot nikel hurda, %95 ile 99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel alıyoruz. İstanbul Kartal Soğanlık mahallesinde nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında elden geldiğince hassasiyetle hareket etmeliyiz. Hurda nikel zehirleyebilir.

7/24 Hurda Alan Soğanlık Mahallesinde Hurdacı Firması

Yaklaşık bin dokuz yüz doksan dokuzdan bu zamana hurdacılıkla hemşehrilerimize hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 hizmet veren Soğanlık hurdacı olan firmamız ile cumartesi, pazar bile çalışıyoruz. Akıp giden senelerin bahşettiği deneyimlerler gelişen tekonolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz.

Soğanlık Hurda Klima Alanlar

Klima hurdası Soğanlık çevresinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Soğanlık etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda kombi alan hurdacı firmayız.

Soğanlık Mahallesi Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı tamamlandığında anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi titizlikle yapılır. Soğanlık hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız tarafından alınan tüm hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Kartal Belediyesi tarafından imzalanan kararla bildirilen alana nakil ediliyor.

Soğanlık Hurdacı Sitesi

Her haliyle yaşanır bir şehir yaratmak için çok çalışıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Soğanlık hurdacılar sitesi 4. bloktaki iş yerimizle atıl hurda eşya geri dönüşüm hizmetleri ediyoruz.

Soğanlık Mahallesinde Akü Hurda Alım Satımı

Taşıtlarda enerji ihtiyaçları sebebi ile kullanılıyor. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alan yerler paylaşımımıza bir göz atın. Akü içerisindeki kurşunlu suları sebebiyle hurdacı firmalar için değerlidir. Aküler diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Hurda akü alan yerler makalesine göz atmak istemelisiniz. Bu nedenle İstanbul Kartal Soğanlık hurdacısı şirketimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapar.

Soğanlık Plastik Hurda Alım Satımı

İstanbul ile Soğanlık bölgesinin tamamından jelatin hurda, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En iyi fiyata pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, naylon poşet, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon alım satım işleri yapmaktayız. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Soğanlık hurda plastik alımı yapanlar arasında lider konumdaki Soğanlık hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki İstanbul Kartal Soğanlık plastik hurdası kilo fiyatını talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz

Güncel Anlık Soğanlık Hurda Fiyatları

Soğanlık hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında çabucak değişiklik göstermektedir. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında borsadan yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Doğru fiyata ulaşabilmek için bizimle iletişim kurmanız gereklidir.

Soğanlık 2.el Raf Satanlar

Çoğunlukla kapatılan kasaplardan satın aldığımız ürün reyonları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Raf hurda alanlar gönderisini okuyunuz. Bu sayfadaki Soğanlık hurda raf fiyatlarını whatsapp hattımızda haftalık olarak paylaşıyoruz. Raf hurdası alan yerler yazımıza bir göz atmalısınız. Soğanlık 2. el hurda raf satmak amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Soğanlık 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış market vb binalardan temin edilen hala kullanılabilir 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler alan hurdacılar arasındayız. İnşatlarda inşaat vinçleri, alçı makinesi, boya tabancası, harç mikseri 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Bununla birlikte iflas etmek mecburiyetinde kalan esnaflardan edindiğimiz

Soğanlık Parça Kumaş Alım Satımı

Kumaş hurdası alım satımı yapılır. İstanbul Kartal Soğanlık mahallesi bölgesinin her bölgesinde hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. Defolu parça poplin kumaş, atletlik kumaş, tekstil artığı parça kumaş, hurda spot kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş alım satımında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz.

Parti malı hurda gabardin, örme kumaş, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak için bizi hemen aramalısınız. İstanbul Kartal Soğanlık kilosuyla hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Sitemizde yayımlanan İstanbul Kartal Soğanlık hurda kumaş kg fiyatı güncellendi.

Soğanlık Mahallesinde İkinci El Lokanta Aletleri Alanlar

Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, evye, krom davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz dinlendirici, sanayi tipi ocaklar vb. endüstriyel tipte mutfak aletlerini yakından inceleyebilmeniz için sizleri işyerimize davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılan mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alıp satmaktayız. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satan yerler bizi arayabilirsiniz. Sanayi tipi cafe, lokanta mutfağında kullanılacak olan malzemeleri almaktayız.

Soğanlık Mahallesinde İkinci El Eşya

Sahibinden öğrenci koltukları, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alınır. İyi durumda 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hakkında bilgi almak maksadı ile firmamızıarayabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya alan yerler konulu sayfamıza ulaşınız Soğanlık etrafında yeni gibi ve ikinci el kanepeler satabilirsiniz.

Soğanlık Bina Yıkımı

Yıkımlarda gerekli tedbir önlemleri Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yenilenecek ev ve işyerlerinin uygun bir şekilde inşa edilmesi sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Bir üstte fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen ve benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp