Diyarbakır Hurdacı

Kayapınar Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Diyarbakır Kayapınar ilçesi yakınlarında hurda fiyatları sormak amacı ile ekiplerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Kayapınar hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. En doğru Kayapınar hurda fiyatları ile hizmetimize devam ediyoruz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün çalışmalarımızı ziyaret ettiğiniz makaleden inceleyebilirsiniz.

Memleketin talep ettiğiniz köşesinde, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal olarak hurda çeşitleri alıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Diyarbakır hurdacı firmalar arasındayız.

Diyarbakır Kayapınar Hurdacı Firmalar

Kayapınar hurdacı mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Diyarbakır Kayapınar merkezinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak nedeniyle telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Diyarbakır merkezinin nadide ilçesi Kayapınar ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Diyarbakır Kayapınar etrafında değil, tüm Türkiye’de hurda alım hizmeti veriyoruz. Kayapınar hurdacı firması olarak Diyarbakır ilinin tümünde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdanız için en yakın hurda nakliye araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Kayapınar mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları eriterek milletimizin geleceğine yatırım yapıyoruz.

Kayapınar Hurdacı Telefon Numarası

Diyarbakır Kayapınar hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak nedeni ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Kayapınar hurdacı numarası sayfamızın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Şimdi arayıp yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Kayapınar Sac Hurda Alan Hurdacılar

Diyarbakır Kayapınar çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı öğrenmek için. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Depo çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac bulunmaktadır.

Kayapınar Çinko Hurda Alanlar

Kayapınar çevresinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Kayapınar hurda çinko kg fiyatını dileyene bedelsiz yolluyoruz. Hurda çinko fiyatları yazısına bir göz atın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

Kayapınar Hurda Alan Firmalar

Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi amaç edindik. Kayapınar yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacıyla biriktirdiğiniz hurdaları şimdi elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Böylece hurda malzemenin değerinin inmesine neden olur.

Hurda raf almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

Diyarbakır Kayapınar ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her çeşit kablo hurdası alıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, hurda bakır, demir hurda, hurda kablo, çinko,sarı hurdası, ve hurda kurşun alımı yaparken yukarısında fiyat listesi uyguluyoruz. Kayapınar hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

Kayapınar Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Kayapınar hurda sarı pirinç ton fiyatını kayıt olanlara güncel olarak yollamaktayız. Pirinç sarı hurda alanlar konulu metne göz atabilirsiniz. Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Kayapınar genelinde sarı hurdası alıyoruz. Diyarbakır Kayapınar hurdacı işletmemiz her nevi hurda alımı için adresinize geliyor. Firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alım satımında öncü firmadır.

Ek olarak hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri vardır. Pirinç hurdaya halk ağzıyla renginden ötürü hurda sarı denilmektedir. Bu sebeple Kayapınar sarı hurdası alım satımı yapmaktayız.

Kayapınar Hurda Alüminyum Alımı

Güvenilir bir şekilde alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Bizlere güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Diyarbakır Kayapınar alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Sizin yardımıyla sürekli yenilikler üretiyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası alımı yapıyoruz.

Kayapınar bölgesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı için tartımı müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Her türlü alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefon etmenizi istiyoruz. Sitemizdeki Diyarbakır Kayapınar alüminyum hurda kg fiyatını talep edenlere her gün yollanmaktadır. Sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar içeriğe göz atın.

Kayapınar Krom Hurdası Alanlar

Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler linkine tıklayın. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Kayapınar krom tank hurdası fiyatlarını talep edenlere saat başı yollanmaktadır.

Kayapınar Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alanlar paylaşımına göz atmalısınız. Kayapınar kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgeler arasındadır. Buradaki Diyarbakır Kayapınar kurşun hurda fiyatlarını her gün yollamaktayız. Kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yapıyoruz.

Kayapınar Hurda Demir Alım Satımı

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma bölümüne bir göz bakarsanız pişman olmayacaksınız. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. Kayapınar etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Kayapınar bölgesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Güncel anlık hurda demir fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Demir, dünyada çokça satılan metaller içindedir. Buradaki Kayapınar toplama demir hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız.

Kayapınar Hurda Kablo Alan Hurdacı

Çünkü Halk Metal ismiyle sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Kapıdan antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Kayapınar ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. İçindeki telin cinsine göre ve kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Kayapınar elektrik kablosu fiyatlarını isteyene bedelsiz gönderilmektedir. Kullanılış biçimlerine göre yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

Ek olarak hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Diyarbakır Kayapınar hurdacı firma olarak her nevi hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alanlar için çok önemlidir.

Piyasada kolayca toplanlanan %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini nakit ödüyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Hurda kablo alanlar içerikli makaleyi okuyun. Kayapınar genelinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alımında öncülük ediyoruz. Bununla birlikte enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar alımı esnasında değerinin üstünde fiyat teklifini öneriyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kayapınar hurdacı arayanlar için buradayız. .

Kayapınar Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır alan yerler makalemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Kayapınar hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Burada yayınlanan Kayapınar soyma bakır hurdası fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. Diyarbakır Kayapınar bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Kayapınar içerisinde hurda bakır almaktayız. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru alan hurdacı firmasıyız. Kayapınar hurda bakır kilo fiyatı için arayın.

7/24 Açık Kayapınar Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Kayapınar hurdacı olan şirketimizle yirmi dört saat açığız. Bildiğiniz üzere otuz dokuz senedir hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. Geçip giden senelerin kazandırdığı deneyimle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam ediyoruz.

Kayapınar 2.el Hurda Raf

Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Genellikle iflas eden pastanelerden satın aldığımız hurda market rafı, ürün reyonları, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafları arasından seçilen yeni durumdaki 2.el raf satışı yaıpyoruz. Sayfamızdaki Kayapınar çıkma raf fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Raf hurda alan hurdacı firmalar yazımızı incelemek öğrenmenizi sağlayabilir. Hurda raf Kayapınar alımı için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Kayapınar Akü Hurda Alan Hurdacılar

Hurda aküler içerdiği kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Akümülatör başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Bir müddet sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bulunabiliyor. Hurda akü fiyatları paylaşımını gezmek bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm atölyesi bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan hurdacılar içerisindedir.

En Yakın Kayapınar Hurdacı

Halk Metal firmamızla Kayapınar ilçesinin yakınlarında her nevi hurda eşya alırız. Kayapınar hurdacı bünyesindeki personelimizle kapınızdan her tür hurda eşya almaya başladık. Kayapınar en yakın hurdacı firması servisi ile hurda malzeme alırken ayağınıza geliyoruz. Bu şekilde size en yakın hurda alan yerler Kayapınar ilçesinde hizmetler ediyoruz.

Kayapınar İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla işi bırakan fabrikalardan edindiğimiz Şantiyelerde yük asansörleri, harç mikseri, alçı makinesi, boya makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış elbiseci benzeri binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

Kayapınar Hurda Fiyatları

Güncel ton fiyatına erişmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kayapınar hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı anlık değişiklik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alım satımında öteki firmalardan yüksek kilo fiyatı ödüyoruz.

Kayapınar Klima Hurda Alan Firma

Kayapınar ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. 2.el Klima Kayapınar ilçesinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el kombi alan hurdacılar arasındayız.

Kayapınar Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Kayapınar Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen arazilere naklediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itinayla yapılır.

Kayapınar Plastik Hurdası Alanlar

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyatla mavi kapak, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız. Diyarbakır ile Kayapınar bölgesinin tamamından abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin alım satımı yapıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Kayapınar plastik hurdası alan firmalar arasında olan Kayapınar hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Diyarbakır Kayapınar plastik hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız

Kayapınar Otomobil Hurdası Alan Yerler

Kayapınar hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ara sıra Kayapınar yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin hurda araç vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan vergiden düşürülmüş hurda araç, hurda yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdası, motor hurdası alım satımı için hemen arayın.

Kayapınar 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

Temiz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurtuma tezgahı satmak isteyenler buradaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Temiz durumda restaurant tipi bulaşık makinası, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, küvet, paslanmaz dinlendirici, sanayi tipi kuzine vb. cafe restoran tipi mutfak ekipmanlarını yakından incelemek amacı ile sizi depomuza davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2.el restoran malzemeleri alıyoruz.

Kayapınar Hurda Kumaş Alanlar

Kayapınar ilçesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında arzu ettiğiniz yere ekibimizi gönderiyoruz. Hurda kumaş alımı yapmaktayız. Defolu dokuma kumaş hurdası, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası için nakit para ödeme yapılır.

Defolu hurda ceketlik, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak amacıyla firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Kayapınar kiloyla kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Buradaki Kayapınar kumaş hurdası ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara günlük ulaştırmaktayız.

Kayapınar 2.El Eşya

Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi kapınızdan satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alanlar başlıklı paylaşımımızı okuyunuz Sıfırdan farksız ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev aletleri, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacı ile telefon numarası aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. En ekonomik fiyatlarla temiz kullanıldığı halinden belli olan ve 2.el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Sahibinden satılık çalışma masası, ofis mobilyaları, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı çok miktarlı bulunur.

Kayapınar Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Kayapınar hurdacılar sitesi içerisindeki iş yerimiz yardımıyla atık hurda alımı ve satımı işine başladık. Yarınlara her hali ile temiz bir Kayapınar yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sadece bu tür eşyaları alıyor değiliz.

Kayapınar 2. El Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan Kayapınar hurdacıyız alım satımında en yüksek fiyatları sunmaktayız. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alıyoruz.

Kayapınar Hurda Cam Alanlar

Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıdaki sıvı maddeleri geçirmeyen organik olmayan sert malzemelerdir. Günümüzde rengarenk çıkma araç camları, soda ve gazoz şişesi biçiminde hurda camlar bulunabilmektedir. Kayapınar çevresinde hurda cam alan yerler içindeyiz.

Kayapınar Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vebenzeri tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Yıkımda bilinen iş güvenliği önlemleri Kayapınar kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılması gereken dükkanların yenilenerek yapılması sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz. Üst tarafta fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Kayapınar Nikel Hurda Alanlar

Dolayısı ile hurda nikel alındığında çok dikkatle hareket etmeliyiz. Hurda nikel zehirlidir. Diyarbakır Kayapınar genelinde hurda %95 – %99 nikel şablon, anot nikel hurdası, turbo nikel alım satımında piyasanın üstünde ton fiyatı sunuyoruz. Kayapınar nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kayapınar Karton Hurdası Alan Firma

Değerinden yüksek liste fiyatıyla bristol hurda, hurda karton bardak, hurda kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda alımı yapan depolar arasındayız. Diyarbakır Kayapınar kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız yardımıyla hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satışı yapabilirsiniz. Karton, kağıt hurdası almaktayız. Sayfamızda yayımlanan Kayapınar hurda kağıt fiyatlarını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz Bölgenin tamamında kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlik ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere normalden daha fazla kazanma olanağı veriyoruz.

Kayapınar Fabrika Bozumu

Diyarbakır Kayapınar fabrika sökümü yapıyoruz. Yıllardır çok sayıda fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde öncü olduk. Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak binanın detaylıca incelenmesi gerekir. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp