Antalya Hurdacı

Kepez Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Ülkemizin her tarafında, hurda alımı yapıyoruz. Antalya Kepez meydanının yakınlarında hurda eşya değerlerini sormak sebebiyle günün her saatinde hurdacı numaralarımıza görüşmeniz yeterli olacaktır. Antalya Kepez hurdacı firmasıyız. En doğru Kepez hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Eşi benzeri olmayan hizmetler beğeninize sunuyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetleri buradan inceleyebilirsiniz.

Halk Metal şirketimiz ile hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Antalya hurdacı olarak Kepez ilçesinin tamamında hizmet ediyoruz.

Antalya Kepez Hurdacısı

Kepez hurdacı firması olarak Antalya genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalarınız taşınması için yakınınızdaki hurda alım araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Kepez genelinde hizmet veriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek hepimizin yararlanması için çalışıyoruz. Sizde her nevi hurda kurşun satmak amacı ile hatlarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Kepez hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kepez etrafında eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Antalya merkezinin eşsiz ilçesi Kepez ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Kepez etrafında değil, bütün Türkiye’de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Kepez Hurdacı Numarası

Antalya Kepez hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Boşa zaman harcamadan arayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle cep telefonumuzu aramalısınız. Kepez hurdacı telefonu sayfamızın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Kepez Hurda Alımı

Antalya Kepez geri dönüşüm firması Halk Metal hurdacılık her nevi hurda paslanmaz alım satımı yapıyor. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Hurda kurşun almak amacıyla yerinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı kurşun hurdası, toplama demir, çinko, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo hurdası ve sarı hurdası alımında piyasadan daha fazla fiyat teklifi veriyoruz. Kepez hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Kepez kapıdan hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurdaları hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdaların değerinin inmesine sebep olur.

Kepez Krom Hurdası Alanlar

Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Kepez hurda krom fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan hurdacı bölümümüzü okuyunuz.

310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Kepez Hurda Kablo Alan Firma

Kablo hurdası tellerindeki bakır yüzünden hurdacılar için büyük önem taşır. Bunlarla birlikte hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatları vermekteyiz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, iç tesisat kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Kepez elektrik kablosu kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz.

Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Daha doğru bilgiye sahip olmak için hurda kablo alan hurdacı metni okuyabilirsiniz. Müşterilerde çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz.

Antalya Kepez ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık kablo hurdası satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kepez hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet ediyoruz. Kepez bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımında liderlik yapıyoruz.

Çünkü sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Genelde hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Kepez hurdacısı olarak her nevi hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken değerinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz.

Kepez Kurşun Hurda Alan Firmalar

Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alım satımı yapıyoruz. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alımı bağlantısına tıklayınız. Kepez kurşun hurda alımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Kepez çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz.

Kepez Alüminyum Hurda Alımı

Antalya Kepez alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı için aramanızı diliyoruz. Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Bizlere güven duyanların desteğiyle sürekli deneyim kazanıyoruz.

Buradaki Antalya Kepez hurda alüminyum fiyatlarını talep edenlere günlük göndermekteyiz. Alüminyum hurda alanlar başlıklı metni inceleyin

Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda ticareti yapıyoruz. Her türlü alüminyum hurda almaktayız. Kepez bölgesinde alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımı sizinle gerçekleştiriyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Kepez Hurda Bakır Alan Firmalar

TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Bakır hurdası alan Kepez hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Buradaki Antalya Kepez bakır fiyatlarını whatsapp grubu üyelerine saat başı ulaştırıyoruz. Antalya Kepez hurda bakır alan yerler arasındayız. Kepez bakır hurdası kilo fiyatı için telefonumuzu arayın. Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası alan firmayız. Kepez bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Kepez Demir Hurda Alanlar

Kepez etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Hatırlatmak isteriz her nevi demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapıyoruz. Halk Metal Kepez genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Güncel hurda demir kilo fiyatı istemek amacı ile bize ulaşın. Hurda demir alan yerler bölümümüzü okusanız şahane bir iş yaparsınız. Hurda demir, Kepez genelinde en fazla alım satımı yapılan metaller içerisinde yer alır. Sitemizde bulunan Kepez 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını isteyenlere her gün göndermekteyiz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümümüze göz atmanız harika olur.

Kepez Çinko Hurda Alımı

Antalya, Kepez çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Kepez hurda çinko ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Çinko hurdası alımı konusunda bilgi bir şey öğrenmek için linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

Kepez Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Antalya Kepez hurda sarı fiyatlarını telegram gurubumuza üye olanlara saat başı gönderilmektedir. Pirinç sarı hurdası alanlar içeriğiyle yazılmış yazıyı okuyabilirsiniz. Kepez hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Dolayısıyla Kepez sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğu için hurda sarı olarak anılmaktadır. Halk Metal hurdacılık firması bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, hurda sarı pirinç bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Kepez genelinde sarı hurda ticareti yapıyoruz.

Kepez Sac Hurdası Alımı

Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alıyoruz. Şu anda sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Antalya Kepez çevresinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Kepez Hurda Fiyatları

En güncel kilo fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Kepez hurdacı firmalar tarafından hurda alımı yaparken kullanılan fiyat listeleri hurda piyasasında her an değişmektedir. Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurdaların alımında borsa fiyatlarından daha fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz.

Kepez Hurdacı Sitesi

Şimdikinden daha iyi bir şehir yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Kepez hurdacılar sitesi dördüncü blok içindeki firmamız aracılığı ile geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

Kepez Hurda Cam Alan Hurdacı

Kepez çevresinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert bir yapıdaki sıvı maddeyi tutan amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Özellikle şeffaf meşrubat şişesi, otomobil camı vs. cam hurda çeşitleri bulunuyor.

Kepez Akü Hurdası Alan Firmalar

Bir zaman sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denir. Otomotiv sektöründe elektrik kaynağı kullanılıyor. Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren sıvı sebebiyle değerlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Hurda akü alan yerler paylaşımını okursanız şahane olacaktır. Dolayısı ile Halk Metal gibi kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içindedir.

Kepez 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas eden esnaflardan edindiğimiz İnşatlarda inşaat vinci, boya makinesi, harç karıştırma mikseri, alçı sıva karıştırma makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılan market vb binalardan satın alınan yeni gibi 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz.

Kepez Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Bir üstte fabrika sökümünde olduğu üzere çıkacak hurdalar karşılığında bina yıkım işleri ücretsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vb. her türden hurdaları satın almaktayız. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenmesi gereken dükkanların yeniden imar edilmesi sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen güvenlik önlemleri

Kepez Hurda Plastik Alım Satımı

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Antalya il Kepez bölgesinin tümünden polipropilen moblen, plastik abs, polistren, jelatin satmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kepez hurda plastik alan firmalar içinde bulunan Kepez hurdacı firmasıyız. Sayfamızda bulunan Kepez hurda naylon kg fiyatı sürekli güncelleniyor En avantajlı fiyata şeffaf naylon hurdası, mavi kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Kepez Az Kullanılmış Jeneratör Alan En Yakın Firmalar

Sanayi tipi yeni gibi ikinci el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Bozulmuş jeneratör, elektrik malzemeleri alan işletmeyiz için en yüksek fiyatı vermekteyiz.

7/24 Hizmet Veren Kepez Hurdacı Firma

Tam tamına iki bin altıdan bu yana hurdacılık işlerinde hemşerilerimize hizmete devam ediyoruz. Bu sürenin sağladığı güvenle sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Kepez hurdacı firması olarak günün her saatinde sektöre hizmet ediyoruz.

Kepez Karton Hurda Alımı

İlçenin her yerinde renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle sizlere piyasa değerinden yüksek kâr etme olanağı veriyoruz. Kepez karton hurda alımı yaptığımız ilçeler içinde yer alıyor. Sitemizde yayımlanan Kepez hurda karton kağıt fiyat listesini grubumuzda her saat paylaşıyoruz

Kepez kağıt hurda alıp satanlar arasındaki firmamız Halk Metal ile irtibata geçerek iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, karton koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Avantajlı ton fiyatı ile kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda karton bardak, gazete hurdası alıyoruz.

Kepez 2.el Hurda Raf

Hurda depo rafı alıyoruz. Sayfamızdaki Antalya Kepez çıkma raf ton fiyatlarını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı yazımıza bir göz atabilirsiniz. Kepez 2.el hurda raf satmak nedeni ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan pastahaneler tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el market rafları satıyoruz.

Kepez Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonel bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun süredir sayısız fabrika söküm ihaleleri tamamladık. Öncelikle yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı bir şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan aletler ve araçların ayarlanması doğru olur. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında başarılı olduk. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Kepez fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz.

Kepez Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima Kepez ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Kepez bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Kepez 2.el Restaurant Malzemesi Alım Satımı

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları alınır. Endüstriyel tipte ikinci el restoran ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolaplar satmak isteyenler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, salata dolapları, restorant tipi kuzine vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatını incelemeniz amacıyla alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz.

Kepez Hurda Kumaş Firesi Alan Firma

Sayfamızdaki Antalya Kepez hurda kumaş kg fiyatını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz. Defolu hurda gabardin kumaşı, hurda örme, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayın. Antalya Kepez bölgesinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alımlarında çağırdığınız adrese donanımlı personellerimizi gönderiyoruz. Kepez kiloayla tartıp kumaş hurda alanlar içerisinde en yüksek fiyatı veriyoruz.

Antalya Kepez bölgesinde kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Toptan dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alımında yerinizde ödeme yapılır.

Kepez Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Kepez Belediyesi’nce imzalanan kararlarla planlanan yerlere taşınması gerçekleştiriliyor. Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurda eşyaların tesisimize taşınması ücretsiz yapılır.

En Yakın Kepez Hurdacı

En yakın Kepez hurdacı firması servisiyle her türden hurda almak amacı ile gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Dolayısı ile müşterilere en yakın hurdacı Kepez ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız. Halk Metal hurdacılık olarak Kepez ilçesinin yakınlarında hurda satımı yapmaktayız. Kepez hurdacı içinde çalışan personelimiz ile yerinizden hurda alım satım hizmetimiz var.

Kepez Hurda Beyaz Eşya

Az kullanılmış olan 2el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip kanepelerinizi evinizden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda çamaşır makinesi alan hurdacı firma konulu yazıya bakabilirsiniz Sahibinden satılık personel masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası alıp satıyoruz. Kepez ilçesinde kullanılmış, ikinci el yemek odası takımı alabilirsiniz. Çok az kullanılmış 2. el derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak için bizleriarayabilirsiniz.

Kepez Araba Hurdası Alanlar

Elbette sizlere hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Zaman zaman Kepez bölgesinde araba hurdası alımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri
, yük vagonu, ağır hasarlı otomobil hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz. Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Kepez Nikel Hurda Alanlar

İlçe genelinde hurda turbo nikel, anot nikel hurda, hurda %95 ve %99 nikel şablon alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdaları alımında çok hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Antalya Kepez nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster