Çatalca Hurdacı

Kestanelik Mahallesi Hurdacı Firma

Aslında Çatalca firmasıyız. Fakat Çatalca Kestanelik mahallesinde de hizmet veriyoruz. Çatalca Kestanelik mahallesinin her caddesinde kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzemeler alım satımında peşin ödeme yapıyoruz Çatalca hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız. Çatalca hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz.

Çatalca Kestanelik mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncü konumdayız. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız Halk Metal profesyonel devam ediyor. İstanbul etrafında sürekli yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz

Güncel Çatalca Kestanelik hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal olarak İstanbul Çatalca mahallesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Çok miktarda hurda alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz. Her çeşit hurda satışı için iletişim kurabilirsiniz. Kestanelik mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı adresten almaktayız

Kestanelik Hurdacıları

Kestanelik genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Kestanelik hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Kestanelik merkezinde eşsiz anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Çatalca mahallesinin her sokağında ve Kestanelik mahallesi çevresinde her nevi hurda alanlar içerisindeyiz. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Kestanelik gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Kestanelik için değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Çatalca hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Sizde her türlü hurda satışı yapmak amacıyla şirketimizi çaldırabilirsiniz.

Yurdumuzda yılda 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton hastane atığı çöplere gidiyor. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, %4 civarını metal malzemeler, yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde 12’sini hurda cam türleri oluşturmaktadır. Ne yazıkki, bu paha biçilmez atıkların %75’i çöpe gitmektedir. Bu atıklar ülkemize zararı 1 milyar altı yüz milyon Türk Lirası tutmaktadır. Bizim gibi Çatalca firmalar ülkemizin zararına giden bu paranın elimizden gelen kadarını Türkiye bütçesine kazandırmaya çalışıyoruz.

Kestanelik Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Çatalca Kestanelik hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler içindedir. Hemen arayıp anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. Kestanelik hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Bu yüzden hurda satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı arayabilirsiniz.

Kestanelik Çinko Hurdası Alan Yerler

İstanbul, Çatalca Kestanelik mahallesi etrafında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Sitemizde yayımlanan İstanbul Çatalca Kestanelik hurda çinko fiyat listesini telegram grubumuza kayıt olanlarla günlük paylaşıyoruz. Çinko hurda fiyatı bölümüne mutlaka göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Kestanelik Bakır Hurda Alımı

Kestanelik bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Buradaki Kestanelik yanık bakır hurdası kg fiyatını dileyenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Çatalca Kestanelik hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Kestanelik mahallesinde hurda bakır fiyat listesi için arayın.

İstanbul Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha geniş bilgi var. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır. Bakır hurdası alan Kestanelik mahallesinde hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Kestanelik Hurda Alan Hurdacı

Hurda zamak, hurda makina, hurda çelik, hurda kalay alan Kestanelik mahallesinde hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Kestanelik kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdanızı şimdi satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin fiyatı düşmektedir. Kestanelik mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü hurda çinko alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı ekstra demir, hurda bakır, kurşun, kablo hurda, çinko hurda, sarı hurdası ve hurda alüminyum aldığımızda piyasadan yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Kestanelik hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana geçiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik. Hurda karton alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Kestanelik Mahallesinde Hurda Kablo Alanlar

Hurda kablo alanlar hakkında yazılmış metine göz atın. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Kestanelik mahallesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız.

Kapıdan hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablo, hurda enya kablo, iç tesisat kablosu hurdası alıyoruz. Müşterilerde bolca ticareti yapılan %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebiyle hurdacılar için kıymetlidir.

Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bundan başka hurda fare yemez kablolar ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan fazla teklifler veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Kestanelik kablo kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Kestanelik hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu, antigron kablo ticareti yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fakat enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken piyasasının üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz.

Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Kestanelik genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında liderlik ediyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kestanelik hurdacı firma arayanlara özenli hizmet avantajlı fiyatlar uyguluyoruz.

Kestanelik Hurda Demir Alan Yerler

Firmamız Kestanelik mahallesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Hatırlamanızı isteriz ki her türde pencere demiri, demir trabzan, demir ev kapısı alım satımı yapılır. Kestanelik mahallesi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Güncel hurda demir fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Hurda demir ton fiyatı paylaşımımıza mutlaka bir göz atmalısınız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çatalca Demir hurdası alım satımı bölümünü okumalısınız. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla bulunan metaller içindedir. Sayfamızdaki Kestanelik inşaat demiri fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz.

Kestanelik Kurşun Hurda Alım Satımı

Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi gümüş renktedir. Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi hurda kurşunu için özel fiyat uyguluyoruz. Kestanelik hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki Kestanelik kurşun hurda kilo fiyatını arzu edene bedelsiz ulaştırıyoruz.

Kestanelik Hurda Sarı Alan En Yakın Firma

Gerçekte hurda sarı isminde bir hurda yoktur. Pirinç metali yöresel olarak renginden ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor. İstanbul Çatalca Kestanelik hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor. Bu yüzden Kestanelik Mahallesi sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Kestanelik mahallesinin tamamında sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Halk Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Hurda sarı pirinç içerikli makaleye bir göz atın.

Kestanelik Mahallesinde Hurda Krom Alım Satımı

304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatları makalemize bakmak istersiniz. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alan hurdacı firma gönderisini ziyaret ederseniz güzel olur.

Kestanelik Sac Hurdası Alanlar

Sac hurdası alıyoruz. Kestanelik ve çevresinde sac hurda levha, sac varil, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih etmelisiniz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Hali hazırda kullanılmamış 2. el trapez sac var.

Kestanelik Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firmalar

İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle sonsuz teşekkürler. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, hurda alüminyum petek almaktayız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz.

Kestanelik bölgesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alımı için tartımları teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Çatalca Kestanelik hurda alüminyum alan yerler içindeyiz.

Bize hurda satanların sayesinde sürekli yenilikler üretiyoruz. Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz. . Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız.

Kestanelik Hurda Kağıt Alım Satımı

Ederinden fazla fiyatlarla bristol hurda, kağıt bardak, peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Kestanelik hurda kağıt alıp satanlar içindeki firmamız ile ticaret yaparak hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz. Kestanelik karton hurdası alım satımı yaptığımız bölgeler içinde yer alıyor. Bu sayfadaki Kestanelik Mahallesi hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz İlçede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle satıcılara çok daha yüksek kazanç etme olanağı iletiyoruz.

Kestanelik İkinci El Hurda Raf

Hurda depolama rafları alım satımı yapmaktayız. Raf hurdası fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Burada yayımlanan Kestanelik Mahallesi hurda raf fiyat listesini dileyene ücretsiz ulaştırıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firma makalemize kesinlikle bir göz atın. Raf hurdası Kestanelik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan kuruyemişçilerden elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raflar, demir raflar içinden seçilen kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Kestanelik Hurdacı Firması

Nerdeyse on beş seneden beri geri dönüşüm faaliyeti sunmaktayız. 7/24 Kestanelik mahallesi hurdacı firması olan şirketimizle gece gündüz hurda malzeme alıyoruz. Sektörün kazandırdığı özgüven süreci ile tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Kestanelik Hurdacı Telefonu

Halk Metal hurda alım firması olarak Kestanelik genelinde her çeşit hurda malzeme satımı işleri yapmaktayız. Bu hizmetler ile müşterilere en yakın hurdacı firma Kestanelik genelinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Kestanelik hurdacı şirketi firmamız ile adresinizden hurda alım satımı yapıyoruz. Kestanelik en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle her cins hurda metal alırken arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz.

Kestanelik Bina Yıkımı

Tıpkı fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş ev ve işyerlerinin yeniden inşa edilmesi sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Bina yıkımında istenilen güvenlik önlemleri Bina yıkımı bitiminde çıkma laminant parkeler, sökülmüş çelik kapı hurdaları, pimapen hurdaları benzeri tüm hurdayı almaktayız.

Kestanelik Nikel Hurda Alan Hurdacılar

Dolayısı ile hurda nikel alındığında mümkün olduğunca dikkatli çalışmalıyız. İstanbul Çatalca Kestanelik mahallesi nikel hurda alıyoruz. Özellikle nikel turbo hurda, %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

Güncel Anlık Kestanelik Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında borsadan yüksek fiyatlarla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. En doğru hurda fiyat listesine ulaşmak için bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Daha geniş hurda fiyatları metini inceleyebilirsiniz Kestanelik hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları piyasada her an değişmekte.

Kestanelik Mahallesinde Akü Hurda Alanlar

Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü diyoruz. Akü hurdası alan yerler sayfamıza göz bakarsanız pişman olmazsınız. Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran suyu sebebi ile kıymetlidir. Akü hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri şirket bünyesinde geri dönüşüm fabrikası olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan tesisler içindedir. Akü başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Araçlarda elektrik ihtiyacı sebebiyle bulunur.

Kestanelik Beyaz Eşya Hurdası

Her çeşit 2. el derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile firmamıza ait telefon numarasınıarayabilirsiniz. Kestanelik bölgesinde yeni gibi ve ikinci el masa, sandalye satıyoruz. Temiz kullanılmış sekreter masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası stok öğrenmek amacı ile bizi aramanız yeterlidir. Titizlikle kullanılmış olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı evinize gelerek değerinde alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan yerler konusunda detaylı bilgi yazılmış sayfamızı incelemelisiniz

Kestanelik Mahallesinde Hurda Klima Alanlar

Klima hurdası Kestanelik çevresinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer almaktadır. Kestanelik etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Kestanelik Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmamıza göre yıkım molozunun taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Çatalca Belediyesi tarafından önceden bildirilen alana taşınıyor. Kestanelik hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak her türlü hurdaların iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Kestanelik Mahallesinde Cam Hurdası Alanlar

İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Kestanelik mahallesinde cam hurda alan yerler içerisinde bulunuyoruz. Özellikle şeffaf kola meşrubat şişesi, otomobil camı cinslerde cam hurdalar tonajlı eritiliyor. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki sıvı koruyan amorf ve organik olmayan sert bir malzemedir.

Kestanelik Mahallesi Plastik Hurdası Alım Satımı

Kestanelik hurda plastik alan firmalar içinde lider konumda olan Kestanelik hurdacısıyız. Sayfamızdaki İstanbul Çatalca Kestanelik hurda naylon fiyatları bugün güncellendi En ideal fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, naylon poşet, pimapen, hurda beyaz naylon alım satım işleri için adresinize geliyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ile Kestanelik mahallesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurdası alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Kestanelik Araba Hurdası Alanlar

Pek tabi sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Kestanelik mahallesinde hurda alımında hizmet ediyoruz. Fakat hurda otomobil trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen yük vagonu, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri
, trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, motor hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz. Çok sıkışık olmadığımızda Kestanelik bölgesinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

Kestanelik 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi, alçı sıva makinesi az kullanılmış portatif, hurda plywood alımı yapıyoruz. Yıkılmış depo binalarından kenara ayrılan sıfır gibi 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pencereler satıyoruz. Ayrıca malesef işi bırakan depolardan edindiğimiz

Kestanelik Mahallesinde Fabrika Söküm İşleri

Hurdacı firmaların dediği biçimde kolay değildir. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika bozumu ihalesi güvenli bir biçimde yerine getirdik. Güvenilir bir şekilde fabrika söküyoruz.

Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde başarılı bir yerdeyiz. İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Çatalca Kestanelik fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Fabrika sökülürken önce yıkılacak binanın detaylıca gezilmesi gerekmektedir.

Kestanelik Hurdacılar Sitesi

Kestanelik hurdacılar sitesi 2. bloktaki depomuzun sayesinde hizmet veriyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Şimdiki halinden yaşanabilir bir İstanbul Çatalca Kestanelik mahallesi yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Kestanelik Kumaş Alım Satımı

Parça kumaş hurdası almaktayız. Tonajlı dokuma kumaş hurdası, penye kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş topu, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alıyoruz. İstanbul Çatalca Kestanelik bölgesinde jesica kumaş, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında arzu ettiğiniz yere gelecek ekiplerimiz var. Kiloyla pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası alımı için bizi şimdi arayın. Bu sayfadaki İstanbul Çatalca Kestanelik mahallesinde hurda kumaş kilo fiyatını telegram grubuna her gün ulaştırıyoruz. İstanbul Çatalca Kestanelik kilosuyla hurda kumaş alanlar içindeyiz.

Kestanelik 2. El Cafe Malzemesi Alımı

Kullanılmış tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilir. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır. Endüstriyel tipte ikinci el cafe ve lokanta aletleri alım satımı yapıyoruz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, dinlendirici ve benzeri cafe restoran tipi otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmeniz için almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz.

Kestanelik Mahallesi İkinci El Jeneratör Alan Hurdacı

Jeneratör hurdası alanlar içindeyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Her türlü yeni üründen farksız ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp