İzmir Hurdacı

Kınık Hurdacı Telefonu

Türkiye’nin tüm illerinde, hurda alımı yapıyoruz. Kınık ilçesinin çevresinde hurda satmak sebebi ile firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. En hızlı İzmir Kınık hurdacı firmasıyız. Tam zamanlı Kınık hurda fiyatları ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Diğerlerinden farklı hurda alım faaliyetleri yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimizi buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tonajlı hurda alımlarına özel yüksek fiyat teklifler ediyoruz. İzmir hurdacısı firmalar içindeyiz.

Kınık Hurdacı Firmalar

Kınık mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın yararına çalışıyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı sebebiyle bizi rehberinize kaydedebilirsiniz. Kınık hurdacı olarak İzmir ilçelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzeme için müsait hurda nakliye elemanlarımızı göndermekteyiz. Kınık hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Kınık bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunuyoruz. İzmir ilinin gelişen ilçesi Kınık gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sırf İzmir Kınık için değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Kınık Hurdacı Telefonu

Kınık adresten her nevi hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatları öğrenmek üzere sitedeki telefonumuzu aramalısınız. İzmir Kınık hurdacı numarası iletişim sayfasının altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi peşin paraya döndürebilirsiniz.

Kınık Alüminyum Hurda Alanlar

Güvenli bir biçimde alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak için arayın. Her tür alüminyum hurdası alınır. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. İzmir Kınık alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız. Sayfamızdaki İzmir Kınık hurda alüminyum kg fiyatını arzu edenlere güncel olarak gönderilmektedir. alüminyum hurda alanlar hakkında paylaşılmış makaleye bir göz gezdirebilirsiniz Bizlere verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Kınık ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaktayız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alıyoruz.

Kınık Hurda Demir Alım Satımı

Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir yangın merdiveni alım satımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımını okusanız harika olur. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı istemek sebebi ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alanlar paylaşımımıza kesinlikle bir göz atın. Demir hurdası, yer yüzünde en çok alınıp satılan madenler içerisinde bulunur. Sitemizdeki İzmir Kınık 1.sınıf hurda demir fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Firmamız Kınık şehrinin tümünde demir hurdası alım satımı yapıyor. Kınık çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

Kınık Kablo Hurdası Alım Satımı

İzmir Kınık hurda kablo alanlar arasındayız. İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Kınık hurda kablo kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Kablo iletken olarak elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda fare yemez kablo ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Sayfamızda çok daha önce yazılan hurda kablo konuya göz atın.

Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Genelde yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kınık hurdacı arayanlar için buradayız. . Müşterilerde sıklıkla bulunan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı hurda kablo alımında anında nakit para ödeme yapıyoruz.

İzmir Kınık hurdacısı olarak her çeşit antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablo alıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeniyle kablo hurdası alanlar için önemlidir. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez elinde olanlar hemen bizi arayabilir.

Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyatları teklif ediyoruz. İzmir Kınık ilçesinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında deneyimliyiz.

Kınık Hurda Sac Alan En Yakın Firma

Kınık etrafında hurda levha, sac hurda varil, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak nedeni ile arayın. Hurda sac alan işyerleri arasındayız. Kiler tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Depomuzda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunuyor.

Kınık Hurda Alımı

Kınık ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her tür hurda atık alıyor. Hurda karton alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Kınık yerinden hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı hiç zaman geçirmeden satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir su iletemas ederse korozyona uğrar. Böylelikle metalin kıymetini düşürüyor. Tonajlı kurşun hurda, demir, çinko, alüminyum hurda, bakır, kablo ve sarı hurda satanlara özel fiyatlar sunuyoruz. Kınık hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Hep beraber yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz.

Kınık Hurda Krom Alımı

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Kınık hurda krom fiyat listesi güncellenmiştir. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı krom hurda hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Oldukça sert bir maden yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılmaktadır.

Kınık Kurşun Hurda Alanlar

Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renkli haliyle göze çarpar. Kurşun hurda alanlar hurda kurşun hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun metalinin en eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Kınık İzmir kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki Kınık hurda Cami kurşunu fiyat listesini uygulamamızı kulananlara günlük ulaştırılmaktadır. Cami kubbe kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı nedeni ile iletişim alanındaki telefonları arayarak ulaşın.

Kınık Sarı Hurda Alımı

Firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Bu sayfadaki İzmir Kınık hurda sarı ton fiyatlarını arzu edenlere günlük gönderilmektedir. Geniş sitemizdeki sarı pirinç hurda alanlar konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Doğruyu demek lazım ise sarı hurda isminde hurda cinsi yoktur. Kınık ilçesinde sarı pirinç hurda almaktayız. Kınık ilçesinde sarı pirinç hurda almaktayız.

Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Bu sebeple Kınık sarı pirinç hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda türleri vardır. İzmir Kınık hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Kınık Çinko Hurdası Alım Satımı

Kınık etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki İzmir Kınık hurda çinko levha fiyat listesi günceldir. Çinko hurda alan hurdacılar gönderisini okuyabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

Kınık Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır alan yerler konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alım faaliyetleri veriyoruz. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kınık genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kınık hurda bakır fiyat listesini her gün gönderiyoruz. İzmir Kınık bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Kınık hurda bakır kilo fiyatı için şirket hattımızı arayınız. Bakır alan Kınık hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

Kınık Hurda Beyaz Eşya

Değerinden fiyatlarla sıfır gibi, ikinci el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Sıfır gibi 2. El derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyaları, bilgisayar, ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek amacıyla çağrı merkezimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, bilgisayar masası satılır. Temiz kullandığınız 2.el piyasasında satılabilecek bir durumdaki kanepe ve koltuklarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alım satımı hakkında detaylı bilgi yazılmış içeriğimizi ziyaret ediniz

Kınık Az Kullanılmış Jeneratör Alan Firma

İkinci el jeneratör satan yerler arasında en doğru firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör satıyoruz. Kullanılmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz.

Kınık Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyatına ulaşmak sebebiyle bize ulaşın. Kınık hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında hızlı bir şekilde güncelleniyor. Detaylı hurda fiyatları içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alımında piyasadan daha fazla fiyata alımlar yapıyoruz.

Kınık Hurda Kağıt Alanlar

İlçenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılık ile satıcıya daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz. Karton, kağıt hurda alım satımıyla ilgileniyoruz. Buradaki İzmir Kınık hurda karton kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız

Kınık kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm sayesinde kırpıntı kağıt, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı fiyatı talep edebilirsiniz. Piyasadan fazla fiyata hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alanlar içerisindeyiz.

7/24 Hurda Alan Kınık Hurdacı Firma

Yılların sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse yirmi dört seneden bu yana hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. 7/24 hurda alan Kınık hurdacı firması olarak haftanın yedi günü işimizin başındayız.

Kınık Hurda Otomobil Alan Yerler

Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ancak araba hurdası trafikten çekme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek kazalı hurda araba, hurda yük vagonu, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri
, motor hurdası satışı yapmak için dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. Bazı dönemlerde Kınık yakınlarında hurda araba alıyoruz.

En Yakın Kınık Hurdacı Numarası

Kınık hurdacı firması olan firmamızla kapınızdan hurda alım satım hizmetimiz var. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Kınık çevresinde hizmet veriyoruz. Kınık en yakın hurdacı firması hizmeti ile her nevi hurda metal ticareti için yerinize geliyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Kınık genelinde her nevi hurda eşya almaktayız.

Kınık Hurda Cam Alımı

Kınık etrafında cam hurdası alan yerler arasındayız. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı koruyan inorganik katı bir malzemedir. Genelde şeffaf araba camı, içecek şişesi şeklinde cam hurdalar bulunabiliyor.

Kınık Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Olduğundan güzel bir Kınık yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Kınık hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımızın vasıtası ile hurda alım gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz.

Kınık Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Kınık fabrika söküm işi yapıyoruz. Uzun yıllardır onlarca fabrika bozumu ihalelerini aldık. Yıkım yapanların dediği şekilde kolay bir işlem değildir. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Sökümden önce sökülecek tesisin detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların hazırlanması gerekiyor.

Kınık Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Kınık çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Hurda kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Kınık çevresinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Kınık Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı sonrasında sözleşmemize göre molozun nakliyesi itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Kınık Belediyesi tarafından bildirilen araziye nakliyesi yapılıyor.

Kınık Akü Hurdası Alan Yerler

Biraz müddet sonra enerji depolamaz aküye hurda akü deniliyor. Toplu taşıma araçlarında elektrik kaynağı kullanılıyor. Akü hurdası alanlar hurda akü hakkında bilgi edinmek için bağlantısının linkine tıklayınız. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri fabrika bünyesinde geri dönüşüm kazanları olan depolar kuru ve sulu akü alan yerler içerisindedir. Akü içerdiği kurşun içeren sıvı nedeni ile geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur.

Kınık Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdalar alınırken çok hassasiyet ile çalıŞmalıyız. Nikel hurdaları zehirlidir. Kınık hurda nikel alıyoruz. İlçe genelinde turbo nikel, anot hurda nikel, %95 nikel şablon ile %99 şablo nikel hurdası alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz.

Kınık 2.el Lokanta Malzemeleri Alan Hurdacı Firma

İkinci el tabak kurtuma tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta ekipmanları alımı yapıyoruz. İşlerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici, endüstriyel kuzine vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacıyla sizi işyerimize davet ediyoruz. İyi durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah üstü dolap, pizza bekletme dolabı alınır.

Kınık Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Yüksek tonajlı dokuma kumaş, penya kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, mayo kumaşı, hurda top kumaş, hurda poplin kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş için nakit parayla ödeme yapılır. Buradaki Kınık kumaş hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı gönderiyoruz.

Kınık kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda kumaş firesi alımı yapmaktayız.

Kınık bölgesinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Kiloyla hurda gabardin kumaşı, hurda örme, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik, ceket kumaşı satışı yapmak için bizi çok geçmeden arayınız.

Kınık Bina Yıkımı

Kınık kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak ev ve işyerlerinin uygun bir şekilde imar edilmesi için yıkılmasını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, çıkma pimapen vb. her cins hurdayı satın alıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken istenen tüm önlemler

Kınık Hurda Raf Alımı

Hurda depo rafı alıyoruz. Sitemizdeki Kınık hurda çelik raf kg fiyatını abonelerimize ücretsiz göndermekteyiz. Raf hurdası fiyatı linkine tıklayın. Kınık 2.el hurda raf satın almak için mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapanan pastanelerden satın aldığımız çelik raflar, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, demir raflar, hurda mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satıcıları içerisindeyiz.

Kınık Hurda Plastik Alanlar

Kınık plastik hurda alan firmalar içinde olan firmayız. Bu sayfadaki Kınık naylon hurdası fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz İzmir ve Kınık ilçesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin fiyatları edinmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. En ideal fiyatla kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz.

Kınık 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla iflas eden iş yerlerinden aldığımız Yıkılmış apartman binalarından kenara ayrılan yeni gibi 2. el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. İnşatlarda inşaat vinci, boya tabancası, alçı makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood bulunur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp