Siirt Hurdacı

Kurtalan Hurdacı Hurda Fiyatları

Kurtalan meydadının etrafında hurdanızın fotoğraflarını iletmek nedeni ile 7/24 firmamıza görüşmeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin dört bir noktasında, hurda alıyoruz. En tecrübeli Kurtalan hurdacı firmasıyız.

Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle hizmet vermeteyiz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Siirt hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Tam zamanlı Kurtalan hurda piyasa fiyatları ile hizmet veriyoruz. Diğerlerinden farklı geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Başarı ile sürdürmeye devam ettiğimiz bütün hizmetlerimize bulunduğunuz paylaşımdan erişebilirsiniz.

Siirt Kurtalan Hurdacı Firmalar

Kurtalan hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Kurtalan etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak nedeniyle hatlarımızı arayabilirsiniz. Siirt merkezinin büyüyen ilçesi Kurtalan 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Siirt Kurtalan ilçe merkezinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kurtalan hurdacı firması olarak Siirt ilinin her yerinde her türlü hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın transferi için yerinize en yakın yerde bulunen araçlarımızı gönderiyoruz Kurtalan genelinde hurdacılık hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek tüm vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız.

Kurtalan Hurdacı Telefonu

Kurtalan hurdacı telefonu bu sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Siirt Kurtalan yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu sebep ile hurda satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Boş yere süre harcamadan arayıp yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Kurtalan Hurda Sarı Alan Hurdacı Firmalar

Kurtalan hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde hurda sarı hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakimdir. Bu sebeple Kurtalan sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunabilir. Gerçekte hurda sarı olarak geçen hurda cinsi yoktur.

Buradaki Siirt Kurtalan sarı pirinç hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Sayfamızda önceden yazılan hurda sarı pirinç makaleyi okuyun. Kurtalan ilçesinde hurda sarı pirinç almaktayız. Pirinç metal hurdası mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Siirt Kurtalan hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri vardır.

Kurtalan Hurda Krom Alanlar

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom fiyatı bölümüne göz gezdirmek istemelisiniz. Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Kurtalan hurda krom tank kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır.

Kurtalan Hurda Alanlar

Siirt Kurtalan hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Hurda çelik alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Zamak hurdası, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alan Kurtalan hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

Kurtalan yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Elinizdeki hurda malzemeyi geç kalmadan satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir suylatemas halinde korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin piyasadaki değeri düşebilir. Tonajlı hurda kablo, bakır, hurda alüminyum, çinko hurdası, inşaat demiri, kurşun ve sarı hurda alımı yaparken fiyatlar sunmaktayız. Kurtalan hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimzle öncü konuma çıkıyoruz.

Kurtalan Sac Hurdası Alım Satımı

Depolarımızda deliksiz 2.el trapez sac hurda vardır. Ek bina tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alımı yapanlar içindeyiz. Kurtalan ve çevresinde sac levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı istemek amacı ile.

Kurtalan Bakır Hurda Alım Satımı

Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alıyoruz. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan Kurtalan hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Sayfamızda yayınlanan Kurtalan hurda bakır fiyat listesini arzu edene saat başı gönderiyoruz. Siirt Kurtalan bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kurtalan bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Kurtalan bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Hurda antikron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil için peşin ödeme yapıyoruz.

Kurtalan Alüminyum Hurda Alım Satımı

Konumdan alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonlaronızı beklemekteyiz. Kurtalan ilçesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alırken hurda tartımını gözünüzün önünde yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Buradaki Kurtalan alüminyum hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alan yerler içerikli içeriği okuyabilirsiniz Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Siirt Kurtalan alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek alan hurdacıyız. Her türden hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Hurdasını satanların sayesinde her geçen gün büyüyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda yapmaktayız.

Kurtalan Kurşun Hurdası Alan Firma

Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüş-mavi rengiyle bilinir. Kurşun hurdası alım satımı bölümüne göz atmak istemelisiniz. Kurşun kullanılmakta olan madendir. Kurtalan kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizde yer almakta olan Siirt Kurtalan çatı minare kurşunu kg fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Kurtalan Hurda Kablo Alım Satımı

Çünkü sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıklıkla kullanılmaktadır. Her yerden antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Kurtalan fare yemez kablo kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Kesin sayfamızdaki kablo alan hurdacı konuya göz gezdirebilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Satıcılarda çoğunlukla bulunan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alırken değerini kapınızda ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken değerinden pahalı fiyatlar veriyoruz.

Kurtalan ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alım satımı için değerinin üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siirt Kurtalan hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır sebebiyle hurdacılar için önem taşır.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kurtalan hurdacı arayanlar için buradayız. Kurtalan hurdacısı olarak özellikle antigron kablolar, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz.

Kurtalan Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Kurtalan etrafında hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Kurtalan çatı söküm çünkosu kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Çinko hurda fiyatları konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyat listesi talep etmek için arayın.

Kurtalan Demir Hurda Alanlar

Güncel demir hurda kilo fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alım satımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımımıza göz atarsanız pişman olmayacaksınız.

Demir hurdası, dünya genelinde çokça kullanılan metaller arasındadır. Buradaki Kurtalan hurda demir kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Sizinde bildiği gibi her cins pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Kurtalan bölgesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Kurtalan etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Kurtalan Hurda Nikel Alan Firma

Bu bölgede %99 şablon nikel hurda ve %95 şablo nikel hurdası, anot nikel hurdası, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. Siirt Kurtalan nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel depolanırken çok dikkat ile davranılmalıdır. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

Kurtalan Cam Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Kurtalan genelinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri koruyan inorganik katı maddelerdir. Günümüzde renkli kırılmış oto camları, soda ve gazoz şişesi cinslerde cam hurdaları bulunabilmekte.

Kurtalan 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas eden fabrikalardan satın aldığımız Yıkılmış iş yeri binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pencere, mutfak dolapları satıyoruz. İnşatlarda inşaat vinci, harç mikseri, alçı makinesi, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, plywoon hurda alıyoruz.

Kurtalan Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Kurtalan fabrika sökümü deneyime sahibiz. Profesyonelce fabrika söküyoruz.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında ünlü olduk. Yıllardır onlarca fabrika sökümü ihalesini yerine getirdik. Fabrika sökümünde önce yıkılacak binanın titizlikle incelenmesi gerekir. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem değildir.

Kurtalan Hurda Klima Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Kurtalan ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Klima hurdası Kurtalan ilçesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Kurtalan Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Bina yıkımından sonra sözleşmeye göre ortaya çıkan molozların nakliyesi güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Yıkım molozu Kurtalan Belediyesi Fen işlerince bildirilen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor.

En Yakın Kurtalan Hurdacı Numarası

En yakın Kurtalan hurdacı firma servisiyle her nevi hurda eşya ticareti yapmak amaçlı yerinize araç yolluyoruz. Bu sebeple size en yakın hurdacı Kurtalan çevresinde hizmetler veriyoruz. Kurtalan hurdacı şirketi olarak yerinizden hurda malzeme almaya başladık. Halk Metal Geri Dönüşüm olarak Kurtalan genelinde hurda alıyoruz.

Güncel Anlık Kurtalan Hurda Fiyatları

Kurtalan hurdacı firma olarak hurda alırken kullanılan kilo fiyatları günlük güncelleniyor. Yeni hurda fiyatları başlıklı metini okuyabilirsiniz En doğru kilo fiyatına ulaşabilmek sebebi ile iletişim kurabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında oldukça daha fazla fiyat teklifi sunuyoruz.

Kurtalan 2. El Jeneratör Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi yerlerdeniz. Hurda jeneratör alan firmayız için yüksek fiyatı sunmaktayız.

Kurtalan Plastik Hurda Alanlar

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Siirt ile Kurtalan bölgesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, jelatin, polistren alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Kurtalan plastik hurda alımı yapanlar içerisinden öne çıkan firmayız. Bu sayfadaki Kurtalan plastik hurdası fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz En avantajlı fiyatla pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, market poşeti, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon almaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

7/24 Açık Kurtalan Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Kurtalan hurdacı firması şirketimiz yardımı ile yirmi dört saat geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Yaklaşık yedi yıldır hurda alım satım yapan firmayız. Geçen yılların bahşettiği deneyimle tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Kurtalan Hurda Akü Alımı

Atıl aküler içerdiği kurşun içeren akü suyu geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için değerlidir. Araçlarda enerji ihtiyacında bulunabiliyor. Zamanla enerji depolamaz bataryaya hurda akü diyoruz. Akümülatör başka deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurda alan yerler makalesini okuyabilirsiniz. Dolayısı ile bizim benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alan firmalar içindedir.

Kurtalan İkinci El Cafe Malzemeleri Alanlar

Profesyonel restoran aletleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak kurulama makinesi, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı iki kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Titizlikle kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, mermer tezgah, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolabı alıp satmaktayız. Depomuzda mevcut olan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, evye, davlumbaz, krom küvet, paslanmaz krom yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemek için sizi işyerimizi gezmeye davet ediyoruz.

Kurtalan Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Kumaş fire hurdası almaktayız. Kurtalan çevresinin her tarafında gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı alım satımında adresinize gelmekteyiz. Kiloyla parça nevresim kumaşı hurdası, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz.

Tonajlı hurda gabardin, örme kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı satışı yapmak amacıyla bu sayfadaki telefon numarasını şimdi arayabilirsiniz. Kurtalan kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar arasında en doğru fiyatı öneriyoruz. Bu sayfadaki Siirt Kurtalan kumaş hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz.

Kurtalan Hurdacılar Sitesi

Kurtalan hurdacılar sitesi B bloktaki hurda alım dükkânımız aracılığı ile hurda malzeme alım yapmaya başladık. Geleceğe güzel bir Siirt Kurtalan yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu çeşit hurdalarınızın geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Kurtalan Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında istenilen güvenlik önlemleri Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurdaları satın almaktayız. Aynı fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkımı yapıyoruz. Kurtalan kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenmesi gereken binaların gerektiği biçimde inşa edilmesi için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Kurtalan Karton Hurda Alan Hurdacılar

Siirt Kurtalan hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki iş yerimiz ile irtibat kurarak hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli fiyatları sorabilirsiniz. Kurtalan hurda karton alımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Burada yayınlanan Siirt Kurtalan hurda kağıt kg fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz Piyasanın üstünde fiyata hurda karton bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, hurda kağıt peçete alıyoruz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra titizlik sayesinde müşterilerimize piyasa değerinden daha yüksek kâr elde etme avantajı yöneltiyoruz.

Kurtalan Otomobil Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İmkan oldukça Kurtalan etrafında hurda araç alım hizmetleri vermekteyiz. Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araç vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş araç hurdası, hurda yük vagonu, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri
, hurda motor alımı yapıyoruz.

Kurtalan 2.el Raf Hurdası

Çoğunlukla raflarını yenileyen işyerleri tarafından satışa sunulan reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el raf satıyoruz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Sitemizdeki Siirt Kurtalan 2.el market rafı fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Raf hurda alan hurdacı firmalar gönderimizi ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Kurtalan 2. el hurda raf satın almak nedeni ile iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Kurtalan 2.El Eşya

İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, patron masaları, personel koltukları satın almak amacı ile telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Kısa süre kullanılan 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart almak amacıyla telefon numaralarımıtuşlayabilirsiniz. Kurtalan çevresinde yeni gibi, 2. el koltuk satın alabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat sunuyoruz. Geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alımı yapanlar hakkında bilgi paylaşılan yazıyı okuyabilirsiniz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp