Kütahya Hurdacı

Kütahya Hurdacı Hurda Alımı

Kütahya yakınlarında hurda fiyatları öğrenmek sebebiyle aşağıdaki telefon numarasıyla irtibat kurabilirsiniz. Ülkemizin bütün mahallelerinden, hurda alıyoruz. Kütahya hurdacı firması olarak hurda ticareti işlerinize çözüm ortağı oluyoruz.

Halk Metal firmamızla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda Kütahya piyasasından yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Kütahya hurdacı firmalar içerisindeyiz. Anlık Kütahya hurda fiyatlarıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Daha önce görmediğiniz hurda alım satım hizmetleri yürütmekteyiz. Tüm faaliyetlerimizi okuduğunuz alandan öğrenebilirsiniz.

Kütahya Hurdacı Firma

Kütahya hurdacısı olarak bölgenin tümünde her çeşit hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için yakınınızdaki hurda nakliye ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Kütahya mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Hurda metal ve plastikleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın faydasına çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her tür bakır hurdası satışı yapmak için şirketimizi tuşlamalısınız. Kütahya hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kütahya bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Kütahya gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sırf Kütahya çevresinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Kütahya Hurdacı Telefonu

Kütahya adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu sebeple hurda malzeme fiyatları sormak üzere cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Boş yere zaman geçirmeden arayıp yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Kütahya hurdacı numarası bu sayfanın altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Kütahya Hurda Alüminyum Alımı

Her tür hurda alüminyum alım satımı yapılır. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için telefonunuzu beklemekteyiz. Sizlerin sayesinde sürekli kurumsallaşıyoruz.

Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Kütahya’da hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaktayız. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alıyoruz.

İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Sitemizdeki Kütahya alüminyum hurda fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Kütahya’da alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Kütahya Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümünü gezmek iyi gelir. Kütahya etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız.

Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda bulunan madenler içindedir. Sitemizdeki Kütahya’da demir hurda fiyat listesini grubumuzda dakik bir biçimde paylaşıyoruz. Güncel demir hurda kilo fiyatları için Kütahya hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımımıza bakınmak istemelisiniz. Kütahya bölgesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

Kütahya Kablo Hurdası Alan En Yakın Yerler

Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Çünkü firmamız sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz.

Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Bir de hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır. Kütahya hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. İçinde bulunan tellerin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Kütahya hurda kablo kg fiyatını abonelerimize bedelsiz yolluyoruz.

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Ek olarak tek damar kablolar, çok damarlı kablo, enya kablo için değerinin üzerinde fiyatı veriyoruz. Kütahya hurdacı firması olarak özellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları ticareti için buradayız.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Kütahya hurdacı firma arayanlara özenli hizmet ediyoruz. . Kütahya’nın tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Etrafta bolca ele geçen Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz.

Hurda kablo alanlar içerikli metine bir göz atabilirsiniz. Her yerden antigron kablo hurdası, tek damar hurda kablo alıyoruz.

Kütahya Sac Hurdası Alan En Yakın Yerler

Kütahya ve etrafında hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih edip kârlı çıkabilirsiniz. Elimizde tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac bulunmaktadır. Depo tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Sac hurdası alıyoruz.

Kütahya Hurda Alan Firma

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Kütahya’da kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın fiyatı düşüyor.

Kütahya geri dönüşüm firması Halk Metal her çeşit hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Hurda demir almak amacıyla kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız. Yüksek tonajlı demir hurda, bakır hurda, kurşun hurdası, kablo, hurda çinko, sarı hurdası ve alüminyum hurdası alımında yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. Kütahya hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle öne geçiyoruz.

Hurda Krom Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar bölümümüze bakmak isteyebilirsiniz. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Bu sayfadaki Kütahya hurda krom ton fiyatları güncellendi.

Sert yapısı gereği zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Kütahya Kurşun Hurdası Alımı

Kütahya kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Kütahya kurşun hurda kg fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar yazımızı okumalısınız. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü hurda kurşun alıyoruz. Kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu söyleniyor.

Kütahya Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı

Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş almaktadır. Bu yüzden Kütahya hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri olduğu biliniyor.

Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi var olmamıştır. Kütahya’da sarı hurda alıyoruz. Sayfamızda yer alan Kütahya sarı pirinç hurdası fiyat listesini günlük yollamaktayız. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu metini inceleyebilirsiniz. Kütahya hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Kütahya Çinko Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki Kütahya çatı söküm çinkosu kg fiyatını dileyene bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda fiyatı paylaşımını okursanız harika olacaktır. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kütahya ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kütahya Bakır Hurdası Alımı

Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alınır. Bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır boru, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızda paylaşılan yanık bakır hurdası ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Kütahya bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kütahya’da bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır içeriğimizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Kütahya hurdacı numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Kütahya bakır hurda kilo fiyatı için operatörlerimizi arayın.

Kütahya İkinci El Eşya

Titiz kullandığınız 2el piyasasında satılabilecek temizliğe sahip koltuklarınız nakit ücret ile almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası için piyasasının üzerinde fiyat sunulmaktadır. Daha geniş bilgi için bulaşık makinesi hurdası fiyatları konulu sayfamızı inceleyin Kütahya etrafında yeni, 2. el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Sıfırdan farkı olmayan ikinci el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak amacı ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Temiz ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları bulunur.

Kütahya Hurda Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen farksız 2. el jeneratör alımı için arayın. Hurda jeneratör alan şirketler arasındayız. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Kütahya Anlık Hurda Fiyatları

En güncel fiyat listesine ulaşabilmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurda ticareti yaparken oldukça fazla teklifler uyguluyoruz. Sayfamızdaki hurda bakır fiyatları metini okuyun Kütahya hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları piyasada saat başı değişmekte.

Kütahya Kağıt Hurda Alanlar

Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, hurda gazete alım satımı yapıyoruz. Bölgenin her yerinde renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılık sayesinde hurda satıcılarına daha çok miktarda kazanma imkanı takdim ediyoruz. Kütahya kağıt hurda alan hurdacılar içindeki şirketimiz sunduğu hizmetler sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Kütahya hurda karton alımı yaptığımız yerler içindedir. Sitemizdeki Kütahya karton hurdası ton fiyatını arzu edenlere bedelsiz gönderilmektedir

7/24 Hizmet Veren Kütahya Hurdacı

İki bin sekiz yıllarından bu günlere hurdacılığa hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Sizlerin bahşettiği profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Kütahya hurdacı firması olan şirketimizle zamana takılmadan sektöre çalışıyoruz.

Kütahya Hurda Araç Alan Firma

Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazen Kütahya etrafında hurda otomobil alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak ağır hasarlı hurda araba, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası
, hurda yük vagonu, hurda motor . Ancak araç hurdası trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

En Yakın Kütahya Hurdacı Telefonu

Kütahya hurdacısı bünyesindeki ekiplerimiz ile konumdan her türlü hurda eşya alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Kütahya etrafında hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. Kütahya en yakın hurdacı firma olarak her türden hurda alırken deponuza araçlarımızı yolluyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Kütahya’da her cins hurda eşya alımı gerçekleştiriyoruz.

Kütahya Hurda Cam Alan Hurdacı Firma

Kütahya yakınlarında hurda cam alan firmalar arasındayız. Son zamanlarda renkli ve şeffaf soda şişesi, kırılmış otomobil camı biçimlerinde hurda camlar bulunmaktadır. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıda bulunan su tutan amorf yumuşak olmayan maddedir.

Kütahya Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Kütahya hurdacılar sitesi altıncı blok içerisinde bulunan firmamızın iş birliğiyle sektöre hizmet veriyoruz. Şimdiki halinden temiz bir şehir için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sadece bu türden malzemelerin alım satımını yapmıyoruz.

Kütahya Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenli bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı istenen fabrika binasının etraflıca gezilmesi gerekiyor. Kütahya fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde lider olduk. Yıllardır bol miktarda fabrika bozumu ihaleleri yerine getirdik. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

Kütahya Klima Hurdası Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Kütahya’da 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. 2.el Klima Kütahya çevresinde çok satılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Kütahya Hurda ve Moloz Nakliyesi

Halk Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Kütahya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden belirlenen araziye dökülür. Bina yıkımı sonrasında antlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması titizlik ile yapılmaktadır.

Kütahya Akü Hurda Alan Hurdacı Firma

Kullanımdan sonra atık hale gelen bataryaya akü hurdası diyoruz. Aküler başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Akü hurdası fiyatı yazısına göz atarsanız harika olur. Bu sebep ile hurdacı firmamız benzeri kendine ait geri dönüşüm tesisi olanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Atıl aküler içindeki kurşun içeren suyu nedeni ile hurdacılar için kıymetlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacında kullanılır.

Kütahya Hurda Nikel Alımı

Kütahya genelinde %95 ile 99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Bu neden ile hurda nikel toplanırken oldukça dikkat ile hareket etmeliyiz. Kütahya hurda nikel alıyoruz.

Kütahya 2.el Restaurant Ekipmanı Alan Hurdacı Firmalar

Temiz kullanılmış buz makineleri, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alıp satmaktayız. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir.

Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, lokanta tipi 3 gözlü ocak, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz küvet, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını incelemek amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Kütahya Parça Kumaş Alanlar

Toptan makine artığı kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş, hurda spot kumaş, atletlik kumaş için iyi fiyattan ödeme yapıyoruz. Sitemizde yayınlanan Kütahya hurda kumaş kg fiyatı dün güncellenmiştir.

Kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Hurda kumaş firesi almaktayız.

Kütahya çevresinde gömleklik kumaş,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yerinize gelecek ekiplerimiz var. Spot hurda kot kumaş, pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş satmak amacı ile bizi vakit kaybetmeden aramalısınız.

Kütahya Bina Yıkımı

Yıkımda gerekli tüm önlemler Kütahya kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılması gereken apartmanların istendiği bir şekilde imar edilmesi amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler gibi her türden hurda malzemeleri ücretle satın alıyoruz.

Kütahya İkinci El Hurda Raf

Buradaki Kütahya çıkma raf ton fiyatlarını uygulamamızı kulananlara güncel olarak gönderilmektedir. Raf hurda fiyatları sayfamıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Hurda raf Kütahya alımı nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Genelde yenilen işyerleri tarafından satılan hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden seçilen yeni durumdaki 2. el market rafı satışı yaıpyoruz.

Kütahya Plastik Hurdası Alanlar

En güncel fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen, pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere denir. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kütahya hurda plastik alımı yapanlar içinde lider konumda olan işletmeyiz. Buradaki Kütahya plastik ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz Kütahya il geneli ve ilçelerinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kütahya 2.El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde yük asansörü, boya makinesi, alçı mikseri, harç karıştırma mikseri 2.el seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış yurt binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz. Dolayısı ile kapatılan satıcılardan aldığımız

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp