Laçin Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Laçin meydanında çevresinde hurda malzemenizin fotoğraflarını yollamak için hurdacı numaramızla irtibat kurabilirsiniz. Laçin hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Memleketin arzu ettiğiniz ilinde, hurda alımı yapıyoruz.

En doğru Laçin hurda fiyat listeleriyle hizmetimizi ayağınıza getirmekteyiz. Eşsiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Tüm hizmetlerimize okuduğunuz paylaşımdan ulaşabilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Çorum hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Halk Metal şirketimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Çorum Laçin Hurdacısı

Laçin hurdacısı olarak Çorum ilçelerinde her nevi hurda atık alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın alım satımı için uygun hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Laçin mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satmak sebebi ile numaramızı aramalısınız. Laçin hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Laçin içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. Çorum ilinin gelişen ilçesi Laçin gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır. Sadece Çorum Laçin etrafında değil, tüm şehirlerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Laçin Hurdacı Numarası

Çorum Laçin hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu nedenle hurda satmak sebebiyle hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Şimdi arayarak günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satın. Çorum Laçin hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Laçin Hurda Bakır Alım Satımı

TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alınır. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır boru alım faaliyetleri veriyoruz. Sitemizde yayınlanan Çorum Laçin bakır ton fiyatını arzu edenlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Çorum Laçin bakır hurdası alan yerler arasındayız. Laçin bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır sayfamızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Laçin hurdacı firmamızı acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın. Laçin bakır hurdası fiyatları için operatörlerimizi arayınız.

Laçin Hurda Kablo Alan Firmalar

Çorum Laçin ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat listesi veriyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile hurdacı firmalar için çok kıymetlidir. Sayfamızda bulunan kablo hurdası alanlar yazıyı ziyaret edin. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Laçin hurdacı arayanlar için buradayız. .

Laçin hurdacı firma olarak her türlü hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Laçin bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımı yapıyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizde yayımlanan Laçin ttr kablo hurdası kilo fiyatını isteyenlere günlük ulaştırmaktayız. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

Fakat tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alımında en güncel fiyatı sunuyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, fare yemez kablo hurdası satanlar iletişim kurabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Etrafta bolca edinilen 40% bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşin ödüyoruz.

Laçin Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan firmayız. Laçin ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Burada yayınlanan Laçin hurda alüminyum kilo fiyatını her gün gönderiyoruz. Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız.

Her türlü hurda alüminyum alınır. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava almaktayız.

Çorum Laçin alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Konumdan alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda almak için telefonlarınızı diliyoruz. Bize hurda satanların sayesinde durmadan tecrübe kazanıyoruz.

Laçin Sac Hurda Alanlar

Şantiye tavanı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Hurda sac alıyoruz. Depomuzda sıfırdan farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda vardır. Laçin Çorum ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek nedeniyle iletişime geçebilirsiniz.

Laçin Kurşun Hurdası Alan Firma

Laçin kurşun hurda alıp satmak için yüksek fiyatı verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki Çorum Laçin çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler içinde olduğu biliniyor. Cevherleri olan kurşun mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurdası fiyatı gönderisini gezmek iyi gelir.

Laçin Hurda Alan Yerler

Hurda inşaat demiri alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurdası alan Laçin hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Çorum Laçin hurdacı firması olan Halk Metal her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor.

Tonajlı sarı hurda ve toplama demir, hurda bakır, kurşun, kablo, çinko hurdası, alüminyum hurdası alımlarında yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Laçin hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Laçin adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Elinizdeki hurda malzemeyi gecikmeden satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle metalin fiyatının inmesine neden olur. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Laçin Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacılar

Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş almaktadır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi hurda sarı türleri vardır. Çorum Laçin hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor.

Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Laçin ilçesinin her yerinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Sitemizde paylaşılmış olan Laçin sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını abonelerimize güncel olarak göndermekteyiz. Hurda sarı içerikli makaleye bir göz atın. Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Bu nedenle Laçin sarı hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Laçin Krom Hurdası Alımı

Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Çorum Laçin hurda krom tank kg fiyatını abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler makalemize kesinlikle bir göz atın.

430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Laçin Demir Hurdası Alımı

Hurdacı firmamız Laçin ilçesinde hurda demir alımı yapıyor. Demir, yer kabuğunda en çok kullanılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Çorum Laçin toplama demir hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bölümümüzü dolaşmak iyi gelecektir.

Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı için firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler yazımıza bir göz atmalısınız. Hatırlatmak isteriz her türde demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz. Laçin etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz.

Laçin Hurda Çinko Alan Firma

Sitemizdeki Laçin çinko levha kg fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası fiyatı gönderimizi dolaşmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Laçin ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Laçin Hurda Plastik Alımı

En avantajlı fiyatlarla hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı yapmaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Laçin plastik hurda alanlar içinden ön planda olan Laçin hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Laçin plastik hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere saat başı göndermekteyiz Çorum şehri Laçin ilçesinin tümünden jelatin hurda, abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz.

Laçin 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, boya makinesi, alçı mikseri, harç pompası ikinci el iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Birde batmış nalburlardan satın aldığımız Yıkılmış elbiseci vs. binalardan satın alınan sıfır ayarında 2. el kapı, mutfak dolabı, pencereler alıyoruz.

Laçin Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika yıkımında olduğu gibi hurdalar karşılığında bina yıkım işi başarıyla yapıyoruz. Yıkımlarda bilinen tedbir önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Laçin kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yenilenecek ev ve işyerlerinin en baştan inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her türlü hurda malzemeleri ücretle satın alıyoruz.

Laçin Hurda Klima Alım Satımı

Laçin etrafında hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Laçin bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda eşyalar içinde yer alır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Laçin Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Laçin Belediyesi’nce belirlenen yere nakil ediliyor. Yıkımda müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması titizlik ile yapılmaktadır.

Laçin Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurda içinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikel alınıp satılırken elimizden geldiğince özenli hareket etmeliyiz. Laçin nikel hurdası alımı yapıyoruz. İlçe genelinde %99 şablon nikel hurda , %95 şablon nikel, anot hurda nikel, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz.

Laçin İkinci El Raf Fiyatları

Buradaki Laçin hurda raf fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurdası alımı linkine tıklayınız. Hurda raf Laçin satın almak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Çoğunlukla resterasyon yapan mandıralardan satın aldığımız hurda market rafı, teşhir reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından seçilen yeniden farksız 2.el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz.

Laçin Akü Hurda Alanlar

Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Akü hurda alımı bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısı ile depomuz benzeri işletme içinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapmaktadır. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacı nedeniyle bulunabiliyor. Akü hurdası içinde bulunan kurşunlu suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir.

Laçin Hurda Karton Alımı

Laçin kağıt hurdası alanlar içindeki şirketimiz hizmetleriyle iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alımı için yerinize geliyoruz. Sayfamızdaki Laçin hurda karton kağıt fiyat listesini grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz İlçede beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız fazladan özen sayesinde sizlere değerinden daha fazla kazanç etme imkanı yöneltiyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, hurda gazete alan yerler içerisinde en yüksek fiyat listesini biz teklif ediyoruz.

Laçin Hurda Beyaz Eşya

Laçin etrafında sıfır, ikinci el mobilyalar satın alabilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, çalışma masası, öğrenci koltuğu almak amacı ile çağrı merkezimizi telefonlarımızı arayabilirsiniz. Yeni gibi 2. el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile bizleriarayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı nakit para ile almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya alımı yapanlar konusunda bilgi yazılan gönderimize ulaşınız

Laçin Anlık Hurda Fiyatları

Doğru hurda fiyatlarına ulaşmak sebebi ile bizi arayın. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken oldukça daha fazla teklifler sunuyoruz. Laçin hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi Laçin borsasında anlık değişiyor. Kesin bloğumuzda bulunan hurda krom fiyatları makaleyi inceleyin

Laçin Cam Hurdası Alımı

Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri geçirmeyen amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Laçin çevresinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Günümüzde renkli kırık otomobil camları, soda ve gazoz şişesi benzeri cam hurdalar bulunabilmektedir.

Laçin 2. El Lokanta Ekipmanları Alımı

Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi ocak, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, aspiratör vb endüstriyel mutfak alet edavatını incelemeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. 2.el bakır tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler bizimle irtibata geçebilir. Profesyonel restoran ekipmanları almaktayız. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Laçin Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Kilosuyla ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak için telefonlarımızı hemen arayınız. Spot hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda kumaş topu, mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası alıyoruz. Laçin bölgesinde hurda parça kumaş alıyoruz. Sayfamızdaki Çorum Laçin kumaş hurdası kilo fiyatını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz. Çorum Laçin kilosu ile kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Çorum Laçin ilçesinin her mahallesinde hurda jesica, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında yerinize ekibimizi gönderiyoruz.

Laçin Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu türde malzemelerinizin alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Laçin hurdacılar sitesi içindeki depomuzla hurda eşya alımı ve satımı işine başladık. Geleceğe yaşanabilir bir Çorum ve her haliyle temiz Laçin yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz.

Laçin Fabrika Sökümü

Profesyonel şekilde fabrika söküyoruz. Uzun zamandır on binlerce fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik. Fabrika sökülürken önce yıkılacak iş yerinin incelikle dolaşılması gerekmektedir. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde başarılı olduk. Laçin fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Fabrika sökenlerin dile getirdiği biçimde kolay bir işlem sayılmaz.

Laçin Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Laçin hurda alımında hizmet veriyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Laçin etrafında hurda otomobil alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan römork, trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, motor hurdası . Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Laçin 2.el jeneratör Alan Firma

Hurda jeneratör alan yerler arasındayız. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel yıpranmamış 2.el jeneratör alıyoruz.

7/24 Açık Laçin Hurdacı

Yılların kazandırdığı tecrübeler aracılığı ile alet sayımızı çoğaltarak faaliyetimize devam ediyoruz. 2009’dan bu günlere hurdacılıkla size hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 hizmet veren Laçin hurdacı firması olan firmamız ile yirmi dört saat hurda malzeme alıyoruz.

En Yakın Laçin Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal hurda alım firması olarak Laçin çevresinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Laçin hurdacı firması firmamız ile yerinizden hurda malzeme alım satım hizmeti vermeye başladık. Bu sebep ile sizlere en yakın hurda alanlar Laçin genelinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. En yakın Laçin hurdacı deposu olarak her çeşit hurda metal alıp satarken adresinize gelmekteyiz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.