Diyarbakır Hurdacı

Lice Hurdacı Hurda Alımı

Lice şehir merkezinin etrafında hurda fiyatları sormak nedeni ile aşağıdaki numaralar ile irtibat kurabilirsiniz. Güzel yurdumuzun bütün illerinden, her türlü hurda alımı yapıyoruz. Lice hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz.

Halk Metal olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Diyarbakır hurdacısı olarak Lice ilçesinin tamamında hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Lice hurda fiyat listesiyle hizmet ediyoruz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetler beğeninize sunmaktayız. Bütün faaliyetlerimizi okuduğunuz makaleden inceleyebilirsiniz.

Lice Hurdacıları

Lice mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Lice hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Lice bölgesinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Diyarbakır merkezinin gelişen ilçesi Lice gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Diyarbakır Lice çevresinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Lice hurdacı olarak Diyarbakır genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki atık malzeme için uygun araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sizlerde her nevi bakır hurdası satışı sebebiyle destek telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz.

Lice Hurdacı Telefonu

Lice hurdacı numarası sitemizin altında hızlıca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Boşa süre harcamadan numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Lice hurda malzeme alım hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Bu sebeple hurda atık satmak nedeni ile bizi aramalısınız.

Lice Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı makalemize bakmak istemelisiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Lice hurda krom kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Lice Pirinç Sarı Hurda Alımı

Aslında hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı deniliyor. Diyarbakır Lice hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yapmaktadır. Sayfamızda yayımlanan Lice sarı pirinç kg fiyatı az önce güncellendi. Sarı alan hurdacılar hakkındaki içeriği inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri sıkça bulunur.

Halk Metal bahsettiğimiz hurdaların yanında hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, hurda bronz alım satımında liderlik etmektedir. Bu neden ile Lice hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Lice ilçesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz.

Lice Demir Hurda Alımı

Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için Lice hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler bölümünü ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Lice ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Bildiğiniz gibi her tür pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla alınıp satılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Lice 1.sınıf hurda demir kg fiyatı bugün güncellendi.

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler gönderisini incelemek öğrenmenizi sağlayacaktır. Hurdacı firmamız Lice ilçesinde demir hurdası alımı yapmaktadır.

Lice Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Her türlü alüminyum hurda alınır. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için aramanızı istiyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda satmak için iletişime geçebilirsiniz. Diyarbakır Lice hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Müşterilerimizin desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Buradaki Diyarbakır Lice hurda alüminyum kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Daha güncel hurda alüminyum alanlar metni okuyabilirsiniz. Lice ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımında tartımı profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz.

Lice Hurda Sac Alım Satımı

Depolarımızda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurdası alıyoruz. Lice ve çevresinde hurda levha, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, trapez, galvanizli boru hurda, fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile. Veranda tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Lice Hurda Alan Yerler

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda antimon zamak, hurda makina, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Lice kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek için hurda eşyalarınızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Bu sebep ile metallerin piyasadaki değerleri düşebilir.

Diyarbakır Lice geri dönüşüm firması Halk Metal hurdacılık her nevi kablo hurdası alım satımı yapıyor. Hurda sarı almak için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı alüminyum, hurda kablo, bakır, çatı minare kurşunu,hurda çinko, sarı ve ekstra demir alımlarında değerinin üstünde fiyat listesi uyguluyoruz. Lice hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile öne çıkıyoruz.

Lice Kurşun Hurda Alımı

Kurşun cevherleri mavi-gümüş renkli haliyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alım satımı paylaşımına mutlaka göz atmalısınız. Kurşunun hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Minare kurşunu
, Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yapıyoruz. Lice hurda kurşun alımı ile uğraştığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Lice çatı minare kurşunu ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz.

Lice Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Diyarbakır Lice hurda nikel kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Çinko hurdası alımı yazımıza göz atarsanız mükemmel bir şey yapmış olursunuz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı için arayabilirsiniz. Lice, Diyarbakır çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Lice Hurda Kablo Alanlar

Müşterilerde sıklıkla bulunan 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası alımında nakit para ödeme yapıyoruz. Kablolar iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Bunlardan başka alüminyum hurda kablo ticareti için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Lice hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Diyarbakır Lice ilçesinde hurda kablo alan firmayız. Hurda kablo alan yerler konulu konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem taşır.

İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Diyarbakır Lice kablo ton fiyatlarını kayıt olanlara saat başı göndermekteyiz. Lice genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Diyarbakır Lice hurdacı firma olarak genellikle antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Her yerden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar alıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken ederinden daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Kullanım alanları itibariyle yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Ancak tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar için en doğru fiyatları veriyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Çünkü sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz.

Lice Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Bakır alan hurdacılar konumuzda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Lice hurda bakır fiyatları için arayın. antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru alanlar içindeyiz.

Bakır alan Lice hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Lice içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Lice yanık bakır hurdası kilo fiyatını talep edenlere her gün ulaştırıyoruz. Diyarbakır Lice bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Lice 2.el jeneratör Alan Firma

Jeneratör hurdası alan firmayız için yüksek fiyatı vermekteyiz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Her türde yeniden farkı bulunamayan 2.el jeneratör alınır, satılır.

Lice Hurda Plastik Alanlar

En iyi fiyatlarla hurda şeffaf naylon, mavi kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası alıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Lice plastik hurdası alan yerler içinde bulunan Lice hurdacısıyız. Sitemizdeki Diyarbakır Lice plastik kilo fiyatı az önce güncellenmiştir Diyarbakır şehri Lice ilçesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin hurda alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi çeşitleri vardır.

Lice İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri, boya tabancası ikinci el demir inşaat iskelesi, plywoon hurda alıp satıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden şirketlerden satın almış olduğumuz Yıkılan iş yeri benzeri binalardan elde edilmiş yeni ayarında 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencereler alıyoruz.

Lice Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığında ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vb. tüm hurda malzemeleri alıyoruz. Daha önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında bilinen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken ev ve işyerlerinin tekrar yapılması için yıkılmasını yapıyoruz.

Lice Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Olduğundan temiz bir Lice için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu tür eşyaları alıyor değiliz. Lice hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimizle hurda geri dönüşüm işleriyle geri dönüşümde öncüyüz.

Lice Nikel Hurda Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikeller alınırken elimizden geldiğince hassas davranmalıyız. Diyarbakır Lice nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Özellikle %99 şablon nikel ile %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot nikel alımında piyasanın üzerinde kilo fiyatı sunuyoruz. Nikel hurda içeriğinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirleyebilir.

7/24 Hizmet Veren Lice Hurdacı Firması

Bu sürenin sağladığı profesyonellik vasıtasıyla araç parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Lice hurdacı firması firmamız vasıtası ile zaman kavramı olmadan geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Nerdeyse iki bin dokuz yılından bu günlere geri dönüşümde sizlere hizmetimizi sunuyoruz.

Lice Akü Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda akü içinde bulunan kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Zamanla enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz. Akü hurdası alan yerler bölümümüzü okumak konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Dolayısıyla bizim benzeri kendi içerisinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içindedir. Arabalarda enerji ihtiyaçları amacıyla sıkça kullanılabiliyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerji depolayan cihazdır.

Lice Araba Hurdası Alan Firma

Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek römork, parçalanmış hurda araba, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Bazen Lice çevresinde araç hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Lice Kırık Cam Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Günümüzde renkli ve şeffaf kola şişesi, araç camları benzeri cam hurdası bulunmaktadır. Lice çevresinde cam hurdası alan firmalar arasındayız. Günümüzde renkli ve şeffaf kola şişesi, araç camları benzeri cam hurdası bulunmaktadır.

Lice Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Lice fabrika sökümü işi profesyonelliğin deneyimine sahibiz.

Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde nam saldık. Fabrika sökerken sökülecek tesisin etraflıca dolaşılması gerekir. Uzun süredir bol miktarda fabrika söküm ihaleleri tamamladık. Yıkım işi yapanların bahsettiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Lice Karton Hurdası Alanlar

Bölgede renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter alımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra titizlik sayesinde size çok daha yüksek kazanma imkanı sunuyoruz. Lice kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki Halk Metal sayesinde toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Değerinden yüksek fiyatlarla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, karton bardak, hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası alımı yapan firmalar arasındayız. Lice hurda kağıt ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Sitemizdeki Lice hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız

Güncel Lice Hurda Fiyatları

Güncel kilo fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bizi arayın. Lice hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar her saat güncellenmektedir. Sitemizde bir kaç gün önceden yazılanhurda alüminyum fiyatları metne göz gezdirebilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken borsa fiyatından yüksek fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz.

Lice 2.el Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alan Hurdacı Firmalar

Elimizde mevcut olan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi yemek ocağı, salata reyonları, evye, bakır davlumbaz, paslanmaz krom küvet, sanayi tipi aspiratör vb. endüstriyel mutfak aletini incelemek amacı ile sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Sanayi tipi reataurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alıyoruz. İkinci el tabak ısıtma tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizi arayabilir.

Lice Kumaş Hurdası Alan Firmalar

Hurda kumaş firesi alım satımı yapıyoruz. Lice ilçesinde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize geliyoruz. Defolu parça penye kumaş, nevresim kumaş parçası, kumaş topu, mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alımı yapıyoruz.

Tonajlı ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk alımı için telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Diyarbakır Lice kilo ile hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Bu sayfada yayınlanan Lice hurda kumaş kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Lice İkinci El Ev Eşyası

Sahibinden satılık personel masaları, ofis büro mobilyaları, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop satın almak amaçlı olarak telefonumuzu arayın. Titizlik ile kullandığınız 2. el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki yemek odası takımlarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat vermekteyiz. Daha detaylı bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alımı yapanlar konusunda bilgi içeren sayfamızı ziyaret ediniz Lice ilçesinin tümünde titiz biçimde kullanıldığı ilk bakışta anlaşılan, 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satıyoruz. Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile numaralarımızla ulaşabilirsiniz.

Lice 2.el Raf Satanlar

Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Buradaki Diyarbakır Lice ikinci el market rafı fiyat listesi az önce güncellendi. Hurda raf alım satımı gönderisine mutlaka göz atın. Lice 2. el raf hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile sitemizdeki telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Genelde resterasyon yapan butiklerden temin ettiğimiz market rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2.el raf hurdası satıyoruz.

Lice Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Lice çevresinde en çok alımı yapılan hurdalar içerisindedir. İkinci el kombi alan firmalar arasındayız. Lice ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir.

Lice Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınacak her nevi hurda eşyanın depomuza taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Lice Belediyesi’nce daha önce planlanan yere taşınır. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre ortaya çıkan molozların taşınma işi güvenlikle yapılmaktadır.

En Yakın Lice Hurdacı Firma

Lice en yakın hurdacı firması adı ile hurda tartmak sebebi ile deponuza tecrübeli personel yolluyoruz. Bu hizmetle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Lice etrafında hurdacılık yapmaktan onur duyarız. Lice hurdacı firması olarak konumuzdan hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Halk Metal olarak Lice ilçesinde hurda alımı yapmaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp