Maltepe Hurdacı

Maltepe Gülensu Hurdacı

Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle İstanbul Anadolu Maltepe Gülensu mahallesine yakın konumlarda hizmet veriyoruz. Maltepe Gülensu mahallesi hurdacı firmalar içinde en büyük işletmesiyiz. Gülensu mahallesinde hurdacı firması olarak her nevi hurda eşyayı alıyoruz Güncel Maltepe Gülensu hurda fiyatları ile alım satım hizmeti veriyoruz.

Anadolu yakası Maltepe çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı için araç göndermekteyiz İstanbul hurdacı firmalar arasındaki firmamız hizmetinizdedir. İstanbul Maltepe Gülensu hurdacı firma olarak Gülensu mahallesinin tümümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Maltepe hurda metal ve plastik geri dönüşüm tesisimiz bulunmaktadır.

Miktarı yüksek hurda alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Şu anda İstanbul Maltepe firmasıyız. Lakin Maltepe Gülensu mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Anadolu yakası Maltepe Gülensu mahallesinin tamamında az kullanılmış eşya ve hurda alımında peşin ödeme yapıyoruz Her türlü hurda alımında deneyimliyiz.

Maltepe Gülensu Hurdacı Firma

Maltepe hurdacısı olarak Anadolu yakasının her yerinde hurda atık alımı yapmaktayız. Gülensu bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizde her tür hurda satışı nedeniyle firmamızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Gülensu mahallesi çevresinde hurda malzeme alan yerler arasındayız. Gülensu hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Gülensu mahallesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Anadolu yakası hurdacısı olarak sınırları kaldırıyoruz. İstanbul ilinin büyüyen mahallesi Gülensu daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Maltepe Gülensu için değil, her bölgede hizmet veriyoruz.

Ülkemizde yılda yirmi 5 milyon ton evsel atık, 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık çöpe gidiyor. Ortaya çıkan atıl malzemelerin yüzde dördünü madenler, yüzde on ikisini cam hurdaları, yüzde 43’ünü hurda kağıtlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu atıkların dörtte beşi boşa gidiyor. Bu malzemeler ülkemize zararı 1.55 milyar Türk Lirası tutmaktadır. Bizim gibi hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmek amacı ile çaba sarf etmekteyiz.

Gülensu Hurdacı Telefonu

İstanbul Maltepe Gülensu Mahallesi hurdacı numarası sitemizin içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Gülensu mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Gülensu Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

Unutmayın ki her nevi demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir yangın merdiveni için nakit para ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı makalemize göz atmalısınız. Güncel anlık demir hurdası fiyatı edinmek nedeni ile şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümünün linkine tıklayın. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla bulunan metaller içinde yer alır. Sayfamızdaki İstanbul Maltepe Gülensu hurda demir kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Gülensu bölgesinde demir hurdası alımı yapmaktadır. Gülensu etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Gülensu Hurda Çinko Alım Satımı

Maltepe Gülensu çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alımı yazısını okursanız şahane bir şey yapacaksınız. Bu sayfadaki Gülensu hurda nikel fiyatları güncellenmiştir. Çinko hurdası alımı yazımızı okumalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü satmak için arayabilirsiniz.

Gülensu Hurda Alüminyum Alanlar

Gülensu bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde durmadan tecrübe kazanıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. . Hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Maltepe Gülensu Mahallesinde alüminyum hurdası alanlar arasında fark yaratıyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı için telefon etmenizi istiyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası almaktayız.

Gülensu Kurşun Hurdası Alanlar

Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renge sahiptir. Minare kurşunu
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası alırız. İstanbul Anadolu yakası Maltepe Gülensu mahallesinde kurşun hurda alımı için depoladığınız yere geldiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Gülensu hurda Cami kurşunu ton fiyatını isteyenlere günlük yolluyoruz.

Gülensu Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar yazımıza kesinlikle bir göz atın. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Krom hurdası alan yerler paylaşımına bakmak istemelisiniz.

Gülensu Mahallesinde Hurda Alım Satımı

Gülensu geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Halk Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda kablo alıyor. Gülensu yerinden hurda alımı yapılan mahalleler içindedir. Hurda malzemelerinizi gecikmeden paraya çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin piyasasının inmesine sebep olur. Hurda krom alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Tonajlı hurda sarı ve demir, bakır, kurşun, kablo hurda, hurda çinko, alüminyum hurdası alımında yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. Gülensu hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz.

Gülensu Mahallesinde Kablo Hurdası Alım Satımı

Yüksek miktarda kablo hurdası alımında ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Gülensu hurdacı firması olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo alımı yapıyoruz. Kablo alan hurdacı konulu metni inceleyebilirsiniz.

İçerisindeki telin türüne bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Sitemizde yer alan Gülensu bakır kablo fiyatlarını dileyene güncel olarak gönderiyoruz. Müşterilerde çoğunlukla edinilebilen %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken nakit para ödeme yapıyoruz. Ancak tek damar hurda kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat teklifini gönderiyoruz. İstanbul Maltepe Gülensu mahallesi kablo hurdası almaktayız. Gülensu mahallesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alımı yapıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablo elinde olanlar şimdi arayın.

Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Gülensu hurdacı firma arayanlara hizmet avantajlı fiyatlar veriyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır teller sebebi ile hurdacı firmalar için önemlidir. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir.

Gülensu Mahallesinde Hurda Bakır Alan Firmalar

Maltepe Bakır hurda alanlar yazımızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Gülensu Mahallesindeki hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Gülensu bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Gülensu mahallesi bakır hurdası fiyatları için operatörlerimizi arayın. Buradaki İstanbul Maltepe Gülensu bakır ton fiyatlarını isteyene güncel olarak yollanmaktadır. İstanbul Maltepe Gülensu bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alan firmayız.

Gülensu Sac Hurda Alımı

Şu anda her türde 2. el trapez sac bulunuyor. Gülensu mahallesinde sac levha, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru, fiyatları öğrenmek amacı ile. Sac hurdası alım satımı yapan işyerleri içindeyiz. Bağ kulübesi çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

Gülensu Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden ötürü hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Bununla beraber sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Sarı alan hurdacılar başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır. İstanbul Maltepe Gülensu hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapıyor. Halk Metal Geri Dönüşüm tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, hurda sarı bronz alımı yapıyor.

Gülensu bölgesinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Haliyle Gülensu hurda sarı ticareti yapmaktayız. Doğruyu söylemek lazım ise sarı hurda olarak geçen hurda türü yoktur.

Gülensu Hurdacı Sitesi

Gülensu mahallesi hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımız aracılığı ile geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Sadece bu türlü malzemeleri alıyor değiliz. Geleceğe olması gerektiği gibi yaşanır bir Gülensu oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Gülensu Hurda Araç Alan Hurdacılar

Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Gülensu mahallesi bölgesinde hurda araç alım hizmeti vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri
, hurda yük vagonu, motor hurdası . Ancak araba hurdası evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Gülensu 2. El Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel yeni ürün gibi 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız için en iyi fiyatları sunuyoruz.

Gülensu Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Gülensu fabrika söküm işi uzun senelerin deneyimine sahibiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay değildir. Böylece Maltepe fabrika yıkımı gerçekleştiren yerler içerisinde nam saldık. Uzun zamandır çok sayıda fabrika söküm ihalesi yerine getirdik. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Güvenlice fabrika söküyoruz.

Gülensu Klima Hurda Alımı

Gülensu mahallesi etrafında hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Gülensu mahallesi mahallesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda eşyalar içinde yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Gülensu Mahallesinde Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Maltepe Belediyesi tarafından belirlenen moloz dökme yerlerine taşınması gerçekleştiriliyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi güvenle yapılmaktadır.

Güncel Anlık Gülensu Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek miktarda hurda ticaretlerinde öteki firmalardan yüksek kilo fiyatları sunuyoruz. Gülensu hurdacı firma olarak hurdacılık esnasında uygulanılan fiyat listeleri Gülensu piyasasında günlük değişmekte. Anlık hurda fiyatları hakkındaki içeriğe bir göz atın En doğru hurda ton fiyatına ulaşmak nedeniyle bizi arayın.

Gülensu 2.el Ev Eşyası

Gülensu bölgesinde sıfır gibi, 2. el ev mobilyaları satabilirsiniz. İyi durumda ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile telefon numaralarımıtuşlayabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi bildirdiğiniz konuma gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi veriyoruz. Geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası alım satımı hakkında bilgi veren makalemizi okuyunuz Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, öğrenci masaları temin edilir.

Gülensu Akü Hurdası Alanlar

Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı nedeniyle geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Aküler başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolanan cihazdır. Akü hurda alımı yazısını gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Dolayısı ile İstanbul Maltepe Gülensu hurdacısı vb. işletme içerisinde geri dönüştürme tesisi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar. Kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası denmektedir. Akü hurda alan yerler akü hurdası konusunda bilgi edinmek için içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı sıkça bulunur.

Gülensu Mahallesinde Plastik Hurdası Alanlar

İstanbul şehri Gülensu bölgesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda fiyatı öğrenmek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gülensu plastik hurda alımı yapanlar içinde bulunan işletmeyiz. Bu sayfadaki Gülensu plastik hurdası ton fiyatı haftada bir güncelleniyor Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyata pet şişe hurdası, market poşeti, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

Gülensu Mahallesinde Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Maltepe Gülensu çevresinde cam hurdası alan yerler arasında faaliyet veriyoruz. Çağımızda şeffaf ve renkli kola şişesi, otomobil camı çeşitlerinde cam hurdası bulunabilmektedir. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıda olan suları muhafaza eden inorganik amorf katı bir malzemedir.

Gülensu 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurda fiyatları raf hurdası hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Özellikle raflarını yenileyen butikler tarafından satılan market rafları, çelik raflar, orta reyonlar, mağaza raf hurdası, demir raflar içinden seçilen yeni durumdaki 2.el raf satanlar içindeyiz. Burada bulunan İstanbul Maltepe Gülensu Mahallesinde raf hurdası fiyat listesi günceldir. Hurda raf alan hurdacı bölümünü okumalısınız. Gülensu 2. el raf hurdası satın almak sebebiyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Gülensu Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Gülensu nikel hurdası alıyoruz. Özellikle %95 şablon nikel hurda ile %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda, turbo nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alındığında elden geldiğince hassasiyetle hareket etmeliyiz.

Gülensu Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bölgenin tümünde hurda kitap defter, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra özenle sizlere çok daha yüksek oranda kazanım etme avantajı yöneltiyoruz. Gülensu kağıt hurdası alanlar içindeki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm verdiği hizmetlerle iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli ton fiyatı isteyebilirsiniz.

Değerinden yüksek kilo fiyatı ile hurda kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak alıyoruz. Gülensu hurda kağıt alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Buradaki İstanbul Maltepe Gülensu mahallesinde hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız

7/24 Hizmet Veren Gülensu Hurdacı Firma

Bu sürenin bahşettiği deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Bin dokuz yüz doksan yedi yıllarından bu günlere geri dönüşümde hizmete devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Gülensu hurdacı depomuz vasıtasıyla cumartesi, pazar bile hurdacılık sektöründe çalışıyoruz.

En Yakın Gülensu Hurdacı Numarası

Gülensu en yakın hurdacı deposu adı ile hurda alırken ayağınıza geliyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Gülensu genelinde her nevi hurda malzeme alımı yapıyoruz. Gülensu hurdacı firma olarak adresten her tür hurda atık alım satımı hizmetimiz var. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Gülensu mahallesinde servisler ediyoruz.

Gülensu Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

Spota düşmüş atletlik kumaş, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, hurda parti kumaşı, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş alımında yerinizde ödeme yapılır. Buradaki Gülensumahallesi hurda kumaş fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız.

İstanbul Maltepe Gülensu kilosuyla kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Gülensu bölgesinde kumaş fire hurdası almaktayız.

İstanbul Maltepe Gülensu mahallesinde jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alım satımında yerinize gelmekteyiz. Spota düşmüş kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Gülensu 2.el Restoran Aletleri Alanlar

Sanayi tipi ikinci el lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satanlar bu sayfadaki telefon numarasını arayabilir. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi set üstü meykap, krom dinlendirici, krom paslanmaz davlumbaz, krom evye, krom paslanmaz küvet, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak alet edavatını incelemeniz amacıyla siz çok kıymetli müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz.

Gülensu İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte batan depolardan almış olduğumuz Yıkılmış yurt binalarından alınan sıfır gibi 2. el mutfak dolapları, kapı, pimapenler alıyoruz. Şantiyelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı mikseri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış portatif, hurda plywood 2.el olarak satılır.

Gülensu Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Üstteki fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş apartmanların yeniden imar edilmesi için yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken gerekli tüm güvenlik önlemleri Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığında bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma parkeler, hurda kapı pencere, çıkma pimapen ve benzeri tüm hurda malzemeyi ücretle alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp