Tokat Hurdacı

Niksar Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Niksar çevresinde hurda fiyatı sormak sebebi ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En doğru Niksar hurda fiyatlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Eşsiz hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Tüm faaliyetlerimize okuduğunuz alandan erişebilirsiniz. En yakın Niksar hurdacı firmasıyız. Halk Metal ismimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Türkiye’nin dört bir tarafından, her türlü hurda satmak için iletişime geçin. Miktarı yüksek hurda eşya satanlara özel piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Tokat hurdacı firmalar arasındayız.

Niksar Hurdacı Firmalar

Niksar hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Tokat Niksar etrafında yep yeni anlayışlarla hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her türlü hurda atık satışı için telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Tokat şehir merkezine bağlı hızla gelişen ilçesi Niksar öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Niksar bölgesinde değil, her ilçede hizmet veriyoruz. Niksar bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek çocuklarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Niksar hurdacısı olarak Tokat ilçelerinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurdanız için yakın çevredeki hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz

Niksar Hurdacı Numarası

Niksar hurdacılık hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Niksar hurdacı numarası sayfamızın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz.

Niksar Kurşun Hurda Alanlar

Niksar kurşun hurda alımı için yüksek fiyatı verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Tokat Niksar hurda kurşun ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Cami kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk alım satımı yaparız. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Dünyada cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali gümüşe yakın mavi renkli haliyle öne çıkar. Hurda kurşun alanlar makalesini incelemek iyi gelecektir.

Niksar Hurda Krom Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar paylaşımımıza bir göz atmalısınız. Oldukça sert bir maden yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Burada yayınlanmış olan Niksar krom fiyatları güncellenmiştir. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Niksar Hurda Alım Satımı

Niksar yerinden hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Elinizdeki hurdayı geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın değeri düşüyor. Yüksek tonajlı çinko, çatı minare kurşunu, hurda bakır, kablo hurda, hurda alüminyum,hurda demir ve sarı alımında piyasasının üstünde fiyat teklifleri veriyoruz. Niksar hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz.

Zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda çelik alımı için evinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alanlar arasındayız.

Niksar hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Niksar Çinko Hurda Alan Hurdacılar

Sitemizdeki Niksar çatı söküm çünkosu kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma paylaşımına bir göz gezdirirseniz şahane bir şey yapmış olursunuz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Niksar çevresinin tamamında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Niksar Hurda Bakır Alım Satımı

Bu sayfadaki Niksar sorma bakır hurdası kilo fiyatını isteyenlere ücretsiz yollamaktayız. Tokat Niksar hurda bakır alan yerler arasındayız. Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz.

Hurda bakır alan yerler bölümünde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Niksar hurdacı telefonunu hemen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Niksar içerisinde hurda bakır almaktayız. Niksar bakır hurda fiyat listesi için firmamızı arayabilirsiniz.

Niksar Demir Hurdası Alım Satımı

Unutmayın ki her nevi demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Hurdacı firmamız Niksar bölgesinde hurda demir alımı yapıyor.

Güncel anlık demir hurda fiyatı edinmek amacıyla Niksar hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı paylaşımına bir göz atmalısınız.

Niksar çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda kullanılan madenler içerisinde bulunur. Bu yazdıda yayınlanan Tokat Niksar inşaart demiri fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Niksar Hurda Kablo Alımı

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Lakin tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Hurda kablo alan hurdacı konulu konuya göz atın.

Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfada yer alan Tokat Niksar elektrik kablosu ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Niksar ilçesinin tamamında kablo hurdası alımı yapıyoruz. Tokat Niksar bölgesinde bolca ticareti yapılan %40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı hurda kablo alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda kablo tellerindeki bakır yüzünden kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. İlaveten çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Çünkü sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Niksar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Tokat Niksar genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler bizi arayabilir. Konumdan tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Niksar hurdacısı Halk Metal özellikle antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası alımı yapmaktayız.

Niksar Sac Hurda Alımı

Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Tokat Niksar ilçesinde sac levha hurdası, sac varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz. Hali hazırda yeni gibi ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

Niksar Sarı Hurda Alımı

Halk Metal şirketimiz tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Niksar ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Bu nedenle Niksar sarı pirinç hurdası alımı yapan firmayız. Sitemizde yer almakta olan Niksar hurda sarı pirinç kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Sayfamızdaki pirinç sarı hurda alanlar konuya bir göz atabilirsiniz.

Gerçekte sarı hurdası olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç hurdaya halk arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası deniliyor. Niksar hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor.

Niksar Hurda Alüminyum Alan Fabrikalar

Tokat Niksar alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için telefonlaronızı bekliyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Her çeşit hurda alüminyum alınır. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Bize güven duyanların destekleriyle her gün tecrübe elde ediyoruz. Sitemizdeki Niksar alüminyum hurdası ton fiyatlarını dileyenlere günlük ulaştırmaktayız. Sayfamızdakialüminyum hurdası alanlar metini inceleyin. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant Niksar hurdacılık firmaları arasındayız. Niksar ilçesinin tümünde alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alırken hurda tartımını sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz.

Niksar 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile işi bırakmak zorunda kalmış fabrikalardan almış olduğumuz Şantiyelerde yük asansörü, boya tabancası, alçı mikseri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Niksar yakınlarında yıkılmış lokanta binalarından ayırılan sıfır ayarında 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler satıyoruz.

Niksar Hurda Akü Alımı

Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Akü hurdası fiyatı bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla bizim benzeri kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alan fabrikalar içindedir. Akü içindeki kurşunlu suları nedeniyle hurdacılar için kıymetlidir. Taşıtlarda elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Akü diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolanan cihazdır.

Niksar Fabrika Sökümü

Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek tesisin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekiyor. Fabrika sökümüyle uğraşanların söylediği şekilde kolay bir iş sayılmaz. Tokat Niksar fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Güvenli biçimde tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Daha önce onlarca fabrika bozum ihalesini tamamladık. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde lider olduk.

Niksar Cam Hurda Alım Satımı

Niksar Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Daha fazla yaşanabilir bir Niksar için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Niksar hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuz aracığıyla geri dönüşüm işi yapıyoruz.

Niksar Hurda Otomobil Alan Yerler

Niksar hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Niksar çevresinde hurda araç alım hizmeti veriyoruz. Ama otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, parçalanmış hurda araç, motor hurdası vebenzeri hurdalara fiyat sormak için arayabilirsiniz.

Niksar İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Sitemizde yayımlanmış olan Tokat Niksar ikinci el market rafı ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Raf hurda alım satımı linkine tıklayın. Niksar 2.el hurda raf satmak sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan elbiseciler tarafından satılan çelik raf hurdaları, ürün reyonları, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, mağaza rafı hurdaları içinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2. el raf satışı yaıpyoruz.

Niksar Hurda Nikel Alanlar

Özellikle turbo nikel, anot nikel, %99 şablon nikel hurdalar , %95 hurda nikel şablon alıyoruz. Bu nedenle nikel hurdası alımı yapılırken gayet özenli davranmalıyız. Niksar hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

Niksar Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Niksar kentsel dönüşüm içerisinde yıkılacak ev ve işyerlerinin uygun biçimde yapılması amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Üstteki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, çıkma pimapen vs. her cins hurda eşyayı satın almaktayız. Yıkım sırasında istenen tüm önlemler

Niksar Hurda Plastik Alanlar

Avantajlı fiyata pet şişe, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda naylon poşet, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alımı için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Tokat şehri Niksar bölgesinin her yerinden hurda jelatin, plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal fiyatları edinmek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Niksar hurda plastik alımı yapan firmalar içinde lider konumda olan Niksar hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Tokat Niksar naylon hurdası ton fiyatını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Niksar Kağıt Hurda Alımı

Niksar kağıt hurdası alım satımı yaptığımız bölgeler içinde yer alıyor. Sayfamızda bulunan Tokat Niksar karton hurdası fiyat listesini arzu edenlere her gün yollamaktayız Bölgede defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla hurda satıcılarına daha çok kazanma imkanı iletiyoruz. Ederinden fazla hurda kağıt fiyatlarıyla kuşe kağıt hurda, karton bardak, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz. Niksar kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki şirketimiz ile ticaret yaparak iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda koli satabilirsiniz.

Niksar İkinci El Eşya

2. El büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu satmak isteyenlere peşin para ödeme yapıyoruz. Kısa süre kullanılmış olan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip mobilyaları kapınıza gelerek alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski busdolabı vb hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi uygulamaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda bulaşık makinesi alımı yapan firmalar başlıklı sayfamızı inceleyiniz Niksar çevresinde çok az kullanılmış olan ve ikinci el ev eşyası satın alabilirsiniz. Her türlü 2. el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek maksadı ile bizlere ait numaraları tuşlayarak iletişimde bulunarak ihtiyacınız olan ürünün elimizde hazırda olup olmadığını sorabilirsiniz.

Niksar İkinci El Mutfak Ekipmanı Alanlar

İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı 2 kapaklı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. 2. El tabak ısıtma tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, lokanta tipi kuzine, paslanmaz salata ve meze reyonları, davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak malzemelerini incelemeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz.

Niksar Kumaş Alan Yerler

Parti malı hurda kumaş topu, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, penya kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaş parçası için nakit parayla ödeme yapmaktayız. Parça kumaş hurdası alıyoruz. Spota düşmüş hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satmak için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Tokat Niksar bölgesinde hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alımlarında yerinize araçlarımızı gönderiyoruz. Niksar kilo ile tartarak kumaş hurdası alan firmalar arasında en doğru fiyatı veriyoruz. Sitemizde yayınlanan Tokat Niksar hurda kumaş kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

En Yakın Niksar Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacılık olarak Niksar etrafında hurda alımı işleri yapmaktayız. En yakın Niksar hurdacı adı ile her nevi hurda metal nakliyesi yapmak için yerinize gelmekteyiz. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Niksar etrafında servis vermekten kıvanç duyuyoruz. Niksar hurdacı firma içinde çalışmakta olan personelimizle konumdan hurda malzeme alım ve satım hizmetleri vermeye başladık.

Niksar Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Her voltajda sıfır gibi 2.el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alımında yüksek fiyatla ödeme yapıyoruz.

Niksar Hurda Fiyatları

Doğru hurda fiyatına erişmek sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki yüksek miktarlı hurdalar alırken oldukça daha fazla kilo fiyatı sunuyoruz. Sayfamızda önceden paylaşılmışhurda bakır fiyatları metne göz atın Niksar hurdacı hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi çabucak değişiyor.

7/24 Hizmet Veren Niksar Hurdacı Firma

İki bin dokuz senesinden bugüne hurdacılıkla hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Niksar hurdacı olarak günün her saatinde çalışıyoruz. Yılların sağladığı profesyonellik aracılığıyla makine parkurumuzu çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Niksar Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Niksar ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Klima hurdası Niksar bölgesinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Niksar Moloz Dökümü

Yıkım molozu Niksar Belediyesi tarafından alınan kararlarla planan arazilere dökülüyor. Bina yıkımında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun nakliyesi itinayla yapılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp