Pendik Hurdacı

Orhangazi Mahallesi Hurdacı Firma

Orhangazi mahallesi hurdacı işletmeleri içinde öncü geri dönüşüm tesisiyiz. Pendik hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikaya sahibiz. Orhangazi mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı değerinde alıyoruz

Halk Metal olarak Pendik Orhangazi bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Şu an Pendik firmasıyız. Elbette ki Orhangazi mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Anadolu yakası Orhangazi mahallesi çevresinde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alım satımında nakit ödemeler yapıyoruz

İstanbul Pendik mahallesi Orhangazi hurdacı firması olarak Orhangazi mahallesinin etrafında her cins hurda alımı yaparız. Güncel Pendik Orhangazi hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz. İstanbul Anadolu yakası Pendik içesi etrafında olduğu gibi hurda almak amacıyla ekip göndermekteyiz

Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olan firmamız Halk Metal hizmetinizdedir.

Pendik Orhangazi Hurdacıları

Ülkemizde yıllık 25 milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılıyor. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde 27’sini plastikler, yüzde onikisini cam hurdası, yüzde 4’ünü metal hurdalar, yüzde kırk üçünü kartonlar oluşturuyor. Ne yazıkki, bu paha biçilmez malzemelerin yüzde seksen ikisi çöpe gitmektedir. Boşa giden malzemeler yurdumuza zararı 1 milyar beş yüz elli milyon TL’dir. Hurdacı firmalar ülkemizin zararına olan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını Türkiye bütçesine kazandırmak için çalışmaktayız.

Orhangazi bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atık plastikleri işlemden geçirerek halkımızın faydası için çalışıyoruz. Pendik mahallesinin her yerinde ve Orhangazi mahallesi yakınlarında hurda alan firmalar içinde en güçlüsüyüz. Sizde her çeşit hurda satışı amacı ile iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Pendik hurdacı olarak Anadolu yakası genelinde her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Orhangazi hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Pendik Orhangazi merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan mahallesi Orhangazi gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Orhangazi çevresinde değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Orhangazi Hurdacı Telefonu

İstanbul Pendik Orhangazi mahallesi hurdacı telefon numarası sayfamızın altında hızlıca arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. İstanbul Pendik Orhangazi Mahallesi hurdacılık her türde hurda alımı faaliyetleri sunduğumuz bölgeler içindedir. Bu sebeple hurda satmak nedeniyle numaralarımızı aramanız yeterlidir. Boşa zaman harcamadan arayın en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satarak peşin para elde edebilirsiniz.

Orhangazi Demir Hurda Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Pendik Demir hurdası alan hurdacı firma konusunda bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Demir, dünyada çokça kullanılan madenler içindedir. Burada paylaşılmış olan Orhangazi hurda demir kg fiyatını kayıt olanlara her gün gönderiyoruz. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar yazısına kesinlikle bir göz atın. Halk Metal Orhangazi bölgesinde demir hurdası alımı yapıyor. Orhangazi mahallesinin tüm sokaklarında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız.

Orhangazi Hurda Çinko Alanlar

Bu sitede bulunan Orhangazi çinko levha kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Çinko hurda alan yerler hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Orhangazi mahellesinin tüm caddelerinden hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alanlar gönderisini ziyaret ederseniz güzel olacaktır.

Orhangazi Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Pendik Orhangazi hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Her çeşit alüminyum hurda alınır. Şirketimize destek olanların yardımıyla her geçen gün gelişiyoruz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası yapıyoruz.

Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak, alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı almak için telefonlarınızı diliyoruz. Orhangazi bölgesinde alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımı güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Anlık sayfamızdaki hurda alüminyum konuya bir göz atabilirsiniz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

Orhangazi Hurda Kurşun Alımı

Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerdendir. Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi hurda kurşunu alımı yaparız. Orhangazi hurda kurşun aldığımız mahallelerden biridir. Buradaki Orhangazi kurşun hurdası fiyatları güncellenmiştir. Cevher şeklindeki kurşun metali gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. İstanbul Kurşun hurdası alanlar yazımıza bir göz atmak istemelisiniz..

Orhangazi Krom Hurda Alan Firma

Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Hurda krom alan hurdacı firmalar gönderisini okuyabilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı makalemizi gezmek iyi gelir.

Yapısı itibari ile oldukça sert olduğu için zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Orhangazi Hurda Alan Firmalar

Yüksek tonajlı sarı ve alüminyum hurdası, hurda kablo, hurda bakır, kurşun hurdası,çinko hurda, demir alırken fiyatlar uygulamaktayız. Orhangazi hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkmaktayız. İstanbul Pendik Orhangazi mahallesi hurdacı firma olan Halk Metal her nevi hurda kablo alım hizmeti veriyor. Zamak hurda, hurda makina, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Orhangazi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Topladığınız hurdayı geç kalmadan nakite çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğruyor. Bu nedenle malzemenin kıymeti düşebilir. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Hurda demir alımı için yerinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Orhangazi Kablo Hurdası Alımı

Orhangazi hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alımı yapıyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar hemen bizi arayabilir. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Piyasada çoğunlukla satılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdası alırken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar içerikli konuyu inceleyin. Konumdan antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alıyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Çünkü Halk Metal olarak sadece hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Orhangazi hurdacı arayanlar için buradayız. . Ayrıca enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için en güncel fiyatı gönderiyoruz. Orhangazi hurdacısı olarak her nevi hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar alım satımı yapıyoruz.

Kablolar elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaktadır. İlaveten hurda çok damarlı kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizde bulunan Orhangazi kablo ton fiyatını arzu edene güncel olarak gönderiyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Orhangazi hurda kablo almaktayız.

Orhangazi Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Bakır hurdası alan Orhangazi hurdacı numarasını kolayca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Orhangazi bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Orhangazi soyma bakır hurdası ton fiyatı güncellenmiştir. İstanbul Pendik Orhangazi bakır hurda alan yerler içindeyiz. Orhangazi bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan yerler makalemizde geniş bilgi var. TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alıyoruz.

Orhangazi Mahallesi Sac Hurdası Alım Satımı

Elimizde yeni gibi ikinci el trapez sac mevcuttur. Veranda tavanı kaplamak için kullanabilirsiniz. Sac hurda alanlar içerisindeyiz. Orhangazi çevresinin her yerinde sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Orhangazi Hurda Sarı Alanlar

Orhangazi bölgesinde sarı hurda almaktayız. Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denmektedir. Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri sıkça bulunur. Pirinç sarı alan hurdacılar başlıklı metine göz gezdirebilirsiniz.

Aslında sarı hurda diye adlandırılmış hurda çeşidi yoktur. Bu sebeple Orhangazi hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Orhangazi mahallesinde hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Halk Metal şirketimiz bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda bronz ticareti yapıyor.

Orhangazi Hurdacılar Sitesi

Orhangazi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımızın sayesinde hurda geri dönüşüm işlerine başladık. Çok daha yaşanılır bir İstanbul Pendik Orhangazi yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Sadece bu malzemelerin alımını yapıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Orhangazi Hurda Araba Alanlar

Orhangazi hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Orhangazi çevresinde otomobil hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Pek tabi sizlere araç hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda araba, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri
, römork, motor hurdası alıyoruz.

Orhangazi Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alırken en iyi fiyatı sunuyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alımı için arayın.

Orhangazi Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Fabrika sökümünde öncelikle yıkılacak iş yerinin incelikle dolaşılması gerekiyor. Sektöre girdiğimizden beri sayısız fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık.

Böylelikle İstanbul Pendik fabrika söküm işleri yapan yerler içerisinde nam saldık. İstanbul Anadolu Pendik Orhangazi fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Fabrika sökenlerin anlattığı şekilde kolay olmamıştır.

Orhangazi Klima Hurdası Alım Satımı

Orhangazi çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. 2.el Klima Orhangazi çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Orhangazi Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurda eşyanızın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi güvenle tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozu Pendik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen araziye boşaltılıyor.

Orhangazi Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alımlarında daha fazla fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Güncel ton fiyatlarına ulaşmak nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Orhangazi hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı piyasada her dakika değişiyor. Daha geniş hurda alüminyum fiyatları makaleyi inceleyebilirsiniz

Orhangazi İkinci El Ev Eşyası

Piyasasından ucuz fiyatlarla yeni gibi, ikinci el mobilyalar satın alabilirsiniz. Az kullanılmış olan 2.el olarak satılabilecek durumdaki koltuk, kanepenizi istediğiniz yere gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat sunulmaktadır. Daha detaylı bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya alımı yapan firma konusunda bilgi yazılmış içeriğimize ulaşınız Yeni gibi 2. El LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile telefonumuz ile iletişim kurabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları bulunmaktadır.

Orhangazi Mahallesi Akü Hurdası Alan Hurdacılar

Aküler başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı için bulunuyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denir. İstanbul Akü hurda alan hurdacı firma bölümüne göz bakınırsanız pişman olmazsınız.

Hurda akü alanlar makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. Bu yüzden Halk Metal benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alanlar arasındadır. Akü hurdası içerisindeki kurşunlu akü suyu geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir.

Orhangazi Plastik Hurda Alanlar

En yüksek fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alım satım işleri yapmaktayız. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Orhangazi plastik hurda alımı yapan firmalar arasında olan Orhangazi hurda deposuyuz. Burada bulunan Orhangazi hurda plastik kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz İstanbul ile Orhangazi mahallesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin, hurda polistren kristal satmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri vardır.

Orhangazi Cam Hurda Alımı

Günümüzde şeffaf çıkma araba camları, soda ve gazoz şişesi şekillerinde cam hurda türleri tonajlı alınıyor. Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki su muhafaza eden amorf sert malzemenin adıdır. Pendik Orhangazi yakınlarında cam hurda alan firmalar içerisinde yer almaktayız.

Orhangazi İkinci El Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alımı yapmaktayız. İstanbul Hurda raf alanlar bölümümüze bir göz atabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen pastanelerden aldığımız market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Pendik Orhangazi 2.el raf ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Hurda raf alan yerler yazısına göz atmalısınız. Hurda raf Orhangazi fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Orhangazi Nikel Hurdası Alanlar

Bu mahallede turbo nikel hurdası, %99 nikel şablon – %95 şablon nikel, anot nikel hurda alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alındığında elden geldiğince hassas davranmalıyız. Orhangazi mahallesinde hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir.

Orhangazi Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firma

Karton hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Orhangazi kağıt hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz İlçenin tümünde beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra özen sayesinde hurda satıcılarına daha çok kazanç elde etme olanağı takdim ediyoruz. Piyasadan fazla fiyata kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, bristol hurda, kağıt bardak alımı yapmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası Pendik Orhangazi mahallesi hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki firmamız Halk Metal sayesinde toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Orhangazi Hurdacı Firması

2003’den beri hurdacılık ile hizmet veriyoruz. Yılların bahşettiği profesyonelliklerle makine parkurumuzu geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Orhangazi mahallesinde hurdacı firması olarak günün her saatinde sektöre çalışıyoruz.

En Yakın Orhangazi Mahallesi Hurdacı

Orhangazi mahallesi hurdacı bünyesindeki personelimiz ile yerinden her çeşit hurda atık almaya başladık. Halk Metal olarak Orhangazi mahallesinde her türlü hurda malzeme almaktayız. Orhangazi en yakın hurdacı firması ismiyle hurda malzeme alırken deponuza gelmekteyiz. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Orhangazi çevresinde hizmetler ediyoruz.

Orhangazi Mahallesi Kumaş Hurdası Alım Satımı

Hurda parça kumaş almaktayız. Parti malı hurda nevresimlik kumaş, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alıyoruz. İstanbul Pendik Orhangazi mahallesi mahallesinin tümünde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alımlarında yerinize geliyoruz. Yüksek tonajlı gabardin kumaş, örme kumaş, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı zaman geçirmeden arayınız. Bu sayfadaki Orhangazi kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Orhangazi kilo ile tartıp hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Orhangazi Kullanılmış Restoran Ekipmanları Alım Satımı

İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak kurutma makinesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. İyi durumda tezgah, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolaplar, pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Depomuzda bulunan teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocaklar, aspiratör, evye, krom küvet, bakır davlumbaz, dinlendirici vb kafe restoran tipi otel ve mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmek amacı ile alıcıları depolarımızı ziyarete davet etmekteyiz.

Orhangazi 2.El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde boya makinesi, inşaat vinci, alçı mikseri, harç mikseri 2.el portatif, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Birde malesef iflas eden nalburlardan aldığımız Yıkılmış elbiseci binalarından bir kenara ayırılan sıfır ayarında ikinci el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı alan hurdacılar içerisindeyiz.

Orhangazi Mahallesinde Bina Yıkılır

Üstteki fabrika sökümünde olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler gibi tüm hurdanızı almaktayız. Bina yıkımı yapılırken istenilen tedbir önlemleri Orhangazi kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış apartmanların istendiği biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işini yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp