Ağrı Hurdacı

Patnos Hurdacı Hurda Alımı

Yurdumuzun arzu ettiğiniz yerinde, hurda alımı yapıyoruz. Patnos bölgesinde hurda satmak amacıyla ekiplerimizle irtibata geçebilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ağrı hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Güncel Patnos hurda fiyatları ile hurdanızı yerinden alıyoruz. Daha önce görmediğiniz faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün hizmet alanlarımızı bulunduğunuz yazımızdan öğrenebilirsiniz. Halk Metal adı ile hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Patnos hurdacı firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Patnos Hurdacısı

Patnos mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek tüm halkımızın faydasına çalışıyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Patnos hurdacı olarak Ağrı ilinin her yerinde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın taşınması için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Patnos hurdacısı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Patnos merkezinde eşsiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Ağrı ilinin değişen ilçesi Patnos 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Patnos çevresinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

Patnos Hurdacı Telefonu

Patnos hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Ağrı Patnos hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme fiyatları istemek üzere iş yerimizi arayabilirsiniz.

Patnos Hurda Kurşun Alan Firmalar

Cevher halindeki kurşun metali mavi-gümüş renkli biçimiyle biliniyor. Kurşun hurda kilo fiyatı sayfamızı incelemelisiniz. Metal kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşunu alımı yaparız. Patnos kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız ilçelerdendir. Sayfamızdaki Patnos kurşun hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Patnos Krom Hurdası Alımı

Nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Ağrı Patnos hurda krom ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alımı bölümümüzü okursanız iyi olur. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Patnos Hurda Alan Yerler

Ağrı Patnos ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her türlü ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Yüksek tonajlı sarı ve hurda alüminyum, kablo hurda, hurda bakır, kurşun,çinko, hurda demir aldığımızda fiyatlar sunmaktayız. Patnos hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimizle ön plana çıkmaktayız.

Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, hurda kalay alan Patnos hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda demir alımı için evinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Patnos kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurda malzemelerinizi geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Böylece metallerin fiyatı düşebilir.

Patnos Hurda Çinko Alan Hurdacı Firmalar

Buradaki Ağrı Patnos hurda çinko levha ton fiyatını abonelerimize her gün gönderiyoruz. Çinko hurda fiyatları hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayın. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Patnos ilçesinde hurda çinko alıyoruz.

Patnos Bakır Hurda Alımı

Patnos içerisinde bakır hurda almaktayız. Sayfamızdaki Patnos bakır kg fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Ağrı Patnos bakır hurdası alan yerler içindeyiz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz.

Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Patnos hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Patnos bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

Patnos Demir Hurdası Alanlar

Hurda demir, yer kabuğunda çokça alım satımı yapılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Ağrı Patnos demir hurdası ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Halk Metal Patnos ilçesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Patnos etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar sayfamızı okumak öğrenmenizi sağlayacaktır. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları istemek amacıyla Patnos hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı bağlantısına tıklayınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapan firmayız.

Patnos Kablo Hurda Alım Satımı

Daha doğru sayfamızda önceden yazılmış kablo hurdası alanlar içeriği okuyabilirsiniz. Patnos hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız.

Ayrıca hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıkça kullanılıyor. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Yerinden tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca ticareti yapılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları alım satımı esnasında ederinin üzerinde veriyoruz.

Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Patnos hurda kablo ton fiyatını isteyene güncel olarak yollamaktayız.

Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler şimdi arayın. Patnos hurda kablo alıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz. Patnos hurdacı firması olarak her çeşit antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alımı için buradayız.

Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Patnos hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet veriyoruz. . Kablo hurdası içindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder.

Patnos Sac Hurdası Alanlar

Ek bina tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Sac hurdası alıyoruz. Patnos etrafında sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih etmelisiniz. Şu anda sıfırdan farksız 2. el trapez sac bulunmaktadır.

Patnos Sarı Hurda Alım Satımı

Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Sitemizde yayınlanan Patnos hurda sarı fiyatları biraz önce güncellendi. Sitemizdeki pirinç sarı hurdası alanlar konuyu inceleyin. Ağrı Patnos hurdacı depomuz her nevi hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Bu sebeple Patnos sarı pirinç hurda alım satımı yapan firmayız. Pirinç metaline halk arasında renginden ötürü sarı hurda deniliyor. Patnos hurdacı firmamız tüm bu çeşitlerin ticaretinde hurda sarı pirinç bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Patnos bölgesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Patnos Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Ağrı Patnos alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Bu sayfadaki Patnos alüminyum hurdası kg fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün gönderiyoruz. Daha güncel alüminyum alan hurdacı metini inceleyin. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Şirketimize güven duyanların destekleriyle daha hızlı gelişiyoruz. Patnos ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı için tartımı müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Patnos İkinci El İnşaat Malzemeleri

Büyük projelerde alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri ikinci el inşaat iskelesi, plywoon hurda bulunur. Dolayısıyla batan şirketlerden almış olduğumuz Patnos ilçesinde yıkılmış elbiseci vs binalardan ayrılan hala kullanılabilir 2. el demir kapı, pencereler, mutfak dolapları satıyoruz.

Patnos Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarında bulunur. Akü hurdası alan hurdacı yazımızı geziniz. Bu yüzden Patnos hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan fabrikalar içindedir. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya hurda akü deniliyor. Akü diğer ismiyle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren suları sebebiyle hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir.

Patnos Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Öncelikle sökümü arzu edilen fabrika binasının incelikle dolaşılması gerekir. Yıllardır binlerce fabrika yıkım ihalesini güvenle gerçekleştirdik.

Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında nam saldık. Patnos Ağrı fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Yıkım işi yapanların dile getirdiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Patnos Cam Hurdası Alımı

Cam tam veya yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli araba camları, gazoz ve benzeri hurda cam bulunabilmekte. Patnos ilçesi çevresinde hurda cam alanlar arasında faaliyet veriyoruz.

Patnos Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türden malzemelerin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Patnos hurdacılar sitesindeki dükkanımızla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Daha çok iyi bir Patnos için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz.

Patnos Otomobil Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazen Patnos çevresinde araba hurdası alıyoruz. Elbette müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Ancak otomobil hurdası vergiden düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, yük vagonu, vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, hurda motor için dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Patnos İkinci El Raf Hurdası

Buradaki Patnos çıkma raf fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf alan hurdacılar sayfamızı incelemelisiniz. Raf hurdası Patnos satışı yapmak sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan kasaplardan satın aldığımız market rafları, orta reyonlar, çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir 2.el raf satıcıları içindeyiz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz.

Patnos Nikel Hurda Alanlar

Bu ilçede turbo nikel, anot nikel hurda, %95 , 99 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Ağrı ile Patnos nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdası alındığında oldukça özen ile çalışılmalıdır.

Patnos Bina Yıkımı

Patnos kentsel dönüşümü sebebi ile yıkılacak dükkanların en baştan inşaatının yapılması nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeyi piyasa fiyatına almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Aynen fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Patnos Hurda Plastik Alımı

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ağrı il Patnos bölgesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurda, polistren kristal hurda fiyatları istemek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Patnos hurda plastik alımı yapan firmalar içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Patnos naylon hurdası ton fiyatını kayıt olanlara güncel olarak gönderilmektedir Avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

Patnos Karton Hurdası Alım Satımı

İlçede hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız extra duyarlılıkla hurda satmak isteyenlere çok daha fazla oranda kazanma şansı veriyoruz. Kağıt, karton hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Ağrı Patnos hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız

Ağrı Patnos hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki Halk Metal yardımıyla toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Daha fazla kağıt fiyatıyla peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda gazete, hurda karton bardak alanlar içerisindeyiz.

Patnos İkinci El Ev Eşyası

Temiz kullanılmış olan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip kanepelerinizi yerinden alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alan hurdacı firma başlıklı içeriğimizi inceleyiniz Patnos içinde yeni, 2.el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Her çeşit 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeniyle cep telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Kullanılmış personel koltuğu, personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alımlarında bedelini yüksek fiyatlarla ödemekteyiz.

Patnos Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanları Alımı

Elimizde bulunan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocaklar, dinlendirici, paslanmaz krom davlumbaz, evye, küvet, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmeniz amacı ile sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2.el tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte ikinci el retoran mutfağı aletleri alıyoruz. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, tezgahlar alınır.

Patnos Kumaş Hurdası Alım Satımı

Patnos bölgesinin tamamında hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon, hurda jesica, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik alım satımında yerinize personellerimizi göndermekteyiz. Kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Toptan top kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alıp satıyoruz.

Kilosuyla kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme alımı için firmamızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Patnos kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içerisinde en iyi fiyatlarla hurdanızı alıyoruz. Sitemizdeki Patnos kumaş hurdası fiyat listesini arzu edenlere günlük ulaştırılmaktadır.

En Yakın Patnos Hurdacı

Patnos en yakın hurdacı ismiyle hurda eşya almak için bulunduğunuz yere personellerimizi yolluyoruz. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurdacı Patnos ilçesinde hizmetler ediyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Patnos etrafında hurda alıyoruz. Patnos hurdacı firması bünyesinde çalışan ekiplerimizle yerinden hurda alım satım hizmetimiz var.

Patnos Hurda Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında en iyi fiyatlarla ödeme yapmaktayız. 2. el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alınır.

Patnos Güncel Hurda Fiyatları

Hurda krom fiyatları içerikli konuyu okuyabilirsiniz En doğru hurda fiyatına ulaşmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdaların alımında öteki Patnos hurdacılardan daha fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Patnos hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi günlük değişmekte.

7/24 Hurda Alan Patnos Hurdacı

Tam 24 senedir geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Patnos hurdacı olan firmamızla gece gündüz geri dönüşümde çalışıyoruz. Yılların kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz.

Patnos Klima Hurdası Alan Hurdacı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Patnos etrafında 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima Patnos ilçesinde çok satılan elektronik hurdaları içindedir. 2.el Kombi alan yerler arasındayız.

Patnos Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Patnos Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce imzalanan kararla belirlenen yerlere dökülür. Bina yıkımında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması güvenle yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp