Kütahya Hurdacı

Pazarlar Hurdacı Telefonu

Kütahya Pazarlar etrafında hurda satmak nedeniyle gece gündüz yetkili personelimize görüşmeniz yeterlidir. Anlık Pazarlar hurda fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlere buradan erişebilirsiniz. Halk Metal adı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Pazarlar hurdacı firmasıyız. Güzel yurdumuzun bütün illerinde, her çeşit hurda satmak nedeniyle aramanız yeterlidir. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat teklif veriyoruz. Kütahya hurdacı firmalar arasındayız.

Kütahya Pazarlar Hurdacı Firmalar

Pazarlar hurdacısı olarak Kütahya bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdanızın nakliyesi için çevrenizdeki hurda nakil mesai arkadaşlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Pazarlar bölgesinde hurda alımı faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizde her nevi hurda satmak sebebiyle çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. Pazarlar hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kütahya Pazarlar içerisinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Kütahya merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Pazarlar sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Pazarlar ilçesinde değil, her şehirde hizmet vermekteyiz.

Pazarlar Hurdacı Telefon Numarası

Pazarlar hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içinde yer almaktadır. Boşa zaman geçirmeden arayıp günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Pazarlar hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu nedenle hurda satışı yapmak için sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz.

Pazarlar Hurda Sarı Alım Satımı

Kütahya Pazarlar hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı için adresinize geliyor. Sitemizdeki Pazarlar sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Hurda sarı pirinç hakkında yazılmış metni okuyabilirsiniz. Sizinde öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Bu sebeple Pazarlar sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Aslına bakarsanız sarı hurdası adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri olduğu biliniyor.

Pazarlar ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Pazarlar hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda sarı bronz hurda araiş alım satımında liderdir. Pirinç hurdalar halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir.

Pazarlar Krom Hurda Alan Hurdacılar

Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacılar linkine tıklayınız. Nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Sitemizde yer alan Pazarlar krom hurdası fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz.

Oldukça sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Pazarlar Hurda Alımı

Hurda bakır almak için kapınıza gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Hurda zamak antimon, torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Kütahya Pazarlar ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor.

Tonajlı çinko hurdası, çatı minare kurşunu, bakır hurda, kablo hurdası, hurda alüminyum,inşaat demiri ve sarı alımında yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Pazarlar hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. Pazarlar adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası suylatemas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın kıymetini düşürmektedir. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Pazarlar Sac Hurda Alan Hurdacı

Sac hurdası alım satımı yapanlar içindeyiz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Pazarlar Kütahya etrafında sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı istemek sebebi ile.

Pazarlar Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Pazarlar hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır alan Pazarlar hurdacı firmamızı tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Hurda bakır konumuzda geniş bilgilendirme mevcut. TTR kırma bakır hurdası, Antikron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için peşin ödeme yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz.

Sitemizdeki Kütahya Pazarlar hurda bakır kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Kütahya Pazarlar hurda bakır alan yerler arasındayız. Pazarlar içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Pazarlar Alüminyum Hurdası Alanlar

Kütahya Pazarlar alüminyum hurda alan hurdacılar arasında lideriz. Her nevi alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac almaktayız. Sitemizdeki Pazarlar hurda alüminyum ton fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz yollamaktayız. Şirketimize güvendiğiniz nedeniyle teşekkür ederiz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası Pazarlar hurdacısıyız. Pazarlar ilçesinin her yerinde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımları teknolojik aletlerle yapıyoruz. Müşterilerimizin destekleriyle durmadan tecrübe kazanıyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda gerçekleştiriyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı yapmak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapılır.

Pazarlar Hurda Kurşun Alanlar

Yeryüzünde cevher halinde elde edilen kurşun metali gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun ton fiyatı kurşun hurdası konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla linkine tıklayın. Cami kurşunu, Minare kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk alım satımı yaparız. Kütahya ile Pazarlar hurda kurşun alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerden biridir. Buradaki Pazarlar hurda kurşun kg fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu söylenmektedir.

Pazarlar Kablo Hurda Alan Firmalar

Çünkü Halk Metal olarak sırf hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Ayrıca tek damar kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alım satımı sırasında en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. İçinde bulunan telin türüne göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Pazarlar hurda bakır kablo ton fiyatlarını arzu edenlere her gün gönderiyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz.

Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Kütahya Pazarlar hurdacı firması olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablolar ticareti yapıyoruz. Kablo hurdaları telindeki bakır oranı sebebiyle hurda kablo alanlar için önem arzeder. Kütahya Pazarlar ilçesinin her yerinde hurda kablo almaktayız.

Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken ederinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Kablo alan hurdacılar içerikli konuya göz gezdirebilirsiniz. Kütahya Pazarlar ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alımına liderlik ediyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Satıcılarda sıklıkla satılan Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini oracıkta ödüyoruz.

Genelde alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımı amacıyla arayabilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Pazarlar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Pazarlar Çinko Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki Pazarlar hurda nikel fiyatları güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacı linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz. Pazarlar, Kütahya ilçesinde hurda çinko alıyoruz.

Pazarlar Hurda Demir Alım Satımı

Anlık hurda demir fiyatları edinmek amacı ile şimdi arayın. Hurda demir fiyatları bağlantısına tıklayın. Pazarlar çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Bildiğiniz gibi her tür demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için nakit para ödeme yapan firmayız. Demir, Pazarlar ilçesinde çokça bulunabilen madenler içerisindedir. Burada yayımlanan Kütahya Pazarlar demir hurdası fiyat listesi biraz önce güncellenmiştir.

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı yazımızı incelerseniz güzel olur. Firmamız Pazarlar genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor.

Pazarlar Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bu nedenle nikel hurdalar depolanırken mümkün olduğunca hassas davranmalıyız. Pazarlar nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu bölgede %99 şablon nikel hurda ve %95 nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel hurda alıyoruz.

Pazarlar Hurda Cam Alanlar

Cam tam yada yarısaydam genelde sert bir yapıda olan sıvıları koruyan inorganik amorf katı maddedir. Genelde şeffaf meyve suyu şişesi, kırık araç camı cinslerde hurda cam bulunabiliyor. Pazarlar çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz.

Pazarlar 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış elbiseci binalarından alınan kullanılabilir durumda 2. el kapı, pimapen pecere, mutfak dolapları satan firmalar içindeyiz. Bunun ile birlikte işi bırakan depolardan edindiğimiz Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinci, boya makinesi, harç mikseri, alçı mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır.

Pazarlar Fabrika ve Makine Sökümü

Sökümden önce sökülecek iş yerinin detaylıca incelenerek uygun ekipmanın hazırlanması gerekiyor. Uzun yıllardır sayısız fabrika bozumu ihalesini gerçekleştirdik.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık. Profesyonelce fabrika sökümü gerçekleştiriyoruz.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık. Etrafta söylendiği gibi kolay olmamıştır. Kütahya Pazarlar fabrika söküm işi yılların tecrübesine sahibiz.

Pazarlar Hurda Klima Alan Yerler

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Pazarlar etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Pazarlar bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Pazarlar Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Pazarlar Belediyesi’nce daha önce belirlenen arazilere boşaltılır. Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun nakliyesi titizlikle tarafımızdan yapılıyor.

En Yakın Pazarlar Hurdacı Numarası

Pazarlar hurdacıları içerisinde bünyesinde çalışan personelimiz ile yerinden hurda malzeme alım hizmetimiz var. En yakın Pazarlar hurdacı adı ile her çeşit hurda alım satımında arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Bu neden ile hurda satanlara en yakın hurdacı Pazarlar bölgesinde hizmet ediyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Pazarlar bölgesinde her nevi hurda malzeme almaktayız.

Anlık Pazarlar Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurda ticaretlerinde diğer Pazarlar hurdacılarından özel ton fiyatı teklif ediyoruz. Daha geniş hurda fiyatları içeriği okuyun En güncel fiyatlara erişmek için bize ulaşabilirsiniz. Pazarlar hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı hurda piyasasında saat başı değişiklik göstermektedir.

Pazarlar 2. El Jeneratör Alanlar

Her türlü sıfırdan farksız 2.el jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar arasında en doğru hurdacı firmasıyız. Kullanılmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan Pazarlar hurdacıyız alım satımında nakit ödeme yapıyoruz.

Pazarlar Hurda Plastik Alım Satımı

Pazarlar plastik hurda alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Pazarlar hurdacısıyız. Sitemizdeki Pazarlar naylon hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız İyi fiyatlarla hurda beyaz naylon, mavi kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda almaktayız. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Kütahya il Pazarlar ilçesinin tamamından hurda polipropilen moblen, abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı yapıyoruz.

7/24 Açık Pazarlar Hurdacı Firması

Tam tamına sekiz yıldan beri hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. Sektörde uzun senelerdir Pazarlar hurdacı olmanın verdiği güvenle alet sayımızı geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Pazarlar hurdacı olan firmamız ile gece gündüz işimizin başındayız.

Pazarlar Akü Hurda Alım Satımı

Atıl aküler içerdiği kurşun içeren sıvı nedeniyle kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra kullanılmaz hale düşen aküye hurda akü denilmektedir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacı için bulunuyor. Aküler diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurdası alan hurdacı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayın. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içerisindedir.

Pazarlar Kullanılmış Lokanta Ekipmanları Alımı

Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi aspiratör, dinlendirme küveti, krom evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü ocak vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemeniz amacıyla alıcıları depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi retoran mutfağı ekipmanları almaktayız. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurtuma makinesi, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları alıyoruz.

Pazarlar Kumaş Hurdası Alanlar

Pazarlar bölgesinin tümünde şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alım satımında adresinize geliyoruz. Kumaş hurdası alıyoruz. Defolu poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, nevresim kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alım satımında yerinizde ödeme yapıyoruz.

Tonajlı pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik satmak için bizi şimdi arayın. Kütahya Pazarlar kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki Pazarlar hurda kumaş fiyatları güncellendi.

Pazarlar Hurdacılar Sitesi

Pazarlar hurdacılar sitesi D blokta bulunan iş yerimizin iş birliğiyle atık hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın alımını yapmıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Daha çok yaşanılır bir Kütahya Pazarlar oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

Pazarlar Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Aynen fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Pazarlar kentsel dönüşümü nedeni ile kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin istenildiği bir şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Pazarlar Karton Hurdası Alan Hurdacılar

derinden çok fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda peçete, kullanılmış gazete alımı yapıyoruz. Pazarlar karton hurda aldığımız alanlar arasında yer alır. Bu sayfadaki Pazarlar karton hurdası fiyatları anlık güncellenmektedir İlçenin tamamında değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası tartımı yaparken uyguladığımız ekstra hassasiyetle size daha çok kazanç elde etme şansı veriyoruz. Pazarlar kağıt hurda alan firmalar içindeki Halk Metal yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz.

Pazarlar Hurda Araç Alan Firma

Pazarlar hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Pazarlar bölgesinde otomobil hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Ancak otomobil hurdası trafikten çekme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli araba hurdası, hurda vagon, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Pazarlar İkinci El Raf Hurdası

Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. Özellikle raflarını yenileyen baharatçılar tarafından satışa sunulan market rafları, çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Pazarlar hurda raf fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurda alımı yazısına bir göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Pazarlar raf hurdası almak amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Pazarlar 2.El Eşya

Kullanılmış öğrenci masası, büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop bulunmaktadır. En uygun fiyata kullanılmış, 2. el ev eşyaları satın alabilirsiniz. Titiz kullanılan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki kanepelerinizi adresten değerinde alıyoruz. Eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye erişmek amacı ile bulaşık makinası hurdası alanlar konulu paylaşımını ziyaret edin Çok az kullanılmış ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart almak maksadı ile aşağıda yer alan telefonla irtibata geçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp