Tunceli Hurdacı

Pertek Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Pertek yakınlarında hurda satmak amacıyla firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Memleketin dört bir yanında, her türlü hurda alımı yapıyoruz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Tunceli hurdacısı olarak Pertek bölgesinde hurdacılık yapıyoruz.

Halk Metal olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En iyi Pertek hurda fiyatları ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Kimseye benzemeyen faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Tüm hizmetlerimize ziyaret ettiğiniz içerikten ulaşabilirsiniz. En iyi Pertek hurdacı firma olarak her türlü hurdayı almaktayız.

Tunceli Pertek Hurdacısı

Pertek hurdacı firması olarak Tunceli ilçelerinde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda için çevrenizdeki hurda taşıma ekibimizi gönderiyoruz Pertek mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Hurda plastikleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizlerde her tür karton hurdası satışı sebebi ile hatlarımızı arayabilirsiniz. Pertek hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Tunceli Pertek bölgesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Tunceli şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Pertek gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Pertek için değil, her şehirde hizmet vermekteyiz.

Pertek Hurdacı Telefon Numarası

Pertek adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Bu yüzden hurda malzeme satmak sebebiyle firmamızı arayabilirsiniz. Tunceli Pertek hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde kolayca arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Şimdi telefon numaramızı arayarak güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları satın.

Pertek Demir Hurdası Alımı

Pertek ilçesinin tamamında demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alıyoruz. Pertek ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Anlık hurda demir kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayınız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı hurda demir konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda kullanılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Tunceli Pertek toplama demir hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz.

Pertek Alüminyum Hurda Alanlar

Her türlü alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Tunceli Pertek alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Ek olarak hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu almaktayız. Her türden hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Pertek alüminyum ton fiyatlarını arzu edenlere her gün ulaştırmaktayız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak alıyoruz. Hurda satanların yardımıyla sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Pertek ilçesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel alırken tartımı müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz.

Pertek Kurşun Hurdası Alımı

Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurda alıyoruz. Kurşun kullanılmakta olan madendir. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası alanlar hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Pertek hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Pertek çatı minare kurşunu fiyatları günceldir.

Pertek Hurda Sarı Alan Hurdacılar

Halk Metal bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda bronz ticareti yapıyor. İtirafta bulunmak lazım ise hurda sarı adında hurda cinsi yoktur. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Sitemizdeki Pertek hurda sarı ton fiyatını bip grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacı içeriğe göz atabilirsiniz.

Pertek ilçesinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Bu sebep ile Pertek sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri olduğu biliniyor. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan sarı hurda deniliyor. Pertek hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor.

Pertek Krom Hurda Alan Firmalar

201 krom, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom ton fiyatı krom hurda konusunda bilgi almak amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklayınız. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Tunceli Pertek krom tank hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle ücretsiz paylaşıyoruz. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Pertek Hurda Kablo Alan Hurdacı Firma

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında değerinden daha yüksek teklifler sunuyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık kablolar satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Pertek hurdacı firma olarak her türlü hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo alımı için buradayız. Pertek ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız.

Kablo hurdası içindeki bakır madeni sebebiyle hurdacı firmalar için önem arz eder. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Pertek hurdacı firma arayanlara hizmet etmeya devam ediyoruz. . Yerinden tek damar kablo hurdaları almaktayız. Çünkü yalnızca hurda alımında iştigal etmiyoruz.

Kablo alan hurdacı başlığıyla yazılmış makaleyi ziyaret edin. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Piyasada kolayca edinilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini peşinen ödüyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdaları alım satımında ederinin üzerinde öneriyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. İlaveten alüminyum kablo hurdaları alımı için bize ulaşabilirsiniz.

Pertek hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin isim alır. Sitemizde yayımlanan Pertek hurda bakır kablo ton fiyatı az önce güncellenmiştir.

Pertek Hurda Alımı

Pertek ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her nevi hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Hurda atık alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız. Tonajlı sarı hurdası ve hurda alüminyum, kablo hurda, bakır hurdası, kurşun,çinko, hurda demir alımında fiyat listesi uyguluyoruz. Pertek hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz. Pertek yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Hurda malzemelerinizi gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası suylatemasında korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdanın kıymeti düşüyor.

Pertek Sac Hurda Alımı

Depomuzda deliksiz 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Pertek etrafında sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, işletmemizi tercih etmelisiniz. Sac hurdası alım satımı yapan şirketler içindeyiz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Pertek Çinko Hurda Alımı

Tunceli, Pertek ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Pertek çinko levha fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Çinko hurdası alan hurdacı sayfamıza göz atmanız pişman olmayacaksınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Pertek Bakır Hurda Alan Fabrikalar

Pertek genelinde bakır hurda alıyoruz. Pertek hurda bakır fiyatları için telefonlarımızı arayın. Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapıyoruz.

Sayfamızdaki Pertek sorma bakır hurdası fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz yolluyoruz. Tunceli Pertek hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır alan hurdacı bölümünde detaylı bilgi var. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Pertek hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Pertek Hurda Klima Alanlar

İkinci el klima Pertek çevresinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar arasındadır. Pertek bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Pertek Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle sözleşmemize göre bina molozlarının nakliyesi titizlikle yapılır. Pertek hurdacı Halk Metal tarafından alınan tüm hurda eşyaların tesisimize taşıma işleri ücretsiz yapılır. Molozlar Pertek Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen moloz dökme alanlarına boşaltılır.

Pertek Hurdacı Sitesi

Milletimize her haliyle yaşanılır bir Pertek yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Pertek hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkânımız vasıtası ile geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Yalnızca bu tür hurda eşyaları almıyoruz.

Pertek 2.el jeneratör Alanlar

Çalışmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içinde en doğru firmayız. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör alıyoruz.

Pertek Araç Hurdası Alan Hurdacılar

Çok yoğun olmadığımızda Pertek çevresinde hurda araç alıyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda araba, yük vagonu, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası vb hurda zirai aletler
, hurda motor . Pek tabi size hurda araç alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda araç trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Pertek Hurda Nikel Alan Firma

Bu neden ile nikel hurdaları depolanırken gayet dikkatle davranmalıyız. Nikel hurdası zehirli olabilir. Bu ilçede %95 ve %99 şablon nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel alımı yapıyoruz. Pertek nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Pertek Kağıt Hurdası Alımı

Tunceli Pertek kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız Halk Metal ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alanlar arasındayız. Pertek hurda kağıt alımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Sitemizdeki Pertek hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız Bölgede hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyetle sizlere daha yüksek oranda kazanç etme imkanı yöneltiyoruz.

Pertek Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkım sırasında bilinen tüm tedbirler Pertek kentsel dönüşüm dahilinde yenilenmesi gereken dairelerin en baştan inşaatının yapılması için yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, sökülmüş laminant parkeler ve benzeri her cinsten hurda malzemeyi değerinde almaktayız.

Anlık Güncel Pertek Hurda Fiyatları

En doğru kilo fiyatına ulaşmak amacıyla bizi arayın. Pertek hurdacı hurda alım satımı yaparken kullanılan fiyat listeleri hurda piyasasında anlık güncellenmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alımında öteki hurdacı firmalardan fazla kilo fiyatı öneriyoruz. Sitemizdekihurda demir fiyatları yazıya göz gezdirebilirsiniz

7/24 Açık Pertek Hurdacı Firma

7/24 açık Pertek hurdacı firması olarak günün her saatinde açığız. İki bin on altıdan buyana geri dönüşümde sizlere hizmet veriyoruz. Bu sürenin verdiği profesyonellikler süreci ile araç sayımızı arttırarak çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Pertek 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında boya makinesi, alçı makinesi, yük asansörü, harç pompası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan depo binalarından bir kenara ayırılan yeni ayarında ikinci el pencereler, kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakan şirketlerden edindiğimiz

Pertek 2.el Cafe Ekipmanları Alımı

İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizi arayabilirsiniz. Endüstriyel restoran malzemeleri alıyoruz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel ocak, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemesini incelemeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Titizlik ile kullanılmış olan lokanta tipi bulaşık makinası, tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolabı, buz makinesi alınır.

Pertek Kumaş Hurdası Alımı

Parti malı hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, örme kumaş satmak amacıyla aşağıdaki numarayı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Tunceli Pertek kilo ile tartıp kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Sayfamızda yayınlanan Pertek hurda kumaş kilo fiyatı güncellenmiştir. Pertek çevresinin her tarafında süprem kumaş, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz.

Kiloyla makine artığı kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz. Pertek bölgesinde hurda parça kumaş almaktayız.

Pertek Cam Hurda Alımı

Pertek çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içinde faaliyet gösteriyoruz. Genellikle renkli kola meşrubat şişesi, oto camı şekillerinde cam hurdaları bulunabiliyor. Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan bir yapıya sahip su koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir.

Pertek İkinci El Eşya

Her türlü 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebiyle telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. Kısa süre 2.el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi istediğiniz konuma gelerek değerinde alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgi için buzdolabı hurdası fiyatları konulu paylaşımını inceleyin Pertek Tunceli ilçesinin tamamında yeni, ikinci el koltuk alabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyası, personel masaları, personel koltukları bulunmaktadır.

En Yakın Pertek Hurdacı Numarası

En yakın Pertek hurdacı ismiyle hurda alım satımı için ayağınıza geliyoruz. Halk Metal firmamızla Pertek genelinde her türde hurda eşya almaktayız. Pertek hurdacı firma firmamızla yerinizden her türde hurda eşya alım satım hizmetimiz var. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurdacı firma Pertek genelinde servisler sunmaktan gurur duyarız.

Pertek Hurda Raf Alan Yerler

Buradaki Tunceli Pertek ikinci el raf kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurda alım satımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Hurda raf Pertek satışı yapmak sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan pastahaneler tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza rafları, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Pertek Akü Hurdası Alımı

Kullanımdan sonra atıl haline gelen akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurda alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Dolayısı ile Halk Metal benzeri firma bünyesinde geri dönüşüm tesisi olanlar kuru ve sulu akü alan yerler içerisindedir. Akümülatör başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan depolardır. Araçlarda elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunuyor. Akü hurdası barındırdığı kurşun içeren sıvılar sebebiyle hurdacı firmalar için kıymetlidir.

Pertek Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Sektöre başladığımızdan beri çok sayıda fabrika yıkımı ihalelerini güvenilir şekilde gerçekleştirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. İnsanların anlattığı gibi kolay bir iş olmamıştır. İlk önce yıkılacak imalathanenin etraflıca gezilerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın ayarlanması gereklidir. Pertek fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz.

Pertek Plastik Hurdası Alanlar

İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda naylon poşet, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası alımı yapıyoruz. Tunceli ve Pertek ilçesinin tamamından polipropilen moblen hurda, plastik abs, hurda polistren kristal, jelatin hurdası satışı yapmak için numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Pertek plastik hurda alan yerler içinden öne çıkan Pertek hurdacısıyız. Sitemizdeki Pertek hurda naylon ton fiyatı her geçen hafta güncelleniyor Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp