Siirt Hurdacı

Pervari Hurdacı Firma

Pervari bölgesi yakınlarında hurda fiyatı sormak sebebi ile personellerimizle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. En profesyonel Siirt Pervari hurdacı firmasıyız. Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle hizmet veriyoruz. Güzel yurdumuzun tüm ilçelerinde, hurda alımı yapıyoruz. En iyi Pervari hurda alım satım fiyat listesiyle hizmetimizi sürdürüyoruz. Diğerlerinden farklı faaliyetler yürütüyoruz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlerimize bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Siirt hurdacısı olarak Pervari bölgesinde hizmet ediyoruz.

Pervari Hurdacı Firma

Pervari hurdacı olarak Siirt ilinin tamamında her türlü hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanız için yakın çevredeki hurda nakliye elemanlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz Sizde her tür bakır hurdası satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Pervari mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğini korumaktayız. Pervari hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Pervari bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siirt ilinin eşsiz ilçesi Pervari daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Pervari için değil, tüm Türkiye’de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Pervari Hurdacı Telefon Numarası

Siirt Pervari hurda malzeme alım hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Boş yere süre geçirmeden arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda satışı yapmak nedeni ile numaralarımızı aramalısınız. Siirt Pervari hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

Pervari Hurda Kurşun Alanlar

Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü hurda kurşun satışı yapmak amacıyla sitemizdeki telefon numarasını rayarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Pervari Siirt kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir. Sitemizde yayınlanan Pervari hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Doğada cevher olarak elde edilen kurşun metali gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurda fiyatı yazısına bir bakınmak istemelisiniz. Kurşun metali hala kullanılan madenlerdendir.

Pervari Krom Hurdası Alan Yerler

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Buradaki Pervari krom tank hurdası ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda ton fiyatı sayfasının linkine tıklayınız. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Pervari Hurda Alanlar

Siirt Pervari geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm her tür atık hurdası alım satım hizmeti veriyor. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Pervari kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zararınızı önlemek için hurdanızı hemen satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu sebep ile hurda metalin değerleri düşmektedir.

Hurda bakır alımı için evinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler arasındayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı ilke edindik. Yüksek tonajlı kablo hurdası, bakır hurda, alüminyum, hurda çinko, demir hurda, çatı minare kurşunu ve sarı alımlarında yükseltilmiş fiyat teklifleri veriyoruz. Pervari hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz.

Pervari Çinko Hurdası Alım Satımı

Pervari ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Siirt Pervari nikel hurdası kilo fiyatı günceldir. Çinko hurda alımı makalesine bir göz atabilirsiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Pervari Hurda Bakır Alanlar

Sitemizdeki Pervari bakır fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Siirt Pervari hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Pervari bakır hurdası kilo fiyatı için bizi arayınız. Bakır hurdası alanlar makalemizde geniş bilgilendirme mevcut. Pervari genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Pervari hurdacı iş yerimizi acilen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, Hurda antikron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda alanlar içerisindeyiz.

Pervari Demir Hurda Alımı

Pervari ilçesinin tüm mahallerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Güncel demir hurdası ton fiyatı öğrenmek amacı ile Pervari hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın. Demir hurdası, dünyada çokça alınıp satılan madenler içindedir. Burada paylaşılan Pervari demir hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler gönderisine bir göz atın. Bildiğiniz üzere her türlü demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı için nakit para ödeme yapıyoruz. Hurdacı firmamız Pervari ilçesinde hurda demir ticareti yapmaktadır.

Pervari Kablo Hurdası Alanlar

Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsası pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Pervari hurdacı firma olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası alımı yapmaktayız. Sayfamızdaki hurda kablo metine bir göz gezdirebilirsiniz.

İçindeki tellerin madenine bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Siirt Pervari kablo ton fiyatı her ay güncellenmektedir. Etrafta çoğunlukla edinilebilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablolar alırken değerini elden ödüyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımında anlık fiyatları veriyoruz. Siirt Pervari ilçesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Pervari bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Kapıdan tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satmayı isteyenler hemen arayın.

Çünkü yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. İlaveten fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Pervari hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet veriyoruz. Hurda kablo içindeki bakır madeni nedeni ile hurdacılık yapanlar için çok önemlidir. Genelde hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri vardır.

Pervari Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası alıyoruz. Depolarımızda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda var. Şantiye çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siirt Pervari ve çevresinde sac hurda levha, sac varil, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, ton fiyatı istemek sebebiyle.

Pervari Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Pervari bölgesinde sarı hurdası almaktayız. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi hurda sarı cinsleri vardır. Bu sayfadaki Siirt Pervari hurda sarı pirinç ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük yolluyoruz. Hurda pirinç sarı konulu içeriği inceleyin. Pirinç hurdalar halk arasında renginden dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası isminde hurda cinsi yoktur. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri vardır. Siirt Pervari hurdacı işletmemiz her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor.

Bu sebep ile Pervari sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketi tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyor.

Pervari Alüminyum Hurdası Alanlar

Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz. Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Sizin destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Buradaki Siirt Pervari hurda alüminyum fiyat listesini grubumuzdakilerle hızlı bir şekilde paylaşıyoruz. Alüminyum hurda alanlar başlığıyla yazılmış içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz Siirt Pervari alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Pervari ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak için nakit ödeme veriyoruz.

Pervari İkinci El İnşaat Malzemeleri

Pervari bölgesinde yıkılan apartman binalarından satın alınan yeni ayarında 2.el demir kapı, pimapen pecere, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte kapanan şirketlerden edindiğimiz Büyük projelerde inşaat vinci, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva mikseri 2.el iskele, hurda plywood alıyoruz.

Pervari Hurda Akü Alım Satımı

Hurda aküler içerisindeki kurşun bulunduran suyu sebebiyle hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Arabalarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor. Hurda akü alan hurdacılar linkine tıklayın. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme imalathanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan firmalar içindedir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolayan cihazdır.

Pervari Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökümünden önce yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylı bir şekilde dolaşılması gerekmektedir. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Pervari Siirt fabrika söküm işleri senelerin deneyimine sahibiz. Sektörde bol miktarda fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Profesyonel bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında öncü yerdeyiz.

Pervari Cam Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Pervari Hurdacılar Sitesi

Şimdikinden daha güzel bir Siirt Pervari için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Pervari hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimiz vasıtası ile hurda malzeme alım gerçekleştiriyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türdeki malzemeleri almıyoruz.

Pervari Hurda Araç Alanlar

Elbette sizlere hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. İşten fırsat oldukça Pervari çevresinde araç hurdası alıyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı araba hurdası, vagon hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Pervari 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alıyoruz. Özellikle kapanan mağazalar tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, orta reyonlar, market rafları, hurda çelik raf, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir olan 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Sitemizdeki Pervari hurda çelik raf ton fiyatlarını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz. Hurda raf alım satımı bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Pervari ikinci el raf hurda satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Pervari Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurda zehirli olabilir. Pervari nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alındığında gayet hassasiyet ile çalışılmalıdır. İlçe genelinde %95 şablo nikel hurdası ile %99 nikel şablon, turbo nikel, anot nikel alıyoruz.

Pervari Bina Yıkımı

Pervari kentsel dönüşüm sebebi ile eskimiş dairelerin yenilenerek inşa edilmesi sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında istenilen iş güvenliği önlemleri Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma parkeler vs. tüm hurdanızı almaktayız. Üst tarafta fabrika söküm işlerinde olduğu üzere ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkımı bedelsiz yerine getiriyoruz.

Pervari Hurda Plastik Alan En Yakın Hurdacı

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Pervari plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan Pervari hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Pervari plastik hurdası kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Siirt şehri Pervari bölgesinin tamamından abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal satmak sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En iyi fiyatlarla kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Pervari Karton Hurdası Alım Satımı

Karton hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Siirt Pervari kağıt hurdası ton fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz Ederinden fazla kağıt fiyatlarıyla karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alanlar içerisinde en hızlı fiyatı veriyoruz. İlçenin tümünde renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alırken uyguladığımız fazladan özen ile satıcılara daha çok kazanç elde etme şansı veriyoruz. Siirt Pervari kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki şirketimiz verdiği hizmetlerle hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Pervari 2.el Ev Eşyası

İyi durumda 2.el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak amacıyla burdaki telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. İkinci el ofis büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları alıyoruz. Kısa bir süre kullanılmış olan 2. el olarak satılabilecek bir temizlikteki koltuk, kanepenizi kapınızdan satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski busdolabı vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi paylaşılan sitemize bakabilirsiniz Siirt Pervari ve çevresinde kullanılmış ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz.

Pervari 2. El Cafe Ekipmanı Alanlar

Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi kuzine, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, meze reyonları vb endüstriyel otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz için almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. Sanayi tipi lonata mutfağı ekipmanları alıyoruz. İş görecek durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza dolabı, tezgah altı 3 kapaklı dolap alıyoruz. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan firmalar bu sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Pervari Kumaş Alımı

Siirt Pervari ilçesinde viskon kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş, hurda süprem alım satımlarında yerinize araç göndermekteyiz. Siirt Pervari çevresinde hurda kumaş firesi alımı yapıyoruz. Defolu mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim hurdası, top kumaş hurdası, poplin kumaş, spot kumaş hurda alıyoruz.

Defolu kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için buradaki numaraları şimdi arayabilirsiniz. Pervari kiloyla hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Sayfamızdaki Pervari hurda kumaş kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz.

En Yakın Pervari Hurdacı Telefonu

Pervari hurdacı firması olan firmamız ile yerinizden hurda almaya başladık. Halk Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Pervari çevresinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Pervari bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız. En yakın Pervari hurdacı firma servisiyle her nevi hurda malzeme tartımı yapmak sebebi ile adresinize ekiplerimizi yolluyoruz.

Pervari İkinci El Jeneratör Alanlar

Sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru işletmeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız için yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız.

Güncel Pervari Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alım satımında diğer Pervari firmalarından daha fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Pervari hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri an be an değişiklik gösteriyor. En doğru hurda fiyatlarına ulaşmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Pervari Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Pervari hurdacı olan firmamızla cumartesi, pazar dahil hurda eşya alımı yapmaktayız. Neredeyse 2016 yılından bu günlere geri dönüşüm faaliyetleriyle hizmetimizi sunuyoruz. Yılların bahşettiği profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Pervari Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Pervari bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Klima hurdası Pervari çevresinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Pervari Moloz Döküm Yerleri

Pervari hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Pervari Belediyesi tarafından daha önceden bildirilen arazilere boşaltılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza göre molozun taşıma işleri titizlikle yapılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp