Ardahan Hurdacı

Posof Hurdacı

Halk Metal şirketimizle hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. En doğru Posof hurda fiyat listeleri ile hurda alımı yapıyoruz. Kimseye benzemeyen hurda alım satım hizmetleri yürütmekteyiz. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda eşya alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Ardahan hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Posof şehir merkezinde hurdanızın görüntülerini iletmek nedeniyle günün her vaktinde yetkili personelimize görüşmeniz yeterlidir. Posof hurdacı firmasıyız. Yurdun bütün illerinden, hurda alımı yapıyoruz.

Posof Hurdacıları

Posof bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğini koruyoruz. Posof hurdacısı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Ardahan Posof çevresinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Ardahan merkezinin nadide ilçesi Posof öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Ardahan Posof çevresinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Posof hurdacı firması olarak Ardahan genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdanın alım satımı için yakınınızdaki hurda taşıma elemanlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her nevi hurda satışı yapmak için iş yerimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Posof Hurdacı Telefonu

Ardahan Posof hurdacılık hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebi ile telefonumuzu aramanız yeterlidir. Ardahan Posof hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi arayarak anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Posof Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Ardahan Posof hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti yapıyor. Halk Metal hurdacılık tüm bu hurdaların yanı sıra hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurda almaktadır. Sizlerinde öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Bu sayfadaki Posof sarı pirinç hurdası kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Sarı alan hurdacılar hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz. Posof genelinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Bu neden ile Posof sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Pirinç metali halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir. İtiraf etmek lazım ise sarı hurda diye hurda çeşidi varolmamıştır. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri kıymetlidir.

Posof Hurda Krom Alanlar

Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatları gönderimize göz bakmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Nikelle işlenerek paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Posof hurda krom tank fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz.

Oldukça sert bir maden yapısı gereği zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Posof Hurda Alan Firma

Posof kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurda malzemeleri hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece malzemenin piyasadaki değeri düşüyor. Hurda raf almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar arasındayız.

Hurda antimon zamak, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Yüksek tonajlı çinko, kurşun hurda, bakır hurdası, hurda kablo, alüminyum hurdası,inşaat demiri ve sarı hurda alımında fiyatlar sunmaktayız. Posof hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız. Ardahan Posof ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal hurdacılık her türlü hurda malzeme alım hizmeti veriyor.

Posof Sac Hurdası Alan Hurdacılar

Hali hazırda deliksiz 2. el trapez sac var. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Sac hurda alıyoruz. Posof çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru, satışı amacı ile arayınız.

Posof Hurda Bakır Alımı

Posof bölgesinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır yazımızda geniş bilgiye erişebilirsiniz. Posof bakır hurdası fiyat listesi için şirket hattımızı arayınız. Buradaki Posof yanık bakır hurdası ton fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Ardahan Posof bakır hurda alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Posof hurdacı iş yerimizi hemen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, bakır lama hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel için peşin ödeme yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz.

Posof Alüminyum Hurda Alımı

Posof ilçesinde alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alırken tartımı müşteriyle yapmaktayız. Bunun ile birlikte alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör ticareti için arayın. Bize güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız.

Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için aramanızı diliyoruz. Ardahan Posof alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Her tür hurda alüminyum nakit alınır. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız.

Hurdalarını bize satanların destekleriyle her gün büyüyoruz. Bu sayfadaki Ardahan Posof alüminyum hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz

Posof Hurda Kurşun Alımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami kurşun hurdası için özel fiyat sunuyoruz. Posof kurşun hurdası almak için yüksek fiyat listesini verdiğimiz ilçelerdendir. Sayfamızdaki Ardahan Posof kurşun hurda kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası fiyatı paylaşımını dolaşmalısınız.

Posof Hurda Kablo Alım Satımı

Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Hurda kablo telindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Ardahan Posof hurdacısı Halk Metal firmamız her türlü elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo için buradayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Posof hurdacı firmayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Posof kablo ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar şimdi bizi arayabilir. Ardahan Posof ilçesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından yüksek fiyatlar sunuyoruz. Çünkü Halk Metal şirketimiz ile sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Satıcılarda sıklıkla bulunan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alışverişinde nakit para ödeme yapıyoruz. Ardahan Posof bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor.

Geniş sayfamızdaki hurda kablo alanlar metine bir göz atabilirsiniz. Genelde alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Ayrıca hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyat teklifini öneriyoruz.

Posof Çinko Hurda Alan Hurdacı

Sayfamızdaki Posof hurda çinko kilo fiyatını arzu edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar gönderisine göz atmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Ardahan, Posof çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Posof Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

Posof ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Sizinde bildiği gibi her tür demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alırız. Hurdacı firmamız Posof genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları için şimdi arayın. Hurda demir alanlar makalemizi muhteşem bir şey yapacaksınız. Demir, dünya genelinde çokça kullanılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Ardahan Posof ekstra demir hurdası fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı bölümümüzü gezmek hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

Posof Hurda Nikel Alımı

Dolayısıyla nikel hurdalar alımı yapılırken elden geldiğince dikkat ile çalışmalıyız. Ardahan Posof nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Bu ilçede turbo nikel, anot nikel hurda, %95 ile 99 nikel şablon alım satımında piyasanın üstünde fiyatlar sunuyoruz.

Posof Hurda Cam Alanlar

Günümüzde rengarenk cam şişe, sökülmüş otomobil camları vs. hurda camlar çok miktarda eritiliyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip suları geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan malzemeye verilen isimdir. Posof yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz.

Posof İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan iş yeri binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el pencereler, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz. Dolayısı ile iflas eden şirketlerden aldığımız Şantiyelerde yük asansörü, harç pompası, boya makinesi, alçı karıştırma mikseri az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood alıyoruz.

Posof Fabrika Sökümü

Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Posof Ardahan fabrika sökümü işi senelerin tecrübesine sahibiz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında başarılı yerdeyiz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika yıkım ihaleleri gerçekleştirdik. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Sökümden önce yıkılacak üretim yerinin etraflıca incelenerek gerekli projenin ayarlanması gereklidir.

Posof Klima Hurda Alım Satımı

Posof bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Posof çevresinde oldukça fazla alınan hurdalar arasında yer alır. 2.el Kombi alan yerler içindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Posof Moloz Döküm Yerleri

Posof hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak her cins hurdaların firmamıza ait alana taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması güvenli bir biçimde yapılır. Yıkım molozları Posof Belediyesi’nce daha önceden planlanan araziye nakil ediliyor.

En Yakın Posof Hurdacı Firma

Halk Metal olarak Posof çevresinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Posof hurdacı şirketi bünyesinde çalışan personelimiz ile konumuzdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. En yakın Posof hurdacı adıyla her nevi hurda eşya alıp satmak için yolladığınız konuma ekiplerimizi yolluyoruz. Haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Posof bölgesinde servis ediyoruz.

Posof Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış yazıyı ziyaret edin Anlık kilo fiyatlarına erişmek amacıyla irtibata geçebilirsiniz. Posof hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatı her dakika güncellenmektedir. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatından daha fazla ton fiyatları ödüyoruz.

Posof Hurda Jeneratör Alan Hurdacılar

Endüstriyel ve sanayi tipi yeniden farkı bulunmayan 2.el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Çalışmayan hurda jeneratör, trafo alan hurdacılar içerisindeyiz.

Posof Plastik Hurda Alanlar

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Ardahan il Posof bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin satışı yapmak için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En güncel fiyata kırkambar plastik, mavi kapak, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe almaktayız.

Posof hurda plastik alan firmalar arasında lider konumda olan işletmeyiz. Bu sayfadaki Ardahan Posof plastik hurdası ton fiyatlarını arzu edene her gün ulaştırıyoruz Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri çeşitleri vardır.

7/24 Açık Posof Hurdacı

Sektörde uzun yıllar geçirmenin bahşettiği özgüven aracılığıyla makine sayımızı çoğaltarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam iki bin dörtden bu günlere geri dönüşümde hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık Posof hurdacı firmamız yardımıyla zamana takılmadan işimizin başındayız.

Posof Akü Hurda Alan Firmalar

Bir zaman sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Akü diğer ismiyle batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Akü içerdiği kurşun içeren sıvı sebebi ile geri dönüşüm için değerlidir. Akü hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek için bölümünün olduğu linke tıklayınız. Bu neden ile bizim benzeri kendisine ait geri dönüştürme tesisi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır.

Posof 2.el Restaurant Malzemeleri Alan Yerler

2. El çelik tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Profesyonel mutfak aletleri alım satımı yapıyoruz. 2. El çelik tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda bulunan döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, bakır davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, dinlendirici vb endüstriyel mutfak aletini görebilmeniz amacıyla sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Posof Kumaş Hurdası Alanlar

Buradaki Ardahan Posof kumaş hurdası ton fiyatları ayda bir güncelleniyor. Toptan hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş, hurda kot kumaş, hurda eteklik, hurda ceketlik kumaş alımı için bu sayfadaki numarayı şimdi arayınız. Ardahan Posof ilçesinin tümünde şifon kumaş, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımlarında yolladığınız yere geliriz. Ardahan Posof kilosu ile hurda kumaş alan yerler içindeyiz.

Ardahan Posof çevresinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Defolu hurda mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, top kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası alımlarında nakit parayla ödeme yapıyoruz.

Posof Hurdacılar Sitesi

Posof hurdacılar sitesi içindeki tesisimizle atık hurda malzeme ticareti işleriyle sektörel anlamda liderlik ediyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Gençlere yaşanabilir bir Posof bırakmak için yılmadan çalışıyoruz.

Posof Bina Yıkımı

Yıkımlarda istenen tüm tedbirler Yıkım bittiğinde hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vb. her cinsten hurda malzemeyi ücretle satın alıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılacak iş yerlerinin gerektiği bir biçimde inşa edilmesi nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Çok önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Posof Karton Hurdası Alanlar

İlçenin tamamında defter, kitap, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız ekstra özenle satıcıya piyasadan fazla miktarda kâr elde etme imkanı veriyoruz. derinden çok kilo fiyatları ile kağıt bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alımı yapan firmalar arasındayız. Ardahan Posof kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki iş yerimiz yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satabilirsiniz. Kağıt, karton hurdası almaktayız. Buradaki Ardahan Posof kağıt hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz

Posof Araba Hurdası Alan Yerler

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İşten fırsat buldukça Posof çevresinde araç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası
, hurda yük vagonu, parçalanmış otomobil hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Posof İkinci El Hurda Raf

Sayfamızdaki Posof ikinci el raf ton fiyatı günceldir. Raf hurdası alım satımı bölümümüzü okumak iyi gelecektir. Hurda raf Posof satışı yapmak amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Genelde iflas eden iş yerleri tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, teşhir rafları, hurda demir raflar içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satan yerler içerisindeyiz.

Posof Beyaz Eşya Hurdası

Temiz kullanılmış bilgisayar masası, büro mobilyaları, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop mevcuttur. Titiz kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi yerinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda beyaz eşya fiyatı başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz Her türlü 2.el derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle firmamıza ait numaralarla irtibat kurarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Posof bölgesinde yeni, 2. el ev mobilyası alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp