Malatya Hurdacı

Pütürge Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Pütürge hurdacı firması olarak hurdacılık ve geri dönüşüm işlerinize çözüm üretiyoruz. Yurdumuzun tüm ilçelerinden, her türlü hurda malzeme alıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Malatya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

En doğru Pütürge hurda fiyatlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Daha önce görmediğiniz hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Aktif olduğumuz bütün hizmetlerimize okuduğunuz makalemizden erişebilirsiniz. Malatya Pütürge ilçesinin çevresinde hurda fiyatı sormak amacı ile 7/24 hurdacı numaralarımıza görüşmeniz yeterlidir. Halk Metal firmamız ile hurda türleri alıyoruz.

Malatya Pütürge Hurdacı Firmalar

Pütürge hurdacısı olarak Malatya genelinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda için en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizde her türlü atık hurdası satmak amacıyla telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Pütürge genelinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek halkımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Pütürge hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Malatya Pütürge bölgesinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Malatya ilinin naif ilçesi Pütürge ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Pütürge için değil, tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz.

Pütürge Hurdacı Telefonu

Malatya Pütürge hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Malatya Pütürge hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasında yer alıyor. Hemen arayın günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak amacı ile numaralarımızı arayabilirsiniz.

Pütürge Hurda Sac Alımı

Depomuzda her türlü 2.el trapez sac vardır. Sac hurda alımı yapıyoruz. Malatya Pütürge ve çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, ton fiyatı istemek nedeni ile. Şantiye tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pütürge Çinko Hurda Alım Satımı

Pütürge ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Pütürge hurda çinko kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Pütürge Hurda Alan Firmalar

Malatya Pütürge ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda atık alım satımı yapıyor. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı ilke edindik. Pütürge kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zararı önlemek amacıyla biriktirdiğiniz hurdaları hemen paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suylatemas ederse korozyona uğrar. Bu nedenle hurdanızın kıymetini düşürüyor.

Hurda alüminyum alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tonajlı kablo hurdası, bakır, alüminyum, hurda çinko, inşaat demiri, kurşun ve sarı hurda alırken Pütürge pazarından yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Pütürge hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Pütürge Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Bu neden ile Pütürge hurda sarı alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Halk Metal şirketimiz tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurdası alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Bu sayfadaki Malatya Pütürge pirinç sarı kilo fiyatı günceldir. Sitemizdeki hurda sarı alan yerler içeriği ziyaret edin.

Malatya Pütürge hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

Pütürge ilçenin tümünde sarı pirinç hurda alıyoruz. Pirinç metali halk dilinde renginden dolayı hurda sarı deniliyor. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri vardır.

Pütürge Alüminyum Hurdası Alımı

Ek olarak hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu yapmaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası alınır. Sitemizdeki Malatya Pütürge alüminyum hurda fiyat listesini saat başı yollamaktayız. Sitemizde bir kaç gün önce paylaşılmışhurda alüminyum konuya göz gezdirebilirsiniz. Pütürge ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alırken hurda tartımını sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası alan hurdacıyız. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz. Malatya Pütürge alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Bize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Müşterilerimizin yardımıyla sürekli kurumsallaşıyoruz.

Pütürge Krom Hurdası Alım Satımı

304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda fiyatları yazısını ziyaret etmek bilgi sahibi olmanızı sağlar. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Pütürge krom kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Yapısı itibari ile gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Pütürge Hurda Kurşun Alan Firmalar

Metal kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Malatya Pütürge hurda kurşun alımı yaptığımız bölgelerdendir. Sitemizde yayınlanan Pütürge hurda Cami kurşunu fiyatlarını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Minare kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk satışı yapmak için firmamızı tuşlayarak irtibat kurabilirsiniz. Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi renkli şekliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası fiyatları gönderimizi gezmelisiniz.

Pütürge Demir Hurda Alanlar

Pütürge ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alım satımı gönderisine göz atmalısınız. Pütürge bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Demir hurdası, dünyada çokça alım satımı yapılan metaller içindedir. Sitemizde yer alan Malatya Pütürge ekstra demir hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Bildiğiniz gibi her türlü demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

Pütürge Hurda Kablo Alım Satımı

Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. Pütürge hurdacısı Halk Metal firmamız her çeşit antigron kablo, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablolar satmayı isteyenler bizimle iletişime geçin. Pütürge bölgesinde çoğunlukla edinilen 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımında değerini kapınızda ödüyoruz.

Pütürge genelinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alımında uzmanız. Kablo hurdaları içindeki bakır madeni nedeni ile hurdacılar için çok önemlidir. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken değerinden fazla fiyat listesi sunuyoruz. İçindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızdaki Pütürge bakır kablo fiyatları güncelliğini koruyor.

Pütürge ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıkça kullanılmaya devam ediyor. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Pütürge hurdacı firmayız. Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz. Kablo alan hurdacılar konulu içeriği inceleyebilirsiniz.

Pütürge Hurda Bakır Alımı

Pütürge bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin alım hizmeti veriyoruz.

Pütürge bakır hurda fiyatları için arayın. Buradaki Malatya Pütürge bakır hurdası ton fiyatını isteyene ücretsiz yolluyoruz. Malatya Pütürge bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Hurda bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Antikron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Bakır alan Pütürge hurdacı şirketimizi acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

7/24 Hizmet Veren Pütürge Hurdacı

Yaklaşık 34 yıldır geri dönüşüm yapmaktayız. 7/24 hizmet veren Pütürge hurdacı firması dükkânımız aracılığı ile günün her saatinde adresinize geliyoruz. Sektörde uzun yıllardır hizmet vermenin verdiği deneyimlerler tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Pütürge Hurda Raf Alımı

Çoğunlukla yenilen dükkânlar tarafından satılan çelik raflar, ürün teşhir reyonları, hurda market rafı, mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el raf satışı yaıpyoruz. Sayfamızda yayınlanan Malatya Pütürge hurda çelik raf kilo fiyatını isteyenlere bedelsiz göndermekteyiz. Raf hurdası alımı makalemize göz atmak istemelisiniz. Pütürge 2.el raf hurdası satmak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Pütürge Akü Hurdası Alım Satımı

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacı nedeniyle bulunabiliyor. Hurda aküler içindeki kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Akü hurda fiyatı makalesini gezmek iyi gelecektir. Dolayısı ile Malatya Pütürge hurdacı şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Aküler başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolanan enerji kaynağıdır. Kullanımdan sonra kullanılmaz hale gelen bataryalara hurda akü denmektedir.

En Yakın Pütürge Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal hurda alım firması olarak Pütürge ilçesinde her nevi hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Pütürge hurdacısı olan firmamız ile arzu ettiğiniz mekandan hurda malzeme almaya başladık. Pütürge en yakın hurdacı firma ismiyle her çeşit hurda eşya alım satımında ayağınıza gelmekteyiz. Dolayısıyla sizlere en yakın hurdacı Pütürge ilçesinin tümünde hizmet ediyoruz.

Pütürge 2.El İnşaat Malzemesi

Pütürge çevresinde yıkılan depo vb. binalardan sökülen sıfır gibi 2.el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. İnşaat alanlarında alçı makinesi, boya makinesi, yük asansörleri, harç pompası ikinci el portatif, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla iflas etmek mecburiyetinde kalan depolardan aldığımız

Pütürge Hurda Fiyatları

Hatırlatmakta fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında öteki Pütürge hurdacılarından daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Kesin kilo fiyatına erişmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Pütürge hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatı hızlı bir biçimde değişiklik gösteriyor.

Pütürge Klima Hurdası Alan Hurdacı

Pütürge ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. 2.el Klima Pütürge ilçesinde en fazla alınan elektronik eşya hurdaları içinde yer almaktadır. 2. El Kombi alan yerler içerisindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Pütürge Moloz Nakliyesi

Pütürge hurdacı tarafından satın alınan her nevi hurdaların tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılır. Yıkımdan sonra antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi itinayla araçlarımızla yapılıyor. Yıkım molozu Pütürge Belediyesi Fen İşleri tarafından belirlenen yerlere dökülür.

Pütürge Hurda Plastik Alan Hurdacı

Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Pütürge hurda plastik alım satımı yapanlar arasında öncü işletmeyiz. Sayfamızda yer alan Malatya Pütürge plastik kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Malatya il Pütürge bölgesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin, polistren kristal hurda fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satım işleri yapmaktayız.

Pütürge Hurda Araba Alan Firmalar

Pütürge hurda alımında hizmet veriyoruz. Ara sıra Pütürge yakınlarında araba hurdası alımı yapıyoruz. Ancak hurda araç evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış araç hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri
, hurda yük vagonu, motor hurdası .

Pütürge 2. El Cafe Ekipmanları Alan Firma

2. El endüstriyel tip restoran aletleri alımı yapıyoruz. 2.el tabak kurtuma makinesi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını yakından görmek amacıyla almak isteyenleri depolarımızı ziyarete davet ediyoruz. Temiz kullanılmış lokanta tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız.

Pütürge Hurda Kumaş Alanlar

Yüksek tonajlı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı satışı yapmak için aşağıdaki numaraları çok geçmeden arayabilirsiniz. Pütürge kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Sitemizdeki Malatya Pütürge hurda kumaş kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Pütürge etrafında hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında arzu ettiğiniz adrese gelmekteyiz.

Toptan nevresim kumaş parçası, hurda parça kumaş, poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alıyoruz. Pütürge bölgesinde hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız.

Pütürge 2.El Eşya

Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek temizliğe sahip yemek odası takımlarını yerinden satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi uygulamaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alımı yapan firma başlıklı yazımızı ziyaret ediniz Pütürge yeni ve ikinci el ev eşyaları satıyoruz. Her türlü 2.el buzdolabı, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek sebebiyle telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. İkinci el sekreter masaları, büro ofis mobilyası, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop alınır satılır.

Pütürge Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Şimdiki halinden güzel bir Malatya ve şimdikinden daha yaşanır Pütürge oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Pütürge hurdacılar sitesi birinci blok içerisinde bulunan tesisimiziz vasıtası ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz.

Pütürge Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alıyoruz.

Pütürge Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı Firma

Pütürge Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri gibi her türlü hurdanızı satın almaktayız. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığında bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş evlerin tekrar imar edilmesi amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenen tüm önlemler

Pütürge Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurda zehirli olabilir. Dolayısı ile nikel hurdalar depolanırken oldukça hassasiyet ile hareket edilmelidir. Özellikle %95 şablon nikel hurdalar ile %99 nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel alıyoruz. Malatya Pütürge nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pütürge Kağıt Hurda Alım Satımı

Hurda karton alım satımı için adresinize geliyoruz. Buradaki Pütürge hurda karton ve kağıt kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz Malatya Pütürge kağıt hurda alıp satanlar arasındaki firmamız Halk Metal ile çalışarak hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek oranda kazanma şansı iletiyoruz. Avantajlı fiyatlarla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz.

Pütürge Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Malatya Pütürge fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Sektöre girdiğimizden beri binlerce fabrika söküm ihalesini aldık. İşe başlamadan önce sökülecek üretim yerinin detaylı biçimde dolaşılarak uygun ekipmanların ayarlanması doğru bir çalışma olur. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Yıkımla uğraşanların anlattığı biçimde kolay bir iş değildir. Profesyonel şekilde fabrikaların söküm işini yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp