Tokat Hurdacı

Reşadiye Hurdacı Hurda Fiyatları

Halk Metal ismiyle hizmetlerimize devam ediyoruz. En doğru Tokat Reşadiye hurda fiyatları ile malzeme almaktayız. Benzersiz faaliyetler yürütmekteyiz. Başarıyla sürdürdüğümüz tüm hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Reşadiye merkezi çevresinde hangi hurda türlerini alıp almadığımızı sormak nedeniyle 24 saat bize görüşmeniz yeterlidir. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Tokat hurdacı olarak Reşadiye ilçesinde hizmet veriyoruz.

Türkiyemiz’in bütün ilçelerinde, hurda alıyoruz. Reşadiye hurdacı firma olarak başarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

Reşadiye Hurdacı Firmalar

Reşadiye hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Reşadiye ilçesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı yapmak için telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Tokat merkezinin değişen ilçesi Reşadiye 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Tokat Reşadiye ilçe merkezinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Reşadiye mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek çocuklarımızın faydasına çalışıyoruz. Reşadiye hurdacı olarak Tokat ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için konumuza en yakın konumda bulunen hurda nakil ekiplerimizi yönlendiriyoruz

Reşadiye Hurdacı Telefon Numarası

Tokat Reşadiye hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla tuşyalabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Hemen arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Reşadiye hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içinde yer almaktadır. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak amacıyla iş yerimizi aramanız gereklidir.

Reşadiye Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri olan kurşun metali mavimsi renklidir. Kurşun hurdası alan yerler makalemize bir göz atmalısınız. Minare kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz. Reşadiye kurşun hurda alım satımı yaptığımız ilçelerdendir. Sitemizdeki Tokat Reşadiye kurşun hurdası fiyatlarını grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Kurşun kullanılmakta olan madendir.

Reşadiye Krom Hurdası Alımı

Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alımı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Tokat Reşadiye krom kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Reşadiye Hurda Alan Firma

Reşadiye ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Reşadiye kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurdanızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu yüzden hurdanızın fiyatının inmesine neden olmaktadır.

Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Tonajlı sarı hurdası ve demir hurdası, bakır hurda, kurşun hurdası, kablo hurdası, çinko, alüminyum hurda aldığımızda değerinden yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Reşadiye hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimzle ön plana geçiyoruz.

Zamak hurdası, makina artığı, hurda çelik, kalay hurda alan Reşadiye hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurda kablo alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız.

Reşadiye Hurda Çinko Alan Hurdacı

Reşadiye, Tokat ilçesinin her yerinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Reşadiye çatı söküm çünkosu ton fiyatını saat başı göndermekteyiz. Hurda çinko alan yerler konusunda bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Reşadiye Hurda Bakır Alan Firma

Reşadiye bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Reşadiye hurdacı numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Buradaki Tokat Reşadiye bakır hurdası ton fiyatını bip grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz. Tokat Reşadiye bakır hurdası alan yerler içindeyiz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, Antikron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Hurda bakır alanında geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda alanlar içerisindeyiz. Reşadiye bakır hurda fiyatları için cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Reşadiye Demir Hurda Alanlar

Sizinde bildiği gibi her cins demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Reşadiye ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Demir, Reşadiye bölgesinde en çok bulunabilen madenler içerisinde bulunur. Bu sayfadaki Reşadiye inşaart demiri ton fiyatı sürekli güncelleniyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı sayfamıza bir göz atmak istersiniz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı istemek sebebi ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alımı sayfamıza bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Reşadiye ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor.

Reşadiye Kablo Hurdası Alımı

Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablo fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Satıcılarda bolca ticareti yapılan %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Reşadiye hurdacı arayanlar için buradayız. İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Tokat Reşadiye hurda bakır kablo fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Tokat Reşadiye hurdacı firması olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası satmak isteyenler bizimle iletişime geçin. Kablo hurdası içindeki bakır nedeniyle hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır.

Çünkü sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Ancak tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablo alım satımı yaparken en yüksek fiyat teklifini teklif ediyoruz.

Reşadiye hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı makaleyi inceleyebilirsiniz. Konumdan hurda tek damar kablolar alımı yapıyoruz. Reşadiye ilçesinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Kullanılış yerlerine göre hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz.

Reşadiye Hurda Sac Alımı

Bağ kulübesi tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Hali hazırda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac var. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Reşadiye ve çevresinde sac levha, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz.

Reşadiye Hurda Sarı Alımı

Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Buradaki Reşadiye sarı pirinç hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacılar konuyu inceleyebilirsiniz.

Tokat Reşadiye hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Gerçekte hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır. Hurda satmak isteyenlerin bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Bu sebeple Reşadiye sarı pirinç hurda alım satımı yapan firmayız. Reşadiye genelinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Halk Metal şirketi bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz hurda araiş almaktadır.

Reşadiye Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız. Reşadiye ilçesinin her yerinde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımında tartımı müşterinin gözünün önünde yapmaktayız. Bu sayfadaki Tokat Reşadiye alüminyum hurda ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız.

Her türlü alüminyum hurda almaktayız. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız.

Tokat Reşadiye alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz. İş yerimize güven duyanların yardımıyla sürekli deneyim kazanıyoruz.

Reşadiye 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde alçı sıva makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç mikseri ikinci el iskele, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılan ardiye binalarından temin edilen hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, pencereler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Ayrıca iflas etmek zorunda kalan şirketlerden aldığımız

Reşadiye Akü Hurda Alanlar

Toplu taşıma araçlarında elektrik deposu kullanılıyor. Zamanla enerji depolamaz akülere akü hurdası denir. Akü diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur.

Hurda aküler içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu sebebiyle hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Akü hurda alımı paylaşımına göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Bu yüzden Halk Metal vb. işletme içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alanlar arasındadır.

Reşadiye Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Tokat Reşadiye fabrika sökümü işi yapıyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan yerler arasında ünlü olduk. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Yıllardır yüzlerce fabrika yıkım ihaleleri güvenle tamamladık. Öncelikle yıkıma hazırlanan imalathanenin incelikle gezilerek gerekli araçların hazırlanması gereklidir.

Reşadiye Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Cam yarısaydam ya da saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeleri koruyan amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. Reşadiye genelinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Genelde rengarenk otomobil camı, içecek şişesi şeklinde hurda camlar bulunabiliyor.

Reşadiye Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Daha fazla yaşanır bir şehir için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Reşadiye hurdacılar sitesi 9. blok içindeki tesisimizle atıl hurda eşya alım gerçekleştiriyoruz.

Reşadiye Araç Hurdası Alanlar

Reşadiye hurda alımında hizmet ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Reşadiye çevresinde araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli hurda araç, römork, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları
, hurda motor alıyoruz.

Reşadiye İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır. Sitemizdeki Reşadiye çıkma raf kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurdası fiyatı bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Reşadiye hurda raf alım satımı sebebiyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen dükkânlar tarafından satılan teşhir reyonları, mağaza rafları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raflar içinden seçilen yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz.

Reşadiye Hurda Nikel Alımı

Dolayısıyla nikel hurdası alınıp, satılırken oldukça dikkat ile hareket edilmelidir. Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu ilçede anot nikel hurda, %95 ile %99 şablon nikel, hurda turbo nikel alıyoruz. Reşadiye nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Reşadiye Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bina yıkımında önem verilen tüm tedbirler Üst tarafta fabrika söküm işinde yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurdalar karşılığında bina yıkımı başarıyla yapıyoruz. Yıkım bittiğinde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vs. her türde hurdanızı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Reşadiye kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yeniden inşa edilecek binaların en baştan imar edilmesi nedeniyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Reşadiye Hurda Plastik Alan Hurdacı

En yüksek fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, pimapen hurda alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Reşadiye hurda plastik alımı yapanlar içinde öncü Reşadiye hurdacısıyız. Bu sayfadaki Tokat Reşadiye plastik ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz Tokat il Reşadiye bölgesinin her yerinden jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren fiyatları istemek sebebi ile bize ulaşabilirsiniz.

Reşadiye Kağıt Hurda Alım Satımı

Ederinden fazla kilo fiyatıyla bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete alanlar içindeyiz. Reşadiye kağıt hurda alan firmalar içindeki firmamız Halk Metal yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli satabilirsiniz.

Bölgede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, kitap, defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız ekstra duyarlılıkla hurda satıcılarına daha çok oranda kazanım elde etme şansı veriyoruz. Reşadiye karton hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Reşadiye hurda kağıt fiyatlarını isteyenlere her gün yollamaktayız

Reşadiye İkinci El Eşya

Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki oturma gruplarınızı adresinizden satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı alımı yapanlar başlıklı sayfamıza ulaşın Reşadiye ilçesinde yeni, ikinci el oturma odası takımı satıyoruz. Her çeşit 2.el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadı ile firmamızıtuşlayabilirsiniz. 2. El etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, çalışma masaları bulunmaktadır.

Reşadiye 2. El Endüstriyel Malzemesi Alanlar

İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolabı alıyoruz. İkinci el çelik tencere, kazan, tepsi, tava, bardak yıkama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurtuma tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Profesyonel restoran aletleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, restorant tipi 3 gözlü ocak, meze reyonları, krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak malzemesini inceleyebilmeniz için siz çok değerli müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz.

Reşadiye Kumaş Hurdası Alanlar

Buradaki Reşadiye kumaş hurdası ton fiyatları günceldir. Defolu pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası satmak amacı ile telefon numaramızı şimdi arayın. Tokat Reşadiye bölgesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında yerinize geliriz. Reşadiye kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alan yerler içindeyiz.

Parça kumaş hurdası alımı yapılmaktadır. Kilosuyla hurda penye kumaş, nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurda, parça poplin kumaş, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımında nakit para ödeme yapmaktayız.

En Yakın Reşadiye Hurdacı

Reşadiye hurdacı firması firmamızla yerinizden hurda almaya başladık. Halk Metal hurdacılık olarak Reşadiye genelinde her tür hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Reşadiye en yakın hurdacı adıyla hurda eşya alım satımında yolladığınız konuma geliyoruz. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın hurdacı firma Reşadiye çevresinde servis vermekten kıvanç duyarız.

Reşadiye Hurda Jeneratör Satanlar

Kullanılmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacı firmayız alımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapıyoruz. Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Reşadiye Güncel Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alım satımında piyasasından daha fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. En güncel fiyat listesine ulaşmak amacıyla bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Reşadiye hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı her saat değişmekte.

7/24 Açık Reşadiye Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Reşadiye hurdacı firması olarak zamana takılmadan atık hurda alıyoruz. Tam on iki senedir hurdacılık faaliyeti veriyoruz. Bu sürenin kazandırdığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz.

Reşadiye Klima Hurda Alan Firmalar

Hurda klima Reşadiye çevresinde en fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Reşadiye ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz.

Reşadiye Moloz Döküm Yerleri

Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın işyerimizi taşınma işleri ücretsiz yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya göre molozların nakliyesi titiz bir şekilde yapılmaktadır. Yıkım molozları Reşadiye Belediyesi’nce imzalanan kararlar ile planan araziye dökülüyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp