Beykoz Hurdacı

Riva Hurdacı Hurda Fiyatları

Anadolu yakası Beykoz Riva mahallesi bölgesinde ikinci el ev eşyaları ve hurda malzeme alımı yapmaktayız Hali hazırda Beykoz firmasıyız. Elbette ki Beykoz Riva mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Halk Metal olarak İstanbul Beykoz mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Beykoz hurdacısıyız. Güncel İstanbul Beykoz Riva hurda fiyatları ile alım satım hizmeti veriyoruz. Riva hurdacı olarak her nevi hurda malzemeyi alıyoruz Beykoz Riva mahallesi hurdacı firmaları içinde lider konumdayız. İstanbul Anadolu yakası Beykoz içesi genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile çağırdığınız yere geliyoruz

Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki Halk Metal hizmetinizdedir. Beykoz Riva hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz.

Riva Mahallesi Hurdacıları

İstanbul Beykoz hurdacısı olarak Anadolu yakasında her nevi hurda alımı yapmaktayız. Riva genelinde hurda alım satımı hizmetleri sürdürüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek insanlığın geleceğine fayda sağlıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda kurşun satmak sebebiyle numaramızı tuşlayabilirsiniz. Beykoz mahallesinin her sokağında ve Riva mahallesi yakınlarında hurda alan yerler içerisinde en iyisiyiz. Riva hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Beykoz Riva çevresinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı Halk Metal hizmetinizdedir! İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz mahallesi Riva daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Riva mahalle merkezinde değil, tüm Türkiye’de hurda alım hizmeti veriyoruz.

Ülkemizde senede 100 bin ton tıpsal atık, yirmi altı milyon ton evsel atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Ortaya çıkan atıkların yüzde dört kadarını maden hurdaları, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde 43’ünü kartonlar, %12’sini hurda camlar benzeri atıklardan oluşuyor. Ne yazık ki, bu atılan malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Bu atıklar geçtiğimiz her sene ülkemizi 1 milyar 6 yüz yetmiş milyon Türk Lirası zarara uğratmaktadır. Halk Metal ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın elimizden gelen kadarını geri kazanmak için emek sarf ediyoruz.

Riva Hurdacı Telefonu

Riva yerinden hurda malzeme alımı her tür hurda alım faaliyetleri verdiğimiz mahalleler içindedir. Hemen arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi nakite döndürebilirsiniz. İstanbul Beykoz Riva hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak amacıyla hizmet numaramızı aramanız gereklidir.

Riva Mahallesinde Kablo Hurda Alım Satımı

Ayrıca hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Hurda kablolar içerisindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alanlar için önemlidir. Piyasada sıklıkla edinilen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Riva hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Çünkü Halk Metal ismiyle sırf hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alım satımı için en yüksek fiyat teklifini veriyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Beykoz Hurda kablo alan hurdacı konulu metine bir göz atın. Riva mahallesi genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz.

Genelde hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Buradaki Riva ttr kablo hurdası ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Riva Mahallesi mahallesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Riva hurdacısı Halk Metal her nevi hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları, antigron kablo ticareti yapıyoruz.

Riva Hurda Krom Alımı

316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı sayfamıza bir göz atmanız iyi olacaktır. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alım satımı bölümümüze kesinlikle göz atmalısınız. Oldukça sert bir metal yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır.

Riva Mahallesinde Kurşun Hurda Alan Firma

Metal kurşun eski madendir. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu sökümü yapıyoruz. İstanbul Anadolu yakası Beykoz Riva Mahallesi kurşun hurdası alım satımı ile iştigal olduğumuz mahallelerden biridir. Sitemizde yayımlanan İstanbul Beykoz Riva hurda kurşun fiyat listesi güncelliğini koruyor.

Riva Hurda Çinko Alımı

Riva etrafında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda fiyatı gönderimizi okursanız şahane olacaktır. Sayfamızdaki İstanbul Beykoz Riva Mahallesi nikel hurdası kilo fiyatını isteyene her gün yollamaktayız. Hurda çinko alan yerler sayfamıza kesinlikle göz atın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satışı yapmak için iletişim hatlarımızla irtibat kurabilirsiniz.

Riva Hurda Sarı Alanlar

Riva mahallenin tümünde hurda sarı pirinç almaktayız. Halk Metal şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alımı yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır. İstanbul Beykoz Riva hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Bu sebep ile Riva sarı pirinç hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Aslını söylemek gerekir ise hurda sarı diye hurda çeşidi yoktur. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla sarı renkli olduğundan sarı hurda denmektedir. İstanbul Hurda sarı alan hurdacı başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri yekün tutan hurdalar arasında sayılmaktadır.

Riva Mahallesinde Sac Hurda Alanlar

Ek bina çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Riva mahallesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı talep etmek nedeni ile. Şu anda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac vardır. Sac hurda alıyoruz.

Riva Demir Hurdası Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Beykoz Demir hurdası alımı gönderimizi dolaşmak iyi gelir. Riva çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Unutmayın ki her cins pencere demiri, demir trabzan, demir kapı için nakit ücret ödemesi yapan firmayız.

Hurda demir, yer kabuğunda en çok bulunabilen madenler içindedir. Burada yayımlanan Riva 1.sınıf hurda demir fiyat listesi biraz önce güncellenmiştir. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları öğrenmek amacı ile fazla gecikmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı firmalar gönderisine kesinlikle göz atmalısınız. Firmamız Riva genelinde hurda demir alımı yapıyor.

Riva Mahallesinde Hurda Alan Firma

Riva mahallesi kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Hurda eşyalarınızı zaman geçirmeden satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Bu nedenle metalin değeri düşebilir. Hurda demir almak üzere adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedef edindik.

Tonajlı inşaat demiri, bakır hurdası, çatı minare kurşunu, kablo, çinko hurdası, sarı ve alüminyum alırken yukarısında fiyat listesi uyguluyoruz. Riva hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana geçiyoruz. Riva mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alımı yapmaya devam eden Halk Metal her çeşit paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyor.

Riva Mahallesinde Bakır Hurdası Alan Yerler

Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz. Hurda bakır alan Riva mahallesi hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bakır hurdası alanlar sayfamızda geniş bilgiye erişebilirsiniz. Sitemizdeki Riva bakır hurdası kg fiyatını grubumuza üye olanlara her gün yollamaktayız. İstanbul Beykoz Riva bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Riva Mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. Riva genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Riva Mahallesi Hurda Alüminyum Alanlar

Beykoz Riva alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası alan firmayız. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda almaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapılır.

Bize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Riva mahallesinin tümünde alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken tartımları sizinle birlikte yapmaktayız. Hurda alüminyum alan hurdacı hakkında yazılmış metini ziyaret edin. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için aramanızı beklemekteyiz. Bize hurda satanların sayesinde durmadan gelişiyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

Riva Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sökümden önce sökümü teklif edilen imalathanenin etraflıca gezilmesi gerekir. Uzun zamandır yüzlerce fabrika bozumu ihalelerini başarılı bir şekilde tamamladık.

Bu nedenler fabrika yıkımı yapan firmalar içerisinde nam saldık. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz.

Bu nedenler fabrika yıkımı yapan firmalar içerisinde nam saldık. Yıkım işi yapanların dediği gibi kolay bir iş sayılmaz. İstanbul Anadolu Beykoz Riva fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz.

Riva Cam Hurda Alım Satımı

Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeleri muhafaza eden amorf katı maddedir. Genellikle rengarenk içecek şişesi, kırık oto camı ve benzeri cam hurda cinsleri bulunuyor. Riva etrafında cam hurda alan firmalar arasındayız.

Riva Hurda Kağıt Alan Hurdacılar

Riva kağıt hurda aldığımız yerler içinde yer alıyor. Buradaki Riva Mahallesinde karton hurda kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz Yüksek kağıt fiyatı ile kuşe kağıt, kağıt bardak, bristol hurda, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bölgenin tümünde 1. hamur kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken uyguladığımız extra titizlik sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok oranda kazanma avantajı yöneltiyoruz. İstanbul Anadolu Yakası Beykoz Riva hurda kağıt alan yerler arasındaki işletmemiz ile çalışarak kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz.

En Yakın Riva Hurdacı Firma

Riva hurdacı firma firmamızla bildirdiğiniz adresten her tür hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Riva en yakın hurdacı firma ismiyle hurda eşya alım satımında adresinize geliyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Riva mahallesinin her yerinden hurda alırız. Bu biçimde müşterilere en yakın hurdacı Riva genelinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Riva Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

Çok sıkışık olmadığımızda Riva mahallesi yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araç, hurda vagon, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdaları
, hurda motor . Pek tabi sizlere araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Riva Mahallesinde Az Kullanılmış Jeneratör Alan Firmalar

Hurda jeneratör alan Riva Mahallesinde hurdacıyız alımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan farksız ikinci el jeneratör alınır.

Riva Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu bölgede hurda turbo nikel, anot nikel hurda, %95 ile %99 şablon nikel hurdası alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Riva mahallesinde hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında elimizden geldiğince özen ile çalışmalıyız.

7/24 Hurda Alan Riva Mahallesinde Hurdacı

1999’dan bu günlere hurda alımında size hizmetimizi sunuyoruz. Sektörün verdiği tecrübeyle alet parkurumuzu arttırarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Riva mahallesi hurdacı firmamız aracılığı ile gece gündüz geri dönüşümde çalışmaktayız.

Riva Mahallesinde Klima Hurda Alım Satımı

İkinci el klima Riva mahallesi çevresinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Riva mahallesi çevresinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Bozuk hurda kombi alan firmalar içindeyiz.

Riva Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak molozların taşınması güvenlikle tarafımızca yapılıyor. Halk Metal tarafından alınan tüm hurdaların şirketimize ait alana taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Beykoz Belediyesi’nce planlanan moloz döküm alanlarına dökülür.

Riva Hurdacı Sitesi

Riva hurdacılar sitesi içindeki dükkânımız aracığıyla hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Her hali ile yaşanabilir bir İstanbul Beykoz Riva yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz.

Riva Akü Hurda Alanlar

Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarında bulunuyor. Aküler diğer ismiyle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Hurda akü fiyatları linkine tıklayın. Dolayısıyla firmamız gibi kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alımı yapar. Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren akü suyu sebebi ile kıymetlidir. Biraz müddet sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü deniliyor. Akü hurda kilo fiyatı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız.

Riva Plastik Hurda Alanlar

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır. İstanbul ve Riva bölgesinin tamamından abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda satışı yapmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyata pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, market poşeti, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon almaktayız.

Riva hurda plastik alan firmalar arasında olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Riva plastik hurdası ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır.

Riva Güncel Hurda Fiyatları

Riva Mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı hurda piyasasında her dakika güncellenmektedir. Güncel hurda fiyat listesine erişmek nedeni ile bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alım satımı yaparken oldukça yüksek fiyat teklifi ödüyoruz.

Riva Hurda Raf Alımı

Sitemizdeki Riva 2.el market rafı kilo fiyatını günlük gönderiyoruz. Hurda raf fiyatı raf hurda hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Riva 2. el hurda raf satın almak sebebi ile burada yer alan numaraya ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapmaktayız. Hurda raf alımı yazımıza göz atın. Genellikle kapatılan pastahanelerden temin ettiğimiz reyonlar, mağaza rafları, çelik raflar, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan ikinci el hurda raf satıyoruz.

Riva Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç pompası 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Riva mahallesinde yıkılmış elbiseci binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, kapı, pimapenler alan hurdacı firmalar içindeyiz. Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan iş yerlerinden aldığımız

Riva Parça Kumaş Alımı

İstanbul Beykoz Riva mahallesi mahallesinde viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Riva mahallesinin tamamında hurda parça kumaş almaktayız. Kilosuyla hurda top kumaş, nevresim kumaşı, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Spot ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı satmak amacıyla firmamızı hemen arayınız. Riva kiloyla hurda kumaş alanlar arasındayız. Sayfamızda yayımlanan İstanbul Beykoz Riva mahallesinde kumaş hurdası ton fiyatları güncellendi.

Riva Kullanılmış Mutfak Ekipmanları Alımı

İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, bakır davlumbaz, dinlendirici, endüstriyel 3 gözlü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacı ile sizi işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Temiz durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, mermer tezgah alınır. Kullanılmış çelik tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma makinesi satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. Sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Riva Beyaz Eşya Hurdası

Temiz kullandığınız 2el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip mobilyaları istediğiniz yerden almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası fiyatı hakkında bilgi içeren gönderimize bakabilirsiniz 2.el patron masası, ofis mobilyaları, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop iş yerimizde sürekli bulunur. Riva içerisinde sıfır, 2. el ev eşyaları alabilirsiniz. Her çeşit 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak için telefonumuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Riva Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin en baştan inşaatının yapılması nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda gerekli güvenlik önlemleri Aynen fabrika söküm işlerinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, sökülmüş kapılar, hurda pimapen ve benzeri her türlü hurda malzemeyi değerinde satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp